|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seksualne fantazije
26.11.2009 11:40:38   
jabuka28
imate li sexualne fantazije Sta fantazi"ate?

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:58:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 12:09:40   
Tigrica
Naravno,pa ko ih nema?!

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 12:15:11   
jabuka28
Ti postavljas dobra pitanja ali nesto slabo odgovarasuser posted image
nisi navela ni jednu fantazijuuser posted image

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 13:15:33   
MELLI
Vidim i ti si navela mnogo ličnih fantazijauser posted image

Zašto misliš da će neko svoju intimu dijeliti na forumu (posvećenom prije svega roditeljstvu )  user posted image
Eto forum ima i taj Pdf,pa nemam ništa protiv, neka podijeli svoje fantazije ko hoće,ali meni je ova tema kao i većina tema u zadnje vrijeme ,vezano za seksualnost (na ovom forumu ) user posted image user posted image user posted image

Nikada o svom ličnom,intimnom ,privatnom životu ne bih pisala ovdjeuser posted image






(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 13:19:39   
Srculence
IZVORNA PORUKA: MELLI

Vidim i ti si navela mnogo ličnih fantazijauser posted image

Zašto misliš da će neko svoju intimu dijeliti na forumu (posvećenom prije svega roditeljstvu )  user posted image
Eto forum ima i taj Pdf,pa nemam ništa protiv, neka podijeli svoje fantazije ko hoće,ali meni je ova tema kao i većina tema u zadnje vrijeme ,vezano za seksualnost (na ovom forumu ) user posted image user posted image user posted image

Nikada o svom ličnom,intimnom ,privatnom životu ne bih pisala ovdjeuser posted image








POTPISUJEM!!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 17:33:19   
jabuka28
upravu ste i nije neka tema ali nisam je mogla obrisatiuser posted image

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 19:45:21   
larina
sto su krenule teme o sexu i fantazijama ovih danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 21:25:57   
Tigrica
A da,divno zapazanje!Moje fantazije uglavnom su svedene na odnos sa mojim suprugom na neobicnim mjestima u neocekivano vrijeme i td.......dio intime zadrzavam za sebe,jer ne bi bila onda intima,zar ne?!

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 21:38:20   
mirnac
IZVORNA PORUKA: jabuka28

upravu ste i nije neka tema ali nisam je mogla obrisatiuser posted image

ma tema je super, ali previse ljudi me poznaje ovdje da bih bila iskrena kao sto bih bila da mogu ostati anonimna, he he heuser posted image
m.


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 21:42:31   
Mik Mik
E svaka ti čast na iskrenosti. Kao ni jedna mama nema seksualnih fantazija i sve smo ovdje da bi citali samo o bebama...malo sutra. Imam seksualne fantazije i mislim da je to normalno a manje normalno smatram da ih trebam otkrivati nekome koga ne poznajem. Moje mišljenje.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sexualne fantazije
26.11.2009 22:01:22   
mirnac
ja bih bas voljela da podijelim to s nekim nepoznatim cisto da vidim koliko sam normalna

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sexualne fantazije
30.11.2009 18:16:55   
bebbe RR
I opet nema odgovora... I opet kazem, ne osudjujem, samo konstatujem, jer ni sama ne bih o tome pricala...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sexualne fantazije
22.2.2010 10:34:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MELLI

Vidim i ti si navela mnogo ličnih fantazijauser posted image

Zašto misliš da će neko svoju intimu dijeliti na forumu (posvećenom prije svega roditeljstvu )  user posted image
Eto forum ima i taj Pdf,pa nemam ništa protiv, neka podijeli svoje fantazije ko hoće,ali meni je ova tema kao i većina tema u zadnje vrijeme ,vezano za seksualnost (na ovom forumu ) user posted image user posted image user posted image

Nikada o svom ličnom,intimnom ,privatnom životu ne bih pisala ovdjeuser posted image




a gde bi pisala? user posted image
problem ovog foruma je što su se žene upoznale i od tada svaka pazi šta će napisati ili reći jer se kasnije o tome mahala i mahala, nidje veze
Toliko se počelo zamarati ko je kakav da mi je prosto muka, mene lično ne zanima šta ko misli o meni jer ja sam jedna samosvjesna, uspješna ženauser posted image
Meni je eto dodiljenja titula neke forumašice koja samo blebeće o sexu pa mi se to eto i zamjera, fazon je što su u takve teme uprte oči a u ostale manje više
Na ostalim forumima ovakve teme nisu tabu, po meni je ok razmijeniti iskustva, što neko reče da vidimo jesmo li normalneuser posted image  fakat nekad se pitam do kada ćemo stavljati user posted image  na sve i svašta
A sexualne fantazije realizujte, nemojte ostati uskraćene za dobar orgazamuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.2.2010 10:46:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:20:43   
škorpija
ja bih rado napisala, ali fakat ih nemamuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:26:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja bih rado napisala, ali fakat ih nemamuser posted image

haha, ti ko i ja user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:27:25   
škorpija
ma  već godinama fantaziram samo kako ću što prije u krevez da zzzzzz, a a naročito otkad imam user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:30:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: larina

sto su krenule teme o sexu i fantazijama ovih danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vidi se moja larina proljeće stiže....budimo se user posted image user posted image user posted image

a apropo teme...nešto razmišljah i iskreno žene ja ih nešto dugo nemam mislim tih fantazijauser posted image , prije je bilo više...a opet kontam možda su mi sve ispunjene haman nisma zahtjevna ženauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:32:31   
salmy
ako pocnem da pisem ......malo rizikujem ipak je noc i vrijeme spavanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 22:34:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: larina

sto su krenule teme o sexu i fantazijama ovih danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vidi se moja larina proljeće stiže....budimo se user posted image user posted image user posted image

a apropo teme...nešto razmišljah i iskreno žene ja ih nešto dugo nemam mislim tih fantazijauser posted image , prije je bilo više...a opet kontam možda su mi sve ispunjene haman nisma zahtjevna ženauser posted image


e i ja to kontam, da mi je garant sve ispunjeno pa nemam vise o cemu mastati...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:07:48   
MELLI

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MELLI

Vidim i ti si navela mnogo ličnih fantazijauser posted image

Zašto misliš da će neko svoju intimu dijeliti na forumu (posvećenom prije svega roditeljstvu )  user posted image
Eto forum ima i taj Pdf,pa nemam ništa protiv, neka podijeli svoje fantazije ko hoće,ali meni je ova tema kao i većina tema u zadnje vrijeme ,vezano za seksualnost (na ovom forumu ) user posted image user posted image user posted image

Nikada o svom ličnom,intimnom ,privatnom životu ne bih pisala ovdjeuser posted image




a gde bi pisala? user posted image
problem ovog foruma je što su se žene upoznale i od tada svaka pazi šta će napisati ili reći jer se kasnije o tome mahala i mahala, nidje veze
Toliko se počelo zamarati ko je kakav da mi je prosto muka, mene lično ne zanima šta ko misli o meni jer ja sam jedna samosvjesna, uspješna ženauser posted image
Meni je eto dodiljenja titula neke forumašice koja samo blebeće o sexu pa mi se to eto i zamjera, fazon je što su u takve teme uprte oči a u ostale manje više
Na ostalim forumima ovakve teme nisu tabu, po meni je ok razmijeniti iskustva, što neko reče da vidimo jesmo li normalneuser posted image  fakat nekad se pitam do kada ćemo stavljati user posted image  na sve i svašta
A sexualne fantazije realizujte, nemojte ostati uskraćene za dobar orgazamuser posted image

'ajd kad me prozva da i odgovorimuser posted image user posted image
Gdje bi pisala??
Mislim da ne bih nigdje,ne zato što sam primitivna,konzervativna,ne zbog toga jer me forumašice znaju, pa mi neugodno,(ne znam ni jednu lično ) ,nego iz razloga jer je to moja intimna stvar koja se isključivo tiče mene i mog muža.
Ja ni najboljoj prijateljici ne pričam detalje iz svog intimnog života , pa zašto bih takve detalje dijelila na forumu.
Niti mi forum,niti bilo koji prijatelj može pomoći da ostvarim te iste fantazije.Može samo MMuser posted image
Zašto bih onda to dijelila s nekim koga čak niti ne poznajem.

A evo i tebe nešto ne vidim da se plaho razmećeš detaljima o svojim fantazijama.user posted image user posted image
Nemam ja ništa protiv sexa,čak što višeuser posted image user posted image ,nego mi je baš bezveze javno ih iznositi.Opet ponavljam ko voli nek izvoli,
ali niti jedna na ovoj temi, ma koliko samoosvještena,uspješna žena,bila ,ne iznese niti jedan jedini dio svog intimnog života ovdje.
Pustite priču "nemam ja fantazija" ,imam ,ali nije za vas i vaše uši,ili bolje da kažem očiuser posted image user posted image user posted image

I zašto bi ti nečije mišljenje o sexu bilo mjerilo toga koliko si normalana ako si već toliko samosvjesna i uspješna ženauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:15:27   
veeseelaa
sexualne fantazije su sasvim nešto drugo od intimnog života sa mm
I ko kaže da je u iste uključen muž user posted image user posted image user posted image
da i ovo o uspješnosti i samosvjesnosti nema veze sa sexom nego ima veze o tome da me ne zanima šta ko kaže i misli o meni jer sam to što jesamuser posted image  na to sam mislila

PS
na tvoj sam se post nadodala onako, ništa ličnouser posted image  pa mi smo stara raja pa ja po slobodi
iskreno mislim da je ovo jedini forum (mislim na forume koji imaju pdf seksulanost) na kojem ne možeš ništa "naučiti" o sexu a ni razmijeniti mišljenja
Hvala Bogu pa sam samoukauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:17:03   
MELLI
tu ću se složiti s tobomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:18:54   
Hanady RR
ove fantazije nemaju veze sa intimom...maštamo i fantaziramo a ne to radimo je ronoga trenutka kad to uradiš to više fantazija niti maštanje nije...e onda je prešlo u domen intime braka.

Elem ja sam nekad prije maštal i maštala jer nisma uvijek mogla da zaspem...al sad ja čim glavu na jastuk spustim spavam ko top...i molim Boga da me djeca ne bude da se naspavam...s tim što ne garantujem da ponovo nekada dok one odrastu i ja budem imala više vremena neću maštati o sebi i Ivaniševiću ko će mi zabranit user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:19:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MELLI

tu ću se složiti s tobomuser posted image


lutka moja, ljubim ja tebe

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sexualne fantazije
23.2.2010 23:32:05   
nikita
de onda vesela aj reci koju svoju fantaziju user posted image
evo ja vec dugo fantaziram o sexu u autu kao nekad , bas mi nesto fali taj osjecaj kad ne mislim hoce li se maleni probuditi i prekinut nasuser posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *