|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pojava dlakavosti u trudnoci
15.10.2009 14:06:33   
sejlana
Drage moje, trudna sam 15 nedelja,bila je rizicna trudnoca, te sam primala progesteron injekcije i dabroston tablete(koje jos uvjek pijem),prije nekoliko dana sam primjetila da su mi narasle dlakice na obrazima blizu vrata i na stomaku.Neke su svijetle i duge,a neke su tamnije i krace.Pretpostavljam da je to neka posljedica terapije koju sam primala,osjecam se uzasno,jutros sam plakalauser posted image .Stid me.user posted image Mislila sam da ih pocupam,ali bojim se da bi napravila samo gore.Da li se nekoj slicno desilo ili sam ja jedinstven slucaj?Da li ce nestati poslije trudnoce?Citala sam da se moze javiti prolazna dlakavost u trudnoci.Nadam se da ce nestati :-user posted image

_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pojava dlakavosti u trudnoci
15.10.2009 16:44:49   
Tidzi
E, lutko draga, ja sam u prvoj trudnoci isto imala pojacanu dlakavost, ai ne tako kao ti. Kod mene se pojacale dlake na rukama, vise guzice i na stomaku. Kada se sjetim, bila sam kao muskarac. Ja nisam pila neke tablete, sem vitamina, magnezijuma...ginic mi je rekao da je to normalno i da se kod nekih zena pojavi pojacana dlakavost. Nakon trudnoce se uglavnom vratilo u normalu. A u drugoj trudnoci totalno suprotno, prorijedile se skoz gdje god sam imala.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pojava dlakavosti u trudnoci
16.10.2009 10:51:51   
Mamica24
hej draga... ma ništa ne brini sve je to prolazno
JA sam iso pila dabroston tablete do 16 sedmice i prestala sam
pojavile su mi se dlake po somaku i to jako tamne.
isti slučaj je bio kod moje sestre al su se njoj kasnije povukle.

tako da se nemoj sikirati one će nestati sa vremenom.















(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pojava dlakavosti u trudnoci
17.10.2009 14:21:22   
sejlana
Hvala vam drage moje, sad mi je malo lakše.Znači da kasnije nestaju-dobro jeuser posted image user posted image user posted image .Valjda mi hormoni divljaju pa sam preosjetljiva,prvo sam kontala da nije od injekcija ili tableta.Proće aBd, samo da ova moja bebicauser posted image dođe na svijet živa i zdravauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *