|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 12:54:44   
Mamica24
Unaprijed se izvinjavam ako tema slicna vec postoji.. Obzirom da sam vec dugo clan foruma oduvijek me zanimalo koliko nas ovdje ne radi pa smo svakodnevno sa djecom kuci..

Evo pocecu prva.. Diplomirala sam na Pravnom fakultetu prije 6 godina i radila sam godinu i dva mjeseca. Polozila drzavni ispit i od tad sam na birou.. Hvala Bogu nista mi ne fali.. Nekad mi bude tesko jer se osjecam po malo neiskoristeno sa te profesionalne strane jer znam u kolikom sam znoju fakultet zavrsila po onom starom sistemu i kako sam voljela da radim svoj posao..

Al et bice kad bude nafake.. Uglavnom na birouser posted image u vec 6 god...

< Poruku je uredio Mamica24 -- 27.2.2014 12:55:42 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 15:58:14   
Mamica24
Onda sam ja jedina nezaposlena sa fakultetom na birou :-(

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:01:02   
visnjica1

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Onda sam ja jedina nezaposlena sa fakultetom na birou :-(


Hej Mamica 24 imam i ja
I ja sam ne zaposlena trenutno, svremena na vremen radim kod muza ali to se ne broji u radni odnos, jos malo sam slobodna user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:28:59   
ljiljo
da se i ja ovdje prijavim, i da kazem da sam izgubila posao u drzavnoj firmi upravo jer sam ostala u drugom stanju user posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:33:43   
aidana

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Onda sam ja jedina nezaposlena sa fakultetom na birou :-(


Definitivno nisi jedina user posted image Diplomirala prije 4 godine na PMF-u, nemam ni dana iskustva u struci. Nezaposlena od maja 2013 kad mi je isteklo porodiljsko.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:33:58   
visnjica1

IZVORNA PORUKA: ljiljo

da se i ja ovdje prijavim, i da kazem da sam izgubila posao u drzavnoj firmi upravo jer sam ostala u drugom stanju user posted image


Hmmm nemoj biti tuzna bitno je da se tvoja beba rodi zdrava i ziva a posao naci ces i drugi

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:45:12   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ljiljo

da se i ja ovdje prijavim, i da kazem da sam izgubila posao u drzavnoj firmi upravo jer sam ostala u drugom stanju user posted image


zar ti smiju dati otkaz u trudnoci , moja snaha je imala isti problem tuzila ih je pa su oni to sve povukli , do sudjenja nije doslo , a ti lijepo fino advokata pa vidi sta dalje , koliko znam ne ide tako pa caki ni u Bosni.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 16:47:54   
visnjica1

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ljiljo

da se i ja ovdje prijavim, i da kazem da sam izgubila posao u drzavnoj firmi upravo jer sam ostala u drugom stanju user posted image


zar ti smiju dati otkaz u trudnoci , moja snaha je imala isti problem tuzila ih je pa su oni to sve povukli , do sudjenja nije doslo , a ti lijepo fino advokata pa vidi sta dalje , koliko znam ne ide tako pa caki ni u Bosni.


Mirkice u Bosni je sve moguce, nije to inostr pa mozes tuziti i boriti se za svoje pravo

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:10:01   
Mamica24
I ja letila iz Drzavne sluzbe nakon 6 mjeseci jer sam otisla na porodiljsko a bio mi ugovor za volintera.. Tako da evo 6 godina biro biro i samo biro :-\

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:15:50   
ljiljo

IZVORNA PORUKA: visnjica1


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ljiljo

da se i ja ovdje prijavim, i da kazem da sam izgubila posao u drzavnoj firmi upravo jer sam ostala u drugom stanju user posted image


zar ti smiju dati otkaz u trudnoci , moja snaha je imala isti problem tuzila ih je pa su oni to sve povukli , do sudjenja nije doslo , a ti lijepo fino advokata pa vidi sta dalje , koliko znam ne ide tako pa caki ni u Bosni.


Mirkice u Bosni je sve moguce, nije to inostr pa mozes tuziti i boriti se za svoje pravo


to se desilo prije 5 godina, i jos uvijek sam nezaposlena a mogli su mi to uraditi jer sam imala ugovor na određeno i kad su vidjeli da sam u drugom stanju jedva su docekali priliku da uvale nekog svog user posted image user posted image a tu mi otac rahmetli radio i bila sam njuhov stipendista i opet nista bas sam razocarana u ovu nasu drzavu a znam da nisam jedina kojoj se to desilo

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:17:58   
ljiljo

IZVORNA PORUKA: Mamica24

I ja letila iz Drzavne sluzbe nakon 6 mjeseci jer sam otisla na porodiljsko a bio mi ugovor za volintera.. Tako da evo 6 godina biro biro i samo biro :-\



tuzno jako tuzno, divne li nam podrske da rađamo user posted image ova tema mi je super i svaka cast sto si je otvorila i voljela bih da se sve mame nezaposlene jave kao podrska ovdje da se vidi sramota drzave

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:38:28   
senka27
evo jos jedne nezaposlene mame..

prije punih 7 godina diplomirala ...diplomirani inzenjer Geologije ,imam radnog staza 2,5 godine u struci i od tada sam na birou evo vec 5 ta godina......

BIt ce bolje aBd

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:50:59   
Nejrica
Ma ima nas koliko hoces ...6 godina od kako sam diplomirala na Saob.fakultetu,ni dana radnog iskustva,a vec sam se pomirila s tim da penziju nikad necu zaraditi.Postala umorna od glupih konkursa gdje u svakom traze famozno iskustvo,tako da sam senprestala i javljati na njih.Imala sam par ponuda gdje su mi nudili fiksnu platu 550-600 KM...smatrala sam da mi je moje dijete prece od toga.Helem,ako kad bude sudjeno...a btw logicno je da stele nigdje nemam.

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 17:54:00   
jasmin
Ja sam nezaposlena. A kako shvatam da je ovo tema za majke koje su nezaposlene,a žele biti zaposlene,pa se ne uklapam. A svima vama,dame moje,puno sreće u ostvarenju želja user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 18:55:34   
lady_bubamara
Da se i ja prijavim, diplomirala sociologiju 2011. isto bez posla ...

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 19:32:20   
canim

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam nezaposlena. A kako shvatam da je ovo tema za majke koje su nezaposlene,a žele biti zaposlene,pa se ne uklapam. A svima vama,dame moje,puno sreće u ostvarenju želja user posted image .

Takodje i ja zelim puno srece nezaposlenima i aBd da nadju uskoro posao.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
27.2.2014 21:10:53   
Mamica24
Imam preko 50 raznih odbijenica te sam na nekoliko rezervnih listi a sto u prevodu znaci nemam stelu!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 2:48:38   
Galicia
......Da sam ja neko.........user posted image
...Ucinila bih, da sve zaposlene budete.....

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 7:40:36   
DM

IZVORNA PORUKA: Galicia

......Da sam ja neko.........user posted image
...Ucinila bih, da sve zaposlene budete.....

http://www.ringeraja.ba/forum/da-sam-ja-neko/m_1593225/mpage_2/tm.htm#1791554 user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 8:11:56   
minie
Jos jedna...

Diplomirala na Ekonomskom fakultetu, 2009., i od tada na birou, evo vec 5a godina. Radila godinu dana u struci, ali nisam bila prijavljena :(

Nemam posao, ali imam najvece bogatstvo na svijetu i ne bih ga mijenjala ni za ministarsku poziciju user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 10:33:35   
ninuska
IZVORNA PORUKA: minie

Jos jedna...

Diplomirala na Ekonomskom fakultetu, 2009., i od tada na birou, evo vec 5a godina. Radila godinu dana u struci, ali nisam bila prijavljena :(

Nemam posao, ali imam najvece bogatstvo na svijetu i ne bih ga mijenjala ni za ministarsku poziciju user posted image


Da potpisem, osim sto sam godinu prije zavrsila i imam upisanu jednu godinu u knjizici.

Ponekad pomislim da necu nikad naci posao..koliko mi je godina, a nove generacije izlaze, a i ono sto sam znala, cini mi se, da vise ne znam..meni je to tako tuzno....
Ali, ne dam se user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 28.2.2014 10:34:25 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 10:44:32   
tinchita
Takoder. Ko iz pjesme Ede Maajke "imas 30 godina,nemas pojma sta je staz".
Diplomirani zurnalist (poslovno komuniciranje)vec 6 godinana birou. Ipak,imam dva najveca blaga :).

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 18:16:17   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam nezaposlena. A kako shvatam da je ovo tema za majke koje su nezaposlene,a žele biti zaposlene,pa se ne uklapam. A svima vama,dame moje,puno sreće u ostvarenju želja user posted image .




e čuj ne uklapaš se
tema je za nezaposlene majke, znači ko god ne radi a majka je user posted image pa ćemo vdijeti kud plovi ovaj brod

nego reci ti raji zašto ti ne želiš da radiš? možda me ubijediš da i ja napustim posao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 18:24:12   
canim
Wikipedija kaze:

"Nezaposlenost, u ekonomskim terminima, se pojavljuje ako postoje kvalificirani radnici koji su voljni raditi po nadnicama koje prevladavaju, ali ne mogu naći uposlenje. "
Dakle, nezaposlene osobe su starije od 16 godina, sposobne i voljne raditi i aktivno traže posao, ali su bez posla.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nezaposlene majke koliko nas je?!
28.2.2014 18:56:05   
veeseelaa
znači nisi nezaposlen ako ne tražiš posao?
a šta ako si na birou? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *