|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
21.3.2010 23:46:34   
acudesa
Danas sam tražila seksije za cvijeće, imala sam na raspolaganju keramičke, plastične, metalne....????
Nisam se mogla odlučiti, jer ne znam ništa o tome.
Mislim da su najbolje prirodne, terakota, ali...dijete mi je malo(da se ne udari od nju, da je ne razbije i povrijedi se, mislim da ću uzeti plastične.
Kupila sam i štapiće za dohranu, oni se stavljaju jednom u tri mjeseca, a ja sam tanka sa vremenom i to mi odgovara.
Prošle godine su mi cvijeće napale bube, cijeli grad sam obišla nisam našla štapiće protiv njih (moja pretpostavka je da trgovci žele prodati zemlju, pa su mi to samo i preporučivali, a ja već mijenjala zemljuuser posted image )..danas sam ih našlauser posted image



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
21.3.2010 23:51:54   
acudesa
Tražim i saksije za dvorište, imate li kakvu originalnu ideju, da bude posebnouser posted image ja sam htjela staviti viseće saksije na deblo drveta, ali dok bih našla drvo..pa da li bi to bilo to, jer nisam to viđala nigdje.
Ovo mi se sviđa
user posted image




i, ovo:

user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
21.3.2010 23:56:51   
acudesa
Nek se ne ljuti ako ih neko ima, ali ove sa postoljem mi se nimalo ne sviđaju
user posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 21.3.2010 23:57:36 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 0:04:42   
Hanady RR
Elem ženice...jesi bila u tušu. Dole ima divnih plastičnoh saksija svih dimenzija koje koštaju malo love (sniženje je) boja je terakote ali plastika je u pitanju, menis u te najljepše za vani i pored toga žardinjere su mi bijele u skladu sa ogradom i prozorima...nekako mi šugavo ako su druge boje pa sam njih zamjenila.
Ja opet već godinama pokušava neuspješno da mi svo cvijeće bude i istoj vrsti i boji saksija al kako ga imam previše to mi vrlo teško ide.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 9:51:03   
salmy
ja bila u subotu u Tušu uma svega i saksija boli glava!!!! ja sam trazila kamene jer su mi nekako najljepse, ali su pravo skupe! Imaju keramickih u bojama raznim(isto boli glva)ali boli i od cjena! Ja bih ti Acudesa licno preporucila za dvoriste kamene(te sto su na slici) jer su mi idealne za bastu.Pored njih mozes naci par pletenih i okaciti na deblo,ili jednostavno staro deblo iskruzis i tu posadis neki cvjetic,neku puzvicu ili cuvakucuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Za prehranu sam uzela tecnost koju pomjesam sa vodom i zaljevam svaki put,moze se koristiti za sve lisnate biljke!Ja zaljevam i cemprese koje imam na balkonu!A stapice imas u svim centrima

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 9:56:06   
salmy
IZVORNA PORUKA: salmy

ja bila u subotu u Tušu uma svega i saksija boli glava!!!! ja sam trazila kamene jer su mi nekako najljepse, ali su pravo skupe! Imaju keramickih u bojama raznim(isto boli glva)ali boli i od cjena! Ja bih ti Acudesa licno preporucila za dvoriste kamene(te sto su na slici) jer su mi idealne za bastu.Pored njih mozes naci par pletenih i okaciti na deblo,ili jednostavno staro deblo iskruzis i tu posadis neki cvjetic,neku puzvicu ili cuvakucuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Za prehranu sam uzela tecnost koju pomjesam sa vodom i zaljevam svaki put,moze se koristiti za sve lisnate biljke!Ja zaljevam i cemprese koje imam na balkonu!A stapice imas u svim centrima
Da se ispravim MERKUR hahahahah nije TUS..uvijek se izradimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 13:02:41   
acudesa
Hvala vam, a nisam bila ni u Tušu ni u Merkuru (znam im cijene otprilikeuser posted image )...otići ću i tamo a u Fisu sam porošle godine uzela po 8KM, ima ih na mojim slikama cvijeća-prekrasne su...
a, ideje su fantastične, naročito za čuvarkućuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:24:08   
acudesa
Ovo mi se sviđa, da mi je saksije u ovakvom obliku
user posted image

Pa stavim viseće neko cvijeće

< Poruku je uredio acudesa RR -- 22.3.2010 15:26:31 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:26:55   
acudesa
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:29:20   
salmy
Da super su ali te saksije je steta izbaciti vaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imas ih brate dragi u Merkuru(zou te sa police) zvale su i mene ali ja se napravila da ne cujemuser posted image user posted image user posted image user posted image  skupe ko djavo

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:33:42   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....joj, ne bih svašta, a ako je lijepo i skupo je user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:37:49   
salmy
user posted image Meni je ova varijanta super,napraviti kao pregradu od ovakvih vaziuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:40:46   
salmy
Ja sam muntala MM da kupim jednu predobra je kamena je ali je cetvrtastog oblika user posted image user posted image user posted image user posted image teska ko tuc! moram da presadim jedno drvo zivota koje je veliko pravo i od tezine se krivi,ali kaze MM nemoze ti to stati u autouser posted image user posted image user posted image
Sve su prilike da cu sama odletiti po nju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:47:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ovo mi se sviđa, da mi je saksije u ovakvom obliku
user posted image

Pa stavim viseće neko cvijeće


Ja sam trazila nesto slicno i nisam nasla.  Uglavnom u Bombasticu sam uzela jedan luster i dobila 4 user posted image dekorativne posude...Tu sam ubacila suseno cvijece.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 15:47:42   
Leva
Acudesa onakve saksijice mozes naci u Merkuru i cini mi se da su bile 8 KM.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 16:25:24   
muby
Ja sam saksije za kucu kupovala u obiju. Mislim da se moze naci i za vani. Cijene otprilike kao i u merkuru.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 23:47:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR
Breskva, ti si maher za pronaći dobre fotke odavno sam to primjetila...(OT: vidjela sam na jednoj temi šaltaš programe za uređenje doma,imaš li kakav za uređenje dvorišta)...plzzz, pa mi stavi na temu "Gradite li kuću")

Ko nemam drugog posla user posted image ...Morat ću te razočarat nemam dvorište pa tako da se nisam dotakla te tematike a potrudit ću se nešto da pronađem..Uglavnom sve što ti se sviđa i što zamisliš kod nas je veeeeeeeeeeoma teško naći, ove bijele vaze što si ti pronašla su super al ja stvarno nigdje nisam vidjela takve ...
Šta ti treba je li samo saksije ili mogu i slike kompletno uređenog vrta?

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
22.3.2010 23:58:33   
Anoniman

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 7:58:43   
acudesa
Lafice, vjeruješ li da razmišljam da kupim UPRAVO četvraste crvene kao na slici (stavila si sliku iz mojih misli)user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 11:15:15   
Anoniman
Pogodila u srž, eh hajd sad čik nađi ovakve kod nasuser posted image i bona zar ćeš ih iznijeti na polje vidi kakve su se ucaklile...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 11:18:29   
Tidzi
Jedva cekam da se jos malo proljepsa, da mogu srediti i posaditi balkonsko cvijece. Nazalost, pa nemam dvoriste. Inace, ove slikice sto je Breskva postavila su prelijepe. Ovdje tih vanjskih ima svakakvih, svih boja i modela...

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 13:22:44   
sara.at
koja je najbolja kiselina za cvijece da najzesce djeluje? Ovo je smrtno ozbiljna pitam
vec mi dojadilo veliko trkljasto cvijece u vrtu slicno suncokretu samo manji cvijetovi,ljeti mi se samo pcele nakupljaju a i zaklanja mi pogled, sa cim da to unistim iskopati nemogu jer je pustilo jake zile jedino bas nekom kiselinom da probam....
vise ga ocima nemogu gledati a jucer vidim opet poceo nicati user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 13:49:45   
Skvo RR
Vrelo jestivo ulje.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 14:02:47   
Skvo RR
Hahaha, znam da je OT, ali vizavi pitanja sare...zamislite temu "101 nacin kako se rijesiti biljke".user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 14:17:42   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hahaha, znam da je OT, ali vizavi pitanja sare...zamislite temu "101 nacin kako se rijesiti biljke".user posted image user posted image user posted image


uh Skvo pa haman sam i stavila temu kako unistiti biljku kad ti dosadi user posted image situacija je tako alarmantna to naraste i do 2m a moram prije nego krene da je se rijesim dok mm nije primjetio nek misli da je ove godine uginula hahahha
toliko mi ide na zivce user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *