|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:03:03   
M kao Mama
Drage, moje konačno jedna dobra vijest za sve one koje su pretrpile neke teške trenutek, a vezane za naše zdravstvo, danas je podignuta optužnica protiv jedne dr. Amile koja je prošle godine pogrešno dala epiduralnu anesteziju, usljed koje je Svjetlana Zukić preminula.

Svaka čast za onoga ko se konačno odvažio i podnio prijavu protiv doktora, koji se ponašaju kao ugrožena vrsta.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:04:48   
haida
user posted image user posted image user posted image  bravo za tu osobu i mislim da bi ih trebalo biti puuuuuno više i da ne žive u nekom strahu da će imati posljedica....još jednom svaka čast toj osobi i neka odgovara dotična za svoje pogreškeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:10:04   
nikka
Gledala sam prilog na tv o Svjetlani,baš mi je drago, bitno je da se njihove greške počnu naplaćivati i da to služi svim liječnicima koji imaju naše živote u rukama,da se počnu ponašati prema nama kao prema ljudima a ne pokusnim kunićima.
Treba nam svima da malo osjetimo pravdu,bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:11:49   
neki
Jao uzasa!!!Mislim zbog te preminule zene,Boze sacuvaj.A svaka cast da se neko i toga dosjetio da nekoga optuzi,za sta taj doticni i treba da odgovarauser posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:15:28   
nikka
Mislim da je Svjetlanin muž podnio prijavu jer je pričao o tome,i kako su mu je jadnu pokazali sa crvima u kosi,užas.Neće bolnica sigurno podnijeti prijavu protiv nekog svog.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:18:30   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E mama alma ti si za musuluka....


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:19:45   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala Bogu ima pravde ima Boga.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:21:26   
fanamatik
I bilo je vrijeme za takvo nesto. Pitam se samo koliko li je slicnih slucajeva proslo nezapazeno, ljudi se jednostavno pomire sa "sudbinom". Nadam se da ce ova tragedija kod nas aktuelizirati vaznost odnosa ljekar-pacijent, zaista se nekad ponasaju u najmanju ruku neodgovorno, a pacijenta svode na dijagnozu...A na to smo svi vec, nazalost, navikli.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:27:25   
M kao Mama
Nika to je drugi slučaj, ta žena je umrla u Mostaru prije nekoliko dana, a ovo je slučaj od prošle godine, čak je jedna naša forumašica na nekoj od tema pričala da je Svjetlana bila njena drugarica, ko kog da je pokrenuo lavinu, neka mu bog lijepo zdravlje da, javašluk dr. je davnih dana prešao sve mjere, ima i izuzetaka, ali oni su mali,

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 14:44:07   
mamyca
Drago mi je sto se to desilo i nadam se da ce pravda pobijediti.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 15:31:30   
Visnja RR
pravda!!!???
ma mogla bih se kladiti da ce biti "tresla se gora rodio se mish" i da ce ta "osoba" i dalje raditi tamo gdje je sada... zali Boze izgubljenog zivota...
a pravda?? toj Svjetlani nikakava pravda nece pomoci... a ni njenom muzu...
Al bi tu "osobu" trebalo maknuti da se ne dese jos neke Svjetlane... tuznouser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 15:33:34   
M kao Mama
Znam Višnja, svakodnevno sam u sudnicama i znam šta se odvija iz atih zidova, nekada pravde bude , zadovoljena, a nekada ne, ali bitno je da se ne zatvaraju oči pred ovakvim slučajevima, bolje i da se gora zatrese, pa makar se i miš rodi, nego da dotična dr. i dalje radi, kao da se ništa nije dogodilo,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 16:59:03   
gracija
I ja se takodje nadam da ce ta doktorica dobiti zasluzenu kaznu.Mada,kakva god ta kazna bila, nece biti dovoljna, jer jedan mladi zivot se ugasio.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 18:43:53   
nikka
IZVORNA PORUKA: mama alma

Nika to je drugi slučaj, ta žena je umrla u Mostaru prije nekoliko dana, a ovo je slučaj od prošle godine, čak je jedna naša forumašica na nekoj od tema pričala da je Svjetlana bila njena drugarica

Jao baš sam glupa,ali i ovaj me slučaj strašno rastužiouser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 18:48:50   
Visnja RR
mozda da i mi majke i buduce majke sa ringeraja foruma napisemo neku peticiju koja bi se  poslala na adresu KCU Kosevo pa da se ta "osoba" lisi posla koji radi????



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 20:03:36   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: Visnja
pravda!!!???
ma mogla bih se kladiti da ce biti "tresla se gora rodio se mish" i da ce ta "osoba" i dalje raditi tamo gdje je sada... zali Boze izgubljenog zivota...
a pravda?? toj Svjetlani nikakava pravda nece pomoci... a ni njenom muzu...
Al bi tu "osobu" trebalo maknuti da se ne dese jos neke Svjetlane... tuznouser posted image

Bojim se draga Visnja da si na zalost u pravu....

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Optuznica KCU Koševo
16.9.2008 23:49:28   
batterfly
bolje i da se gora zatrese, pa makar se i miš rodi, nego da dotična dr. i dalje radi, kao da se ništa nije dogodilo


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo!!!!!

Ja samo zalim sto nisam nista poduzela kad sam se ja poradjala,a htjela sam makar da im zovnem "60 minuta"....(pa makar da se zapitaju)
Na zalost nisam,ali na moju radost kod mene je sve na kraju ispalo dobro...a htjela sam da pokrenem sve i svasta...(znam da ih ima puuuuuno ovakvih kao ja i da se usutimo),ali sto mi je MM rekao:" to ti je, zeno, ganjanje i ganjanje po sudu i na kraju nista necemo dobiti jer se sve zavrsilo kako treba..."
A da nije,ne bih ih ni ganjala,nego bi ja "uzela "pravdu" u svoje ruke,mamicu im njihovu"......i nadam se da ce bar jednog konja stici moja kletva(znam da ovo ne valja i da je Ramazan,ali.......kletvu ne mogu niti hocu da je povratim!!!

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Optuznica KCU Koševo
17.9.2008 8:16:31   
Crvena
IZVORNA PORUKA: gracija

I ja se takodje nadam da ce ta doktorica dobiti zasluzenu kaznu.Mada,kakva god ta kazna bila, nece biti dovoljna, jer jedan mladi zivot se ugasio.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu gracija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Optuznica KCU Koševo
17.9.2008 22:53:05   
Suzana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Znam Višnja, svakodnevno sam u sudnicama i znam šta se odvija iz atih zidova, nekada pravde bude , zadovoljena, a nekada ne, ali bitno je da se ne zatvaraju oči pred ovakvim slučajevima, bolje i da se gora zatrese, pa makar se i miš rodi, nego da dotična dr. i dalje radi, kao da se ništa nije dogodilo,


... Kako nemam mnogo slobodnog vremena idem samo na forum BEBA. Slucajno se nadjoh ovdje i procitam ovo... Cula sam za ovaj slucaj kada sam lezala u bolnici zbog serklaze. U maju sam rodila moje blizance putem CR, uz pomoc spinalne/epiduralne, mislim da mi je pomenuta Dr upravo dala, hvala dragom Bogu uspjesno... Ne daj Boze da sam znala... A ova vrsta anestezije mi je bila super iskustvo...
Svakako da svako treba da odgovara za svoje greske. I ne bi mi bas prijatno kad sam ovo procitala.
 
Pozdrav svima.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Optuznica KCU Koševo
18.9.2008 14:36:34   
M kao Mama
ma najgore os vega je što je ona njoj to pogrešno dala, pa se situacija iskomplikovla, te je ona njoj hinjski dolazila u stan, liječila je alternativnom medicinom, pa kada je vidjela da to ne ide, dva puta je dovodila na kliniku kada je dežurna, dalava joj krv i još joj nešto radila, nelem nakon mjesec dana jadna žena je podlegla, jer više nije mogla da izdrži,

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Optuznica KCU Koševo
18.9.2008 16:11:47   
Mika
Zato ja odnedavno govorimm NIKAD NE VJERUJ SAMO JEDNOM DOKTORU!!! I eto njima je trebala godina dana da podignu optužnicu a koliko se ona do danas još nadavala epiduralnih? Nekad mi dođe da kažem da čitavu onu gore kliniku treba poravnati sa zemljom...

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Optuznica KCU Koševo
11.10.2008 13:45:22   
nensy
slažem se s tobom Mika u potpunosti pa valjda će se uskoro nešto promjeniti . dokle više tako

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.11.2008 11:00:08   
gordanasi
Evo slučajno sam naišla ovaj forum pa pošto se ovdje radi o mojoj sestri osjetila sam potrebu da se javim. Sve o ovom slučaju možete pročitati na mom blogu   http://gordanasi.blogger.ba
Doktorici je 10.10.2008 godine pročitana optužnica i ona je hladno izjavila da NIJE KRIVA!Stajala sam tik do nje i ne mogu vam opisati kako sam se osjećala...i kako se uopšte osjećam od avgusta prošle godine. Suđenje počinje 26.11. u 12.00 na Općinskom sudu u Sarajevu.
Bez majke je ostao dječak od sedam godina koji je prošle godine krenuo u prvi razred i djevojčica od mjesec dana koja nikada neće upoznati svoju majku.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.11.2008 11:10:07   
nina_
Ma ovo je prestrašno, ova "doktorica" kao i mnogi, ali stvarno mnogi na Koševu slični njoj jednostavno moraju biti kažnjeni.Dokle će više ubijati ljude svojom nemarnošću i prolaziti nekažnjeno.Bože dragi kako mogu živjeti s tim!?
Gordana nedajte se!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.11.2008 11:11:26   
M kao Mama
Draga gordanasi, iskreno primi moje saučešće, jer to što se dogodilo Vašoj porodici je velika tragedija, za koju dr. mora platiti, ali poznajući naše zakonodavtsko daj Bože da dobije kaznu koju zaslužuje. Ja vjerujem u dragog Boga i vjerujem da će ona biti kaznjena. Znam da nema te kazne koja bi bila dovoljno velika, jer ništa i niko ne može Vam vratiti vašu kćer, sestru, majku, suprugu.

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *