|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sreća je...
10.11.2011 10:58:33   
Funky
Sreća je kada u životu ostvarim ciljeve bez da gazim preko drugih ljudi....
Sreća je što sam voljena i što volim...
Sreća je što imam muža i porodicu koji su tu za mene, ma šta da se desi...

Sreća je kada napravim sudar i dobijem kaznu 50 KM user posted image

Šta je za vas sreća?

_____________________________

Funky Fun Club
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:00:59   
veeseelaa
"Sretni nikad ne razmišljaju o sreći. To je posao za nesretne. Svi primijete sreću u nesreći, a o nesreći u sreći razmišljaju samo blesavi. I iskusni..."

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:07:17   
veeseelaa
hehe sreća je relativna
ja gledam neki ljudi sretni, hepi a ja kontam eh da sam ja na tvom mjestu ja bi plakala user posted image kažu da bi bio sretan moraš biti glup user posted image i zdrav naravno user posted image
mislim da se ne možeš nazvati sretnim ako ti na načinu življenja ne zavide drugi ljudi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:10:49   
Funky
Kako stvari u našem "modernom" narodu stoje : Sreća je osjećaj koji se ne dijeli sa drugima, jer se sve osim sreće i uspjeha prašta!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:11:55   
veeseelaa
i da tema mi je vrh..... često se zadeveram kad me neko pita jesil sretna, il kad mi neko kaže baš si sretna..... nekad me to iznervira, osobito kad moj uloženi trud u smislu ostvarivanja jednostavno nazovu srećom, halo ba


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:12:44   
veeseelaa
jer se sve osim sreće i uspjeha prašta!


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:17:44   
Hanady RR
Sreća je biti ono što jesi, živjeti za sebe ne misleći što drugi smatraju srećom.
Biti ostvaren u svakom segmentu, obrazovanju poslu kako želiš, kao kćerka, seatra, majka, žena, snaha itd.

za mene je ovo sreća

kad ti tvoja djeca zdrava i živa i tvoj suprug sa tobom pušu svjeće za rođkas
http://www4.slikomat.com/11/1110/5fe-332255.jpg

kada za tebe plešu sestrin ponos, tetkin život, tvoja sva cunca i dajdžinicina sunca
http://www4.slikomat.com/11/1110/qzf-332113.jpg

kada imaš slobdono vrijeme da probudiš dijete u sebi
http://www4.slikomat.com/11/1110/9xc-242496.jpg


Eto to je za mene srećauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:27:39   
salmy
.....eto obicna hebena sitnica me usreci.....
kad prolazim ulicom a frajer pere trotoar.....a ja levat drito pred njega! e to je sreca.....okupa me dibidususer posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:29:37   
Funky
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
i da tema mi je vrh..... često se zadeveram kad me neko pita jesil sretna, il kad mi neko kaže baš si sretna..... nekad me to iznervira, osobito kad moj uloženi trud u smislu ostvarivanja jednostavno nazovu srećom, halo ba


Hm... da... ti žrtvuješ svoje vrijeme, živce, privatni život i šta sve ne da postigneš nešto i onda neka inteligencija dođe i kaže: Blago tebi ili lako je tebi ti si sretna! user posted image user posted image user posted image  Kako mudro!!!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:29:43   
veeseelaa
salmy mene bi to zabavilo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:30:10   
Funky
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Sreća je biti ono što jesi, živjeti za sebe ne misleći što drugi smatraju srećom.
Biti ostvaren u svakom segmentu, obrazovanju poslu kako želiš, kao kćerka, seatra, majka, žena, snaha itd.

za mene je ovo sreća

kad ti tvoja djeca zdrava i živa i tvoj suprug sa tobom pušu svjeće za rođkas
http://www4.slikomat.com/11/1110/5fe-332255.jpg

kada za tebe plešu sestrin ponos, tetkin život, tvoja sva cunca i dajdžinicina sunca
http://www4.slikomat.com/11/1110/qzf-332113.jpg

kada imaš slobdono vrijeme da probudiš dijete u sebi
http://www4.slikomat.com/11/1110/9xc-242496.jpg


Eto to je za mene srećauser posted image




Nemam komentara user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:32:16   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

salmy mene bi to zabavilo
pa sreca u nesreci,okupana ne planiranouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:36:43   
Visnja RR
"Kada bi covjek zelio biti samo sretan on bi to i mogao...ali ljudi cesto zele biti sretniji od drugih a to je nemoguce jer druge smatraju sretnijim nego sto jesu" - E.M. Remarque

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:40:30   
Funky
eh da... i sreća je kada na RR vidiš da je neka ženica ostala user posted image , a to je jako željela...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:43:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

"Kada bi covjek zelio biti samo sretan on bi to i mogao...ali ljudi cesto zele biti sretniji od drugih a to je nemoguce jer druge smatraju sretnijim nego sto jesu" - E.M. Remarque

ili plastičnije po ''naški'' okolo kajlajli u duši belajliuser posted image

Toliko puta sam bila svjedokom onih koji su zavidjeli na ''sreći'' drugome...jer imaju nešto ili mogu drugačije...
a u stavi ti drugi...imali su samo vanjštinu unutar njihova 4 zida i unutar njih samih sreća nije bila uspostavljena.

Svako bira svoju srećuuser posted image

Ako postignemo da nam sreća bude i sitnica. Ako nas raduje nešto malo a u manje pozitvnih iskustvima imamo stav ''čaša je uvijek do pola puna''' onda smo i unutra i vani kalajliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:44:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Funky

eh da... i sreća je kada na RR vidiš da je neka ženica ostala user posted image , a to je jako željela...

user posted image user posted image user posted image

user posted image
evo ovo je sreća...

a ako si u stanju radovati se iskreno to je sretan čovjekuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:45:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Funky

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
i da tema mi je vrh..... često se zadeveram kad me neko pita jesil sretna, il kad mi neko kaže baš si sretna..... nekad me to iznervira, osobito kad moj uloženi trud u smislu ostvarivanja jednostavno nazovu srećom, halo ba


Hm... da... ti žrtvuješ svoje vrijeme, živce, privatni život i šta sve ne da postigneš nešto i onda neka inteligencija dođe i kaže: Blago tebi ili lako je tebi ti si sretna! user posted image user posted image user posted image  Kako mudro!!!


da, da, baš tako, ja se polomila oko nečeg, malo spavala, puno radila, odrekla se ovog i onog i uspjela realizirati cilj a on/ona kaže: tako ti je kad si sretna osobauser posted image , pa bi se odmah posvadjala user posted image

a ja se nisam naspavala ima hejbet, nosim ko magarac, rušim, bušim, rame uz rame sa mužem il mojim bratom koji mi naravno pomažu u mojim poslovima i sad ja sretna, da jer imam njih user posted image a đe je ono vrijedna, marljiva, odvažna, snalažljiva, hitra hahahahah ja bi da me malo pohvale user posted image

i prosto me materijalne stvari ne čine sretnom al npr mamim osmijeh, Ajšin zvonki poljubac, mužev pogled, bratov zagrljaj, poziv bratičine, pomoć drugom i njegova sreća me tako učine sretnom da mi srce od radosti zaigra.... znate onaj osjećaj kad vam osmijeh ne silazi lica, e touser posted image

možda zvuči vako i nako al zaista je tako user posted image ovo se rimujeuser posted image

i da sretna sam kad popravim raji raspoloženje, kad se s prijateljima tako dugo smijeh da zaboravimo šta ono bi razlog user posted image

u biti sretna sam jer sam vesela i optimistična, krasno udata, imam divnu obitelj, divnu dijete, i hB radim i svi smo zdravi

a to kad npr kupim auto života mi nikada se zbog tako neke investicije nisam aman nešto radovala il doimala sretnom, sve je to prolazno, nek smo živi, zdravi, da je pjesma.... i da nas čuva Bog hehehe što bi rekao Bajaga


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:47:53   
hanabanana
Sreća je stvar izbora.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:48:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

salmy mene bi to zabavilo
pa sreca u nesreci,okupana ne planiranouser posted image user posted image



kraljice, ja sam tako išla kod frizera (a odem jednom u mjesec dana il u dva mjeseca) i žena došla sa feniranjem do pola kad nesta struje hahahahah ja moje sreće što je došao kraj hahahahah žena se zabezeknula, neugodno joj a meni šega iako je vani hladno, davaj kesu do auta hahahahahah mada na kraju odosmo do susjednog stana da mi završi feniranje, vala na njeno insistiranje, meni je baš bilo super tako user posted image

Znam jednu koja bi rekla baš si peh hahahahaa da ne kažem nesretna user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:50:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Sreća je stvar izbora.



da, da ružičasti pogled na svijet je najbitniji, nije to samo patetična fora za reći



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:53:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

"Kada bi covjek zelio biti samo sretan on bi to i mogao...ali ljudi cesto zele biti sretniji od drugih a to je nemoguce jer druge smatraju sretnijim nego sto jesu" - E.M. Remarque



e ovo meni nije jasno, rijetko za druge osobe mogu reći da li zaista sretne ili ne... pa morao bi s njom visiti 24 sata i ući u njenu/njegovu glavu da bi znao, pa kako onda željeti nešto što i ne znaš kako izgleda ni da li je zaista tako?

ne mora značiti da si sretan ako imaš love, fax, napucane stvari, auta i sl

ja znam par NK radnika, podstanari, ni za tramvaj nemaju tiket a osmijeh im ne silazi s lica, o da njima treba zavidjeti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:53:54   
Funky
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a to kad npr kupim auto života mi nikada se zbog tako neke investicije nisam aman nešto radovala il doimala sretnom, sve je to prolazno, nek smo živi, zdravi, da je pjesma.... i da nas čuva Bog hehehe što bi rekao Bajaga


Nažalost veselaa ovo je za mnoge sreća... Nije bitno što su djeca i gola i bosa bitno je da je dobra limuzina pod dupetom!

Po meni, sreća je upravo to da smo svi živi i zdravi. Jedino prav i zdrav sa svojih 10 prstiju možeš "stvoriti" sreću (porodicu, uživati u malim stvarima, sagraditi dostojan krov nad glavom)... sve ostalo je džaba...

Odavno smo mi lijepe duhovne stvari zamijenili materijalim!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:57:39   
veeseelaa
nažalost draga moja..........  nažalost


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sreća je...
10.11.2011 11:59:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Funky


Odavno smo mi lijepe duhovne stvari zamijenili materijalim!


zato je sreća stvar izbora.user posted image

i zato svako bira svoju sreću.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:00:44   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

salmy mene bi to zabavilo
pa sreca u nesreci,okupana ne planiranouser posted image user posted image



kraljice, ja sam tako išla kod frizera (a odem jednom u mjesec dana il u dva mjeseca) i žena došla sa feniranjem do pola kad nesta struje hahahahah ja moje sreće što je došao kraj hahahahah žena se zabezeknula, neugodno joj a meni šega iako je vani hladno, davaj kesu do auta hahahahahah mada na kraju odosmo do susjednog stana da mi završi feniranje, vala na njeno insistiranje, meni je baš bilo super tako user posted image

Znam jednu koja bi rekla baš si peh hahahahaa da ne kažem nesretna user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *