|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seksipil
23.9.2008 18:22:57   
Amelaa RR
Drage moje..sta je za vas seksipil......
Da li je to nesto sto je u osobi ili se to uci...Da li se moze postici izazovnom odjecom..stavom..drzanjem...




< Poruku je uredio Amelaa RR -- 12.12.2008 9:22:24 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seksipil
23.9.2008 18:33:42   
iva1974
oči točnije pogled ponašanje i gard...a ostalo kasnije

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seksipil
23.9.2008 18:42:42   
Adana
Pa mislim je to prvenstvenio ono nesto u osobi, pa zatim dolazi stav, oblacenje, pogledi... usavrsavanje... Jer neko moze odisati seksipilom, a biti sasvim obicno obucen, jednostavno ima ono nesto, u pogledu, u rijecima, u drzanju.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Seksipil
23.9.2008 19:36:59   
AMYY
IZVORNA PORUKA: Adana

Pa mislim je to prvenstvenio ono nesto u osobi, pa zatim dolazi stav, oblacenje, pogledi... usavrsavanje... Jer neko moze odisati seksipilom, a biti sasvim obicno obucen, jednostavno ima ono nesto, u pogledu, u rijecima, u drzanju.
Slazem se u potpunostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Seksipil
24.9.2008 1:47:50   
camm
ima svega tu po malo i u pogledu i u odjevanju u svemu
kad se spoji to sve nema nista bolje.
mislim da sam se i ja nasla u svemu po malo.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Seksipil
24.9.2008 7:04:10   
mamyca
Mislim da osoba nosi seksipil u sebi,i koliko god se ona sredi i obuce ako nema toga u sebi dzaba joj.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Seksipil
24.9.2008 14:48:04   
mamsi
IZVORNA PORUKA: mamyca

Mislim da osoba nosi seksipil u sebi,i koliko god se ona sredi i obuce ako nema toga u sebi dzaba joj.user posted image


I ja ovako mislim

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Seksipil
28.9.2008 21:25:56   
zvončica
Pogled koji obarauser posted image , držanje , glas i način kako priča


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Seksipil
12.12.2008 9:19:47   
andji
hmm....mislim da nije sve do izgleda kad je sexipil u pitanju,ima nešto u pogledu,u glasu...u stavu pojedinca a svakako onda dolazi i ugled,način odijevanja...i ta cjelina ko to sve ima predstavlja sexipil...kako jod muškarca isto i kod žene,a takodje,ima osoba koje se rode a imaju TO nešto

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Seksipil
12.12.2008 9:38:57   
nikka
Mislim da se sexipil nemože samo "nabaciti".
Cjelokupna pojava čini sexipil...
čim vidim osobu ispred sebe,mušku ili žensku odmah se vidi dali je sexi ili ne,
to se sastoji od više čimbenika; ,pokreta,načina govora,odjevanja,pogleda, cjelokupnog izgleda i još ponešto...
Takođe je to dio osobnosti,znači nemogu danas biti sexipilna a sutra ne.
Ili jesi ili nisiuser posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Seksipil
12.12.2008 11:01:13   
Amrino
Ma svaka osoba u sebi ima nekog sexipila...samo je pitanje na koji nacin i u kojim situacijama on ispliva na povrsinu user posted image . Neke osobe su sexipilne samom svojom pojavom i sexipil prosto prsti iz njih...neke osobe svojim glasom...(preko telefona wow- a uzivo- nidje veze user posted image ).
Neki ljudi nama mogu biti apsolutno neprivlacni i nesexipilni- ali otkud mi znamo kakve su te osobe iza zatvorenih vrata...? Mislim da je i ovdje, kao i kod vecine drugih stvari, presudno samopouzdanje i opustenost. Neko jednostavno "otkoci" u nekoj intimnoj atmosferi...
Jedino sto je apsolutno neprivlacno je onaj "nabaceni" i "vjestacki" sexipil...namjerno pucenje usnica, pretjerano izazovan hod u po bijela dana, smijanje nasilu i sl. stvari...Danas cure kontaju da je glavni fol pokazati sto vise golotinje i odmah si sexipilan sto je naravno, apsolutno netacno.
Sexipilno moze biti sve..pa i kad zena pravi rucak i guli luk- ako je trenutak pravi user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Seksipil
12.12.2008 11:04:39   
Nunichi
I ja mislim da je ustvari stvar u drzanju tijela,pokretima tijela,nacinu kako osoba prica...da li ima taj gard!
U svakom slucaju poenta je imati ONO NESTO! user posted image Sta god to bilo...niko ne zna sta je,ali svi to primjete. user posted image



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Seksipil
12.12.2008 11:06:28   
Nunichi
Amrino svaka ti je zlatna!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Seksipil
12.12.2008 11:37:49   
HanaBana
Ima nesto u okicamauser posted image Tu je drzanje, hod, a odjeca je manje vazna. Bitno je to znati nositi i istaknuti seksipiluser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Seksipil
12.12.2008 12:32:56   
dina_89
za mene je to dobro tijelo, mm je svakodnovno u teretani i njegovo tijelo je za mene seksipil user posted image  uvjek sam "se palila" na takvo tijelo pored toga vazan je nas odnos oni njegovi postupci prema meni, a sto se tice odjece volim da izaberem sta ce obuci, nekad se posvadjamo oko toga user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Seksipil
12.12.2008 12:39:59   
andji
dina 89 i ja svom biram šta će obući,na početku smo se svafdjali oko toga ali sa ga i naučila sada,ujutro kad krene na posao kaže meni' ej de mi da nešto obučem' i onda mu ja sve uskladim,i on obuče bez ikakvih problema,a takodje i kupujemo odjeću skupa,ponekad kad se dvoumimo izmedju onog što se njemu svidja i onog što se meni svidja,on kaže 'ajde uzmi to što hoćeš,ko bi te poslije slušao'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ali posle svakako rado nosi,svjestan je da budem upravu,a on se često zaleti po pitanju kupovine

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Seksipil
12.12.2008 12:44:18   
dina_89
user posted image user posted image user posted image  moraju pod nasu komandu

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Seksipil
12.12.2008 13:19:18   
andji
dina 89 MORAJU,treba biti uporan i strajan,i kad tad to se isplati,jasam se borila sa svojim,malo se i kočoperio i otima,ali mogu reći da sam uspjela...naravno ima toga za još,ali nikad se ne može baš sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka ostane ovako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Seksipil
12.12.2008 14:54:57   
almai
Joj Andi bas me nasmija sa ovim zadnjim postom...user posted image user posted image user posted image
Dobra si skroz, i gdje iskopa ovu rijec 'kočoperio'?
Ma samo ih svezati i pod komanduuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Seksipil
13.12.2008 9:09:20   
andji
Almai jašta je,nego se KOČOPERIOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,otimao se da ga ne stavim pod svoje,dugo god. živio sam pa navikao kako hoće,ali kad se nekom nakačim na grbaču ne silazim dok ne dobijem šta hoću....naravno,ovo je bilo u dobrobit nas troje,sad je sve ok,postoje neka pravila kojih se držimo,on zna svoje obaveze,ja svoje,zna se šta se smije a šta ne....ponekad ih malo zaobidje ali ja nadjem način da to naplatim i on se sam vrati u suru,baš kako treba,i svi sretni i zadovoljni

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Seksipil
25.11.2009 11:29:07   
Tigrica
Sa seksipilom se radjas,to je tako jednostavno ili ga posjedujes ili ne!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Seksipil
25.11.2009 11:43:43   
Anoniman
mislim da je izgled totalno nebitan...ima toliko ruznih ljudi koji su nenormalno sexyuser posted image ...barem meniuser posted image

1.jagger
2.seal
3.morrison
4.cobain
5.kravitz

evo slinimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tigrica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Seksipil
25.11.2009 13:26:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Tigrica

Sa seksipilom se radjas,to je tako jednostavno ili ga posjedujes ili ne!


Tigriceuser posted image  dje si ti nama?user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Seksipil
25.11.2009 13:30:08   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma svaka osoba u sebi ima nekog sexipila...samo je pitanje na koji nacin i u kojim situacijama on ispliva na povrsinu user posted image .
Sexipilno moze biti sve..pa i kad zena pravi rucak i guli luk- ako je trenutak pravi user posted image .


user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Seksipil
25.11.2009 13:32:46   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

mislim da je izgled totalno nebitan...ima toliko ruznih ljudi koji su nenormalno sexyuser posted image ...barem meniuser posted image

1.jagger
2.seal
3.morrison
4.cobain
5.kravitz

evo slinimuser posted image user posted image user posted image


kako možeš dadauser posted image  oni su meni svi lijepiuser posted image (osim seala-sorry)
naročiti Kurt i Jimuser posted image , a Jagger je bio kad je bio mladuser posted image ...imamo sl ukus (osim za čizmeuser posted image )

< Poruku je uredio acudesa -- 25.11.2009 13:37:04 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *