|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prostitucija
20.9.2010 12:34:39   
Anoniman
15 godisnji decak koji je juce  "narucio"  jednu callgirl  samo da bih je ubio  zaprepastio me naslov u novinama, izbo je 15 puta  ostala je ziva  a  on je izjavio da mrzi sve prostitutke i da ih sve poubijao i da ne treba one da postoje  i da su kao one krive sto su se njegovi roditelji razveli  i to je bio njegov motiv pokusaj ubistva.

Mislite li da su prostituke neko zlo svih vremena i da one rasturaju brakove ili pa da i one cinu neko dobro da kad ne bi bilo njih da bi imalo vise silovanja po ulica
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prostitucija
20.9.2010 14:26:59   
veeseelaa
ne rasturaju prostitutke brakove, jednostavno ljudima prestane biti dobro jedno s drugim i onda traže zabavu negdje drugo
A jesu dobre, neke koje vidjeh u Amsterdamu otkidajuuser posted image , šteta što je u ulici crvenih fenjera zabranjeno slikanje

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.9.2010 14:27:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prostitucija
20.9.2010 14:55:28   
vjestica
ne rasturaju prostiutke brakove, nego nevjerni supružnici (da ne kažem muževi, jer i žene mogu biti nevjerne)
a muž ako će biti nevjeran, ne mora plaćati prostitutku, kad može naći džaba
ne smatram prostitutke najvećim zlom, jer to što su, sebi su


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prostitucija
20.9.2010 14:57:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

ne rasturaju prostiutke brakove, nego nevjerni supružnici (da ne kažem muževi, jer i žene mogu biti nevjerne)
a muž ako će biti nevjeran, ne mora plaćati prostitutku, kad može naći džaba
ne smatram prostitutke najvećim zlom, jer to što su, sebi su



baš tako user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:00:49   
Visnja RR
nisu samo zene u prostituciji vec i muskarci user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:01:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisu samo zene u prostituciji vec i muskarci user posted image


naravno, neka su, svaka im čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:07:13   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisu samo zene u prostituciji vec i muskarci user posted image


naravno, neka su, svaka im čast user posted image user posted image user posted image

ma i to možeš naći džaba user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:08:08   
Visnja RR
pa sve se moze naci dzaba user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:09:00   
veeseelaa
stvarno? hahahaha
ma pusti keljanje, profi je profi user posted image user posted image  neka njih zlu ne trebalo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:11:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sve se moze naci dzaba user posted image

ne moze svako, a neki hoce profesionalca u krevetuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:11:57   
veeseelaa
ja sam to već napisala, ne upadaj mi u riječ user posted image user posted image  pardon u post user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.9.2010 15:12:48 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:13:19   
Visnja RR
da sam musko i da mi se sexa meni se na te zene ne bi moglo nista dici pa da izgledaju full fullova... samo kad pomislim koju kilometrazu su presle...pih...
a sta znaci profi? pa danas je sve poznato i sve se zna , sve nauceno i vidjeno i dozivljeno ... sve sto moze profi moze i zena koja nije profi...samo ako zeli user posted image
ne zivimo prije 100 g kad je sex bio tabu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:17:22   
teacher75
ima ljudi koji su neprivlacni, koje rijetko ko i pogleda ili su na neki nacin odbojni, a mozda oni bas hoce sex s nekim ko izgleda privlacno i onda plate prostitutku. a nece sve zene da zadovoljavaju sve zelje svojim muzevima, pa onda neki od njih odu kod profesionalke. ima i onih koji vole perverzije na koje ce rijetko koja zena pristati a prostitutka hoce, pa eto jos jedan razlog...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:19:22   
Anoniman
A ima i onih koji ne zele "takav" sex s svojim suprugama...koji recimo ne zele da im supruge znaju da imaju potrebe prema nekim perverzijama...ma ljudi su cudo

prostitucija je najstariji zanat...i to treba postovatiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:20:09   
veeseelaa
ma dzaba ti sve, neko ima telenat a neko ne

hahahah ovo se rimuje
ništa tabu nije vidjesmo na temama o sexu user posted image  
kilometraža je kilometraža, ima i onih koje nisu profi al su ubjedile partnera da su manje kilometara prošle, ko kad na autu mehaničar vrati brojčanik user posted image user posted image user posted image
Pa zar mislite da se svi ljudi kvalitetno sexaju? ma dajte, ne bi bilo toliko isfrustriranih, prevarenih i nezadovoljnih bračnim životom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:20:32   
Anoniman
opet ticerka upada u postuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:20:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

A ima i onih koji ne zele "takav" sex s svojim suprugama...koji recimo ne zele da im supruge znaju da imaju potrebe prema nekim perverzijama...ma ljudi su cudo

prostitucija je najstariji zanat...i to treba postovatiuser posted image



jest, jest neće iz poštovanja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:21:52   
teacher75
jedan prijatelj koji izgleda nadprosjecno i nikad mju nije bilo problem naci djevojku, cak se i dva puta zenio i razvodio do sada, pricao mi je da je u njemackoj cesto posjecivao bordele bas zbog toga sto su mu tamo mogle biti ispunjene sve zelje. eto on je jedan primjerak ovih opsjednutih sexom-nimfomana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:22:20   
veeseelaa
ma razloga je milion što ljudi koriste usluge prostitutki a svaki je opravdan na svoj način

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:22:20   
Leva
E vala si ono vjestice pametno rekla: "Ne rasturaju brak prostitutke nego nevjerni supruznici". A btw prostitutke tesko zahradjuju svoj hljeb i ne bih bas rekla da to rade zato sto vole "svoj posao" vec zato sto su prinudjene. E sad uvjek je lako kritizirati i reci ja ne bih, sto je nezahvalno jer se vjerovatno nikada nismo nasle u takvoj situaciji.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:22:31   
frenkoza
ja kontam opet iceman otvorio sex temu user posted image za koju cifru biste se...user posted image user posted image user posted image

o prostitutkama ne mislim nista daleko im kuca od moje.... a sto se rasturaca brakova tice, ja mislim da su prostitutke najmanji krivac... nevjerni partner je krivac broj 1. a svaler tj. svalerka je najcesce najbolji prijatelj-prijateljica drugog partnera, ili neka bliska osoba, sto naravno ne mora biti uopce, ali znam dosta slucajeva


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:24:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

opet ticerka upada u postuser posted image

sta ovo danas imam telepatske sposobnostiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:25:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma dzaba ti sve, neko ima telenat a neko ne

hahahah ovo se rimuje
ništa tabu nije vidjesmo na temama o sexu user posted image  
kilometraža je kilometraža, ima i onih koje nisu profi al su ubjedile partnera da su manje kilometara prošle, ko kad na autu mehaničar vrati brojčanik user posted image user posted image user posted image
Pa zar mislite da se svi ljudi kvalitetno sexaju? ma dajte, ne bi bilo toliko isfrustriranih, prevarenih i nezadovoljnih bračnim životom



da mislim, ali ne vole bas svi da o tome pricaju na sva zvona... user posted image  postoje teme koje se pricaju samo provjerenim prijateljima ...naravno kad mislim na detalje iz licnog zivota a tice se sexa...
znam da imas najgore misljenje o zenama koje napisu narodnu poslovicu ali evo jedna koja se pokazala vise puta kao tacna : "ne ujeda pas koji laje , vec onaj koji lezi a rezi" user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:27:53   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

jedan prijatelj koji izgleda nadprosjecno i nikad mju nije bilo problem naci djevojku, cak se i dva puta zenio i razvodio do sada, pricao mi je da je u njemackoj cesto posjecivao bordele bas zbog toga sto su mu tamo mogle biti ispunjene sve zelje. eto on je jedan primjerak ovih opsjednutih sexom-nimfomana


ma znam ih i ja dosta...jedan je redovno posjecivao dvije sarajke  (inace poznate vip prostitutke)...a svoju curu cuvao jer mu vjera nije dozvoljavala da spava s curom prije braka .... user posted image  apsurd...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:29:22   
teacher75
sinoc vidjeh na red carpetu neki club babylon, ima lanac tih elitnih klubova ustvari. ovaj jedan je u austrijskom dvorcu, luxuz i raskos a prostitutke sve lijepe, nisu obucene prosto nego kao dame, bivsi modeli i misice. klijentela sve politicari i bogatasi. noc sa jednom takvom "damom" je najmanje 500 eura (od onih anonimnih do missica). manager kaze da nema potrebe da oni traze djevojke, da su dovoljno poznati i da se one same javljaju njima za posao!ali sve djevojke moraju imati odredjene kvalitete, ne samo fizicki izgled vec i pamet i da su zanimljive, a ne smiju ni birati klijente niti odbiti ako im se neko ne svidi inace gube posao. imaju redovne ljekarske preglede i placaju porez jer je u austriji prostitucija legalizovana...i posao im cvjeta 30 godina.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *