|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!!
25.5.2012 0:13:04   
mila81
Ponukana danas postavljenim slikama nekog od vrtića JU Djeca Sarajeva, a u skladu sa naslovom bih zamolila sve članice ovog divnog foruma da pokažemo još jednom svoju humanost na djelu a i volju prije svega!!!!

Naime, moja djeca idu vrtić "Biseri" u kojem od 01.06.2012. počinje renoviranje. Akciju renoviranja je pokrenula jedna mama, napravivši prve i osnovne korake...gdje se to razmatralo na opštinskoj sijednici, i sprovelo sve u djelo. Dakle opština učestvuje u renoviranju objekta nekih 70 %, ali fali još malo...skupljeno nešto, ali za malo nedovoljno!? Fali za još samo dvije učionice da se promjeni pod, jer lijepo bi bilo da to sve ide u komadu, kako će se i onako sve renovirati!!!!!!

Pa Vas molim da organizujemo jednu humanitarnu kaficu gdje vi predložite i da pomognemo i ostvarimo bolje uslove našoj i budućoj djeci koji će koristiti usluge ovog vrtića?

Očekujem vaše prijedloge????????

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.5.2012 0:23:27 >


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
25.5.2012 17:08:00   
mila81
Nema niko nikakakav prijedlog ili???????????

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
25.5.2012 21:54:13   
Medić*
Moze se organizirati neka kafica, nemam nista protiv, bilo bi lijepo izaci u susret i koliko toliko pomoci.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
28.5.2012 22:52:01   
mamine oci
naravno da cu podrzati akciju i nadam se vecem odazivu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
29.5.2012 9:19:53   
Visnja RR

Mila je li to vrtic u Starom Gradu?
Ako sam dobro procitala ovaj vrtic je dobio donaciju za renoviranje od Ministarstva prostornog uredjenja 50.000 km i Opcine 30.000 km...user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
6.6.2012 0:51:19   
mila81
Naravno da je dobio, i to zalaganjem jedne mame, ali fali još samo malo, ali eto još samo da kažem da je tema o nekom tračanju ili nečemu što je nebitno, ovdje bi bilo nas 20, ali sve se vidjelo, koliko je bilo i zainteresovanih i onih "drugih"neću više ništa komentarisati, hvala svima u svakom slučajuuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
6.6.2012 0:58:35   
mila81
Jer briga o vrtićima JU Sarajeva je svakako samo nas onih koji "moramo" u te iste voditi svoju djecu, jer nemamo mnogo čega, ali nebitno, nebitne su totalno i rasprave kakvi su ti vrtići i šta su, bitno je ono koliko djelima pokazujemo ono o čemu non stop ovdje pričamo, i čime se "busamo u svoje grudi"....Samo dobro sam shvatila da su to isprazne riječi ovog virtuelnog svijeta....

I nemoj da se neko našao u ovoj priči, ja nikome ništa ne spočitavam, doista svjesna i više nego što mislite krize i nemaštinje, ali zar i to malo treba da se kamče, ne, ja ne....jer znam da će se to srediti na kraju, ali iskreno računala sam na obostraniju saradnju...E to mi je ovdje na kraju, krajeva najviše falilo.....................user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
16.8.2012 21:40:29   
mamma mumi
http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/ismetu-omerovicu-i-njegovoj-kcerci-suhi-hljeb-je-cesto-jedini-obrok/120814061
Srce mi se cijepa za ovom djevojcicom, pa zar je stvarno u 21 v. ovako nesto moguce.
Ovim putem zeljela bih da vas sve zamolim da pokazemo humanost po ko zna koji put. Imam prijedlog , a vi dajte svoje misljenje. Naime, predlazem da skupljamo novac, koliko ko ima neka da, ima nas 34.119 registrovanih clanova, da polovica da po 1 km bit ce dosta, pa da skupimo iznos ili bar priblizan za vodu,a ko zna mozda i za strujuuser posted image , da pomognemo maloj Emini da ima bar koliko toliko pristojne uslove za zivot koje bi svako dijete trebalo da ima i koje nasa djeca imaju. Molim vas podrzi te me u ovoj akciji, mislim da RR zene to mogu i vise od ovog sto molim. Hvala vam.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
16.8.2012 22:10:21   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/ismetu-omerovicu-i-njegovoj-kcerci-suhi-hljeb-je-cesto-jedini-obrok/120814061
Srce mi se cijepa za ovom djevojcicom, pa zar je stvarno u 21 v. ovako nesto moguce.
Ovim putem zeljela bih da vas sve zamolim da pokazemo humanost po ko zna koji put. Imam prijedlog , a vi dajte svoje misljenje. Naime, predlazem da skupljamo novac, koliko ko ima neka da, ima nas 34.119 registrovanih clanova, da polovica da po 1 km bit ce dosta, pa da skupimo iznos ili bar priblizan za vodu,a ko zna mozda i za strujuuser posted image , da pomognemo maloj Emini da ima bar koliko toliko pristojne uslove za zivot koje bi svako dijete trebalo da ima i koje nasa djeca imaju. Molim vas podrzi te me u ovoj akciji, mislim da RR zene to mogu i vise od ovog sto molim. Hvala vam.

ja sam za...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
16.8.2012 22:26:19   
mamma mumi
Hvala ti sto si se javila, ali sam razocarana da se niko vise ne javlja na ovu temu.
Da sam pisala na temu svekrva, bilo bi puno sada odgovora.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
17.8.2012 2:46:27   
ananas_ze
ja sam pisala o ovome na temi Friske vijesti, znimalo me koji broj trebam imati u banci za uplatu ali niko nista, pa mozda mi se ovdje neko javi?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
17.8.2012 6:58:32   
ElmaB
Evo: Uplate možete izvršiti i na račun u Raiffeisen banci: 1610000000000011, za uplate u KM 09-00-39777-9; broj štednog računa 19000700351.

SWIFT Code: RZBABA2S
IBAN Code: BA 391612000023021988

A to si imala i u linku sa portala klix koji je postavljen ovdje u prethodnim postovima.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
17.8.2012 8:32:13   
Mala Selma
Mozemo se organizovati na regionalnom druzenju (obzirom da ce biti dosta zenica) da pomognemo ovoj porodiciuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije dje...
17.8.2012 22:38:01   
mamma mumi
Odlična idejaa, a je li druzenje 25.08 u Titi ili sam fulila.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *