|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozoriste
16.5.2011 20:11:12   
maja78 RR
Evo vidim da nemamo ovu temu.

Koliko cesto idete u pozoriste, i preporucite neku predstavu.

Evo ja sam sinoc gledala "Ja, mahalusa" i predstava je suuuuuuper smjesna

< Poruku je uredio maja78 RR -- 16.5.2011 20:22:00 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pozoriste
16.5.2011 20:17:37   
Visnja RR
pfffff gdje me nadje...davno je bilo kad sam zadnji put bila... prije Asje ...gledala Vremenski tunel / N.Velickovica...
nedostatak vremena  povlaci cinjenicu da se javlja nezainteresovanost za pozoriste u ovom periodu...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pozoriste
16.5.2011 20:43:50   
mamica emica
Sreća pa u školi imamo dramsku sekciju, tako da često gledam djecu kako izvode pozorišne predstave. Nadam se da se i to pika. Inače nema toga u mom gradu baš često

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozoriste
16.5.2011 23:58:12   
juni
Kad god nam se prilika pruzi, da nam majka i baka cuvaju Emila, odemo na predstavu. Jedna od boljih mi je Buducnost je u jajima. Teatar me opusta i ujedno podstice da se zamislim nad nekim pitanjima koja nam slucajno promaknu u zivotnoj zbrci user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozoriste
17.5.2011 0:00:21   
Hanady RR
Eh ja moram ići pogledati ''''Ja mahaluša'''' al očito naredni mjesec ako bude...doduše igra 22.5 sad ako stignem sutra rezervisat karte možda i upijem ovaj mjesecuser posted image
posljednja posjeta je bila narodnom pozorištu 9.marta ove godine...''''hamlet iz M. Donje''''
prije sam išla češće i stavrno nisma imala niti jednu predstavu koju nisma pogledala...sada rijeđe...cure nevečer rano spavaju a ja ne mogu mamu i navečer opteretiti da ostaje s anjima...a ako ne ostaje ona teško mi suprug može biti jer on navčer radi...tako da sad teže iskombinujem...ali opet zadovoljna sam nisam ni porpustila puno togauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.5.2011 0:02:28 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pozoriste
17.5.2011 0:17:48   
Anoniman
Ja i mm volimo predstave ali sad rjeđe posjećujemo pozorište...
Zadnju smo gledali "Lopovluku nigdje kraja nema" koju izvode slijepe i slabovidne osobe iz kazališta "Novi život" koja me fascinirala da samo vidite kako slijepe osobe vladaju scenom da sam se hiljadu puta pitala da li oni zaista vide.

Evo nađoh na netu i njihovu pjesmu iz predstave koja me user posted image

Ja tužan lutam po svijetu
oči mi odavno zgasle,
sličan sam nekom paketu
hrane me državne jasle.

Za tuđu pomoć i njegu
dobivam kunića trista,
živim ko loj u bubregu,
a državi savjest čista.

Ja Vladi pismo pišem
golema je moja tuga.
Albanac dobiva više,
a Bosanac mi se ruga!

Preskup mi je brajev redak,
pa nemoćno štapom mašem.
Osjećam se kao bedak,
dok parkirane aute jašem.

Smatrate me slijepcem, je li?
I za to me nije briga;
sve što ova pjesma veli
velika je friška figa!


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pozoriste
21.5.2011 18:31:24   
Anoniman
ako je pozoriste -teatar  onda gledala predstavu dje je moj sin igrao u martu - "Zaba  Filip" aaaaaaaaa jesam se isplakala ko ludauser posted image user posted image user posted image   bilo mi jako zanimljivo da 5to godisjak zapamti jedan monolog pa ja sve user posted image user posted image user posted image i slikavaj .
inace u teatar/pozoriste  bi isla samo kad bi od skole morala inace ne volim ih


< Poruku je uredio triputmama -- 21.5.2011 18:32:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:15:04   
maja78 RR
bas mi je nekako zao sto danas ljudi nemaju uopste ni interesovanja za pozorište - teatar, a o odlasku da ne govorim :(

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:18:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

bas mi je nekako zao sto danas ljudi nemaju uopste ni interesovanja za pozorište - teatar, a o odlasku da ne govorim :(


i meni....

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:21:16   
maja78 RR
jesi vidjela Hanady da od petka u Narodnom igra nova predstava, Nusiceva Ozaloscena porodica

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:30:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

jesi vidjela Hanady da od petka u Narodnom igra nova predstava, Nusiceva Ozaloscena porodica


jesamuser posted image

u čast Nušića a na godišnjicu pozorišat jer je on bio prvi direktor našeg narodnoguser posted image user posted image user posted image

premijera je u pretak čini mi se...moram vidjeti repertoar rado bih išla na reprize ako me poputi...
amahlušu moram stići naredni mjesecuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:35:46   
maja78 RR
meni je sljedeci mjesec Hamlet i jos nesto a ovo Nusicevo me pravo privuklo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:38:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

meni je sljedeci mjesec Hamlet i jos nesto a ovo Nusicevo me pravo privuklo


ja halmeta gledalauser posted image
a šta je nešto jesma to gledalauser posted image

hajmo na nušića togetheruser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:41:03   
maja78 RR
ahaha to nesto ne znam ni ja jos, mislim na zabu ali moram vidjeti da li ce igrati

a na Nusica trba pricekati 2-3 mjeseca, jer ce sigurno biti tesko doci do karata, ali sam svakako za :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:44:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ahaha to nesto ne znam ni ja jos, mislim na zabu ali moram vidjeti da li ce igrati

a na Nusica trba pricekati 2-3 mjeseca, jer ce sigurno biti tesko doci do karata, ali sam svakako za :)

ja karte nabavljamuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:48:19   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ahaha to nesto ne znam ni ja jos, mislim na zabu ali moram vidjeti da li ce igrati

a na Nusica trba pricekati 2-3 mjeseca, jer ce sigurno biti tesko doci do karata, ali sam svakako za :)

ja karte nabavljamuser posted image user posted image


dogovoreno user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:48:20   
Leena
Slucajno sad vidjeh temu i tuzno, zaista, kako malo ljudi ide u pozoriste i kako malo ljudi to danas zanima... No, s obzirom na repertoar koji nude nasa pozorista, ponekad mi se cini da nije ni cudo. Malo su mi dodijala velicanja reditelja koji zive od stare slave i zbog kojih nam pozoriste zivi jos u osamdesetim proslog stoljeca... No, hajde, uvijek nekako barem na premijeri napune pozorista, svaka roba ima kupca, valjda... Ne sjecam se kada sam (ne racunajuci MESS) pogledala dobru, stvarno dobru, predstavu u Sarajevu, ono da se najezis i danima ne prestajes misliti o njoj... Mozda Imsireviceva "KAD BI OVO BILA PREDSTAVA" ili "TRG RATNIKA" u Pozoristu mladih, i da, "Ay Carmela" u Sartru. Inace, toplo preporucujem sve predstave koje je rezirala Selma Spahic, mlada i pametna djevojka, nesto novo u nasim pozoristimauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:51:56   
Hanady RR
ja sam ay karmelu gledala 4 puta...pa u klubu onom gorre na mjetašu, pa u SDa pa 2 godtovanja u kamernom zaista nešto posebno...

E sad za repertoar znam nije baš da ga odvježavaju ali nije ni d aništa ne rade...

ja sam 9.marta bila u Narodnom iskreno jedva sma karte stigla rezervacijom...i pozorište je bilo puno...i najzanimljivije mi je što niti jednu predstavu nisam gledala iz praznog pozorišta. U principu mislim da i nije tako pusto prikazivanje kako nam se činiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:55:58   
Anoniman
jel gledate seriju ''dva smo svijeta razlicita'' user posted image
ta serija vjerno prikazuje drustvo u kojem zivimo,odnos prema kulturi itd itduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:58:04   
Leena
To i ja kazem, jos uvijek ima publike... Samo mislim da Sarajevu fali jedan novi teatar koji prati svjetski. I pri tome ne mislim na onu novu stahotu east west teatra koju sam odbila pogledati, jer ma sta ja inace mislila o reditelju i ucesnicima toga, sve u meni se bori protiv plegijata, a dovoljne su mi bile dvije fotografije iz predstave da vidim sta je sve tu udrobljeno... Ali, da ne budem glavni hater... Radi se, radi se i puno, tu si u pravu, znam koliko posla ima da se uradi i losa predstava. Samo, eto, voljela bih da imamo neki moderniji, alternativniji teatar i mimo messa. Ponekad se Kamernom desi da postigne to, vidis, ja sam Helverovu noc gledala puuuuno, puuuno puta. I eto Sartr... I bila je jedna u Narodnom. Ugl. ima i predstava, samo nam fali jedno "mlađe" pozoriste, ja bih isla svaku nocuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pozoriste
25.5.2011 22:58:50   
Leena
Noa, nisam gledala, na kojem kanalu?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pozoriste
25.5.2011 23:02:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

Noa, nisam gledala, na kojem kanalu?



tv1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image padam od smjeha,a radnja se desava u narodnom pozoristu u SA,pogledati barem jednu obavezno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pozoriste
25.5.2011 23:03:10   
Leena
koliko pravopisnih gresaka i lapsusa napravih u jednom postuuser posted image user posted image user posted image user posted image ocito mi je vrijeme za spavanje

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pozoriste
25.5.2011 23:03:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Leena

To i ja kazem, jos uvijek ima publike... Samo mislim da Sarajevu fali jedan novi teatar koji prati svjetski. I pri tome ne mislim na onu novu stahotu east west teatra koju sam odbila pogledati, jer ma sta ja inace mislila o reditelju i ucesnicima toga, sve u meni se bori protiv plegijata, a dovoljne su mi bile dvije fotografije iz predstave da vidim sta je sve tu udrobljeno... Ali, da ne budem glavni hater... Radi se, radi se i puno, tu si u pravu, znam koliko posla ima da se uradi i losa predstava. Samo, eto, voljela bih da imamo neki moderniji, alt_ernativniji teatar i mimo messa. Ponekad se Kamernom desi da postigne to, vidis, ja sam Helverovu noc gledala puuuuno, puuuno puta. I eto Sartr... I bila je jedna u Narodnom. Ugl. ima i predstava, samo nam fali jedno "mlađe" pozoriste, ja bih isla svaku nocuser posted image

ma da u pravu si...
nismo dovoljno sovješteni u ovome smilu i ne prezentira nam se kao u zemljama drugim...no opet bolje išta nego ništa...
i da potrebna je modernizacija i više aktiviteta u ovome smilu...al opet neka ga iakoko nego nikako

helverovauser posted image

i čežnja i msrt Syliviae Plath i Ay carmela...baš gledano više puta i mogla bih opet i opetuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.5.2011 23:06:24 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pozoriste
25.5.2011 23:07:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Leena

Noa, nisam gledala, na kojem kanalu?



tv1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image padam od smjeha,a radnja se desava u narodnom pozoristu u SA,pogledati barem jednu obavezno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


gledala ja jednom ili dva putauser posted image user posted image user posted image al dovoljno...
novi je direktor tamanuser posted image

joj bože koja tužna istinauser posted image sve mi je jasnouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *