|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta radite "samo za svoju dusu"?(os...
19.12.2008 4:39:36   
Lorna
Na koji nacin se borite protiv stresa, trke-frke, brzog zivljenja, guzve i gomile svakodnevnih obaveza? MM i ja uvece, nakon sto je Lorna u krevetu, i sve po kuci zategnuto i sredjeno, sjednemm pred TV i pogledamo neku seriju ili film (obicno samo do pola) uz casicu pica i grickalice.
Ja licno, za sebe odvajam vrlo malo u posljednje vrijeme,  to je obicno kad je Lorna u vrticu ili s tatom vani, i tada obicno citam, depiliram se, ili odem u teretanu ili shoping. Prije sam redovno isla 3x sedmicno, ali sam se u zadnje vriejem jako ulijenila, ali moram prioznati da mi je teretana bila i ostala najbolji ispusni ventil.
Sta je to sto vi sebi priustite da vas cini sretnijom i boljom mamom i suprugom?

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 6:42:36   
mamyca
Vjeruj mi da je i kod mene ista situacija kao i u tebeuser posted image .Kad dijete zaspe ja i MM se zavalimouser posted image ,gledamo neki film,il seriju,ili igramo tavle,pa se zezamo,ili jednostavno izadjemo negdje na pice.A ja makar jednom sedmicno odem s mamom i sa sekom negdje u kupovinu i onda setamo,pricamo,i to me opusti.To bi bilo bas za moju dusuuser posted image ,i naravno,upalim komp i budem na rr-uuser posted image ,odem kod frizera...Cesto znam i napuniti kadu pa lezati u njoj po sat,dva i slusati muziku,to stvarno opusti covjeka,ili uzmem neku knjigu od Sheldona,pa je opet citamuser posted image .Odem sa Hamzom u setnju,kad je fino vrijeme pa samo hodamo,i tad se covjek opusti.
Eto,to bi bilo to sto mi je sad palo na pametuser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 7:22:28   
nikka
Ja se najbolje opustim kad odem u shoping s prijeteljicam pa onda na kavu ili ručak ak imamo vremena,e to mi je super.
Dobro mi je i u kozmetičkom salonu,dok mi radi nokte pričamo pijemo kavu grickamo,
a tretman lica tek...2sata ležanja a moja prijateljica uvijek nađe neku ugodnu temu i opusti me ,ma zna svoj posao ženauser posted image
Dok sam išla u teretanu to je bilo i ugodno i korisno,ja sam obožavala ići 3x tjedno obavezno.
To je to...vrijeme samo za meneuser posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 8:44:07   
mamy Sabina
Citam nije vazno stivo,citam sve od tabloidnih novina do knjiga,
gledam dokumentarce na Discovery-ju,Trevel & living,Animal planet-u i National geographic-u!
Shoping volim ,ali on me ne opusta,kad kupujem onda sam kao u lovu!
Dok nadjem ono sto mi se svidja ili mi trenutno treba sva sam nekakava napeta!user posted image
Voljela bih ici na yogu recimo,mislim da bih se kvalitetno opustila!


< Poruku je uredio mamy2 -- 19.12.2008 8:52:40 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 9:04:13   
mnn
IZVORNA PORUKA: mamy2

Citam nije vazno stivo,citam sve od tabloidnih novina do knjiga,
gledam dokumentarce na Discovery-ju,Trevel & living,Animal planet-u i National geographic-u!
Shoping volim ,ali on me ne opusta,kad kupujem onda sam kao u lovu!
Dok nadjem ono sto mi se svidja ili mi trenutno treba sva sam nekakava napeta!user posted image
Voljela bih ici na yogu recimo,mislim da bih se kvalitetno opustila!


tako je i kod mene, trenutno pokušavam učiti za ispit....user posted image



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 11:26:59   
Blue rose RR
Za moju dušu, sa svojom dušom malom.
Nemam slobodnog vremena, jer je on uglavnom raspoređen na kikicu i njene igre, čitanje slikovnica, iganje sa igračkama itd..a poslije svega toga, odnosno nakon ustajanja ujutro u 06,00 sati, ne pada mi na pamet da svoje budno stanje držim duže od 21,30 ...
I ujutro "haj"mo Jovo nanovo."

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 11:45:18   
Anoniman
uh, pa bogami dosta je toga sto je samo za moju dusu...:)))
Prvo, crtanje, drugo: citanje, trece: vecernji ugodjaji sa mm i mazenje sa bebicom preko dana, cetvrto: muzika, peto: mjesecno masaza i tretman lica u salonu, sesto: odvojeno vrijeme dotjerivanje i njegu kod kuce, sedmo: aranziranje hrane, stolova, stana, osmo: kuhanje, deveto: imam jedno tri cetiri rokovnika sa razlicitim temama za uspomene i onda tu nesto piskaram, lijepim, stavljam slike, sitnice vezane za neki dogadjaj itd., i pod deset: svi ostale sitnice kao npr. kad se zadavim cokoladom, hehe.
U posljednje vrijeme sam pocela plesti:)), a planiram poslije nove godine na pilates...

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 12:13:48   
HanaBana
Jednom mjesecno (nekad jednom u dva mjeseca:) odem uredjivati nokte i to mi je pravo opustanje. Svaku vece kada mm i Hana legnu spavati ja gledam svoje emisije na zone reality i bas uzivam, a najvece uzivanje je svaki vikend izaberemo jedan dan i onda idemo MM, sestra i njen momak u shoping.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 12:44:27   
travnicanka
Prije se radilo puno vise za svoju dusicu,dok sam imala ulogu mame samo jednoj djevojcici.......eh sad ovaj mali taliban kako je prohodao,propricao i postao svijestan da moze da radi sta hoce,pa jos kad se udruzi sa sestrom iscrpe iz mene svu energiju tako da ponekad svi planovi padnu u vodu,ja se bacim u krevet i tako najbolje odmorim.
Inace imam godisnju kartu za teretanu u koju ulaze bazen,sauna i jos mnogo toga tako da jednom do dva puta sedmicno uprkos svom stresu odem  malo se relaksiram i napunim baterije.

< Poruku je uredio travnicanka -- 19.12.2008 12:45:08 >

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 12:55:29   
mazalica
IZVORNA PORUKA: Shee

uh, pa bogami dosta je toga sto je samo za moju dusu...:)))
Prvo, crtanje, drugo: citanje, trece: vecernji ugodjaji sa mm i mazenje sa bebicom preko dana, cetvrto: muzika, peto: mjesecno masaza i tretman lica u salonu, sesto: odvojeno vrijeme dotjerivanje i njegu kod kuce, sedmo: aranziranje hrane, stolova, stana, osmo: kuhanje, deveto: imam jedno tri cetiri rokovnika sa razlicitim temama za uspomene i onda tu nesto piskaram, lijepim, stavljam slike, sitnice vezane za neki dogadjaj itd., i pod deset: svi ostale sitnice kao npr. kad se zadavim cokoladom, hehe.
U posljednje vrijeme sam pocela plesti:)), a planiram poslije nove godine na pilates...



Svaka cast Shee, user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nista ne stizem, sretna sam kad skuham lijep rucak i poradim kucu, sve ostalo je na cekanju user posted image user posted image user posted image , trenutno mi je jedina zanimacija moje dijete...


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 13:48:21   
Anoniman
ne zezaj mazalice...user posted image
nije vazan nacin, vazno je ugoditi dusi, i svojoj i drugima...

(odgovor članu mazalica)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 13:53:42   
Anoniman
E slobodnog vremena nema meni uvijek fali vremena ali ipak izdvojim za sebe a moj muž je jako velikodušan pa se ponudi svake subote da on bude sa Asjom a da ja taj dan uzmem za sebe,tako da tada odem sa prijateljicama negdje na kafu,zimi odemo na klizanje,al ja sam opet najsretnija kada je samnom moja curica i kada nas dvije zajedno šetamo i idemo u kupnju,dok još malo poraste onda ona sa mamom ide na klizanje,a sa tatom na skijanje jer ja nisam dobra u tome,ali najviše volim kad Asja i MM zaspu da se istuširam i čitam neku literaturu.

(odgovor članu mazalica)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 14:18:13   
mazalica
Ma ne zezam nego ti se stvarno divim... iskoristi to maksimalno dok ti je bebica mala i dok slusa...


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 14:22:22   
tea lana
imam malo slobodnog vremena a to sto imam iskoristim na netu,malo citam, izlazim sto sa muzem sto sa prijateljicama,a vec dugo se kanim negdje upisati i da vjezbam.Samo nikako da se nakanim,Inace ne volim gledati tv.

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 14:42:00   
Anoniman
Eh tamam podjoh napisat Ringeraja, kad vidim ono osim rr. Hehe. Salim se.
Pa sve je za moju dusu. Od budjenja, pijenja kafe sa mm i djecom, kad gledam kako su sretni i bezbrizni.
Trudim se da uzivam u svakom trenutku i time sebe cinim jos sretnijom.
 

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 16:35:14   
Romali
Sad mi dođe da plačem...žao mi sebe user posted image user posted image user posted image
Ja odavno ništa ne radim sebi za dušu, osim NARAVNO boravka na RR. Možda da to smanjim, imala bih više vremena za ostale radosti


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 18:01:28   
Anoniman
Sve što u životu radim je za moju dušu.
Volim ponekad sebe iznenaditi ukusnom čokoladom, kolačima i pecivima koje sama spremim i volim pogledat dobru komediju.

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 19:00:55   
andji
Ja....ima toga,ne mogu reći da ne ugodim sebi,tada bi lagala......uglavnom sve što radim za sebe moram gledati da to prilagodim Sergeju,pisala sam da ga već nemam gdje ostaviti pa da uživam sama...a skupa idemo u šetnje skoro svaki dan kad ne pada,parkiramo se negdje u gradu na kavicu sa prijateljicom nekom,ili one dodju meni,ili ja i Sergej odemo njima doma...kad Sergej spava često volim sebi napravit kupkicu pa uživam u svim onim mazama,lakiram nokte....često kad mi se ide negdje van grada(gdje ja ne mogu dokljakati sa kolicima)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ubijedim mm da odemo u šoping,ili ručak ili nešto,a i svakodnevno gledam da sebe nečim obradujem,pa makar to bio moj mjesečni magazin(imam ih par koje uzimam svaki mjesec) ili neka maza,ili nešto za dom ili sergeja....sad sam se nekako navikla da uživam doma sa Sergejom bez posla,a trebalo mi je vremena da se pronadjem i naviknem....trudim se da svi budemo zadovoljni,mada imam i ja svojih bad dana

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
19.12.2008 20:19:25   
lejlaze
volim kada ujutro ustanemo, Daris ne place, ja napravim sebi VELIKU solju kafe i cejfim. mazim se sa Darisom. to mi je bas gust. slusat muziku vecinom Gibu. citat knjigu (cesto mi se desi da zapocnem jednu te istu  po par puta user posted image ) ima jos, ali uglavnom su to neke sitnice.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
20.12.2008 1:54:39   
stella
Ujutro volim,kad Hana spava i mm(mada on pretezno vec ode kad mi ustanemo),napravim sebi kaficu i u miru je popijem.Jer kad je Hana budna samo vozam tacnu tamo--vamouser posted image user posted image user posted image
Volim otici na feniranje,nekad idem sama nekad sa Hanom.A najvise sam uzivala ljeti.Svaki dan i noc setnja sa mm i nasom pahuljicom.
Sada bas nemam vremena za sebe,mm nabavio jos jednog psa(sada ih imamo tri),pa ide svaki dan na vikendicu i bude gore po nekoliko sati,pa na posao i dodje kuci kasno,oko 5-6user posted image Al eto navikle smo,igramo se,pospremamo,kuhamo,setamo ako ne pada,mada smo danas setale sa kisobranom.user posted image Naravno da pahuljica nije fulala nijednu lokvu,a sto je jos smjesnije nemoze niko proci a da ona ne stane i ne isprati tu osobuuser posted image user posted image



_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
20.12.2008 6:11:02   
ebru
Ustanem ranije,dok Mona jos spava,popijem kaficu na miru,pa se onda istursiram,izdepiliram,nasminkam lijepo se obucem,eh tad sam ono nekako zadovoljnija,nego kad npr.ustanem kasnije!
Isto sto me cini sretnom je shopping,ne moram ja sad nesto puno kupit,al volim makar jednom mjesecno da odem i pregledam sve radnje(da mi sta ne promakneuser posted image )i da isprobam ono sto mi se svidja dok mm cuva Monu!
Isto volim kad sam sama(ali to mi rijetko dodje)da pogledam neki film na net-u eventualno seriju!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
20.12.2008 10:57:13   
Amelaa RR
Eh....kad bi vam rekla da je jedina moja relaksacija na poslu je Ringeraja...jer veci dio dana provodim na poslu,inace jos pored RR volim da procitam novine...Cosmopolitan,Elle..Story..
Navecer kad dodjem kuci vecinom je to tv..i opet Ringeraja..heheh.
Naravno shoping...kao i svaka zena..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
20.12.2008 11:25:31   
camm
aj koje sam ja dugme pritisla sve mi se brisu slova

sad sam izgubila inspiracijuuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
1.1.2009 1:10:40   
dana3
kada puna vode i pjene,pomalo vruca nego obicno i zaspem,pravo zaspem jedno pola sata milinaaaaaa,tisina niko ne zove nista ne cujem ama briga me kako ce tih sat bez meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
1.1.2009 1:20:05   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dana3

kada puna vode i pjene,pomalo vruca nego obicno i zaspem,pravo zaspem jedno pola sata milinaaaaaa,tisina niko ne zove nista ne cujem ama briga me kako ce tih sat bez meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i meni je to gust pravi,samo sto sad ne smijem bas u vrucu vodu,a inace bas volim skoro pa vrelu,uh kako to opusta. user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *