|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pobojena odjeca
18.6.2009 3:04:36   
veeseelaa
user posted image
danas sam pobojila bijelu maicu i sad je sivauser posted image  znal neko kako ponovo vratiti bjelinu? imal šanse?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:01:48 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 9:05:48   
tea lana
ako je pamuk stavi u varkinu,mada sam ja koncani dzenpoer koji sam kupila u Urban Republik plave linije po bijeloj podlozi pustile crvenu bojuuser posted image user posted image user posted image uvalila u varkinu jeste da sad vise nisu plave vec crvene prugeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali nista nije osteceno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 9:59:49   
veeseelaa
nije pamuk, neki je dr materijal baš se u to ne kužim
dal bi u tom slučaju varekina pomogla
baš mi je ta maica draga al eto kad sam smotana
prala sam je i prala al ništa se ne svida, totalno je sivauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 10:02:55   
Anoniman
Kupite izbjeljivač za veš ima ga u merkatoru košta nekih 2 km,i onda to razmutite sa vodom potopite pobojenu odjeću ostavite da prenoći ako je puno pobojena ako nije onda nekih 1-2 sata,isperite i biće super bijela. Tako je moja kolegica pobojila plavu trenerku i potopila u izbjeljivač i dobila bijelu trenerku ja nisam mogla da vjerujem da je to ona plava trenerka.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 10:09:57   
dina_89
da ne otvaram novu temu evo i ja cu ovdje pitati, moze li se skopljeni dzemper vratiti u normalu, ja stavila u masinu za ves muzev dzemper i pokupio se skroz sad kao za djecu i to do 5 godina, ne znam zasto na 40 c se oprao a bas je bio super

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 10:11:29   
anitaMO
imaš novi domestos samo za izbjeljivanje u mercatoru.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 10:13:43   
Anoniman
dina_89 možda se taj džemper pere samo na ruke,trebala si pročitati na etiketi kako se pere,šteta.

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 10:16:30   
dina_89
pa vjerovatno, izgleda da mu nema pomoci, steta a

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pobojena odjeca
18.6.2009 11:06:54   
veeseelaa
probat ću s izbjeljivačem, hvala cureuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pobojena odjeca
10.7.2009 0:35:28   
teta berta
Žene pomagajte! Obojila sam muževe majice, neka od njih je pustila smeđu boju i po svim imaju neke mrlje. Kad je vidio samo što se nije komirao, samo mi je rekao: " Pa neću valjda sada sve ponovo kupovat"! Veš je šareni, većinom crveno naranđasto... Ima li ikakvo sretstvo da to skine, mislila sam staviti vanish i oprati ali nešto mi to nije baš najbolja ideja...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pobojena odjeca
10.7.2009 10:24:29   
teta berta
niko ne znauser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:26:31   
teta berta
E ovaj pdf niko ne gleda...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:29:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teta berta

Žene pomagajte! Obojila sam muževe majice, neka od njih je pustila smeđu boju i po svim imaju neke mrlje. Kad je vidio samo što se nije komirao, samo mi je rekao: " Pa neću valjda sada sve ponovo kupovat"! Veš je šareni, većinom crveno naranđasto... Ima li ikakvo sretstvo da to skine, mislila sam staviti vanish i oprati ali nešto mi to nije baš najbolja ideja...


stavi veniša malo više i u mašinu, mislim da ima pomoći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:29:13   
lajla88
meni se to isto jednom desilo dosuse samo na jednoj majci,, a bila je nova a mm kad nije pao u nesvjest user posted image user posted image al smo kupili farbu za odjecu i sad je sve ok...probaj i ti tako

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:37:16   
sirnica
i meni se skoro desilo. stavila user posted image patikice, cicibanke, i one pustile plavu i crvenu boju po svakom komadu odjeće! stavila odmah, dok je onako mokro, na svaku fleku malo običnog tečnog sapuna i vratila u mašinu na pranje. sve nestalo potpuno!user posted image

(odgovor članu lajla88)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:51:04   
milenium
Čuj POBOJENA?! A zašto nije obojena??Naravno da nema nikog na ovoj temi kad se na prvu i ne može shvatit o čemu je riječ.ja sam misla da se netko nakog boji(strah) od odjeće ili djece male.ili zašto nije Odjeća koja pušta boju user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 14:53:19   
teta berta
pa ne znam zašto je pobojena a ne obojena!!! samo nisam htjela otvarat duplu temuuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 16:16:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium

Čuj POBOJENA?! A zašto nije obojena??Naravno da nema nikog na ovoj temi kad se na prvu i ne može shvatit o čemu je riječ.ja sam misla da se netko nakog boji(strah) od odjeće ili djece male.ili zašto nije Odjeća koja pušta boju user posted image


nije skroz obojena nego je pobojenauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 16:18:51   
dana3
IZVORNA PORUKA: dina_89

da ne otvaram novu temu evo i ja cu ovdje pitati, moze li se skopljeni dzemper vratiti u normalu, ja stavila u masinu za ves muzev dzemper i pokupio se skroz sad kao za djecu i to do 5 godina, ne znam zasto na 40 c se oprao a bas je bio super









ne moze.samo dati djetetu od 4. godine.malo se salim ali istina je jer sam i ja isto napravila skoro ,kad sam prala i slagala zimsku odjecu

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pobojena odjeca
11.7.2009 16:20:52   
dana3
u slucaju sivila na bijelom vesu pomaze varikina ili vanisha za dobijeme fleke koristim isto.
prvo operem ponovo samo "Pobojenu"user posted image user posted image user posted image  odejcu na normalnom programu za to a ako se nije opralo ond asa vanish -om.ja tako

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pobojena odjeca
13.7.2009 13:56:40   
Gigana
samo što vanish kod nas i vanish u EU nemaju veze jedan s drugim.

Ja fino stavim čep običnog domestosa u lavor vode i potopim da malo odstoji.  Poslije toga vratim u mašinu na ispiranje i naspem omekšivača da ubije miris domestosa.

A vidjela sam u DM-u izbjeljivač u kesicama.  Jedna kesica košta oko 1,60 KM, kupila sam, ali još nisam probala.  Javim kad isprobam.  Jedna kesica je dovoljna za jedno pranje (5 kg veša).


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 11:19:04   
delfin
IZVORNA PORUKA: dana3

IZVORNA PORUKA: dina_89

da ne otvaram novu temu evo i ja cu ovdje pitati, moze li se skopljeni dzemper vratiti u normalu, ja stavila u masinu za ves muzev dzemper i pokupio se skroz sad kao za djecu i to do 5 godina, ne znam zasto na 40 c se oprao a bas je bio super





Možda malo kasnim sa odgovorm, ali ako ga još nisi bacila, probaj ovo u hladnu vodi stavi soli i potpto džemper da prenoći, isperi i okači ga mokrog, neće biti kao prije ali će biti bar malo veći.
Tako je i moja mama oprala moj nov džempern (dugi9 i ja otišla da ga traćim, akd nema ga, kad on se smanjio kao za curicu od 4-5 godina. I ja sam to uradila i kofla sam ga nositi, nije bio kao prije ali mogao se obući.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 11:38:54   
M kao Mama
Joj, znam kako je to i meni se to često desi, nekada uspijem da vratim u prvobitno stanje, a nekada ode sve u tarače krpe.

Nedavno sam vidjela u Amko komercu na Mojmilu maramice - Mamci za boje, tako nekako, helem ta se maramica stavi u veš i kao ona kupi te boje koje puštaju. PA da znate, mislim da bi to moglo biti nešto dobro i korisno za žene, da ne kažem za čovječanstvo, hahahaha.

A kada pričate o pobojenom vešu, vječno ću se sjećati naše podstanarake , nje muž nikada nije imao bijelog veša, samo u bojama, žena kako god oboji svaki bijeli veš.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 13:54:01   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: dina_89

da ne otvaram novu temu evo i ja cu ovdje pitati, moze li se skopljeni dzemper vratiti u normalu, ja stavila u masinu za ves muzev dzemper i pokupio se skroz sad kao za djecu i to do 5 godina, ne znam zasto na 40 c se oprao a bas je bio super


Ostavi, mozda budes imala i sina, pa ce moci nositi user posted image
Ja kada se ves malo oboji, i ako nije velika razlika u nijansama, ponovno operem ves (ovaj put izvadim ono sto bi moglo obojiti drugi ves)
a ako se ne opere opet, MM to iskoristi za ciscenje u garazi user posted image user posted image
Salim se! Ako se ne oere opet, onda stavim vanisha, i opet u masinu, nema druge! Ali bitno je da se opere odmah dok je mokro, samo nazad
i ukljuci masinu opet !

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 14:53:21   
Amrino
Ja bih probala Vanishom...ali mi drugarica rece da, kada je ofarbala muzevu bijelu kosulju u roza, je spas pronasla u onom univerzalnom sredstvu za ciscenje- Dax...(mislim da je Konzumov). Pokiselila u to par sati i kaze- bijelo kao sto je i bilo...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *