|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posudba
24.6.2009 19:02:14   
teta berta
Ako već postoji tema molim izviniteuser posted image  Posuđu je li itko od vas novac i kako se odnosite prema tome??? MM stalno netko traži da mu posudi kao da on radi u banci i zarađuje neke sume, a jedino on radi, imamo kiriju, malu bebu... Doista me to ljuti. Evo upravo smo se posvađali zbog toga, taj njegov prijatelj mu je dosad puno puta posudio i nikada nije vratio a ja jdeva skrpim do kraja mjeseca, nekada i zafali. I sad hoce da mu odnese da vrati stare dugove, pa zar ja moram vraćati njegove dugove. Ljuta sam ko ris, kako da se postavim??? Help

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posudba
24.6.2009 19:07:33   
tea lana
ne volim posudjivati niti da ja posudjujem.Ako kome dam novac halalim.Par puta sam posudila dobrim prijateljima i rodbini koji su da ne bi vratili u dogovoreno vrijeme,poceli me izbjegavati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posudba
24.6.2009 19:08:44   
nikita
mm je jednom posudio par stotina maraka i nikad mu ih taj nije vratio  i rekao je od tada nema sanse osim njegovim i mojim roditeljima.... evo da vi imate novca na hrpi pa aj de ali i vi se krpite i on niposto ne bi smio posudivati novac, mislim da moras to sredit sa njim te najvaznija mu je obitelj.

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posudba
24.6.2009 19:09:34   
veeseelaa
zna se za šta se novac posuđuje, za gluposti ne dam
Prvo procijeni jel ok za šta mu jaran traži pare, ako nije, ne daj

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.6.2009 19:10:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posudba
24.6.2009 19:15:22   
manuela RR
MM isto ima druga kojem često posuđuje novac,meni to nije smetalo dok nismo imali bebu jer nam nisu troškovi bili ko sada,a sad bogme mi smeta jer se baš načekamo dok nam vrati,a vala taj drug posuđuje radi gluposti da bi kupio neki skup sat ili naočaleuser posted image user posted image sad sam presjekla to jer meni tih par stotina puno značiuser posted image
neki dan je tražio od MM ponovo da mu posudi i on mu na moje insistiranje lijepo rekao ako mu treba za nešto bitno vrlo rado će mu pomoći a ako je za majicu ili naočale nek pričeka svoju platu...user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posudba
24.6.2009 19:15:51   
teta berta
Ma da prvo se zadužio za piće u jednom kafiću stotinu km i nikad mu nije vratio, sad opet traži za ko zna kakve dugove. I posvađali smo se jer nedam i točka.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posudba
24.6.2009 19:19:59   
veeseelaa
malo nije zahvalno miješati se u to dal će tm da posudi pare jaranu, haj znadni njihove odnose, možda on iz nekog razloga smatra da bi mu trebao dati
Ja lično mm ne dozvoljavam da mi govori šta ću i kome dat/posudit/kupit i sl
Ni jedno od nas nije budala da sav novac nekom da a da ošteti porodicu pa da nemamo za sebe
Možda je meni neko kao djevojci valjao pravoo i sad da mi mm pametuje, e ne dam ja to a i ja se njemu ne miješam, bar ne puno, sugeriramo jedno drugom al sad pretjerivatiuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.6.2009 19:21:21 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posudba
24.6.2009 19:21:13   
amarilis
Nikome ne posuđujem a kada mi zatreba podignem kredit jer nemam od koga posuditi a Boga mi vraćati još nečije dugove, to je i previše. Sad' ako je bolest u pitanju ne dao Bog (lijekovi, bolnički troškovi, glad), mogu na to gledati ali zbog nečije budalaštine da živi na visokoj nozi a nije tome dorastao, e to ne znam kako bih dopustila, i ja bih bila ljuta kao ris!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posudba
24.6.2009 19:24:18   
Anoniman
tako je i MM posudio par puta jaranu neke pare i taj nikad ne vrati a opet dođe i pita dok MM nije puklo i poslao ga u lijepu ..... tako da sada MM nikome ne posuđuje novac,osim naravno našim roditeljima i bratu,sestri ako bi zatrebalo,ja imam svoju najjjjjj drugaricu kojoj uvijek kad treba posudim i ona to uvijek vrati,ali ja nisam tip koji voli da posuđuje od drugih. Samo se pitam kako neki ljudi imaju obraza da pitaju pare nekoga ko je pod kirijom sa jednom platom i ima bebu,stvarno ima bezobraznih ljudi,al što je najtužnije postave se tako kao da mi imamo milione. 

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posudba
24.6.2009 19:31:49   
veeseelaa
ma da, ima i bezobraznih, lijepo im posudiš a oni se ispale
Zato uvijek posudi onoliko koliko možeš halaliti
Bar si se otarasio takvih osoba, nemaju ti više obraza u zajam tražiti
E čuj obraza, pa i nemaju ga, čim ne vraćaju novce

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posudba
24.6.2009 19:42:38   
manuela RR
E baš tako veeseelaa user posted image user posted image user posted image
MM posuđuje drugu onoliko koliko mu može halaliti jer nikad nije sigurno da će on posuđeni novac i vratitiuser posted image

< Poruku je uredio manuela -- 24.6.2009 19:43:00 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posudba
24.6.2009 20:09:04   
leli§
ja sam naucila--posudi onoliko koliko mozes halaliti i to je to... sto se mog dragog tice, on bi skinuo zadnji komad odjece sa sebe i dao...user posted image ali uci polagano

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posudba
24.6.2009 20:14:27   
ljubičica 28
IZVORNA PORUKA: leli§

ja sam naucila--posudi onoliko koliko mozes halaliti i to je to... sto se mog dragog tice, on bi skinuo zadnji komad odjece sa sebe i dao...user posted image ali uci polagano

isto ovako je i kod mene, s tim da se ja slažem posuditi i više dobrim prijateljima, za koje sam sigurna da će nam vratiti...roditelje tu ne računam, jer njima bih dala sve što mogu, pa makar i sebe oštetila.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posudba
24.6.2009 20:14:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leli§

sto se mog dragog tice, on bi skinuo zadnji komad odjece sa sebe i dao...user posted image ali uci polagano


ko da mu je mm bratuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posudba
24.6.2009 20:21:09   
leli§
ma jooj kako mi nekad pici po zivcima sto se toga tice... nije meni zao sto on posudi (odnosno da) nego sto jos nije skontao da se rijetko koja posudba vrati...ili se ne vrati u stanju u kojem je posudjeno...nije to vise samo novac...uh uhuser posted image  

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posudba
24.6.2009 20:44:25   
veeseelaa
ma kad traže pare treba im user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Posudba
24.6.2009 21:01:42   
teta berta
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: leli§

sto se mog dragog tice, on bi skinuo zadnji komad odjece sa sebe i dao...user posted image ali uci polagano


ko da mu je mm bratuser posted image



Izgleda svi naši muževi ko da su braća,

bez nas bi ostali poderanih gaća...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Posudba
24.6.2009 21:13:31   
dina_89
nije mi jasno kako ljudi mogu posuditi novac za nesto bezveze, ja ne bi mogla spavati da sam nekome duzna...mm je jednom drugu posudio novac i ovaj i ne spominje da vrati a ide na more i hoce da kupuje novo auto...user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Posudba
24.6.2009 21:25:31   
veeseelaa
nevjerovatno fakat kakvih ljudi ima
Meni je jedna nudila kompenzaciju nudeći mi šank u zamjenu za posuđenu lovuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Posudba
24.6.2009 21:27:38   
teta berta
ma vesela može i šank al nek bude pun svega jegera, viskija i skupih pićauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Posudba
24.6.2009 21:30:55   
dinciii
I moj mm je davao ko god ga upita i kad bi sada isli od vrata do vrata vjerujte da bi se skupilo sigurno 2000 eura,samo mu jedna osoba duguje 1000 eura i to familija,jos mm posudio kad smo se trebali zenit i rekao "cuj meni trebaju pare do augusta" ma kakvi vise se i ne spominje da se vrati...a taj neko je kupio auto za te pare da bi zena njegova imala vozit se...i bas sam se naljutila na to,jer mu je familija i da barem kazem cuj nemam sada znaj da mislim na to....ma kakvi,nistaaaaaa!!!ZATO SADA NIKOM VISE NE POSUDJUJE.Rekla sam mu ako neko nema za jesti otici cu i kupit cu punu kesu al necu davati pare....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Posudba
24.6.2009 21:31:16   
veeseelaa
ovaj bi prazan i samo što se nije stropoštao a šatro puno drvo, tvrdi vlasnicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Posudba
24.6.2009 22:54:24   
bebbe RR
Ma, vjerovatno si u pravu, Teta Berta, ali, ljudi generalno znaju biti veoma osjetljivi na svoje prijatelje iz raznih razloga. I ja bih, vjerujem, bila ljuta na tvom mjestu, ali, umjesto da se bezveze nerviras, pomisli kako si imala srece da si se udala za covjeka koji voli svoje prijatelje i zeli im pomagati. Onda je sigurno sto puta bolji prema svojoj porodici. Mada, nije ratno stanje, posudjivati je dobro jedino od banke... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Posudba
24.6.2009 23:05:02   
almai
IZVORNA PORUKA: bebbe

pomisli kako si imala srece da si se udala za covjeka koji voli svoje prijatelje i zeli im pomagati.


Neznam koja to zena voli da joj muz pretjerano pomaze prijateljima ,a za uzvtrat nista nedobijeuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Posudba
24.6.2009 23:32:15   
bebbe RR
Almai, izvukla si recenicu iz konteksta:)))) Ja sam veoma precizno iznijela svoje misljenje! Pozdravcek!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *