|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi rodjendan
14.4.2011 13:36:35   
Dina_1405
Nisam pronasla ovu temu,samo slicnu,a ako sam ponovila neka modratopri premijeste...
Za mjesec dana je prvi rodjendan mog malisana. Preokupirana sam sa tim. Zelim da sve bude savrseno. Ali sam na mukama.

1.Sta da mu obucem? Znaci treba mi nesto simpaticno,elegantno i upecatljivo.
2.Odabir torte? Gdje poruciti? i ona bi trebala biti posebna... Pa ako znate nekoga javite.
3.Hrane sto se tice mislim da mi je najlakse a i najbolje naci nekoga da nam ispece jagnje... Ali koga?
4.Nisam se jos uvijek odlucila da li bih ukrasavala. Mislila sam u dvoriste staviti dva niza balona....
5.Sta kupiti kumu? Cula sam da ide kosulja... ?

Za sada je to-to,ako mi jos nesto padne na pamet , javim vam! Podijelite samnom vasa iskustva,prijedloge! Naravno , svaki je savjet dobro dosao. Hvala vam forumasice , unaprijed! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi rodjendan
14.4.2011 13:41:15   
bebacha
evo temeuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_229737/mpage_1/key_/tm.htm#243027


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi rodjendan
3.7.2019 5:31:17   
annashetty
Thanks for this wonderful article and continue sharing more topics like this.
driving directions

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi rodjendan
22.3.2022 18:26:43   
adamschule85
Going to the zoo or aquarium to see the animals up close may be an exciting first birthday event for the whole family, especially if your one-year-old has read a lot of animal books. Your child's eyes may light up, and you'll enjoy watching how he or she reacts. Make sure you take your one-year-old to any displays where he or she can touch the animals, such as a petting zoo. Take photos or videos of your adventure! Even if you've already gone with your infant, it's a good idea to go again. This time, he or she will most likely notice new sights and sounds. Making animal noises with your friends may be a lot of fun. Read on PVPlive here for more updates.

New Release Game | GamesLOLs

(odgovor članu annashetty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi rodjendan
19.6.2023 8:20:25   
Sheepper
Keep posting articles like this one, and thanks for the fantastic one. pizza tower

(odgovor članu adamschule85)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *