|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon za useljenje
23.2.2011 23:39:17   
Crvena
Sta obicno poklanjate nekome za useljenje?

Naravno zavisi kome se kupuje, koliko novca, ukus onoga kome poklanjamo, da li im je to potrebno itd.
Najcesce  je to neka lampa, slika i sl.
Pomagajete treba mi nekoliko poklonauser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:05:14   
Medić*
Ako su mi bliske osobe u pitanju, otvoreno pitam sta vam fali a da nije puno skupo user posted image , tipa pegla, mikser, toster, sudje, mikrotalasna, dobra slika ili levha....

bratu usisivac, drugom planiram masinu user posted image







_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:05:26   
veeseelaa
ako ne možeš opipati puls i skontati šta im treba ja ne bi na svoju ruku kupovala
Ljudi su garant već poredali kako će im gdje stajati e sad ta npr lampa će im možda biti suvišna user posted image
u biti radije bi se fokusirala na posudje kojeg usput nikad dosta ili na neke divne čaše, šoljice, bokale, nešto starinsko kao npr




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:06:55   
Anoniman
Najčešće poklanjam vaze i lampe...ali ako mi je neko bliži pitam šta mu treba, kao npr. moja sestra hoće tepihe user posted image -skromna je uvijek bila šta ćuuser posted image

A uvijek dobro dođe posteljina, peškiri, neki uređaj za kuhinju kao npr,-sjecko itd.

Također možeš pokloniti i cvijeće u saksiji ali ko voli i ko će to održavat, a ne ko što su meni donijeli pa mi sve uvehlouser posted image ...

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:08:23   
veeseelaa
ili stoljnjake, krpe za sudje.... mlin stari za kafu, džezvu i fildžane

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:12:55   
Galija
Ja poklanjam uvijek isto, slike user posted image
Kontam toga nikad dosta :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:16:18   
Niina
Pare svi vole, pa ako ti je blizi ti fino kkovertu i daj pare.
ako ne, kupi nesto za kuhinju, posteljinu, peskire, kuhinjske krpe, tavu, serpu, tepsiju, zdjele...s tim ne mozes fulati  to se sve trosi i treba..licno mislim da sve dekorativno je cista fula jer niko ne zna kako ce neko urediti svoj dom.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:16:46   
Hannan
Sta mislis o bakrenom setu za kafu...dzezva, mala za mlijeko , secernica, i findzani ili u obliku soljice, tasna.
Onda mozda malo jeftinije one velike vaze, cupovi isl, jos ako znas boje u stanu, tome se uvijek nadje mjesto:)
Pa onda one kao  orjentalne stolnjake i  jastucnice u kompletu, prekrivac za krevet...meni nekako ovo pase uz svaki ili skoro svaki stil namjestaja, a i boja nije jedna pa se d auklopiti.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:27:47   
hatepsut
E zavisi i kome poklanjam.ako je neko meni blizi,ja se usudim pitati sta im fali.ono da je ne lupam,bolje da poklonim nesto sto ce im koristit.
a posteljina,serpa,tepsija,lampa,jorgan,deka,jastuk svima dobro dodje !

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:30:32   
Galicia
Posteljina.
Cvijece.
Pare.
Zdjela za voce.
Lijepa tacna za kafu.
Vaza.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:33:18   
teacher75
ja bih kupila lijepu lampu ili sliku, ukoliko znamo u kojem je stilu uredjen stan...neki lijep set_ posudja, itd...

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.2.2011 0:34:16 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:37:22   
mila81
suđe
lijep servis šoljica za kafu ili čaše
neke dobre šerpe
neke fensi prekrivače
a svoje bližnje obično pitam, na primjer uklopim se u to što njima godiuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 0:58:53   
Anoniman
....ili neki lijep neobičan zidni sat
user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu mila81)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 2:21:39   
Hannan
Kad Breskva spomenu satove, ja sam neki dan na PIK-u vidjela zanimljiv "sat od ogledala sa vasom slikom", meni se ucinila skroz fina ideja a nije uopste skup 17KM.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 2:26:31   
lost
Neki dobar escajg ili stoljnjak sa salvetama za ručavanje...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 6:04:54   
IvanaTz
mi sinoc bili kod prijatelja (oni tek uselili u novi stan) i meni super ideja pala na pamet, da im poklonimo poklon-bon iz neke trgovine, i nazovem onaj nas babilon, oni imaju od igle do lokomotive sve za kucu, kontam tamo mogu sebi izabrati sta im treba... pitam ja neku mladu damu koja se javila za te poklon bonove, moze li to, prvo me zbunjeno pitala da joj ponovim sta mi treba, pa da joj objasnim sta je to konkretno pa na kraju rekla da oni to nemaju user posted image ... pa mislim stvarno... i ako nisu davali ranije, isprintaj na list papira poklon bon u vrijednosti od toliko i toliko KM i to je to, k'o da sam trazila elaborat o necemu user posted image user posted image user posted image ... fakat su ljudi nemastoviti....
i mi zavrsimo klasikom, novac u kovertu, cvijece, pice, slatkis...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 6:50:35   
Crvena
Drage moje hvala na idejama, nemam rijeci.user posted image
Meni je najveci problem sto ne znam kako je stan uredjen, pa onda pokloni tipa slika i sl otpadaju.
Ali ,dale ste mi zanimljive ideje veceras idem u BBI u onu radnju na cetvrtom spratu (ne mogu se sjetiti imenauser posted image ).
Nadam se da cu nesto pronaci.user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 7:14:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: Crvena

Drage moje hvala na idejama, nemam rijeci.user posted image
Meni je najveci problem sto ne znam kako je stan uredjen, pa onda pokloni tipa slika i sl otpadaju.
Ali ,dale ste mi zanimljive ideje veceras idem u BBI u onu radnju na cetvrtom spratu (ne mogu se sjetiti imenauser posted image ).
Nadam se da cu nesto pronaci.user posted image


Coincasa user posted image pripremi novcanik sa lijepom svotom novaca user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 9:21:17   
emma.L
Od kuma smo dobili veliki bakreni ibrik sa podlogom kad smo se uzeli. Stajao mi je na polici u vrhu kuhinje, a sad kad preselimo, neće nigdje stajati - tuga user posted image . Zaista mi se sviđa, ali mi se nigdje, ali nigdje ne uklapa ni bojom ni stilom.
Prijateljica mi kupila sliku koju sam nakačila da popunim zid u ovom prelaznom stanu, sad će i ona negdje u ostavu jer isto nije ni blizu stila namještaja, tepiha i sl. user posted image
Dakle, ja bih se držala lončanica (ako znate da osoba voli cvijeće), peškira, stolnjaka sa setovima sa serviranje... Recimo, ja bih voljela elektronsku vagu, sjeckalicu, lijepe čaše, tepsiju, dobru tavu ili wok, zidni sat, frotir deke.
A mojoj prijateljici jednoj sam kupila veš mašinu, drugoj karniše od kovanog željeza, rodici set šolja od onixa, a rođaku kovertu user posted image  - sve je lakše kad možeš slobodno pitati.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 10:57:54   
chuci
ja dobivala i nosila uglavnom suđe, set za kafu i čaj, čajnik i to, table (one dobre teške), bakarno posuđe, s tim što moram napomenuti da nije jeftino. ja sam npr dobila ogromnu tablu od nekih 50-60 cm, a vidjela sam da je takva od 30 cm oko 100 KM. Džezva ona velika je oko 70-80 KM, mala nije puno jeftinije 50tak km i tako.
cvijeće u saksijama je ono kad baš nema ideje, i ja to obično nosim za neke druge prilike, kad nekom prvi put idem i tako, ne za useljenje.
koverta, ali nije cool, a i ovako ti dobiješ zadovoljstvo kupovine user posted image
levha ili slika.
lampa - ja dobila dvije jedna se baš lijepo uklopila u dnevnu, druga stoji u spavaćoj, ne buni se ni ona
eh sad kupovina stolnjaka sa salvetama meni nije nekako za poklona, ja sam to sama sebi izabrala, crvene i bijele da kombinujem, ali sam dobivala i toga kad sam se udala
kristal se uvijek nosio na poklone, zdjele čaše itd
ja sam u dogovoru dobila u prelijep set od 4 stolića, ona rezbarena
ja bi volila da mi neko donese pretis na poklon, ali niko ništa user posted image
ako mi još šta nampadne pisaću


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 11:03:10   
DM
Ja najradije-bakar, nekako mi trajan!
Sestri , po nj želji kupila mikrovalnu i još neke sitnice...
A i ja sam htjela predložiti pretisuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 11:08:31   
teacher75
ja ne volim bakar ni starne, preferiram moderni stil. slazem se da je pretis ili dobra tava uvijek koristan poklon

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 11:12:28   
jasmin
Ja poklanjam uglavnom sudje ili neke potrepstine tipa vaze,levhe,slike prirode,satove i sl...


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 12:42:38   
Anoniman
Kao osoba koja je tek uselila u stan i kojoj  se stalno sada dolazi na naselje rekla bih da mi je dosta i casa i sudja i cvijeca(jer ga imam taman dovoljno-2 saksijeuser posted image ) i ukrasa koji mi ne idu ni sa cim. Lijepo fino malo para u kovertu i svako zadovoljanuser posted image ja kupim sta mi nedostaje, a vi se ne sekirate jeste li potrefili.user posted image
Trenutno mi fali slika/e u dnevnoj i decjoj, a to mi niko ne zna kako sam i sta zamislila i mislim mjenjati trpezarijski stol i stolice. Zato,  Crvena, najbolja ti je koverta...vjeruj. S tim neces pogrijesiti, a njima ce dobro doci da kupe upravo ono sto im nedostaje, a ne da gomilaju stavri kje vec imaju ili im se ne svidjaju ili im se ne uklapa...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 12:45:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao osoba koja je tek uselila u stan i kojoj  se stalno sada dolazi na naselje rekla bih da mi je dosta i casa i sudja i cvijeca(jer ga imam taman dovoljno-2 saksijeuser posted image ) i ukrasa koji mi ne idu ni sa cim. Lijepo fino malo para u kovertu i svako zadovoljanuser posted image ja kupim sta mi nedostaje, a vi se ne sekirate jeste li potrefili.user posted image
Trenutno mi fali slika/e u dnevnoj i decjoj, a to mi niko ne zna kako sam i sta zamislila i mislim mjenjati trpezarijski stol i stolice. Zato,  Crvena, najbolja ti je koverta...vjeruj. S tim neces pogrijesiti, a njima ce dobro doci da kupe upravo ono sto im nedostaje, a ne da gomilaju stavri kje vec imaju ili im se ne svidjaju ili im se ne uklapa...



a ako se naruči lampa iz ikee za dječiju sobu npr. po slobodnom nahođenju al roza je uklapa seuser posted image ...jel onda moram opet kovertuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *