|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PENCILIN u trudnoci !!
5.2.2009 11:41:01   
andddy
Zdravo svima zanima me dal je neko imao iskustvo il poznaje nekog ko je primao pencilin za vrijeme trudnoce ..

U 33 sam nedelji trudnoce i dobila sam 7 pencilina radi pocetka upale pluca pa me zanima dal ce mi sta naskoditi bebi pencilin inekcije . Molim nekog da mi napise nesto o ovom ako ima bilo kakvo iskustvo..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PENCILIN u trudnoci !!
5.2.2009 13:18:43   
Noor
Ja sam skoro bila prehladjena i dr mi je rekao da smijem iskljucivo penicilin uzimati ako nisam alergicna na njega. U 9. sam sedmici. 

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PENCILIN u trudnoci !!
5.2.2009 19:25:10   
Gaba
ja sam u 33 sedmici i isto sam primila pet pencilina zbog urinalne upale
pencilin i paracetamol se jedino smiju koristiti  u trudnoci tako mi je moja doktorica rekla
ne brini na bebicu ne utice lose
sretno

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PENCILIN u trudnoci !!
5.2.2009 23:20:12   
cija
ma ok je to...ja sam bila prehlađena ,pa mi je dala ampicilin...svv na bazi pencilina i još neke 2je vrste antibiotika s pencilinom...no sikiriki!Samo da se oporaviš!

(odgovor članu Gaba)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *