|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravna pitanja
4.12.2008 13:09:31   
Anoniman
E ovako, imam nekoliko pitanja koja su vise pravna pitanja tj. zakonska pitanja....

naime, idem kod privatnika ali sam također i zdravstveno osigurana...tj. uredno placam zdravstveno osiguranje....e, moje neko logicno razmisljenje je da imam u potpunosti pravo koristiti svoje zdravstveno osiguranje kada ja to zelim...hocu da kazem, kad mi privatnik napise da trebam uraditi laboratorijske pretrage da ja imam pravo otici kod doktora u drzavnoj ambulanti i traziti uputnicu za lab.
Međutim, naisla sam na nerazumjevanje pogotovo od strane sestara-pitbull koje me nisu ni zeljele pustiti kod doktora kad su cule sta mi treba...jer kako one kazu " doktori ne sluze za pisanje uputnica"....

Zanima me jeli neko od vas upoznat s "zdravstvenim zakonom"...tj. ko je ovdje luduser posted image

  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 13:40:52   
Pankica
Boga mi sam bez ikakvih problema uvijek dobivala uputnicu za bilo kakvu pretragu, ma ko da mi je preporučio ili predložio neki pregled (bilo neki privatni liječnik ili liječnik zaposlen u Domu zdravlja, bolnici ). Čak i na moj lični zahtjev za neki nalaz, bez ikakvih problema dobijem uputnicu od svog porodičnog ljekara. Ne kontam, zašto bi to nekome trebalo biti problem!? Moje mišljenje je da ponekad treba biti i malkice bezobrazan i drzakuser posted image , ako želiš nešto da ostvariš, a naiđeš na takvo neobjašnjivo nerazumjevanje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 14:03:39   
Anoniman
Na kraju i budem, uvjek se zakacim s sestrama, ...recimo da svaki drugi put naidjem na razumjevanje...a ovo ostalo.... moram da se svadjam i diskutujem sto me svaki put kosta zivaca...Ja pripadam  Domu zdravlja Kumrovec, bila sam mozda dva puta kod doktora tj. tzv. porodicnog doktora....problem je sto ni oni ne znaju ko sta radi...kad odem svom porodicnom ljekaru salju me na ginekologiju a na ginekologiji me ne zele primiti jer idem kod privatnika...i

(odgovor članu Pankica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 14:47:18   
batterfly
I kod nas ima slicnih slucajeva..Konkretno se meni desio slican,kada sam bila trudna i moj me doktor posalo(sa njegovim nalazom) da izvadim uputnicu u Domu zdravlja kako bih izvadila sve nalaze...Problem je nastao kada sam tamo pokazala uputnicu od privatnika...Odmah se prica okrenula..A do tada je bilo,sjedite tu,pricekajte da vas dok.prozove,bla,bla..Kada sam usla kod doktorice ova me pogledala takvim pogledom-da ubija,ja bih vec gorila..user posted image
I objasnila mi kako oni ne smiju dati uputnicu na osnovu privatnog nalaza????user posted image Ili da dodjem drugi put,da me ona pregleda ili moram otici u lab(sprat nize) i platiti tu neku punu cijenu koja se placa kad dodjete vaditi nalaze bez zdravstenog osiguranja(ovjerene knjiziceuser posted image user posted image )...
E h onda je mene huja ufatila,te fino zapucam privatnoj doktorici(nasa pedijatrica),kod koje izvadim nalaze,platim 40KM i "mirna Bosna"
Nekad kazem HB i na tim privatnicima,a nekad bi mogla sve gore u Domu zdravlja da polupam od njihovog "nezakonitog pametovanja".....
Steta sto vise nismo upoznati s tim "nasim" zakonom,pa  da joj ga saspes u lice istog momenta kad ti krene sipat nebuloze!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:03:46   
Anoniman
pa upravo tako...osjecam se kao ovca jer ne znam svoja prava...a mislim da ni oni ne znaju...jer moraju napisati uputnicu za bolnicu isla kod privatnika ili ne, a onda na drugim stvarima vjezbaju strogocu..... i inace mi  puno toga nije jasno...kao npr. radila sam tripl test, koji nije moguce uraditi nigdje sem u privatnom lab.-u, nakon toga sam otisla u zdravstveno da mi kompenziraju troskove, na sta su oni mene uputili na dip gdje mi trebaju tri doktora napisati potvrdu da se slazu s preporukom moga ljekara (u vezi tripl testa)...barem sam tako ja ovog u zdravstvenom shvatila

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:15:09   
hanabanana
Pa to nema baš neke veze sa zakonom. Kod nas još uvijek privatni ljekari nisu uvezani u sistem Zdravstvenog osiguranja, tako da tu naše osiguranje ne vrijedi - vrijedi samo cesh. Plati i klati.

Nemam nikakvog interesa da branim jedne ili druge ljekare....ali evo da svi podjemo od sebe. Šta bi vi uradili da vam dodje pacijent koji je zaobišao vas, otišao kod privatnika - plati mu, i vama dodje da samo postupite onako kako je rekao privatnik...u ovom slučaju: date uputnicu za labaratorijske pretrage.

Šta bi pomislili:
1. ako si platila privatniku za pregled, zašto kod njega ne uradiš i labaratorijske pretrage pa i to platiš?
2. odakle pravo privatnom ljekaru da meni određuje šta ću raditi? I to ne na njegov račun, nego na račun zdravstvenog osiguranja?
3. prepisaću šta je privatnik napisao i ćao....

Ja ne mislim da ljekar smije da vam prebacuje to što ste išli privatniku, ali isto tako ne mislim da oni po defoultu moraju postupiti po onome što je neki privatnik rekao. Pa i oni su ljekari na kraju krajeva...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:19:36   
ewica
Uglavnom porodicni ljekar poludi kad neko dodje i trazi jedino uputnicu-i ja ga razumijem.Nakon 6 godina faksa,jedne godine staziranja on je sveden na ulogu osobe koja daje uputnice. No,nije razumljivo da neko odbije da da uputnicu samo zato sto je preporuka od privatnog ljekara.Mozda vise ces psotici ako mirno objasnis porodicnom ljekaru o cemu se radi. Pusti sestre, one nemaju nista sa time, jer nemaju pravo davati uputniceuser posted image
Sto se tice pitanja za trostruki test-vjerovatno dobro si shvatila covjeka u fondu, nisam sigurna jer zakoni o zd.osiguranju su razliciti ui cjeloj bosni...ako si  iz RS,info nades na sajtu fonda zdravstvenog osiguranja...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:22:44   
ewica
Aha,uputnicu za recimo KS,urin itd daje porodicni ljekar, a ne gin.I porodicni ljekar nije bas strucan da ospori misljenje specijaliste-ginekologa(cak ako i sam je specijalista p.medicine) te ne moze odbiti dati uputnicu za ono sto trazi gin.

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:32:14   
Mika
Slažem se donekle sa onim što je rekla hanabanana ali najviše s onim "plati pa klati".

Dakle, MI plaćamo privatnicima i MI plaćamo zdravstveno a od NAŠIH odbitaka na zdravstveno i poreza pride isti doktori u državnom zdravstvu dobijaju platu. DAKLE U ČEMU JE PROBLEM?! Mi na kraju plaćamo i jedne i druge tako da mislim da se oni u državnom zdravstvu apsolutno ne trebaju buniti.
Meni se dr pobunila jednom i nije više nikad a nalaza sam izvadila mali milion (između ostalog i one nazovi skupe tipa TORCH) a uvijek su me vodili privatni doktori. Moje pare, moje pravo da biram!
A isti bi trebali da jednom shvate da su škole učili i rade to što rade radi pacijenata a ne radi svoje vlastite dobiti, bar im tako kaže zakletva koju su položili user posted image

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:38:16   
Anoniman
nekazem da su ljekari tu da pisu uputnice... i ne mislim da je do ljekara...problem lezi u tome sto privatnik nesmije pisati uputnice a onda to iskoristavaju drzavni ljekari a sve se na kraju lomi na grbaci pacijenata....ja placam zdravstveno i sta ako nisam zadovoljna s izborom koje imam, sto se tice ljekara, u svom Domu zdravlja...ja pripadam tom i tom domu zdravlja i to je gotova stvar...a tamo, recimo, mi se ne dopada niti jedan ginekolog...ja ne idem iskljucivo kod privatnika...al' recimo idem kod ginekologa i stomatologa privatno...

(odgovor članu ewica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:41:48   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Mika

Mi na kraju plaćamo i jedne i druge tako da mislim da se oni u državnom zdravstvu apsolutno ne trebaju buniti. 
Moje pare, moje pravo da biram!
A isti bi trebali da jednom shvate da su škole učili i rade to što rade radi pacijenata a ne radi svoje vlastite dobiti, bar im tako kaže zakletva koju su položili user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Slazem se s ovim,bas sam htjela napisati slicno!!!!

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:42:18   
Anoniman
ewice sto se tice kks,šuk, urina ...mene su upravo radi toga slali kod ginekologa mislim s porodicne na ginekologiju 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:49:15   
ewica
Meni je trudnocu vodio takodje privatnik,imam veoma lose iskustvo sa doktorima u drzavnim ustanovama tako da te shvatam.I kao sto sam ti rekla-nemoj obracati paznju na sestre, nego normalno, mirno pricaj sa ljekarom.On ima obavezu da ispostuje misljenje specijaliste i uputi te na odredjene pretrage...


_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:49:19   
HanaBana
Ja nisam imala problema sa tim, mada sma cula mnogo takvih slucajeva gdje doktori ne prihvataju misljenja privatnika.
Vjerovatno sve zavisi i od DZ. Ja sma u DZ na grbavici - tacnije porodicna medicina kod dr Mehic i kod nje sam samo ako trebam nalaze vaditi (koje mi je privatnik preporucio) ili ako treba uputnicu (koju mi je opet privatnik preporucio).

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:54:36   
Mika
Ma treba s njima samo oštro i zahtjevati svoja prava! I zdravstveno u DZ se plaća samo ne na licu mjesta nego na mjesečnoj osnovi i to čak i više nego privatnik ikad dobije para za sve preglede. Samo treba pitati drske sestre ili doktore:"A šta mislite od čijih para vama plaću daju?!" Treba ih postaviti na njihovo mjesto jer su se previše digli (čast rijetkim izuzecima!). Nisu Bogovi a ponašaju se kao da jesu. Moja rodica radi u hitnoj pomoći pa znam i odatle kako se doktori ponašaju a o mom iskustvu na GAK-u da i ne pričam! Baš bi volila da mi se još jednom neki doktori ili sestra usprotive ili da ne budu voljni uraditi nešto zbog čega sam došla. Digla bi DZ na sebe! Ja doduše sa sestrama nisam imala problema ali sa doktorima jesam i previše! 

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:54:55   
ewica
Svasta, onda nepismeni su! Promjeni po mogucnosti porodicnog,jer izgleda da si naisla na nekog "konja"user posted image .
Kad sam bila trudna samo sam jednom izvadila nalaze u DZ-dosla sam u 7 ujutru, cekaonica puna baba, niko nece da pusti trudnicu, pa cekam, cekam,cekam...Sljedeci put isla sam privatno, nisam vise imala zivaca da se zezam ( posebno sto u cekaoni nije bilo ni klupa).
Mene najvise nerviralo i nervira to da kod porodicnog treba se narucivati zbog svake gluposti-u trudnoci sma trebala svaki mjesec kontrolisati hormone stitne zlejzde, nalaz se ceka 10 dana,narucivanje-3 dana sto ukupnbo daje pola mjeseca.Za pola mjsesca tesko je procjeniti da li terapija je efikasna (jer jasno je navedeno bilo -kontrola svakich 30 dana).Sada me tako zezaju zbog tzv doznaka za porodiljsko-moram se cimati,narucivati samo zbog jednog papira.A u cekaoni nijedna baba nece pustiti...

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 15:58:29   
ewica
Negativan i agresivan pristup rezultira istim ponasanjem druge strane!Steta zivaca,po mom skormnom misljenju bolje biti diplomatski fin pa se vise moze tako posticiuser posted image

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 16:04:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pa to nema baš neke veze sa zakonom. Kod nas još uvijek privatni ljekari nisu uvezani u sistem Zdravstvenog osiguranja, tako da tu naše osiguranje ne vrijedi - vrijedi samo cesh. Plati i klati.

Nemam nikakvog interesa da branim jedne ili druge ljekare....ali evo da svi podjemo od sebe. Šta bi vi uradili da vam dodje pacijent koji je zaobišao vas, otišao kod privatnika - plati mu, i vama dodje da samo postupite onako kako je rekao privatnik...u ovom slučaju: date uputnicu za labaratorijske pretrage.

Šta bi pomislili:
1. ako si platila privatniku za pregled, zašto kod njega ne uradiš i labaratorijske pretrage pa i to platiš?
2. odakle pravo privatnom ljekaru da meni određuje šta ću raditi? I to ne na njegov račun, nego na račun zdravstvenog osiguranja?
3. prepisaću šta je privatnik napisao i ćao....

Ja ne mislim da ljekar smije da vam prebacuje to što ste išli privatniku, ali isto tako ne mislim da oni po defoultu moraju postupiti po onome što je neki privatnik rekao. Pa i oni su ljekari na kraju krajeva...



Ne bi se slozila s tobom ...
1) lab.nalazi su lab. nalazi... svejedno mi je u kojem se laboratoriju rade, i  zasto ih onda nebi "besplatno" uradila
kada vec placam osiguranje

2) konacno  ako zelim da provjerim krvnu sliku i urin ja imam pravo na to... upravo iz razloga sto placam osiguranju...mogu traziti 100 puta godisnje da mi rade krvnu sliku oni me nesmiju odbiti



(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 16:12:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ewica

Svasta, onda nepismeni su! Promjeni po mogucnosti porodicnog,jer izgleda da si naisla na nekog "konja"user posted image .
Kad sam bila trudna samo sam jednom izvadila nalaze u DZ-dosla sam u 7 ujutru, cekaonica puna baba, niko nece da pusti trudnicu, pa cekam, cekam,cekam...Sljedeci put isla sam privatno, nisam vise imala zivaca da se zezam ( posebno sto u cekaoni nije bilo ni klupa).
Mene najvise nerviralo i nervira to da kod porodicnog treba se narucivati zbog svake gluposti-u trudnoci sma trebala svaki mjesec kontrolisati hormone stitne zlejzde, nalaz se ceka 10 dana,narucivanje-3 dana sto ukupnbo daje pola mjeseca.Za pola mjsesca tesko je procjeniti da li terapija je efikasna (jer jasno je navedeno bilo -kontrola svakich 30 dana).Sada me tako zezaju zbog tzv doznaka za porodiljsko-moram se cimati,narucivati samo zbog jednog papira.A u cekaoni nijedna baba nece pustiti...


Ma rado bih je promjenila ali  ne znam sta me ceka...mozda jos gora....user posted image
Trebalo bi napraviti katalog doktora... fino s slikama i kratkim opisom pa barem da vidis sta te ceka user posted image

(odgovor članu ewica)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 16:12:50   
Mika
Eh blago tebi na takvom razmišljanju...
Ja zbog diplomatije i finoće izgubi blizance u 20-toj nedjelji a da sam vrištala po bolnici, za kosu ih dizala iz kreveta možda bi još bili živi!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 16:32:26   
Anoniman
pa oni su tu radi mene a ne ja radi njih

(odgovor članu Mika)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 18:05:30   
hanabanana
Ma slažem sa ja sa vama, naravno da se može  zahtjevati da se rade labaratorijski nalazi....ali jedno je tražiti da uradite nalaze, a drugo je doći sa uputnicom privatnog ljekara da to uradite.

E sada, ne znam kakva je zakonska regulativa oko toga da li mi možemo zaista zahtjevati vadjenje lab. nalaze zato što nas se hoće?!

Ja ne branim ljekare, niti jedne niti druge. Imam jednako loše iskustvo i s jednim i drugim, ali i neka dobra iskustva i s jednim i drugim.

Ali uzmimo ovako: odete u Sarajevostan, platite im i oni dodju i pregledaju vam pipe u kupatilu. Kažu: ovo treba mijenjati.
Ali kod vas je OKI upravitelj, a ne Sarajevostan.
Vi možete otići u OKI i tražiti da vam zamijene pipe, ali oni mogu reći: nećemo, nalaz Sarajevostana za nas nije validan.

Više sam mislila na ove situacije kada sam postirala svoj prvi komentar.




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pravna pitanja
4.12.2008 21:52:09   
ewica
Mika,
meni je ljekar 2005 gopdine ubio sina-cijelu trudnocu je bilo sjajno, dan prije poroda bilo sjajno i odjednom-beba je u umrla u 35 nedjelji trudnoce-bila je placenta praevia koju kreten nije vidio...odvojila se posteljica,beba se ugusila...umjesto bebu kuci imala sam grob na groblju pored bolnice...Stoga znam kako je ne vjerovati ljekarima... ipak bijes nece mi vratiti dijete, nece nista biti dovoljno da kazni debila koji je moje dijete ubio...da ne vjerujem vise ljekarima, ne bih imala danas spored sebe svoju ljepoticu.

< Poruku je uredio Dina RR -- 4.12.2008 22:43:28 >


_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pravna pitanja
5.12.2008 0:54:38   
marelica9
pozdrav draga dadana! nisam citala odgovore drugih forumasica ali cu ti ispricati svoje iskustvo. naime i ja sam kao i ti  isla privatno a kada su mi dali da radim te nalaze otisla sam u porodicnu ambulantu i doktorica mi je dala sve potrebne uputnice. odmah sam je pitala da li ce biti nekih problema npr. da li cu moci otvoriti bolovanje itd i rekla je da je sve ok, da ona nece praviti problem ali ima nekih doktora koji naprave frku oko toga. sve se to uredno odvijalo i pred kraj trudnoce kada je moja privatna doktorica otisla na godisnji odmor ja sam bila primorana da idem u polukliniku da radim ctg. i tamo me nisu htjeli ni pregledati, jedna mi je doktorica rekla"pa gdje si do sada isla idi i sad"i(sestrica mi je pojasnila gdje mogu da radim ctg) ali ja sam placuci izasla iz poliklinike. nakon par dana smirila sam se i otisla na ctg. iako sam osigurana i prijavljene, svaki put sam morala platiti taj ctg...samo zato sto sam isla privatno
vidjela sam kako u ppoliklinici pregledavaju zene, za 30 sekundi obave ultrazvuk i onda se nije ni cuditi kada pogrese spol ili nedaj boze kazu da nesto nije u redu, samo nas isprepadaju...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pravna pitanja
5.12.2008 9:51:22   
Mika
Draga ewice,

Znam da mi bijes neće vratiti djecu ali me je isti spasio dodatnih komplikacija, i to ne samo mene nego i ostale trudnica sa rizičnom trudnoćom koje su trebale da gledaju kako ja na krevetu među njima rađam svoje bebice user posted image  Ako ne može fino možemo i ružno bez ikakvih problema! Ne napadam ja na prvu ali doktorsko šaltanje više ne trpim i ako sam svojim žalbama i upućivanjem inspekcije na lice mjesta doprinijela bar da se niti jedna trudnica u momentu spontanog ne porađa u sobi među ženama nego u prostoriji namjenjenoj za tu svrhu onda sam uradila mnogo! Sve dok pustimo da doktori rade šta ih volja redaćemo mi grobove jedan do drugog u nedogled a oni će samo slijegati ramenima i govoriti:"Hebi ga dešava se!"

Znam da nismo svi isti ali ja to ne mogu gledati skrštenih ruku, slijegati ramenima i govoriti tako je Bog dao jer Bog će ti pomoći onoliko koliko ti sam sebi pomogneš.

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *