|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus A1)??
25.11.2009 13:51:43   
marinela
Evo trudnice moje...postavljam ovu temu da vidim sta vi mislite o tome...kod nas se o tome uveliko prica i dokotori zovu zene da se vakcinisu ali ne garantuju potpunu zastitu bebeuser posted image user posted image user posted image Neznam sta da radim....imam veliki strah.Po prici za trudnice je najveci rizik od te gripe,a za decembar najavljuju veliko pogorsanje i povecanje broja oboljelih...Pa me zanima dali biste vi primile ili ne??Isto tako molim i misljenje svih ostalih...

S postovanjem vasa Marinelauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
25.11.2009 14:25:10   
marinela
Nitko da mi odgovoriuser posted image

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
25.11.2009 14:34:50   
aicha
nemoj uzimati moje misljenje zdravo za gotovo al ja sam cula da generalno i te vakcine ne pruzaju 100% zastitu...jedino da ces bolje proci ako te "strefi" taj virus...sad ne znam...ja ne bih a ti pitaj nekog strucnijeg a mozda i neko sa foruma zna bolje

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
25.11.2009 15:02:57   
amdi
Iskreno da ti kazem, koliko sam gledala na tv-u, uplasila sam se te vakcine. Sinoc je na vjestima bilo da je jedna zena umrla od posljedica vakcinisanja, a kod male djece izaziva jake alergijske reakcije. Nakon tog saznanja, ja ne bih svoju djecu vakcinisala, eto...ali to je samo moje misljenje...

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
25.11.2009 20:06:38   
mamma mumi
Ja ti nebih preporucila da se vakcinises. Neznam koji si mjesec trudnoce, bolje da se klonis guzve, soping centara

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
26.11.2009 9:58:21   
amela2208
ja sam licno protiv vakcinacije, jer ta vakcina jos nije ispitana i ne znaju joj se nezeljena djejstva. Ja bih mozda i rizikovala za sebe ali zbog djeteta nikad!!!Jednoj zeni kao ne zeljeno djejstvo se desilo da ide rikvercom --ne moze normalno daide vec unazad, jer joj je vakcina uticala na nervni sistem. U nekim drzavala imaju posebne vakcine za trudnice mada ni to ne bih preporucila...pozz

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
26.11.2009 10:04:00   
sweet BaBy
Definitivno sam PROTIV! Jer ta vakcina nije 100% ispitana. I "nosi" sa sobom odredjene posljedice. A pogotovo mislim da trudnice ne bi smjele da je prime. Moj savjet: higijena i samo higijena, pogotovo ruke i izbjegavanje prostorija u kojima se krece veliki broj ljudi.
user posted image user posted image

< Poruku je uredio sweet BaBy -- 26.11.2009 10:05:06 >


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
26.11.2009 10:05:02   
marinela
Ma nisam ni ja za to...al mm je jako zabrinut on je isto neodlucan...inace usla sam u 6-mj.trudnoce.Mislim da cu ipak odustati od toga,vidjecu sad sta ce mi ginekolog detaljno objasniti na slij.pregledu.Hvala vam na odgovorima i misljenjuuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
29.11.2009 13:23:35   
Mamica24
Ja sam u 6 mjesecu trudnoće. Skoro sam imala jako ružno iskustvo sa vakcinom protiv tetanusa i rekla sam

jedno veliko NEE vakcinama u trudnoći. radije u izolaciju nego da mislim hoće li mome dijetetu nešto biti

hoće li mu narasti dvije ili tri noge - gluho bilo i sl...

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
2.12.2009 11:39:07   
Yuna
Ja sam protiv bilo kakvih lijekova i med intervencija ako nisu neophodni.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
2.12.2009 11:46:34   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: marinela

Ma nisam ni ja za to...al mm je jako zabrinut on je isto neodlucan...inace usla sam u 6-mj.trudnoce.Mislim da cu ipak odustati od toga,vidjecu sad sta ce mi ginekolog detaljno objasniti na slij.pregledu.Hvala vam na odgovorima i misljenjuuser posted image

Marinela, zanima me u kojoj si zemlji jer kazes da doktori pozivaju na vakcinaciju? Bitno je znati cija je vakcina jer postoje tri proizvodzaca vakcina i neke su ispitane a neke ne.
Ja sam uvjek za vakcinaciju (to je moje licno misljenje) ali normalno uz veliki oprez i provjeru cija je vakcina itd.


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
4.12.2009 1:02:26   
Anoniman
ja sam licno protiv vakcinacije, iz vise razloga... a najvise iz razloga jer nisu ispitane te vakcine u potpunosti i ne zna se reakacija na duzi period, a druga stvar je zato sto mislim da je ovo sve jedna velika komercijalizacija, pustili virus pa sad hajd kupujte vakcine i mislim da je ovo samo jos jedan veliki eksperiment nad nama svima...
gripa kao gripa mozda ima malo jace simptome, ali ipak smatram da se preventivom moze sprijeciti, a preventiva podrazumijeva zdrava ishrana, zdrav nacin zivota, manje kretanja u guzvama i to je to...

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice-za ili protiv vakcinisanja(virus...
4.12.2009 1:03:46   
milenium
ja sam protiv,sve mi to djeluje kao kakav marketing!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *