|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 13:15:35   
Visnja RR
Obzirom da se u zadnje vrijeme na forumu desavaju razna reklamiranja koja nisu odobrena morali smo preduzeti onu krajnju mjeru a to je ban...
 
Napominjem da u pravilniku foruma stoji sljedece:
 
"Tođe je zabranjeno svako besplatno oglašavanje na portalu bez prethodne saglasnosti vlasnika portala. Ovo obuhvata direktno reklamiranje na forumu, kao i slanje privatnih poruka u svrhu oglašavanja (spam). Zabranjeno oglašavanje na forumu obuhvata:

• Sve objave i aktivnosti korisnika, koje direktno ili indirektno reklamiraju web sajtove koji nisu sastavni dio portala Ringeraja.ba;
• Direktno oglašavanje bilo kakvih aktivnosti, proizvoda ili usluga.

Kao reklamiranje smatra se i svaka aktivnost pojedinca ili grupe pojedinaca izložena sloganom, linkom na drugi web sajt, usluga ili usluga u porukama, potpisima, komentarima.
Administrator portala je taj koji odlučuje da li konkretni sadržaj sadrži elemente oglasa i pridržava pravo da takav sadržaj obriše sa portala. Administrator portala može po vlastitoj procjeni i bez obrazloženja da obriše poruku za koju pretpostavlja da je korisnik iskorištava u svrhu promocije i reklamiranja. Ukoliko je korisnik prije objavljivanja poruke u dilemi da li da poruku objavi ili ne, može kontaktirati administratora ili moderatora portala, koji će mu rado pomoći.

Operator zadržava pravo da korisniku zabrani pristup ili ga obriše sa portala Ringeraja.ba ukoliko utvrdi ili sumnja da je korisnik prekršio bilo koju od navedenih zabrana ili na bilo koji način postupio nezakonito ili svojim aktivnostima izazvao finansijsku štetu kompaniji Danu doo ."

Zamolila bih sve clanice koje budu "uznemiravane" na pp od strane osoba koje zele prodati svoje proizvode bez placene reklame na portalu da me obavjeste putem pp...
 
Hvala na suradnji!
 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 13:26:58   
aida.
user posted image user posted image
i jest vala bezveze pogotovo kad salju PP user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 13:33:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: aida.

user posted image user posted image
i jest vala bezveze pogotovo kad salju PP user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slazem se...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 13:35:10   
Visnja RR
vesela_soljica je dobila ban jer je i pored upozorenja nastavila da se reklamira...moj prijedlog da joj posaljem cjenovnik oglasavanja je ignorisala...

"nema vise dzabe ni kod babe"

to se odnosi za sve ubuduce!!!



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 13:37:07   
Ilhana RR
sahbaz je rekao svoje sad svi fino to postujte =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 15:21:03   
Dida79
E vesela soljica je tako bila dosadnauser posted image da je zasluzila banuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 17:04:49   
SailorMoon
jatek sad vidjoh da je i meni poslala pp sa tom reklamom za solice.
Joj kako je to bezveze. Zar je to portrebno

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 17:08:03   
nikita
a i meni je pisala

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 17:10:51   
sporty mamaa
ja taman kontala narucit jednu soljicuuser posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 18:08:20   
mama2009
meni nije pisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas me zanima sta to nudi user posted image user posted image user posted image user posted image hej prodajem ja muza, ako ima ko zainteresovan neka se javi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POVOLJNO


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 18:48:10   
veda
Samo da napisem-i ja sam dobila poruku za soljicu.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 18:55:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama2009

meni nije pisala     user posted image user posted image bas me zanima sta to nudi user posted image user posted image user posted image user posted image hej prodajem ja muza, ako ima ko zainteresovan neka se javi       user posted image user posted image user posted image user posted image POVOLJNO


ehh....našla si gdje ćeš...sve mi toga na izvoz imamouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 18:56:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

ja taman kontala narucit jednu soljicu user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:01:52   
jasmin
IZVORNA PORUKA: mama2009

meni nije pisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas me zanima sta to nudi user posted image user posted image user posted image user posted image hej prodajem ja muza, ako ima ko zainteresovan neka se javi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POVOLJNO




Jesil pitala Visnju za cjenovnik reklame :D:D:D...uvijek se nadje neko za polovnu robu.



Salim se Bogami,ne zamjeri.Ako te komentar uvrijedio zbog polovnog,ja cu ga obrisati?!

< Poruku je uredio jasmin -- 12.6.2010 19:02:43 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:17:36   
acudesa
....a, štooo"druga ruka"   user posted image user posted image user posted image
eto ti, mama2009....hoćeš se ti šaliti''''''user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.6.2010 19:19:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:18:35   
Anoniman
Postoje "mali oglasi" koje niko ne posjecujeuser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:19:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Breskva

Postoje "mali oglasi" koje niko ne posjecujeuser posted image


nisi valjda i ti stavila muža...breskvauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:23:21   
mama2009
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: mama2009

meni nije pisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas me zanima sta to nudi user posted image user posted image user posted image user posted image hej prodajem ja muza, ako ima ko zainteresovan neka se javi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POVOLJNO




Jesil pitala Visnju za cjenovnik reklame :D:D:D...uvijek se nadje neko za polovnu robu.



Salim se Bogami,ne zamjeri.Ako te komentar uvrijedio zbog polovnog,ja cu ga obrisati?!


ma jasta nego polovna roba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:25:28   
mama2009
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

....a, štooo"druga ruka"   user posted image user posted image user posted image
eto ti, mama2009....hoćeš se ti šaliti''''''user posted image


ma acudesa ja ozbiljno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prodajem ja njega al ga nece.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma ne dam ja njega ni za 10 novih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:25:47   
Anoniman
Isteko mi oglas acudesa davno stavila al eto sto niste posjecivale, steta...mlad,ocuvan, samo ima 5 sijedihuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 19:43:30   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
što me nasmijaste slatko...
kako, bona, bresvka nije niko posjećivao...šuti bolje za tebe-ko halva bi otišaouser posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 20:51:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vesela_soljica je dobila ban jer je i pored upozorenja nastavila da se reklamira...moj prijedlog da joj posaljem cjenovnik oglasavanja je ignorisala...

"nema vise dzabe ni kod babe"

to se odnosi za sve ubuduce!!!



joj i ja sam dobila od soljice pp i bas sam kontala da li je to ok ili ne .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 21:21:20   
Anoniman
kakva soljica?user posted image user posted image ...ja ko da nisam odavLeuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 21:24:07   
medi87
Zaista nije fer, nam nisu nuđeneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Upozorenje - nedozvoljeno REKLAMIRANJE!
12.6.2010 21:28:21   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

kakva soljica?user posted image user posted image ...ja ko da nisam odavLeuser posted image



Ni ja o ovome nemam pojmauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *