|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori o svemu po malo
5.1.2008 11:43:21   
issa
Evo otvaram posebnu temu za razgovore o svemu i svačemu....Dakle ovdje ćemo pričati o onom "Ima li šta novo, kako se osjećate, šta je dr rekao na pregledu i sl.", odnosno o svemu onom zašto nije otvorena posebna tema.
 
Ma zapravo, ovu temu otvaram upravo zbog toga da ne bismo ove "male razgovore" vodile na temama koje se toga ne tiču. Nadam se da me  razumijete, možda sam se malo spetljalauser posted image , ali ne zamjerite malo me glava boli....

< Poruku je uredio ElmaB -- 23.2.2009 12:21:36 >


_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   Razgovori o svemu po malo
5.1.2008 11:49:13   
issa
SUZANA JE NAPISALA:
 
Cao cure,

Nesto ste mi se 'uspavale' sa 2008. godinom, nismo nesto aktivne na ovom nasem dijelu foruma DVOJKE, TROJKE, CETVORKE user posted image .
A ja svaki dan dolazim da vidim ima li nekih novih tema.
Da niste previse dernecile za Novu? user posted image

Evo mene na poslu, vratila se nakon skoro 3 sedmice ljeskarenja i odmaranja.
Ali, tu cu biti jos ovaj januar... Pa aBd na bolovanje!
A ovi minusi su nenormalni... Pa ujutro kad krenem, utoplim se k'o nikad do sad. user posted image

Eh da vam javim da sam se danas narucila za pregled. user posted image
U utorak ujutro, idem na 4D, pa vam se javim. Jedva cekam...

Slatka moja djeca skakucu, sada ih osjecam i znam da su oni (prije 2-3 sedmice, kada sam znala osjetiti neke baloncice, nisam bas bila sigurna da su to bebe), pa jedva cekam i da ih vidim, da su dobro.

Sta ima kod vas? user posted image


--------------------------

Ej Suzi, evo vidiš za ove razogovore sa otvorila temu...O svemu po malouser posted image
Kod mene ništa novo, ušla sam u 19. nedjelju trudnoće, osjećam lagane pokrete  user posted image user posted image , čekam novi pregled 22.01. Najradije bih sve to ubrzala, ali ne ideuser posted image  U zadnje vrijeme glava sve češće boli, tabletu ne smijem popiti, pa se liječim šoljom kafe, snom ili šetnjom.

Bogati, javi kako je bilo na UZV-u.Živo me zanima

< Poruku je uredio ElmaB -- 23.2.2009 12:21:57 >


_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 14:37:58   
baby
e cure i ja sam malo  lijena nesto mi se neda pisat a i pc mi nije bas najbolji pokupim virusa , i ja sam tek usla u 11 sedmicu juce sam vadilakrv radi utvrdivanja grupe a za koji dan mi je kontrola tacno neznam ni kad jer zadnji put kad sam bila mi je saopstila da su dvojke nisam je ni cula kad da dodjem pa cu za koji dan otici nista novo kod mene , ja bas danas muzu govorim kao da su mi grudi prestale rast i trbuscic kaze on meni hoce to kad stalno gledas u njega eto tako malo sam tuzna i mrzovoljna
Lijep pozdrav

Pusssaa

Baby

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 17:25:27   
Suzana
Draga Issa,

Ja te u potpunosti razumijem i super mi je sto si otvorila ovu temu.
I ja sam ponekad perfekcionista user posted image .

Bas mi je super cuti da smo pravo 'u blizu' sa sedmicama, ja sam 17. a za dva-tri dana ulazim u 18. user posted image

Baby Ena nas prati polako, ali sigurno hehe, a ElmaB je malo naprednija trudnica od nas!
Jesmo li samo nas cetiri buduce mame user posted image user posted image , ako ima jos neka, nek se prikljuci nasoj maloj grupici! user posted image

Zao mi je sto te glava boli, i mene zna ponekad, a kako inace ne patim od glavobolja, mislim da je to povezano sa trudnocom. Meni kafa uvijek pomaze, jer ja imam nizi pritisak, i bez kafe zaista ne mogu poceti dan - u suprotnom bih uvijek mogla zaspati!
Zar mozes setati ovih dana, izgleda da u Bihacu nije hladno kao u Sarajevu, ovdje je prehladno i definitnivno nije za setnje...
Trenutno pada neka ledena kisa, 17 je sati, a ja sam jos uvijek u pidzami! Naime, sinoc su me toliko kukovi bolili, bol me je probudio i to je trajalo nekih pola sata. Kada sam tek pocela osjecati ove bolove, bili su mnogo kratkotrajniji, nekih 10-ak minuta boli, prestane i ja nastavim spavati... Ali sinoc je bas bilo gadno...
Sta cu, moram to izdrzati.

Da li neka od vas ima ovaj simptom?
Mene puno ne brine, jer je izgleda nasljedno - mama kaze da su i nju jako bolili dok je mene nosila hehe.

Sto se tice mog pregleda koji je u utorak 08.01. svakako vam javim kako je proslo, a mozda i spol beba... Sve se nesto nadam da cu saznati ovaj put user posted image .

I eto zene moje, to bi bilo to za ovo javljanje iz tmurnog Sarajeva! user posted image
Ovaj mi forum istovremeno dodje kao neki trudnicki dnevnik! user posted image

Sve vas puno pozdravljam!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 17:33:00   
Suzana
Ej draga Baby,

Nemoj biti tuzna, jedno jutro ces pogledati u svoj stomacic i vidjeti da je 'pravo' narastao! user posted image

Tako sam i ja prije nekih 10-ak dana, govorim muzu kako mi nesto u posljednje vrijeme stomak nije narastao.
Mi se ujutro probudili, pogledali u stomak, kad on veci nego dan prije hehehe.
Ali u svakom slucaju razumijem tvoju brigu...
Sve mi brinemo malo vise nego zene trudne sa jednom bebom, ali bice sve dobro aBd!

Kad si vec spomenula krvnu grupu, javi nam koja si. Ni ja do trudnoce nisam znala, a rezultat je bio A negativna! I od toga sam se bila prepala, ali me je Dr utjesila!
Nije to nista strasno. Tako da znas unaprijed. user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 18:06:53   
bebano
Drage zenice i ja vam se pridruzujem. Jos jedna "mother to be". Ja sam u 19 sedmici i do sada se super osjecam user posted image . Ne smijem previse hvaliti da sta ne ureknem, ali za sada je sve stvarno super. Vidim Suzana tebe bole kukovi, mene hvala bogu to ne boli. Jedino kao i Issa patim od povremene glavobolje. Mene je bolila i prije trudnoce, ali to sam rjesavala kafetinom. Kako sada nista ne smijem, onda trpim i patim se. Jedna mi je kolegica rekla (pa vrijedi pokusati) da se u uzme kasicica toza od crne kafe, ali prave turske i u to iscjedi malo limuna, zapravo da pokrije taj toz. Ona kaze da je to nju spasavalo u trudnoci. 
Inace ova mi je tema super, mozemo pricati o svemu.. Malo mi je zao sto je ovaj forum inace jako malo posjecen. Ja sam davno stavila neko pitanje i niko mi nije odgovorio.
Puno vas pozdravljam i nadam se da cemo se lijepo druziti.  

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 18:07:43   
ElmaB
Drage mame!

Mene glava boli cijelu trudnocu i ljekar mi je rekao da ponekad mogu popiti paracetamol ili analgin, jer su to lijekovi koje trudnice smiju piti. Sto se tice bolova u kukovima, draga Suzana, ja ih imam od treceg mjeseca. Ne samo u kukovima vec i u preponama, sto se obicno desava od 8. mjeseca pa sve do poroda, ali kako smo mi duple mame, to nista nije neobicno!user posted image
Ja sam jucer imala manjih problema i pravo sam se prepala. user posted image Ujutro sam osjetila jedan ruzan tupi bol u stomaku, a nakon toga mi se pojavio smeckasti iscjedak na papiru. Kako je moj dr na odmoru do ponedjeljka, kontaktirala sam dr u Opcoj bolnici u Sarajevu i rekao mi je da odmah dodjem. Na ultrazvuku je vidio da su mi sada obje bebe okrenute karlicno tj. guzom, te da vrse strasan pritisak na matericu. Prepisao mi je pregrst lijekova za koje kaze da se tesko podnose, ali ja cekam svog dr pa da mi kaze sta da radim. Ovaj dr mi je jos rekao da bih trebala lezati u bolnici, sto nisam prihvatila, ili da budem kuci prikovana uz krevet, sto i radim. Jos uvijek sam u strahu kako ce mi proci vikend i jedva cekam ponedjeljak da vidim st ce mi moj ljekar reci. Tesko je iznijeti ove nase blizance!!!!user posted image user posted image

Veliki pozdrav i pusa svima!

Elma B.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 18:10:06   
bebano
Jao drage moje, ja sam pravi glupko user posted image , tek sam vidjela da je ovo samo za zenice koje nose dvojke, trojke...  a ja nisam od tih. Ja nosim samo jedno bebce. Izvinite sto sam ovako upala, nadam se da ne smetam. 

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 20:16:35   
Suzana
Draga Elma,

Jako mi je zao sto si u strahu zbog tog bola i iscjedka, ali iskreno vjerujem da ce sve da bude u redu i hoce, sigurno, samo ti lezi, cuvaj se, bez ikakvih napora, molim te.
Javi nam se u ponedeljak poslije pregleda, a do tada mislimo na tebe.

Izgleda da su kukovi nasprem toga prava sitnica.
Ali da bole, bole! user posted image

U kojoj si ti sada sedmici?

Jos jednom, cuvaj se, subota je pri kraju, nedelja ce brzo da prodje i eto ponedeljka.
Tvoj doktor ce te sigurno umiriti.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
5.1.2008 20:23:36   
Suzana
Bebano,

Uopste nam ne smetas hehe.
Istina je da smo se mi ovdje malo odvojile, jer je nasa trudnoca malo specificnija, sve je drugacije, sve je duplo i dvostruko... Malo teze, ali cemo izdrzati!

Cao svima, a druzenje nastavljamo user posted image


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 10:19:31   
ElmaB
Draga Suzana!

Sada sam u 23. sedmici. Hvala ti na brizi i ja se nadam da ce sve biti ok. Sinoc sam dobro spavala i nisam imala nikakvih tegoba hvala Bogu, ali me jutros grlo boli pa pretpostavljam da sam se prehladila. Mozda ti moji bolovi i scjedak imaju veze sa prehladom.
U protekle dvije sedmice bila sam pravo opterecena. Prvo mi je Tea imala pljuskavice, pa sada muz, jer ih i on nije bolovao. Pa sam sve poslove morala obavljati ja. Najteze mi je padalo odvodjenje i dovodjenje iz obdanista po ovoj zimi.
Sutra cu vam se javiti cim budem mogla. Bar se nadam!!!

Pozdrav!user posted image

Elma B.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 10:50:33   
issa
Eh cure moje, kažu da nije lako biti user posted image  Uvijek ima nekih tegoba. Ja, hvala Bogu, od početka, nemam nikakvih tegoba - niti sam povraćala, niti sam imala mučnine, niti me šta boljelo. Ali evo zadnjih dana, valjda što sam manje na svježem zraku a više u zatvorenom, zaboli me glava pa onda popijem kafu - dvije. Kukovi me ne bole, ali kad malo više hodam spuca me nekakav pritisak u stomaku, osjećam težinu, pa moram odmah leći.

Suzana- u Bihaću je ovih dana bilo užasno hladno, sve smrzlo, ali to me nije sprječavalo da barem malo izađem, udahnem svjež zrak i protegnem noge. Danas se evo snijeg gotovo otopio, pa će biti lakše.

ElmaB - možda ne bi bilo loše da malo više odmaraš sada. Baš jučer sam na Rodi čitala da su 20 i neke sedmice blizanačke trudnoće rizičnije nego prva tri mjeseca. Ne želim da te preplašim, ali bolje je preventivno djelovati. Možda ti je taj smeđi iscjedak došao u dane kad inače trebaš dobiti menstruaciju. Ipak, sačekaj mišljenje doktora. Znam da te ubija neizvjesnost, ali strpi se...

Baby - Ne brini se, narast će trbuh, ipak imaš user posted image user posted image ...I ja sam očima navlačila da krene rasti, a sad mi se čini da tako brzo raste da ću do poroda biti kao tenk...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 11:17:44   
baby
E cure danas sam malo bolje u odnosu na ovaj turoban dan user posted image . Mene nebole bas kukovi ali osjecam kao dam sam malo zakrzljala u preponama jer sam pije trudnoce bila aktivna , jedino bole krsta i malo ledja.  Sto se tice krvne grupe B pozitivna sam  a sto se tice ostalih nalaza krvi i urina su mi perfekt inace pijem pregnacare zdravo se hranim i uzimam sto vise voca i upravo sad jedem sutliju , nepijemnikakve sokove jer me kiselina uzasno od njih uhvati onda sebi miksam narande i tako user posted image  . joj Issa znam al ja jos nisam svjesna da sam trudna ja kazem joj da mi hoce malo veci bit pa da budem svjesna toga . Sto se tice glavobolje nemama nekih problema ja inace nemam nikakvih probelma hvala Bogu jedino da me ponekad neuhvati kiselina nebi ni znala da sam trudna i sto sam pomalo nervozna .

Kao dijete sam bolovala od Neurodermatitisa i kaze mi moja mama posto ona radi u bolnici da je to nasljedno i kaze da je strasno za bebu kad je mala barem zna po meni , stalno place a ja dna nezna rec sta joj je pa onda ti osipi sto svrbe nenormalno  .
Dali je ijedna od vas u to upucena sta vi mislite .
Suzi sto si se ti prepala za krvnu grupu user posted image

Pozdrav svima user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 11:42:08   
issa
Baby, ja o neurodermatitisu nemam pojma. Kćerka od moje radne kolegice ima problem s tim, pričala mi je da se fakat napatila s djetetom dok je bila mala. Ali sada je lakše, koristi neke kreme i koža miruje.

Ja ću 22.01. na novi pregled, a prije toga moram povaditi nalaze. Vjerujem da će biti OK, jer se i ja tako osjećam.Osim toga, iskreno se nadam da će  moja mirna beba biti budna, pa da ćemo vidjeti kojeg je spola. Ova nemirna, kaže dr, vjerovatno je curica. Ali ni za to nije siguran, jer previše nemirnauser posted image

Kissuser posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 12:32:12   
Suzana
Cao zene!
Moram vam priznati da se ja se obradujem k'o malo dijete kada vidim vase poruke! user posted image

Izgleda da najduze od vas spavam, jer ste se vec sve 3 javile hehe.
Taman smo doruckovali (dorucak je bio pravi sampionski user posted image ) muz i ja, i sada cekamo prijatelje da nam dodju sa malim user posted image user posted image  kojem je 5 mjeseci.

Super sam sinoc spavala, kukovi su "mirovali", ali mi tako nedostaje spavanje na stomaku, jer je to moja omiljena poza!
Inace, primjetim da se tesko okrecem u krevetu... Kakve ste vi sa ovom 'aktivnoscu'? user posted image  Pitam prijateljicu pa kako cu se okretati u 7. i u 8., kaze ona da ce me muz morati gurati haha.

Hajde da se k'o Issa obratim svakoj od vas posebno!
Uf, evo nam zvone gosti, pa se javim kasnije!

PUSU VAM SALJEM!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 16:04:32   
Suzana
Evo me!

Prijatelji su mi opet donijeli najvecu teglu Nutelle user posted image ! Pravila sam im palacinke.
Inace, izbjegavam da kupujem Nutellu za vrijeme trudnoce (a i prije), jer joj zaista ne mozes odoljeti!
Slazete li se? user posted image
Kako vi cure napredujete sa kilama?
Ja imam taj mali strah od debljanja, jer sam po prirodi slatkohrana i sklona debljanju user posted image .
Kao sto znate, za dva dana ulazim u 18. sedmicu, to znaci neki pocetak 5. mjeseca, i do sada sam dobila 4-5 kg. Koliko pratim, to je neka normala.
Sreca pa sam se malo prije nego sto cu zatrudniti udala heheh, a do svadbe sam malo povela racuna o kilazi, jer sam se u jednom momentu zabavljanja sa svojim muzem bas bila "zgembala" user posted image .
Tako da sam ostala trudna sa 64 kg (inace sam visoka 175 cm), sto je meni OK, jer sam bila nagurala skoro 70 kila prosle zime!!! user posted image
Toliko o kilama, bas me zanima kako kod vas napreduju, ja sam primjetila da sam sada izgleda pocela dobijati 0,5 kg sedmicno, sto je kao skolski. U prva tri mjeseca udebljala sam se 2 kg.

Eh sada, da se kao Issa javim svima pomalo user posted image .

ELMA - Elmic, super sto si sinoc lijepo spavala. Kao sto Issa kaze, vrlo je moguce da te to zabolilo upravo zato sto si posljednjih par dana bila vrlo aktivna! Zaista se treba pripaziti. Ja sam isto primjetila da kada sam aktivnija, kada malo po kuci radim (saginjane i brisanje poda definitivno ne mogu vise raditi, jer zaista mi ne godi) i ako se opustim, odmah osjetim tu tezinu u stomaku, pritisak 'dole', i obicno legnem da odmorim.
Nadam se da ti je muz bolje, pa ti sada moze pomoci...
Cekamo da nam se sutra javis!

ISSA - potpuno se slazem s tobom. I ja sam zeljna setnje... Jedva cekam da ova zima malo prodje i dodje proljece, setati treba maksimalno. Jedno par dana nisam izasla iz kuce, i bas sam se ruzno osjecala. A Sarajevo je bilo pod smogom sedmicama, i najsvjeziji zrak je u kuci, vani je bila katastrofa. Ali vrijeme leti, brzo ce i suncani dani. Ne znam vama, ali je meni ovih mojih 17 sedmica proletilo.. Nisam se ni okrenula!
Issa, zar nisi vadila nalaze do sad? Meni je Dr na prvom pregledu rekla da joj na drugi dodjem sa svim nalazima (krvna slika, urino kultura, krvna grupa) a prosli mjesec sam radila i PAPA test.
Hvala Bogu, sve OK. Bas cu je sada pitati da li trebam ponovo vaditi nalaze.

BABY ENA user posted image  - Strpi se jos malo. I ja u pocetku nikako nisam bila u potpunosti svjesna da sam trudna, i to me nekada znalo bas sj...... (ne zamjerite na izrazu user posted image ). A i nervoza!! Sve je to normalno, hormoni ti luduju, ja sam bila prava neuroticarka, i evo, upravo sada kontam da me to dosta popustilo, hvala Bogu. Znas kako mi je to znalo tesko padati... Jer sam znala biti bas histericna... Par puta u prvom tromjesecju sam se znala izderati i samu sebe iznenaditi user posted image .
O neurodermatitisu nista ne znam, ali uopste ne mora da znaci da ce to tvoje user posted image user posted image  naslijediti! Nemoj da brines!
Sto se tice krvne grupe, nije bas pozeljno imati negativan Rh faktor, ali nije ni drama. To bi kao moglo biti problematicno u drugoj trudnoci, ali zato u prvoj nekada pred kraj, primis neku inekciju, i to kao bude sve OK. Ma ne znam ti ni ja bas strucno reci, ali je fol u tome da ako ti beba ima pozitivnu krvu grupu, a ti negativnu, onda se stvaraju neka antitijela i prave odredjene probleme, ali sve u svemu, bice to OK i Dr mi je rekla da je to nesto najnormalnije!

Eto drage moje trudnice...
Ja sam najopsirnija imam osjecaj. Jos bih ja imala masu tema i pitanja, ali hoce malo muz na internet hehe.
A ja odoh do svoje mame i tate malo user posted image .

Cuvajte se.

Pisite cim prije!

Kiss user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 17:55:39   
Amelaa RR
Drage moje ja vam od sutra idem na DIJETU...pozelite mi svu srecu svijeta i podrsku jer trebam izdrzati 3mjes.UNAPRIJED ZAHVALA ....MORAM MORAM

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 19:51:09   
issa
Suzana, ja sam isto poguzija, ali se ne dam prepustiti hrani. Istina, neku noć smo bili kod prijatelja, jele su se također palačinke, a u pola frke ja tražim teglu Nutele i kašiku i nanovo mažem svaki novi zalogaj palačinke. Smijali su mi se dva sata. Ne znaju šta je ćeif - kad ne smiješ puno, a jede ti seuser posted image

Ovo su standardni laboratorijski nalazi koje vadim svaki mjesec ( urin, šećer, krv)....I hvala Bogu, sve je do sada bilo OK!!!

Amela, jel to UN dijeta kad traje 3 mjeseca. Ja sam prije trudnoće bila na toj dijeti dva mjeseca i skinula 9kg. Odlično sam se osjećala i super je. Sretno

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
6.1.2008 21:13:05   
Amelaa RR
Hvala puno,vjeruj da mi to puno znaci...nije UN nego ona Atkinsova...dobra je pa vidjet cemo kako ce ici...
unaprijed hvala .I ja tebi sve najbolje od srca zelim


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 12:09:19   
baby
Istina je cure da  ovdje bolje komuniciramo  jer u svakodnevnom zivot nas trudnica se ima o cemu pricat ,ja se iskreno nisam nalazila u mnogim temama jer nisam imala tih problema niti iskustva,jedino sam mola da dam podsku trudnicama i pozelim srecu .


Isssa nadam se da ce ti nalazi biti uredu i da ces napokon saznati spol bebica je ja sanjam o tom danu puno srece i pussaa za tebe i tvoje bebiceuser posted image


Ja kad sam upoznala svog muza imala sam 55 kg i 169 sam visoka , zatrudnila sam sa 64 kg a sad imam 65,5 a u dva i po sam mjeseca trudnoce sto smatram da nije puno. Prije dvadeset dana kad sam bila na pregledu sam se prvi put vagala , mjerili mi pritisak  kako to sve ide ,sestra mi upise 54 kg ,ja kasnije to skontam da je pogrijesila i vrati se ja sestri reko molim vas ispavite mi ovo da nebudem sljedeci put 10 kila vise imala grdit ce me doktorica ,kazu da doktori nevole kad se trudnica puno udeblja.
Sto se tice hrane pavi sam gurman i ponekad mi bude zao mog psa jer mu nemoze nista vise ostat od rucka ,nisam neki ljubitelj nutelle jer imam dva pokvarena zuba i bojim se da me nezabole sta cu onda , ja jedino mastam o demovima stoih nikad nisam preferirala ,sad treutno imam deset vrsta dema od Drijenka od sljive ,smokve , breskve, borovnice itd.user posted image
Suzi stvarno te moram pohvaliti za tvoje odgovore i komentare stvarno su opsini
Elma slazem se sa issom  i suzi da trebas odmarat vise jer ti si u malo vecoj trudnoci meni je jos lako i jos uvijek dva puta isetavamuser posted image svog psa i jos cu malo pa ce onda muz imati tu obavezu cuvaj se puno i uzivaj u svojim bebacima

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 12:20:22   
travnicanka
Neka,neka doci ce vrijeme da se vi pomirite i sa namauser posted image user posted image user posted image
Bas ste neke...izdvojile se i samo svoj fazon pice!!!!

Salim se ja naravno ....najveca pusa nasim dragim trudnicama i naravno svim ostalim koje ce to uskoro postati!!!

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 12:20:50   
baby
Amella naravno i ja ti zelim srecu da sto bolje podneses dijetu i da bude ucinkovita
neznam ti niojednoj rec jer nikad nisam bila na dijeti


Pisssaaaaa

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 12:23:31   
baby
I jos nesto cure opostite na pisanju uvijek progutam koje slovo ili pogresno napisem brzopleta sam u pisanju sa tastature i nadam se da mi necete zamjeriti

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 12:28:28   
baby
Hvalla na zeljama , ja bih najvise voljela da nas sto vise ima i da se sve majke i trudnice pridruze

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 13:13:20   
issa
Amela- Okani se te dijete, to je ona grozna mesna dijeta od koje obolijevaju bubrezi. Ovo ti ozbiljno govorim, jer je moja prijateljica zaglavila u bolnicu zbog te dijete, pa je doktor izgalamio ko malo dijete. Probaj sa UN-ovom dijetom, jedeš sve, a ne miješaš jedno s drugim. U Atkinsonovoj je tu samo meso, što opet nije zdravo. Odi na http://unblogerice.blog.ba/, tamo imaš sva pravila dijete, recepte po danima, ali iskustva žena koje su bile na dijeti. Meni je ovaj site puno pomogao. Pusa

Travničanka - I sve druge trudnice su dobro došle ovdje. Našle smo se ovdje, jer je naša trudnoća malo drugačija i "dupla"user posted image  Nadam se da ćeš ostati s nama i razmijeniti s nama pokoju pametnu

Baby - Niti jedan doktor ne voli da mu se trudnica mngo udeblja, jer treba taj toliki drob nositi 9 mjeseci i na kraju roditi. Ja se nisam nikako debljala prva 3 mj, a u 4. se udebljala 4 kg. Znaš kako me dr izružio, i to s pravom. Zato sam sad malo stala na loptu.

A Suzana - garant spavauser posted image  A ja već i ručak napravila i veš razvukla i film pogledala i evo sad surfamuser posted image  Bože dragi, ovih današnjih ženauser posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *