|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 8:32:03   
bebana27
Sinoc u 20:38 sam dobila sms od nase forumasice Apotekarke u kojoj pise sljedece:
"Da ti javim da sam u bolnici mali mi ima zuticu i to mu sinoc bilurbin bio 427,a sad je 358.Psihicki sam slomljena a na tezini mi izgubio 500 gr,drzite mi fige,iscrpljena sam,nikako ne mogu da spavam,ali nek samo beba bude dobro".
Ovim putem zelim da joj pruzim podrsku i da zna da nije sama.
Tvojoj bebi zelim sto prije da ozdravi a ti budi jaka jer si mu sad najpotrebnija.

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:05:45   
mila81
Takodjer, potpisujem prethodno,user posted image user posted image user posted image , bit ce sve to dobro, ali iz iskustva znam da ti u ovom trenutku je najbitnije da je bembari dobro,a i ti moras se sabrat jer ti si njemu najpotrebnija. Ljubim vas i zelim vam brz oporavakuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:08:07   
ivanak
Najvažnije ti je da se sad držiš, jer malome si najpotrebnija.
Proći će sve dobro.


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:17:04   
mamica
zelimo brz opravak... drzite se, brzo ce proci... sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:27:33   
ljubičica 28
Evo i od mene podrška uz jedan veeeliki  user posted image .
Najvažnije je da se ti ne sekiraš, a ostalo će sve doći na svoje mjesto user posted image .

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:30:05   
Anoniman
Brz oporavak želim...držimo ti fige.

(odgovor članu ljubičica 28)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 9:52:07   
new mama
Mila moja bas mi je zao sto je bebac u bolnici,,zelim mu brz oporavak i puno toplih zagrljaja i poljubaca od moje malene i mene,a tebi mila snage i da se ne sikiras bice to sve aBd dobro
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:02:45   
Dida79
Naravno podrska i od mene cure,samo polako sve ce to proci za dan dva i eto vas kuci...samo malo saburauser posted image drzi se....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:23:05   
Skvo RR
Zelim maloj bebi da sto prije ozdravi i da sa mamom ode svojoj kuci.....
Saljem im puno zagrljaja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:23:25   
neki
Polako,bice to sve ok aBd,imas podrsku i od mene,tebi i tvojoj bebici zelim sve najbolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:24:25   
anitaMO
draga to će biti sve u redu i mi smo to sve prošli.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:26:44   
HannaS
Drzi se,sve ce to biti u redu i brzo ce proc

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio HannaS -- 12.7.2009 10:27:33 >


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:32:57   
juni
Zelimo da bebica brzo ozdravi i da se mama ne sekira puno. Saljemo vam veliku pusu!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:38:41   
Saraya
IZVORNA PORUKA: new mama

Mila moja bas mi je zao sto je bebac u bolnici,,zelim mu brz oporavak i puno toplih zagrljaja i poljubaca od moje malene i mene,a tebi mila snage i da se ne sikiras bice to sve aBd dobro
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:56:10   
Anoniman
Malom princu zelim da sto prije ozdravi i da ga mama vodi u topli domuser posted image user posted image user posted image user posted image , mama drzi seuser posted image

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:57:04   
sweet BaBy
IZVORNA PORUKA: sahara

Malom princu zelim da sto prije ozdravi i da ga mama vodi u topli domuser posted image user posted image user posted image user posted image , mama drzi seuser posted image


Potpisujem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 10:58:10   
tweety
Što brži oporavak maloj bebici a mama ti izdrži jer si potrebna svojoj bebi.user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:03:07   
sheri
znam kako joj je, prosla sam isto. ali budi hrabra apotekarko, uz tebe smo. moja zdrava curica i ja vas puno ljubimo i zelimo vam sto brzi oporavak da se mala raja druzeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:04:33   
Anoniman
Drzi se mama...sve ce to biti okuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:07:07   
amela.srce
Takodjr vam zelim sto brzi oporavak!!! Brzo ce sve to proci!

Cmoka za vas!! :)

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:12:40   
MELLI
brz oporavak mila,to će ubrzo biti iza tebe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:14:03   
dojbinica
ma biće sve ok, vjeruj mi, nije sve toliko crno, kako što vi to ovdje prestavite i zakukate, i moja je je beba imala žuticu i to prebolila i sada je sve ok, sada već kreće u školu, a nema nikakvi posledica.A kuknjava nikome ne pomaže, bitno je ostati sabaran i bistre glave.

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 11:18:26   
Ex Yu
i mi se pridruzujemo zeljama za sto brzim ozdravljenjem i da bebac i nasa draga apotekarka sto pije dodju svojoj kuci ... bit ce to sve sko Bog da uredu za koji dan

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 12:20:21   
mamica87
Zelim bebi brz oporavakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
12.7.2009 12:22:32   
nikita
bebana bas me iznenadi...
Nadam se da ce bit sve biti u redu i da će bebač ozdraviti...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *