|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obavijest za elegantno popunjene hanumice
13.6.2008 15:13:16   
M kao Mama
Drage moje hanumice, ja sam veoma sretna juče sam sasvim slučajno i kada i gdje sam se najmanje nadala pronašla super radnjicu u kojoj imaju prelijepe stvari za malo punije, pri tome mislim na broje 44, 46 kupila sam sebi tri prelijepe tunike, malo su duže prekriju šta trebaju i prelijepo mi stoje, cijeli dan sam pot tim lijepim utiskom, sretna sam i još sam se sa tetom dogovorila da plačam u ratama, pa prava ljepota.

Helem radnja se nalazi u blizini robne kuće, znači kada idete od fisa prema frizerskom salonu Šabić između je ta mala radnjica, tačno do one prodavnice za kućne ljubimce,

još da vam kažem da je roba iz zemalja zapadne evrope, nije kina, mađarija ili turska, kvalitetna po prilično, lujepo izgleda i cijena jedne tunike je 48 km,

eto nadam se da ću i ja nekoga obradovati, jer kako sam se porodila ja ne mogu nači sebi nešto da kupim, da mi se sviđa, ovo je pravi pogodatk, uh samo da ih ne ureknem, mislim na moje tunikice

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.2.2010 22:03:19 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: obavijest za elegantno popunjene hanumice
13.6.2008 16:40:20   
Adana
Hvala na informaciji. Cesto sam prolazila tuda, i kao cinilo mi se da bi mogli imati vecih brojeva.

A ima jos jedna radnja, na M.Dvoru. Kada se ide od M.D. prema Skenderiji pa malo prije frizerskog salona Cibus, znaci na lijevoj strani ima prodavnica koja prodaje samo vece brojeve, 46+. Ali imaju bas velikih brojeva.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *