|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smiješne priče s poroda
19.8.2013 22:36:51   
Snovolovka
Drage mame,

Danas sam na jednom trudničkom forumu naišla na ovu temu i ismijala sam se do suza, pa sam vas htjela zamoliti da, ako imate neku smiješnu ili zgodnu priču s vašeg, sestrinog, prijateljičinog ili bilo čijeg poroda, da je podijelite s nama ostalima, a pogotovo s nama prvorotkinjama koje se bojimo poroda i koje smo se naslušale uglavnom jezivih priča.
Vjerujte, puno će nam značiti vaša pozitivna i duhovita iskustva da se malo opustimo u iščekivanju tog najljepšeg događaja u životu user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 0:11:41   
ksena
Evo, da podignem temu ( tada mi to nije bilo smiješno):
prva trudnoca, pukao vodenjak, primili me u bolnicu u 5 naveče. Cijelu noc sam imala bolove, a u sobi (pripremnoj) sa mnom leže dvije trudnice koje u 7 ujutru idu na drip. Ujutru odvedose njih u radjaonu, ja ostala sama u sobi, i tako, hodam ja, disem. prosla vizita, kazu: nećeš ti još. Dobro, ja i dalje hodam, ali sada po hodniku. I u 11 sati ( one dvije još nisu rodile, vrište, jauču) nailazi doktor i kaže: daj da te pregledam. Pregledao me i kaže: otvorena si 9 centimetara, ali imamo samo dva kreveta u radjaoni (sjetite se da one dvije leže na tim krevetima), pa ti sačekaj dok porodimo jednu. I ja kažem na to : DOBRO, SAČEKAĆU (ali, ja sam bila ubijedjena da ću ja stvarno sačekati, da ne remetim žene)
Ekspresno porodiše jednu ( na vakuum), stavise me na sto, rodila za 10 minuta.
Sada se sama sebi smijem, zamisli, žena odlučila da sačeka dok se ne oslobodi krevet user posted image



_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 17:36:42   
Snovolovka
Hehe...zanima me samo šta bi bilo da si počela rađati na hodniku user posted image

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 18:19:13   
ksena
Ma ja sam tada bila u nekoj drugoj priči, kao u nekom transu.
stavili me na sto, pored mene ona jedna lezi, zastor izmedju nas. Ja radjam prvo dijete, nemam blage veze ni o čemu. Sve moje prijateljice su mi rekle: slušaj babicu i ja sam se slijepo držala toga. U jednom momentu kaže meni babica: napni se kao kada vrisis nuzdu, ja se napela i u sljedećem momentu čujem bebu kako plače. Ja sam pretrnula, jer sam bila ubijedjena da je ona pored mene rodila sama. Uopšte mi, u tom momentu, nije palo na pamet da je to moja beba. Zatim babica dolazi i donosi mi bebu, ja je gledam i čudim se, zašto mi je zaboga donijela tudje dijete? Nek je nosi njenoj majci da je vidi. user posted image Tek kada su me upitali kako je ime djetetu onda sam shvatila sta se tu odigralo user posted image . Ni dan danas ne mogu sebi objasniti šta se to desilo, pa nisam skontala da sam ja dobila bebu, a ne ona pored mene. Da li su to bili hormoni, stres, strah, šta li je? Uglavnom, ja sporo palim user posted image

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 21:37:07   
sajraa
ksena baš me nasmija user posted image
zar nisi osjetila kad je beba izlazila user posted image moj prvi porod je bio CR pa i ne znam kako to izgleda... meni je najsmješnije što će mi kćerka aBd stvarno moći reći:"Mama ne znaš ti kako je dijete roditi!" user posted image Stvarno ne znam! Probudili me i to je to!

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 22:14:28   
Snovolovka
Jao Ksenouser posted image
Ti si carica!!! Čuj nisi skontala da si rodila, hahaha
Eh kad bi nam svima tako porod prošaouser posted image

Sajraa...a gdje su bolovi od reza i ostale patnje koje donosi CR? Ne brini ti, cijenit će tvoja cura to user posted image

(odgovor članu sajraa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 22:20:32   
Almuccia
Svaka cast na temi user posted image Ja sam trenutno 33 + 2 sedmica trudnoce (prva trudnoca) i vec me polako hvata strah i panika zbog porodaja zbog groznih prica poznanica. Dajte zenice raspalite pozitivu, to ce nam puno znaciti.

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 22:34:46   
lady_bubamara
Dok sam se porađala nije mi bilo smješno, ono - 11 sati na dripu sa konstantnim bolovima auuu. Al eto kad vratim film unazad smješne su mi neke scene ipak user posted image

Porod sam prevrištala da se odmah razumijemo iako sam svih devet mjeseci govorila nema šanse nećeš ti vrištati jao sramota ovo ono, aaaaaa malo sutra , da čujete samo taj "mili " glas u toku bolova i te melodične krikove auuuh!


Onda , pored mene je bila malo čudna ženica , onako , svadljive prirode, pa osim što je psovala doktore jer neće da je pregledaju svakih sat vremena , u jednom trenutku je i mene "spopala". Naime doktorica mi je rekla da sam otvorena pet prstiju a onda je nakon nekog vremena došao drugi dr. i rekao da sam otvorena 4 prsta i ja kažem fino ,, Doktore mene ovaj drip izgleda zatvara, maloprije mi doktorica rekla da sam 5 a vi kažet da sam 4 prsta otvorena " kad ova ženica do mene dreknu ,, Što lažeš doktora , doktorica ti je rekla da si jedva 3 prsta otvorena!!! Što ga lažeš " Al ima sreće pa mi je onaj drip bio prikopčan u ruku inače mislim da bih je zaskočila tamo koliko me je iznervirala! user posted image

I da , koliko sam bila "mirna" na onom porođajnom stolu uspjela sam onu cjevčicu što ide iz boce u ruku da omotam oko repa na glavi jedno dvaest puta , pa se babica isčuđavala kako sam to napravila! Hebote , mogla sam i ćelava ostat ! user posted image

I tako doktor mi je samo rekao da ovakvim slučajevima u sali niko neće da priđe, ovim "mirnicama" poput mene eeeeeee reko doktore i ne morate mi prići , djete iz mene izaći mora , ja se moram poroditi sa vama il bez vas user posted image

Sve u svemu svaka bol se baš brzo zaboravi kad ugledaš to malo savršeno biće pored sebe user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 22:47:04   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ninulina

Dok sam se porađala nije mi bilo smješno, ono - 11 sati na dripu sa konstantnim bolovima auuu. Al eto kad vratim film unazad smješne su mi neke scene ipak user posted image

Porod sam prevrištala da se odmah razumijemo iako sam svih devet mjeseci govorila nema šanse nećeš ti vrištati jao sramota ovo ono, aaaaaa malo sutra , da čujete samo taj "mili " glas u toku bolova i te melodične krikove auuuh!


Onda , pored mene je bila malo čudna ženica , onako , svadljive prirode, pa osim što je psovala doktore jer neće da je pregledaju svakih sat vremena , u jednom trenutku je i mene "spopala". Naime doktorica mi je rekla da sam otvorena pet prstiju a onda je nakon nekog vremena došao drugi dr. i rekao da sam otvorena 4 prsta i ja kažem fino ,, Doktore mene ovaj drip izgleda zatvara, maloprije mi doktorica rekla da sam 5 a vi kažet da sam 4 prsta otvorena " kad ova ženica do mene dreknu ,, Što lažeš doktora , doktorica ti je rekla da si jedva 3 prsta otvorena!!! Što ga lažeš " Al ima sreće pa mi je onaj drip bio prikopčan u ruku inače mislim da bih je zaskočila tamo koliko me je iznervirala! user posted image

I da , koliko sam bila "mirna" na onom porođajnom stolu uspjela sam onu cjevčicu što ide iz boce u ruku da omotam oko repa na glavi jedno dvaest puta , pa se babica isčuđavala kako sam to napravila! Hebote , mogla sam i ćelava ostat ! user posted image

I tako doktor mi je samo rekao da ovakvim slučajevima u sali niko neće da priđe, ovim "mirnicama" poput mene eeeeeee reko doktore i ne morate mi prići , djete iz mene izaći mora , ja se moram poroditi sa vama il bez vas user posted image

Sve u svemu svaka bol se baš brzo zaboravi kad ugledaš to malo savršeno biće pored sebe user posted image


Oplakah user posted image user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smiješne priče s poroda
20.8.2013 23:18:27   
Bebica11
Ja nemam neke licne plaho smijesne scene al sam se smijala naj drugarici koja je na prvom porodu BUKVALNO PROMUKLA OD VRISTANJA I prica ona nama kako se derala "aaaaaaaaa umrijecu....umireeeeeem"user posted image I babica joj prisla potapsala je po ramenu I rekla "ne brini se sine..od ovoga jos niko nije umro"user posted image user posted image user posted image

Ili moja zaova poradjala se cetiri dana I zeni dojadilo. Zadnji dan mi svi digli zeta da potplati doktora. Ona mu naredila da trazi carski.On jadan otisao platio dr ...doktor obecao narednih sati probati prirodno a ako ne mogne onda carski. Zove ona njega pita jel platio carski. On rece kako mu je dr obecao a ona njemu samo "JOJ UBICU TE..MRTAV SI"user posted image I ugasila mob...narednih par sati niko nije znao sta se desava a njen muz placljivo to ispricao mmuser posted image ...takodjer sega...porodila se ona I ja sad cestitam I dovim za jos djece kaze ona drsko "SAMO DA SE ZNA JA SAM ZAVRSILA SA RADJANJEM"user posted image a to je meni sega jer je ona bas mirna I njezna zenauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 7:51:13   
mum82
pohvale za temuuser posted image user posted image ...porod je prelijepo iskustvo i iskreno nakon dva razlicita, ja se i sjecam samo lijepih stvari...a evo podijelit cu s vama neke dijelove nakon poroda..
prvog sina sam rodila nakon 5 dana u bolnici,presla termin i niko nece da m otpusti a ja otvorena 2 prsta, al naravno porodih se ja-jer nece u meni ostatuser posted image ...i u sobi samnom jedna koja je imala tezi porod i beba u inkubatoru,pa ga ne dovode njoj na podoj nego ona ide tamo,a meni donose bebu,,,e jednog dana ja na telefonu razglabam s nekim a babica nosi bebu, i ja gledam zena ode do ove druge i daje njoj moju bebu-i ja onako s telefonom na uhu govorim-gospodjo to je moja beba,a zena me gleda u cudu i dalje daje bebu onoj zeni, a ja se i proderem malo-gospodjo pogrijesili ste, to je moje dijete, kaze babica-nije draga ovo je njena beba i pokaze mi broj, a ti si pogrijesilauser posted image user posted image ...uh jest me bilo stid,ne znam koje je moja bebauser posted image ...

a s drugim sam odl da necu u bolnicu dokle god me ne bude bolilo ono bas...i tako dobijem bolove u petak poslije kontrole kod doktora, al ja kontam nije to(a poradjala se vec),prenocim tako kod kuce,malo boli pa pusti al nista strasno,ujutro opet kod mog dr na kontr jer mi dan prije bio termin,i dodjem ja tamo,pregleda me dr i kaze-moglo bi to,al ja ne kontam ma reko nece, i prvog sam radjala danima,,,i u salu na onaj sto,dobih ja jos vece bolove,kaze babica tebe ne smijem ni klistirat sad ces ti,ja i dalje u fazonu ma nema sanse...odjednom svi oko mene ja dobih bolove ogromne, dr mi probusi vodenjak ,ona voda pljusnu i po njemu a ja se izvinjavam, ovi se smiju,,,i malo pomalo ja rodih i drugog sina,znaci uopste mu se nisam nadalauser posted image user posted image ...

izvinjavam se ako sam oduzila ili fulala temuuser posted image ,zelim svimuser posted image sretne i brze porode,a ja vam se javim aBd kad dodje i treceuser posted image -nekad...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 8:08:17   
veki_aki
ozdrav trudnicamauser posted image
Ja moram kratko da se javim i da ispricam kako je moja komsinica nakon 2-3 sata jacih bolova rekla doktoru : ako ne izvadite ovo dijete sad iz mene ili ubijte njega ili mene, ja vise ne mogu. user posted image Naravno to je bilo sve u bolovima nije zena to mislila, sad ih ima i dvoje, al je sad sa ove vremenske distance smjesno, svaki put se ismijemo tome.
Mene su sa prvim rezali i morali malo siti, i posto smo malo cekali posteljicu pa sam se bila ohladila i prepala, mene je bolilo to sto su mi sili pa sam ja sebi sve govorila na glas nista ne boli, nista ne boli, a doktor stao i pita sestru sta je bilo, sta kaze, dok nisu skontali da ja sebe tjesimuser posted image
Sa drugim djetetom nisu me ni rezali ni sili, poslije poroda kao da nisam ni rodila, mogla sam maraton trcatiuser posted image , tako da trudnice nista se nemojte prepadati unaprijed to ce proci sve super, a vrlo brzo se zaboravi i ono sto boli.Sretno!

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 8:45:16   
maja78 RR
ja sam imala potezak porod a opet se sjecam simpa stvari

recimo nakon poroda su me morali uspavati da urade neko unutrasnje sivanje, i sad budim se ja sva nasmijana i kazem ja sam sanjala a san je odvala prava, a doktor onako zabrinut ma jesi li ti dobro, kao moras ostati u bolnici i to, a ja onako ma nek je sve gotovo nema problema, i pricam im san. Mislim da su kontali da nisam normalna, obzirom sta su mi rekli da mi se desilo i na obilnost situacije.

Porod nije nista strasno, i to sto boli, ima mu kraja tako da se ne treba plasiti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 9:02:36   
Isha
Kod mene nema nekih smijesnih detalja, ali kako sam se porodila 2010. kada je bila aktuelna prica o MRSA-i mnogo zena se poradjalo u Opstoj bolnici. Tako ja zavrsila, a devet je kreveta u jednoj sobi bilo, nekoliko zena se poradjalo , ustvari bilo u bolovima - nas koje smo zavrsile nisu premjestili u dr sobe.
Jedna zena mirno predise bolove, druga lezi na krevetu na ledjima i drzi se za metalne sipke iznad glave i kada krenu bolovi galami - oj majko moja! Opet psuje muzu i govori kako se nece vise nikad poradjati, a ovo je naravno sve bilo u povisenom tonu.
Bila je jos jedna , trece dijete i zena se sporo otvarala, vise ne zna sta ce sa sebe, u nekom bunilu sipa vodu u onu flasicu od Jane i kleknula na koljena pored kreveta i poljeva se po glavi- ulazi dr Nakas i govori joj kao sta to radis, poljevas se ko Rocky Balboa, a ona samo govori vadite ga iz mene, ja vise ne mogu i tako. Sve to u isto vrijemedok jedna zenica kojoj je pukao vodenjak cita Ljepotu i zdravlje, jer joj ocito nije nista, nisu krenuli bolovi.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 9:23:22   
Alhemicarka
Ja sam imala ekstra lagan porod i da mi je bilo drugo mislim da me ne bi ni šili. Počela sam se otvarati u petak, a bolove dobila tek u ponedjeljak, pola sat pred porod. I pošto sam bila već otvorena 7 prstiju, a bolova nigdje, uključe mi drip i pratim ja sad na sat bolove a ono odmah počeli na 5 minuta pa na minut. I ja se sve smirujuem, predišem bol, sve kako su nas učili (fakat pomaže) i ulazi sestra kaže na koliko su vam bolovi reko na minut. Kaže ona super i ode user posted image . Dreknem se ja nije super, porodiću se i fakat da nisu odmah došli ja bi se u krevetu porodila. Ostale su mi dvije stvari urezane, ja na stocu, oni mi govore da tiskam, a ja ne kontam kako user posted image , dok mi doktorica nije rekla kaki user posted image a moj suprug stoji pored glave i govori mi papaaar user posted image (time me inače nasmijava kad imitira onaj glas iz hrana i vino emisije). U tome se i porodim.
I pitaju oni mene možeš li ustati, reko što ne mogu, super sam ja i ustanrm i slijedeće šta vidim kolica sa rekvizitima izvrnuta, rekviziti po podu, prosuta boca joda i nečije noge (sve to vidim iz ležeće perspektive) i onako u bunilu pitam jesam li ja ovo pala u nesvijest user posted image .

Fakat bih svima poželila porod ko moj. user posted image


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 9:26:40   
Misty_mama

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Ja sam imala ekstra lagan porod i da mi je bilo drugo mislim da me ne bi ni šili. Počela sam se otvarati u petak, a bolove dobila tek u ponedjeljak, pola sat pred porod. I pošto sam bila već otvorena 7 prstiju, a bolova nigdje, uključe mi drip i pratim ja sad na sat bolove a ono odmah počeli na 5 minuta pa na minut. I ja se sve smirujuem, predišem bol, sve kako su nas učili (fakat pomaže) i ulazi sestra kaže na koliko su vam bolovi reko na minut. Kaže ona super i ode user posted image . Dreknem se ja nije super, porodiću se i fakat da nisu odmah došli ja bi se u krevetu porodila. Ostale su mi dvije stvari urezane, ja na stocu, oni mi govore da tiskam, a ja ne kontam kako user posted image , dok mi doktorica nije rekla kaki user posted image a moj suprug stoji pored glave i govori mi papaaar user posted image (time me inače nasmijava kad imitira onaj glas iz hrana i vino emisije). U tome se i porodim.
I pitaju oni mene možeš li ustati, reko što ne mogu, super sam ja i ustanrm i slijedeće šta vidim kolica sa rekvizitima izvrnuta, rekviziti po podu, prosuta boca joda i nečije noge (sve to vidim iz ležeće perspektive) i onako u bunilu pitam jesam li ja ovo pala u nesvijest user posted image .

Fakat bih svima poželila porod ko moj. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 10:28:07   
grozđe
Bravo za temu, neka nas malo i raspolozi, a ne samo crno... ova zena je zakon: ubijte mene ili dijete user posted image , naravno da je do bolova bilo. Inace sa mnom vazda neki show i ne sumnjam da ce biti tako i na porodu za Novu godinu ( vec je krenulo sa novogodisnjim terminom).

Evo da ispricam moju provalu sa kiretaze prosle jeseni, nadam se ne zamjerite.

Doktor da bi me umirio i da sve brzo prodje puno se raspricao, a ja sam mu samo rekla doktore sta vi pricate, ja vas nista ne razumijem... dvije sestre koje su bile s njim su oplakale... naravno da je sve bilo do bolova, nisam znala za sebe....

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 10:31:07   
ziki
Porod br 2 je bio expresan. Ležim ja u sobi pozva me babica da me pregleda i kaže 7-8 prstiju otvorena, zvaće dr da dođe od kuće da me porodi.( Dr je noć prije ostala bez auta i mm je trebao da ode po nju i dovede je u bolnicu)Posle jedno minutu od pregleda osjetim puče vodenjak kažem babici al me očito nije čula. Počinju naponi baš jaki kažem i to a žena mrtva hladna predišiuser posted image . Poče žena da me zamajava da joj dam podatke i ako sam već sve dala, unervozila se viri na hodnik i u pofrke kaže haj sad evo stigla je user posted image sreća pa je Gračanica mala sve blizu dr stigla brzo i dok je žena došla sebi ja se porodila. Sa 2 napona, kad je rekla da gurnem još jednom jako izlazi tijelo ja u nevjerici
I da čujem dr kako govori babici kako nije ranije zvala nego da zamalo zakasni na porod a babica se prvada pa ona nije davaal znaka da je krenulo, niti kuka niti se krevelji user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 11:02:27   
Snovolovka
user posted image user posted image user posted image user posted image

Cure super steuser posted image

Samo nastavite s ovom pozitivom i zgodama (i nezgodamauser posted image ) s poroda!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 11:18:55   
mimi_2in1
user posted image fantasticna tema! ovo mi je bas trebalo..kako se primice sve vise mislim na porod a brate ljudi ti samo pricaju neke strasne price...

super ste! user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 11:25:29   
sretna sam jako
Prvi porod ko prvi nista ne znas samo iscekujes....i napokon meni krenuli trudovi oko 7 ujutro. Ja sva sretna, brzo cu da vidim svoju bebicu... Kad tamo oko 4 popodne sestra ce mi snimat ctg. Moji trudovi prestali nigdje ih, moja maternica zaboravila sta joj je ciniti! user posted image I sestra me legne, pocme ctg da snima a ja krenem da placem toliko jako da me cjela bolnica mogla cuti. Sestra oko mene- Pa milo moje svakoga boli pa mora i tebe strpi se brzo ces vidjet bebicu. A ja onako kroz suze jedva izustim- Ne placem ja sto me boli, nego sto me prestalo bolit. user posted image Kad se sestra opalila smijat, kaze - Koliko dugo radim ovdje nikad mi niko nije plakao jer ga ne boli (sve placu kad trudovi krenu).user posted image user posted image

A drugi je vec za memoare.user posted image user posted image user posted image Blizanacki porod a ja do zadnjeg trpila i sutila samo da me ne prikace na onaj stol pa se sva ukocim lezeci. I kako se to desi ja vidim da radjam a nigdje ni jednog doktora. I ubjedjujem babicu da radjam a ona ni cut- neces ti jos, neka te malo. I kad sam vec treci put skupljala noge i trpila da ne rodim ja se izderem- Sestro zovite doktora ja cu rodit. Bolje vam je da ga zovete, ja jedno mogu "uhvatit" a gdje cu s drugim ne znam!!!user posted image I doktor dosao, pomogo mi da se popnem na stol (nisam vise mogla sama) i nije me ni uspio pregledat ja vec rodila sina, i za 5 minuta kcerku!user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 11:25:40   
mum82
e da zaboravih vam ispricat kad se moj B rodio,porodio me dr koji se nekad druzio s mojim svekrom, i posto su me malo sjecnuli,on sjeo da me usije i prica mi covjek kako su se oni prije druzili,djeca im se igrala, ima on kcerku ko moja zaova, pa me pita za nju,pa za mm kao gdje je , sta radi, a ja jaucem da me boli,kaze on -jel da tebi nije uopste do mene, ama reko dr izvinite al ama bas mi nikako nije do vas i te priceuser posted image ,sestre i dr pukle od smijeha...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 18:23:22   
Snovolovka
E ovo je super user posted image user posted image user posted image
Popravile ste mi danuser posted image

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 18:55:48   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Prvi porod ko prvi nista ne znas samo iscekujes....i napokon meni krenuli trudovi oko 7 ujutro. Ja sva sretna, brzo cu da vidim svoju bebicu... Kad tamo oko 4 popodne sestra ce mi snimat ctg. Moji trudovi prestali nigdje ih, moja maternica zaboravila sta joj je ciniti! user posted image I sestra me legne, pocme ctg da snima a ja krenem da placem toliko jako da me cjela bolnica mogla cuti. Sestra oko mene- Pa milo moje svakoga boli pa mora i tebe strpi se brzo ces vidjet bebicu. A ja onako kroz suze jedva izustim- Ne placem ja sto me boli, nego sto me prestalo bolit. user posted image Kad se sestra opalila smijat, kaze - Koliko dugo radim ovdje nikad mi niko nije plakao jer ga ne boli (sve placu kad trudovi krenu).user posted image user posted image

A drugi je vec za memoare.user posted image user posted image user posted image Blizanacki porod a ja do zadnjeg trpila i sutila samo da me ne prikace na onaj stol pa se sva ukocim lezeci. I kako se to desi ja vidim da radjam a nigdje ni jednog doktora. I ubjedjujem babicu da radjam a ona ni cut- neces ti jos, neka te malo. I kad sam vec treci put skupljala noge i trpila da ne rodim ja se izderem- Sestro zovite doktora ja cu rodit. Bolje vam je da ga zovete, ja jedno mogu "uhvatit" a gdje cu s drugim ne znam!!!user posted image I doktor dosao, pomogo mi da se popnem na stol (nisam vise mogla sama) i nije me ni uspio pregledat ja vec rodila sina, i za 5 minuta kcerku!user posted image


legendo user posted image user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 19:10:25   
mayra
Super tema user posted image

Eh sad ja neznam dal da ovo stavim na temu Vaš blam ili ovdje, ali eto.
Kad sam stigla u bolnicu, uradili mi klistir i klocevi mi nisu rekli gdje je WC, pa mozete zamisliti sta mi se desilo.
Izasla na ja hodnik sva usplahirena, uhvati me muz za ruku, pita sta mi je, a ja onako drzeci ga za ruku, ukakim se user posted image user posted image user posted image Tadd mi nije bilo smijesno, toliku sam frku digla da su sestre izjavu pisale zbog mene, ali sad oplacem kad se toga sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *