|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spontani i nova trudnoca
31.1.2018 0:07:08   
Šššsss
Zdravo,prije tri sedmice sam imala spontani pobacaj u 12 tjednu trudnoce.Danas sam dobila patoloski nalaz pise da je spontani izazvan izumiranjem posteljice ako to uopste znaci ovo na latinskom (residua graviditatis precipuae necrotica et inflammata).Nisam jos isla na ginekoloski pregled ali prije 3-4 dana sam opet pocela osjecati simtome trudnoce (mucnice,bolovi u grudima,glad,ucestalo mokrenje,povremeni umor te povisena temperatura na 37) .Uradila sam test na trudnocu koji je pokazao blago rozu crticu test sam ponovila i drugi je isto pokazao.Imala sam nezasticeni odnos 10 dana nakon spontanog,kako racunam tacnije u vrijeme ovulacije.Zanima me da li je trudnoca moguca jer su mi u bolnici danas rekli da cu vjerovatno opet ici na kiretazu ukoliko su ostali neki dijelovi posteljice i da li je trudnoca rizicna (ovako brzo da se desi) s obzirom da mi je prosla bila rizicna kao i sami pobacaj?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spontani i nova trudnoca
1.2.2018 18:58:37   
Galicia
Odakle Vam pamet da imate odnos i to nezasticen 10 dana nakon ciscenja?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Šššsss)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spontani i nova trudnoca
1.2.2018 19:32:21   
manuela RR
Moguce je da kiretaza nije uradena dobro pa je nesto ostalo zbog cega i pozz test...ali svakako se nakon kiretaze ide na kontrolni pregled da se to ne bi dogodilo jer posljedice mogu biti bas ozbiljne...
Ali isto tako je moguca i trudnoca (ali nikako nije preporucljivo odmah zatrudniti) sto opet ne mora znaciti da trudnoca nece biti uredna...
Moja drugarica je mjesec poslije spontanog ostala trudna i trudnoca joj bila uredna sto i tebi zelim....

< Poruku je uredio manuela RR -- 1.2.2018 19:36:16 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spontani i nova trudnoca
1.2.2018 23:02:27   
Šššsss
nisam pitala jel mi pametno ili nije nego da li je trudnoca moguca.Hvalaa

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spontani i nova trudnoca
1.2.2018 23:04:53   
Šššsss
isla sam na kontrolu nije mi radjen ultra zvuk doktorica kaze da je sve uredu jer nemam nikakve simptome da je ista ostalo u meni a da je trudnoca moguca i da nije rizicna iako se odmah desila jer je sve ocisceno.Hvala vam puno na odgovoru :) LP

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *