|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 13:50:22   
jaculi
Drage moje mame..Nisam vidjela da li ima ova tema...samo sam "usuput" na nju nailazila u drugim temama...Ja sam u 3. mjesecu trudnoce i vec razmisljam o porodu..zelim da procitam sto vise iskustava i savjeta od mamica koje su to vec prosle...Mene konkretno zanima u kojim bolnicama muz moze prisustvovati porodu..ali od pocetka...mislim cim dodjem u bolnicu pa dok bebica ne izadje..Ja zaista nista nisam shvatila u vezi toga do sad pa bi bilo super kad bi mi neko pomogao...Inace zivim u Sarajevu
,jos razmisljam gdje da se porodim i necu zuriti s odlukom ali mi je najvaznije da je mm uz mene i da zajednicki "rodimo " nase zlato..Ima li neko iskustva stim ili zna li koja mamica ili buduca mamica kako to ide da mi objasni...Hvala vam unaprijed punoo i svaki savjet je dobro dosao..Pusaaaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 14:11:07   
kula
MM je prisustvovao mom prvom porodu, ali to je bilo na Koševu... Mislim da sada teško dozvoljavaju muževima prisustvo na porodu gore na Jezeru...
Ali, kako bilo, meni je toliko pomoglo prisustvo muža, jer mi je zaista bio vodič kroz porod, porod sam od sebe je bolan i težak, ali nekako mi je bilo lakše jer sam znala da nisam sama. Babica i doktor se smjenjuju po potrebi, ali muž je tu stalno da pokvasi čelo, doda ti čašu vode, masira ti leđa, drži za ruku...
Voljela bih i na drugom porodu da muž prisustvuje, ali, po svemu sudeći neće moći...

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 14:17:58   
animagical
postoji ista tema, osim naravno ako ti mislis na muza,a ne na oca djetetauser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_315/mpage_18/key_/tm.htm

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 14:27:36   
jaculi
Hvala vam drage moje na odgovoruuuuser posted image ...kula,tako sam i ja zamisljala svoj porod kao kod tebe i mnogoooo cu se razocarati ako to n husic oglouser posted image
Hahahaha animagical bas si me nasmijala...a ja ne razumijem kako ja nisam nasla tu temu a stalnoooo iscitavam sta forumasice pisu .joj joooj bas sam smotouser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 14:30:39   
animagical
ukucas pojmove koji te zanimaju u trazilicu, gore desno, pri vrhuuser posted image

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prisustvo muza na porodu?!
14.5.2013 14:34:02   
jaculi
Hehe hvalaa..user posted image ...nova sam pa nemam jos pojma

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *