|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 17:00:32   
Daliyah92

Dodje nam i mjesec mart user posted image
Svim terminusama zelim lahke porode i slatke bebice.
Nove trudnice/clanice mogu se javiti kada zele,
samo treba da napisu svoj termin i spol bebe (ako znaju)
i da cesce navracaju na ovo lijepo druzenje,
gdje dijelimo iskustva, savjete itd. user posted image

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

MART 2016

28.02.Isha user posted image
01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image porodila se 20.02.user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa user posted image
20.07. Arijana2

AVGUST 2016

03.08. nudzejma
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak user posted image
26.09. Lejni user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 17:01:32   
Daliyah92
Evo drage moje nova tema user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 17:28:24   
Isha
Evo teme user posted image

Tu sam jos uvijek user posted image .

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 17:29:51   
Enisa1989
Dobar dan društvo! (možda se može napisati i dobro veče) user posted image user posted image
Kako ste pregurale ovaj dan?
Meni je bilo super samo što su mi se u zadnje vrijeme pojavili problemi sa kičmom dok stojim pored šporeta user posted image user posted image


_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 17:59:33   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Enisa1989

Dobar dan društvo! (možda se može napisati i dobro veče) user posted image user posted image
Kako ste pregurale ovaj dan?
Meni je bilo super samo što su mi se u zadnje vrijeme pojavili problemi sa kičmom dok stojim pored šporeta user posted image user posted image



Imam i ja taj problem user posted image Od pocetka haman, i eto nije jos prestalo.

Bas sam se umorila danas, a nije da sam nesto puno radila user posted image Hocemo kreciti sutra (tj. neko ce drugi, necemo mi licno) pa danas sklanjala stvari u drugu sobu koliko sam mogla. Jos bih ja radila ali bojim se da ne pretjeram ovako jer inace slabo radim, pa vidjet cu jos.


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Enisa1989)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 18:13:46   
Lejni
Da se i ja javim, cekala sam novu temu da ne pisem na staru.

Bili na kontroli. Hematom nestao, beba brze raste nego sto je dr ocekivao, za 3 sedmice smo 4 puta veci. Sve smo vidjeli sto se do sada razvilo. I pokazivala nam je palac hehe. Sad me ipak vodi po zadnjoj m 10+2 jer smo veliki taman za tu sedmicu.
Sad mi je laknulo.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 18:29:53   
ney75
Evo i ja jos jednom da priupitam kako je Isha? :D

Mene je danas vaginalno pregledao, i citav dan imam smedjkasti iscjedak, je li to normalno?

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 20:04:00   
Logica
O lejni to su dobre vijesti mashalah :)

Terminuse sestre mile sta ste se stisle ajde malo ubrzajte to :) da i ja sto prije dodjem na red :)

Zelim vam svima sto lakse porode-kome je vrijeme,ostalima sto ugodnije trudnicke martovske dane :)

Ja bih u petak trebala na kontrolu ako Bog da pa cu vam javiti kako napreduje moj bebac :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 21:17:39   
mala_sa
Pih ja i zaboravila skroz da je mart vec poceo, bas sam postala nekako zaboravna u zadnje vrijeme user posted image
Djecu sam okupala i sve me boli, ne znam zene jel vas, al mene njihovo kupanje bas izmori...

Ney ako ima sluzi mogao bi to biti i sluzni cep?? Inace normalno je poslije pregleda imati taj smedjkasti iscjedak.

Mini moj se isto voli sisati, i nedaj Boze bez gela da izadje iz salona user posted image user posted image

Lejni mashAllah za kontrolu user posted image user posted image , jel pomjerila termin poroda?

Martovskim bebicama skupa sa februarskim zelimo da lahko i bezbrizno dodju na svijet user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 21:35:19   
ney75
Mala_sa, 2-3 puta kad sam se obrisala toaletnim je bilo malo sluzi, ali je boja bas tamno smedja, zato sumnjam da je sluzni cep.. daj Boze da je :D

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 21:59:23   
Isha

IZVORNA PORUKA: ney75

Mala_sa, 2-3 puta kad sam se obrisala toaletnim je bilo malo sluzi, ali je boja bas tamno smedja, zato sumnjam da je sluzni cep.. daj Boze da je :D


Jeste, normalno je. Meni je sa 38 sedmica izvadjen serklaz i tada sam imala sukrvav iscjedak i sutradan smedji. Evo jos cura nece vani user posted image .

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 22:03:22   
ney75
Jesu se ulijenili draga Isha :D

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
2.3.2016 22:48:59   
mala_sa
Ney onda je to ipak samo mamo iritirana sluznica pregledom, sluzni je bas sluzav user posted image

Lijene vam te dame user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 0:35:31   
Isha
Jesu se ulijenile, opet se nadam da ce ova moja do nedjelje izaci aBd, nikako da se dogovorimo user posted image , a meni valja slusati svakako user posted image .

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 6:21:56   
mina3
Naspavale ? Nadam se da ste bolje nego ja..nesanica me ne popusta vec neko vrijeme user posted image
Zeljela bih i ja da uletim na listu,da prisustvujem s vama u iscekivanjuuser posted image ... moj je termin 12.7 i zasad kako stvari stoje je curka user posted image
Svim martskim terminusama uspjesne i lahke porode i zdrave bebice zelim
Ugodan dan svima


< Poruku je uredio mina3 -- 3.3.2016 6:36:26 >

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 9:28:32   
mama3333
jutro zenice..
mi smo juce bile na kontroli,T 22+5 dana,masalla sve je ok,pregledali smo sve,srce,mozak,kicmu sve je ok,gledao i bubrege oba na mjestu cisti,mokarcni mjehur ok,sve u svemu dr jako zadovoljan kaze nema primjedbi,cura super napreduje...i jos samo da zavrsimo ovu zapocetu kutiju dabrostona i nema ga vise,nastavljamo bez terapije hvala Allahu...sve vas jako user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama3333 -- 3.3.2016 9:29:18 >

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 9:46:56   
mala_sa
Jutro i od nas user posted image , zene ja kasljem evo vec mjesec dana, imam neki uzasan sekret i nikako da ga se rijesim user posted image . Zna li iko kakav dobar sirup, il caj da iskasljem ovaj slajm, bas me stomak svaki put zaboli od naprezanja dok kasljem user posted image user posted image

Mina3 dobro nam dosla, javljaj se cesce user posted image user posted image user posted image . Nadam se da ce nesanica proci brzo, mene dvoje starijih smore pa navece zaspim bez po muke.

Mama333 user posted image za urednu kontrolu

Isha i Ney kad ne slusaju cure uhvatite se tih vasih muzeva, Andjela je bila aktivna pa krenula cura odmah sutra dan user posted image user posted image

Zaboravila sam reci, nama pomjerite termin za 25.6 aBd, po zadnje 2 kontrole ipak je ranije nego sto smo mislili user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 10:09:56   
nudzejma
Jutro drage moje...
Kako ste mi vi danas?Ja na poslu...raduckam pomalo.
Kod nas sve po starom,kontrola tek za 15 dana sa nalazima krvi i urina.Bebica mamu lupka pa me to hrabri da je sve uredu uz Boziju pomoc.
Nego jucer mi se pojavio kao neki osip tj.plikoviuser posted image Na lijevoj nozi od gornjeg dijela butine pa do lista omam par kao plikova kad nesto ujede i svrbi me.Samo na toj nozi i u dijagonali.Jesam jucer obukla neke strample koje su stojale u ormaru.Da li je moglo biti od toga?Ne ide mi se doktoru odmah pa cekam da vidim kako ce se dalje odvijati...Nadam se da nije nista opasnouser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 11:48:02   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: nudzejma

Nego jucer mi se pojavio kao neki osip tj.plikoviuser posted image Na lijevoj nozi od gornjeg dijela butine pa do lista omam par kao plikova kad nesto ujede i svrbi me.Samo na toj nozi i u dijagonali.Jesam jucer obukla neke strample koje su stojale u ormaru.Da li je moglo biti od toga?Ne ide mi se doktoru odmah pa cekam da vidim kako ce se dalje odvijati...Nadam se da nije nista opasnouser posted image


I meni su se jednom tako pojavili po cijelim rukama i malo po nogama. Ja mislila nesto me izujedalo ali kad se prosirilo tako morala sam kod dr. Vjerovatno je bila neka alergija, mazala sam i brzo je proslo. Dok ne odes dr. mozes malo maslinovim uljem namazati, tako sam i ja, da mi ublazi malko svrbez. Samo ja nisam bila trudna, ali mislim da nema veze sa trudnocom.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 13:18:21   
mala_sa
Nudzejma mozda je neka alergijska reakcija na materijal od strampli?? Namazi malo maslinovim, mozes i sircetom od jabuke ako svrbi, pa vidi. Ako potraje ipak odi doktoru.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 13:25:36   
minie
Dancek,

Da se i ja malo javim. Ugl i danas jedva cekam kuci user posted image Kao da cu malo ranije na bolovanje user posted image

Ney, Isha pa sta vise cekate, danas i lijep datum user posted image Meni puno dragih osoba slavi rodjendan u ovom mjesecu, za vikend imamo 3 rodjendana.

Ja naredne sedmice idem na kontrolu, u srijedu cu aBd krv i urin, a petak kontrola. Jutros sam se vagala, oko 1 kg (50 gr manje) pa cu se portuditi da ovu 1 kg prepolovim do kontrole, da me dr ne ruzi user posted image , inace oko 6,5 od pocetka (31. sedmica), valjda necu jos puno dobiti, pripazicu jos malo pa da mi kasnije bude lakse, sve se tjesim bice ljeto i salatice pa ce otici i kile.

Nudzejma probaja namazati malo sircetom, ono je dobro kad svrbi. A ja danima vec ne nosim strample, crkla bih u njima. malo mi je duza jakna pa mi ne bude hladno, a inace su i temp dovoljno visoke.
Kupih sebi danas nesto kao malo deblji kardigan, moci cu ga i kasnije iskoristiti, ugl kolegice rekose da mi je bas dobar. Izabrah crvenu jer mi ona najbolje stoji, a i malo da razbijem sve nijanse crne.



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 13:27:44   
ney75
Draga Minie, vjeruj da se i ja pitam :D kazu da djecaci vazda predju, evo se uvjerih i ja polahko :D na hajr da bude, kad Allah da krenuce, samo da mi je ziv i zdrav :)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 13:32:45   
minie

IZVORNA PORUKA: ney75

Draga Minie, vjeruj da se i ja pitam :D kazu da djecaci vazda predju, evo se uvjerih i ja polahko :D na hajr da bude, kad Allah da krenuce, samo da mi je ziv i zdrav :)


Moj je poranio, 4 dana, a nadam se da ce i ovaj drugi user posted image

Nego drage moje ja bas imam veliku dilemu gdje se poroditi ovaj put. Prosli put sam bas bila zadovoljnja Vojnom bolnicom, sad gledam samo 4 dr rade dezuru i dr Aida koja bude u kabinetu.
Nemam jos puno vremena da odlucim, pa sam se bas zabrinula. Pitacu i dr naredne sedmice sta on misli gdje bi bolje bilo. Nekako mi se na GAK ne ide zbog losih iskustava koje sam cula.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 17:19:07   
samy_lo
Drage moje,ja nemam nikakve simptome trudnove,osim szo cesto ogladnim,inace sam 9 na 10 sedmicu..je li jos neka imala slicno iskustvo?

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
3.3.2016 18:08:31   
mala_sa
Ja se evo kanim praviti veceru serpe me dozivaju user posted image

Samy_lo draga uzivaj u svojoj trudnoci, ja bih voljela da sam bar jednom prosla bez mucnina i povracanja. Moja mama je 3 puta trudnocu iznijela bez ijednog simptoma osim trudnickig stomaka, al eto ja nisam bila te srece user posted image

Mini nadam se da ces rijesiti nedoumicu cim prije, ja sam bila par puta ne pregledu kod Aide, jos kao djevojka, sta znam, nesto mi nije bas legla kao dokt tada...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *