|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 13:15:40   
sexi sejo
Cao moje drugarice, zamolio bih vas za jedan savjet ili bolje receno pomoc. Ja volim sex. Ali moja zena ne voli da mi upraznjavamo sex vise puta dnevno. Njoj je i jednom previse. Ja imam problem sa preuranjenom ejakulacijom i svrsim za 2 minute. I ona hoce da uvijek koristim kondom (ne znam zbog cega), mada je to mozda i dobro jer mislim da bi i ranije svrsio. E ovdje sad vidite problem, ona nece vise puta a meni je malo taj minut ili dva. Ako imate kakav savjet kako bi ja mogao produziti vrijeme, bio bih vam izuzetno zahvalan. Hvala na saradnji i za kraj sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 13:32:53   
Suncica*
E moj sexi sejo, nema leba od tvoje zene..nego ti lepo svalerku nadji, pa ces moci i po dva sata..a tvoja zena kada vidi da ne obracas paznju na nju, zelece te vise nego ikada..user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 13:40:34   
sexi sejo
Draga moja Suncice, veoma hvala na savjetu. Iskreno da ti kazem pokusao sam ja i to, ali previse volim svoju zenu. Jos uvijek sam zaljubljen u nju kao i prvog dana kad sam je upoznao. A ni ne znam kako bi drugu zaveo, puno je vremena proslo od kad sam zadnji put ganjao koke. Moja zena mi jedina, nikad sa nijednom drugom nisam imao odnose, ali bit ce bolje. Sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJOuser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 13:42:22   
Suncica*
A da probas sa romantikom? Kod mene to uvek upali..Skuvaj neku lepu vecericu, upali svece, pusti laganu muziku, kupi zeni cvece..
Mozda upali ko zna..

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 13:52:23   
sexi sejo
Nisam siguran da si me dobro razumjela, mene bi to jos vise napalio i jos bi ranije ejakulirao. Meni treba neki savjet da odlozim ejakulaciju, pokusao sam tokom sexa da mislim na fudbal i ostale gluposti ali nije islo, uvijek je kratko. U tome je poenta, sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 14:10:05   
merjem
bzirom da volis zenu i da drua ne dolazi u obzir onda prvi put pomozi sam sebi a drugi put sa zenom

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 14:12:36   
Suncica*
Bravo Merjem to mi uopste nije palo na pamet..ne jednom, nego vise puta zadovolji sam sebe i posle kada imas sex sa zenom mozda potraje duze..

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Preuranjena ejakulacija
11.10.2007 15:02:42   
libra
Merjam ima pravo. Prvo u prazno a polse akcija sa ženom. 

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Preuranjena ejakulacija
14.10.2007 14:04:16   
travnicanka
mozda je glupo sto cu te pitati ali jesi li ti i sa drugim zenama imao isti problem ili ti se to desava samo kako si se ozenio?Ako je tako onda ti je zena sigurno jako seksipilna i lijepa.

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Preuranjena ejakulacija
15.10.2007 12:12:25   
sexi sejo
Cao moje dame, sa drugim zenama nisam imao taj problem zato sto nisam ni bio sa drugim zenama. Moja zena je prva mi i jedina do sada, tako da ne bih znao reci. Mozda previse volim svoju zenu ne znam ni ja, ali cu probati sa ranije datim savjetom. Probat cu se samozadovoljiti prije sexa, mozda cak i vise puta pa cu vam javiti kako se situacija odvija. Sve u svemu i dalje vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJOuser posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 15:11:25   
merjem
I Sejo jesi li probao

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 15:34:10   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Kao sto vidite aktivan sam na forumu non stop i pratim vase odgovore. Mogu samo reci da sam ponosan i da mi je drago sto razgovaramo na ovako moderan nacin. Sve vas volim. Draga moja merjem, sinoc sam pokusao to. Nisam stigao ranije napisati ali cu ti sada opisati sve ukratko. Nakon nekoliko "pomaganja" samom sebi (zena nije znala to), i dalje sam ostao kao zapeta puska. Ne znam vise je li do mene ili sto mi je zena prava bomba. Mislim nije bas ona nesto zgodna ali ja nju volim mucho. Probat cu misliti od sada (dok vodim ljubav sa mojom draganom) na politicare i sve vezano na njih (reforma policije, privatizacija i te zajeb.....) i mislim da se mogu nadati uspjehu. Javit cu vam se ponovo sa svojim rezultatima, a do tada sve vas puno volim i naravno pozdravljam vas voljeni
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 15:46:38   
merjem
Mislim da si ti preopterecen sa svojim problemom i da je uzrok svega toga negdje duboko u tebi.Mislim da trebas prestati razmisljati o tome i jednostavno kad dodje do sexa uzivati u njemu bez ikakvog pritiska i razmisljanja kakon i sta ce biti

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 16:38:55   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Sve vise i vise ustanovljavam da si ti u pravu, merjem. Mislim da cu potraziti pomoc psihologa ili ako ko od vas zna za neke tablete koje bi mi mogle pomoci, tj. smanjiti sexualnu zelju. Samo se bojim da ako odem kod psihologa da ce mi naci neku traumu iz djetinjstva. Mozda ce mi cak i reci da nisam normalan. Ne bih to volio. Sve vas puno voli i pozdravlja vas sve vise drazi
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 16:45:32   
Okarica
Normaln si ti Sejo. Statistike kažu da muškarci stalno misle na sex. Mislim da bi ti trebao sa svojom ženom malo više o tome razgovarati. Jesi li je ikad pitao šta ona želi? Nekako si previše orjentisan na sebe. Previše si opterećen time da ostaviš dobar utisak, zato ti se i dešavaju iznenađenja. Prepusti se strastima i uživaj! Pozdravuser posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 16:50:08   
sexi sejo
Cao moje dame. Okarice hvala na podrsci i mogu reci da si ti jedna od rijetkih osoba koja me u potpunosti razumije. Ja volim sex to je tacno, ali volim i moju zenu. Jos jednom hvala na razumijevanju, sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image  

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Preuranjena ejakulacija
17.10.2007 17:03:33   
jupajdi
Jedno mi nije jasno, jel ovo stranica o djeci, roditeljima i ostalim stvarima vezanim za djecu? Sam naziv ringeraja.ba govori o dječijoj igri. Kada god upalim stranicu pale se aktuelni forumi i to ponajviše "seksualnost" i slike, umjesto male dječice, aktuelnog sexi seje.
Imas Seljo neke druge stranice gdje možes iznositi svoje probleme i ponositi se svojom seksualnošću.   

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 1:41:08   
AIDA P
ILI SMIRI HORMONE,ILI SEBI KUPI GUMENU LUTKU,ILI SE RAZVEDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 8:35:27   
sexi sejo
Kada god upalim stranicu pale se aktuelni forumi i to ponajviše "seksualnost" i slike, umjesto male dječice, aktuelnog sexi seje


Draga moja jupajdi. Procitaj malo forum bolje pa ustanovi da sexi "seljo" nije usamljeni autor takvih tema. Npr. ova tema se moze pojaviti u stvarnom zivotu i zar ne bi bilo dobro cuti misljenja drugih koji su mozda imali taj problem pa ga rijesili. Ocigledno je da ti ne predstavlja problem tema "sex u troje", koja je postavljena puno ranije od mojih tema i nije bilo reakcije. Po meni "sex u troje" je psiholoski problem koji zahtijeva lijecenje. Mene cudi sto nisi reagovala na tu temu. Ocigledno da ti je to normalnija tema na site koji se odnosi na djecu. I jos jedna napomena, nemoj molim te vrijedjati seljake, jer to su posteni, vrijedni ljudi koji zive na selu. Ako imas sa mnom problem ne vrijedjaj ljude. Ne ljutim se ja, sve vas i dalje puno voli i pozdravlja, vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 9:07:56   
travnicanka
pa zasto ste takvi,covjek je bas kulturan,prica o svojim problemima otvoreno.Mislim da nema nista lose u tome sto trazi od nas savjete.Problemi koje sejo ima nisu bas takve prirode da kad sjedne sa rajom u kafic prica o tome.On je nasao nesto u ovoj stranici,redovno se javlja i stalo mu je do podrske!!!!Samo ti sejo pitaj uvijek ima neko ko zna odgovore na tvoja pitanja,moram priznati malo skakljivog sadrzaja,ali nema veze!!!!!!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 9:12:18   
Mama1
Necu komentarisati ....  :)
Samo naprijed SEJO


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 12:07:45   
AIDA P
Nevjerovatno!Zar nema prijatelja da sa njim razgovara?Zar mu zena ne bi ustvari trebala biti najveci prijatelj?No coment!

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Preuranjena ejakulacija
18.10.2007 13:59:55   
jupajdi
Ocigledno je da ti ne predstavlja problem tema "sex u troje", koja je postavljena puno ranije od mojih tema i nije bilo reakcije. Po meni "sex u troje" je psiholoski problem koji zahtijeva lijecenje. Mene cudi sto nisi reagovala na tu temu. Ocigledno da ti je to normalnija tema na site koji se odnosi na djecu.


Tu temu nisam ni vidjela, jer sam se tek nedavno priključila. Ali "tvoje " slike vidim redovno.
Stvarno NO COMMENT.

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Preuranjena ejakulacija
19.10.2007 8:50:40   
sexi sejo
Tu temu nisam ni vidjela, jer sam se tek nedavno priključila. Ali "tvoje " slike vidim redovno.
Stvarno NO COMMENT.


Cao moje drugarice. Jupajdi stvarno nisam ljut na tebe, ali ne vidim zbog cega ti smetaju moje slike. Obozavam body building (a malo se i rekreativno bavim sa njim). Vidim da ti nisi bas neki fan body buildinga. U svakom slucaju ako nisi zainteresovana za teme na forumu sexualnost, ne vidim razloga da ga posjecujes. A ipak ga posjecujes, izgleda da te to malo kopka. Nema razloga za nervozu, sve vas puno voli i pozdravlja
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Preuranjena ejakulacija
22.10.2007 15:18:13   
Okarica
Sejo, bojis li se ti svoje zene? Mozda je tvoja zena predominantna pa ti to ispoljavas na taj nacin. U svakom slucaju razgovaraj s  njom. Nema zeze sa zenom koja je vojno lice. user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *