|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:20:14   
tratinčicaa
Drage moje, ne vidjeh nigdje da je pokrenuta tema, pa reko da se ja angažujem. Ima li nas?
Da se družimo...dugo je ljeto pred nama user posted image
Čekam vas user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:22:06   
Lady26
Tratincice, prvo cestitam na user posted image  user posted image

A pojedinacnih tema nema, mislim po mjesecima, imas temu "razgovori u iscekivanju", najbolje da se tamo ukljucis...mislim da ce ti ovu temu brisati moderatori.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:30:02   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Tratincice, prvo cestitam na user posted image  user posted image

A pojedinacnih tema nema, mislim po mjesecima, imas temu "razgovori u iscekivanju", najbolje da se tamo ukljucis...mislim da ce ti ovu temu brisati moderatori.... user posted image

Ni tamo nisam pronašla "novije trudnice" user posted image
Ako postoji tema sl.ovoj neka me usmjere ili neka brišu...samo želim da se družim user posted image Pozdrav.user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:38:08   
deset_a
evo, dok ne bude usmjerenja na drugu temu ja ću da ti se javim. :-)
i kod mene je termin aBd oktobar 15-16 :-) Bajramska user posted image


(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:47:12   
tratinčicaa
user posted image Čestitaaam, meni je oko 28. aBd a voljela bih da sam malo ranije, jer sam vaga 7.10 user posted image Drago mi je da si se javila na temu, pa neka nas odmah prebace user posted image Od samog početka imam osjećaj da nema okt.user posted image

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 16:54:55   
mamine oci
http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe--april/m_1693269/mpage_78/tm.htm#1726351

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 17:20:09   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa

user posted image Čestitaaam, meni je oko 28. aBd a voljela bih da sam malo ranije, jer sam vaga 7.10 user posted image Drago mi je da si se javila na temu, pa neka nas odmah prebace user posted image Od samog početka imam osjećaj da nema okt.user posted image

ima nas 'mladjih' trudnica na onoj temi dosta, ima nas 4-5 novembarskih tako prikljuci se tamo,svako pise o svom dokle je,sta je,kako ide...bez obzira na mjesece

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 17:26:26   
tratinčicaa
Ok, hvala ti na preporuci, iako ja tamo ništa nikoga ne kontam, u smislu da razgovori nisu koncipirani isključivo na trudnoću...nego ima svega, ali dobro. Eto neka brišu temu.user posted image Lijep pozdrav!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 17:30:02   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa

Ok, hvala ti na preporuci, iako ja tamo ništa nikoga ne kontam, u smislu da razgovori nisu koncipirani isključivo na trudnoću...nego ima svega, ali dobro. Eto neka brišu temu.user posted image Lijep pozdrav!

pa jeste bude svega, al uklopis se za dan dva, skontas ko je ko,dokle je, malo se i nauci o sedmicama i problemima koji nas cekaju poslije....tako je meni u prosloj T naumpadalo da se neko borio s necim slicnim pa se sjetim savjeta itd bude korisno

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 17:41:45   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: tratinčicaa

Ok, hvala ti na preporuci, iako ja tamo ništa nikoga ne kontam, u smislu da razgovori nisu koncipirani isključivo na trudnoću...nego ima svega, ali dobro. Eto neka brišu temu.user posted image Lijep pozdrav!

pa jeste bude svega, al uklopis se za dan dva, skontas ko je ko,dokle je, malo se i nauci o sedmicama i problemima koji nas cekaju poslije....tako je meni u prosloj T naumpadalo da se neko borio s necim slicnim pa se sjetim savjeta itd bude korisno

user posted image Hvala draga, nastojat ću da se uklopim u društvo user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 18:29:33   
Almuccia
Evo da ti se i ja javim. Termin mi je 7.10. ako Bog da. user posted image

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 19:11:50   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Almuccia

Evo da ti se i ja javim. Termin mi je 7.10. ako Bog da. user posted image

Baš me raduje što si se javila user posted image drago mi je da nas ima user posted image Sretnu i bezbrižnu trudnoću svima nama! user posted image

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 21:14:12   
mama i ja
nama je termin 8.10. user posted image

_____________________________

mamina dusa Amar 17.12.2009.
rodila se seka :) Uma 27.09.2013

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Termin oktobar 2013.
24.4.2013 21:18:18   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe--april/m_1693269/mpage_78/tm.htm#1726351
na ovoj nastavljamo.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *