|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tackasto krvarenje
2.9.2017 16:13:54   
dzenetaiman
user posted image Od jutros mi se pojavilo 6-7 smedjih tackica na gacicama. 22.sam sedmica i prosle sedmice sam bila na uzv i sve hB ok. Inace nosim nisko, bebu osjetim, pijem duphaston. Strah me tackica. Iskzstva molim Vas
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tackasto krvarenje
2.9.2017 16:19:56   
cauchy
Ja bih na tvom mjestu otisla na hitnu, nek te pregleda ginekolog i to odmah.
Mozda je to bezazleno, pa ces se smiriti, a mozda je i kakav problem koji se moze rijesiti, mozda ti treba kakva terapija.
Uglavnom, pravac ginekologu!

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tackasto krvarenje
2.9.2017 16:36:16   
Visnja RR
otiđi doktoru da budeš mirna ...vjerovatno je sve ok....al eto bolje posjetiti doktora.

Sretno i javi nam!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tackasto krvarenje
3.9.2017 23:03:54   
dzenetaiman
Bila sam danas kod svog ginekologa. Zaista me je detalhno pregledao. Sve je hB ok. Posto nisko nosim a beba je vitalna pa me mozda ona malo jace udarala, ali kaze dr.da nista nije strasno niti ozbiljno. Brine me sto je bebin stomacic u 21.sedmici po razvoju, a ja sam 22.sedmica:(((

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tackasto krvarenje
4.9.2017 10:12:52   
cauchy
To je normalno, nema sta da te brine, ok je kada je sedmica manje ili vise...
A ako ti je dr rekao da je sve uredu, onda pusti brige i uzivaj. Da sta nije normalno rekao bi ti. Sama sebi izmisljas probleme.
Opusti se i uzivajuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tackasto krvarenje
4.9.2017 10:14:55   
cauchy
Pridruzi nam se na temi "Razgovori u ocekivanju beba-septembar". Tamo mozes pitati zenice sve sto te zanima i brine

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tackasto krvarenje
16.11.2017 14:47:37   
mystic
Nova sam,

molim za iskustva. Naime u 11 sam sedmici trudnoce. Prije nekih 15 dana uočila sam ne baš tačkasto krvarenje, bilo je više krvi, i ustanovljen mi je hematom koji je sreća "dobro pozicioniran" iznad samog grlića maternice pa ne ugrožava bebu. Uključen mi progesteron i dufaston. Obzirom da se isti smanjio, ali nije nestao, zanimaju me iskustva u smislu vremenskog trajanja hematoma i sta u konacnici znaci ako se isti zadrzi. Bila na ultrazvucnim pregledima, beba je ok hvala Bogu cak po velicini premasuje 11 sedmicu.

hvala vam :*

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tackasto krvarenje
16.11.2017 16:33:04   
cauchy
Mila, najvaznije ti je mirovanje, da hematom ne bi slucajno krenuo pa bi mogao i plod povuci. Meni je u prvoj trudnoci nestao nakon otprilike mjesec dana, s tim da ja na pocetku, pri pojavi hematoma nisam imala tackasto, vec obilno krvarenje. Tada je sa bebom bilo sve ok, ali sam morala strogo mirovati do povlacenja hematoma.
Samo slusaj doktora i bice sve ok aBduser posted image

Pridruzi nam se u Razgovorima u ocekivanju beba-Novembaruser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu mystic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tackasto krvarenje
17.11.2017 0:47:32   
mystic
Hvala ti mila Cauchy na odgovoru. Uspanicila sam se malo jer mi i kuci mirovanje nije bas mirovanje. Vise mirujem na poslu :D nadam se sBd da ce se sto prije povuci.

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tackasto krvarenje
7.6.2018 12:34:40   
Anoniman
Zdravo.. Imala sam sa suprugom odnos 30.5.. Taj mjesec nisam imala ciklus.. Sad sam dobila, al krvi uopste nema na ulosku neg samo na tolet papiru.. Dali postoji mogucnoat trudnoce? I dal je rano za test da se u radi?

(odgovor članu dzenetaiman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tackasto krvarenje
7.6.2018 20:30:31   
Galicia
Idi doktoru.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *