|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc :(
16.6.2011 23:54:45   
Anoniman
Drage moje zene imam jedan problem za koji bi molila pomoc, jednostavno ne znam i ne mogu pametno da skontam sta se samnom desavauser posted image puna mi je glava svega i ne znam dal je problem u meni ili u drugim osobama tacnije u svekrvi... u 7 sam mjesecu trudnoce i doputovala sam iz njemacke u sarajevo, toliko sam zeljno cekala da dodjem ovamo a sad se kajem sto sam uopste doslauser posted image
Vec 12 dana sam u sarajevu i svi ti dani su mi prosli u placu, nervozi, sekiranciji... mm i ja smo ovdje kod svekrve i svekra, do sad sam se sa svekrvom fino slagala al evo kako sam dosla u sarajevo ona me pravo nervira, jednostavno mi zena ide na zivce, pokusava se u sve mjesati, hoce da zna sve sta se desava, gdje mi idemo, sta radimo itd. Sa muzem se svako malo svadjam zbog toga, onda njemu nije jasno sto ja stalno placem, sto se zatvaram u sebe a ja opet imam osjecaj da niko nema razumjevanja prema meni pa ni on... njemu je mama svetinja i za sve njene postupke nadje neko objasnjenje, jednostavno je opravdava i ja tu uvijek ispadam najgora... nekad budem ljubomorna kad vidim kako se on fino ponasa prema svojoj mami, smije se i zeza se s njom a nas dvoje smo posvadjani bas zbog njegove mame... bude mi nekako bas krivo, osjecam se nekako zapostavljeno od njega... nekad me bas bude strah za bebu, jer  stalno placem i sekiram se a znam da to nije dobro za moju bebicu...
ne znam sta da radim, da li je problem u meni ili je problem u svekrvi ili mozda u mom muzuuser posted image
ili mene samo pucaju hormoniuser posted image user posted image user posted image

  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 0:02:07   
bebacha
ma samo te pucaju hormoniuser posted image vidim nema nekog konkretnog razloga.samo na ignore i opusteno.trudnoca je cudno stanjeuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 0:08:05   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma samo te pucaju hormoniuser posted image vidim nema nekog konkretnog razloga.samo na ignore i opusteno.trudnoca je cudno stanjeuser posted image



potpisujem u potpunosti...pokusaj se opustiti i ne primati sve k srcu,svakako si samo u posjetiuser posted image
kada se sjetim zbog kojih stvari sam se znala rasplakati u trudnoci bude mi smijesno...bila sam prava pekmeza,a inace tesko pustim suzuuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 0:16:27   
veeseelaa
ma problem je uvijek u svekrviuser posted image
svako plače kad mu sveki u sve zabija nos user posted image
bila sam i ja trudna al nisam plakala, gdje su bili moji hormoni jbguser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 0:34:36   
Visnja RR
"krive" ste objeuser posted image
ona jer vam se mjesa u sve...pa opet pozeljela vas je i zeli da zuji oko vas

a tebe malo hormoni pucaju a malo ona vjecita zelja snaha da istisnu "svetinju" iz zivota svog muza... ovo se desava i kod svekrva...vjeciti rivalitet iymedju dvije navaznije zene kod muskarca...
opusti se bona... i uzivaj...kad se vratis svojoj kuci opet ce biti sve po tvom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 1:48:47   
mamica emica
pozdrav za anonimnu. Mislim da bi ti jako pomoglo da više izlaziš vani i družiš sa drugim ljudima a ne samo sa svekrvom. Ako nemaš prijatelja u Sa, ti onda prošetaj, obilazi dječije butike i uživaj. Ta vaša netrpeljivost će vremenom sigurno proći. Šteta je to što si tužna u periodu života u kojem je većina žena najsretnija. Pokušaj da se ne svađaš sa mužem, teško da ćeš time išta dobro postići. puno sreće i nadam se da smo ti barem malo pomogle

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 8:45:50   
Anoniman
Draga anonimna pokusaj da gledas problem iz drugog ugla....U drugom si stanju i shvati to tako , hormoni cine svoje i ja sam bila takva sitnica me mogla rasplakati...Dosla si tu na ferije opusti se i uzivaj, sa druge strane ona je majka tvome muzu , pozelila ga je kao i on nju....Muskarci uvijek ne razumije to drugo stanje nisu nikad bili na tom nivou i nece nikad ....A ipak trudna si i to je divna vijest za citavu porodicu, bake, dede, nene i svi zele ucestvovati u tome , mada to nekad i prelazi granice ali znaj nisi tu za stalno pokusaj se strpiti ako dodje dotle da kipi izadji prosetaj...Vec je neko spomenuo djecije butike ili ugodi svojim zeljama ....Odmor brzo prodje gledaj da to bude stvaran odmor a ne samo vrijeme za sikiranciju i brige....Tvoja beba je tebi najpreca nemoj da se stresas nije dobro ni za tebe ni bebu....
Sretnooo

(odgovor članu mamica emica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 8:59:20   
D_K
Pravis od muhe slona!!
Pa bices majka jos malo i vidjeces da ce te sve zanimati - gdje je, sta radi, o cemu razmislja, sa kim se druzi, kako mu je na poslu!!!
Zato uzivaj, hvala Bogu pa ima zivu i zdravu majku. Sta bi da je ona bolesna na postelji pa trazi da se o njoj brinete - kako bi onda prosla?!!



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 10:21:19   
sanela.asja
krive" ste obje
ona jer vam se mjesa u sve...pa opet pozeljela vas je i zeli da zuji oko vas

a tebe malo hormoni pucaju a malo ona vjecita zelja snaha da istisnu "svetinju" iz zivota svog muza... ovo se desava i kod svekrva...vjeciti rivalitet iymedju dvije navaznije zene kod muskarca...
opusti se bona... i uzivaj...kad se vratis svojoj kuci opet ce biti sve po tvom

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 12:05:54   
Anoniman
Draga, ja te razumijem zaista!!!!
Ko to ne dozivi i ne zna kako je. U sbvakojj recenici sam i ja
sebe vidjela. Kod mene je jos uvijek tako stanje, nista se ne mjenja. Do tebe je kako ces se nositi s tim.
Uglavnom, cuvaj zdravlje svoje i svoje bebe, to ti je najvaznije.
Pusa velika

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 13:57:42   
abh
Anonimna tebe pucaju hormoni. A definitvno imas sindrom snahe kao sto vecina nas ima. Po defaultu te svekrva nervira. Nervira te sto je nesto rekla, a da nije rekla nervirala bi te  sto nije rekla. Ja ti to govorim iz iskustva. Ali vidjeces ako Bog da kada ti rodis i kad vidis sta znaci biti mama, koliko je to brige,paznje i sikirancije, onda ces poceti gledati svekrvu kao neciju mamu, a ne tvoju svekrvu i bice ti lakse. Barem je to kod mene slucaj.
Ti popi lijepo apaurin ili persen dok te ta nervoza ne prodje. I pokusaj sve gledati sa druge strane. Uzivaj.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 14:31:01   
Anoniman
anonimna sve je to u tvojoj glavi i dok budeš razmišljala o tome i jadala se okolo sve će ti biti gore i gore...eh ovako ćeš
od danas ti radiš sve po svom, a svekrvi klimaš glavom i govoriš Yes, Yes... te gledaš kroz nju i njene riječi ne dopiru do tebe ...ako ona kaže nije tako ti njoj kažeš kako i ostaviš je da završi posaouser posted image ...kad pita gdje ćete poturiš muža da iznese izvještaj ti samo ćutiš, a muške to opasno nervira...
kad vidiš da ti uzburka emocije a ti fino reci da ti je pritisak opao, odeš u drugu sobu da otkunjaš, upališ Tv, čitaj neku knjigu, 7 mj. si trudnoće, uzmi sebi časopis "bebe" i uživaj, bit će ti od koristi a i usmjeriš misli u drugom ljepšem smijeru...sretno draga nemaš razloga za nerviranje samo istreniraj mozak da ne dopiru nevažne stvari do njega... moraš shvatiti i prihvatiti da je to njegova mama, ona će uvijek biti na prvom mjestu kao što je i tebi tvoja mama.

(odgovor članu abh)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoc :(
17.6.2011 15:15:41   
teacher75
ima tema svekrva na kojoj je dosta ovakvih primjera, ne vidim razloga zasto je otvorena ova posebna temauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoc :(
18.6.2011 16:27:36   
amra_m
ima tu i hormona, ali i stvarnosti... pokušaj se isključiti iz svega što te čini negativnom. uživaj u trudnoći - prekratko traje. vjeruj da one u neka doba postanu ljubomorne i žele da su glavne. ii ja sam mislila da imam najbolju svekrvu dok nisam rodila, a onda...pokazala je svoje pravo lice.
UŽIVAJ U TRUDNOĆI, SVAKOJ MINUTI!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoc :(
27.6.2011 12:58:55   
Anoniman
Sad sam procitala vase komentare, nisam imala priliku prije da procitam... hvala vam svima koji pokusavate na neki nacin da mi pomognete, lijepo je znati da vas bar neko razumijeuser posted image
Evo vratila sam se u njemacku i lijepo mi je, imam svoj mir i nema vise stresa i sekirancije, ali sada razmisljam o tome sta se to desava sa mojom svekrvom, da izvinete stvarno ne znam koji joj je vise... prije nego sto smo trebali nazad za njemacku mm i ja smo odlucili da odemo 3 dana na more i ona se naljutila, nije joj bilo pravo sto idemo... ja to nisam mogla razumjeti jer hvala Bogu ona nas ne finansira, znaci nismo otisli na njen trosak vec na svoj! Pokusala nam je unistiti i ta 3 dana naseg odmora, mm se toliko nasekirao da je vise poceo plakati jer ni on sam ne zna zbog cega se to ona ljuti, koji je tacan razlog... uglavnom mi smo otisli na more i super nam je bilo ali kad smo se vratili opet sve po starom, ona nas nije ni pitala kako nam je bilo, kako smo prosli u putu ni nista... da bi dan prije polaska u njemacku ispao neki problemcic oko auta i ona je onda mm muzu nabila na nos citav odmor, od prvog do zadnjeg dana, citave 3 i po sedmice mu je nabila na nos... Ne znam stvarno sta se s njom desava i koji je njen problem, ni ja niti mm to ne razumijemo uopsteuser posted image

(odgovor članu amra_m)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoc :(
9.7.2011 1:08:32   
Inayat
Stara zeli da vam kontrolise zivot, jednostavno tako. Ne pase joj sto se ne pita i sto niste poslusna djeca...ignorisi i kasnije ces sama sebi cuditi sto si dala da te neko tako sekira. Zar je vrijedna toga stresa u trudnoci. Sta te briga sto se ljuti, okreni glavu, imas muza i brini se za bebu. 

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoc :(
9.7.2011 1:42:27   
veeseelaa
Ne znam stvarno sta se s njom desava i koji je njen problem, ni ja niti mm to ne razumijemo uopste


ma ljubomorna je jer u životu njenog sina postoji još jedna žena.... i sada svog sina dijeli sa njom
nadam se da će spoznati da je taj osjećaj glup

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoc :(
11.7.2011 14:15:47   
Anoniman
Ne shvatam stvarno tu njenu ljubomoru, to mi je tako bolesno... njen sin je prema njoj super stvarno, ne mogu reci da se njihov odnos nesto promjenio kako sam ja dosla... ona je prema meni bila extra sve dok nisam zatrudnila, e od tada se ona nekako skroz promijenila, ne znam zasto user posted image
Ja samo ne znam kako vise da se ponasam prema njoj i sta da radimuser posted image user posted image user posted image
Za nekih mjesec dana ona dolazi ovamo kod nas, hoce da bude ovdje kad se ja porodim, eto da pomogne itd. mislim ok, hvala joj na tome ali mene strah kako ce to sve izgledati poslije porodjaja jer znam da su zene tad najosjetljivije... strah me da situacija ne bude gora, strah me hoce li me muz u svemu tome razumjetiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoc :(
17.9.2011 18:21:28   
Rabi
gdje li nam je ova draga zenica....
Sta bi sa svekrvomuser posted image Jel' bila brza u Njemacku ili iz Njemackeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *