|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Usisivac na vodeni filter
22.5.2008 13:33:50   
rozi
user posted image Ne znam je li bila ova tema negdje, ako jeste sorry .  Kontam da kupim usisivac na vodu prije nego bebica dodje, imam neki obicni Gorenje , dobila sam ga na poklon, ali smrdi kao i svi usisvaci na vrecicu.
Zanimaju me vasa iskustva (naravno ko ih ima user posted image ) , koji su dobri, lako se ciste , itd, itd. 
Hvala unaprijed na odgovoru user posted image user posted image user posted image . Pozravcic :)

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:04:47 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 13:39:53   
sanelicaaa
Ja sam prezadovoljna svojim usisivacem na vodu! Zovem ga "moj maleni narancasti robot" user posted image user posted image Marke je BEKO,veoma lahko se cisti i upotrebljava i izgleda super moderno user posted image Jest da je malo povelik (za moj ukus),ali zato je i dobio naziv robota user posted image Jacina mu je odlicna,usisa ama bas sve i nema ni traga prasine po kuci nakon usisavanja! Od srca ga preporucujem svakoj domacici!!! 

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 13:45:52   
mamy Sabina
imam obadva i obicni sa platnenom vrecicom i s vodenim filterom.cesce koristim ,,obicni"zato sto je moj na vodu prava mora za ocistiti.onaj veliki je bekov sa kantom u koju se sipa voda.nakon usisavanja ga treba oprati sto je dosta komplikovano.istreses tu kantu operes je zatim operes 2 filtera i sve to skupa ne sastavljas vec ostavis da se susi,sto je bezveze.ali vidjela sam u robotu usisivace sa posudom kao bokal koji mi se cine puno jednostavniji.inace usisivaci na vodeni filter ne smrde odlicno usisavaju jedino ti nepreporucujem ovaj sistem sa kantom.ja na obicnom usisivacu da ne bi smrdio filter iza vrecice nakapam aromaticnim uljem i super je uopste se neosjeti.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 13:50:34   
stella
moj vodeni usisivac je isto beko i malo mi je glomazan al sam prezadovoljna.nemoze usisavati vodu(to znaci da je spremnik vode ustvari kao vrecica)lako se odrzava samo otvoris prospes vodu i operes spremnik i filter.mogu se staviti etericna ulja par kapi tako da mirise dok se usisava a ima kupiti i osvjezivace bas namijenjene za usisavanje.ja sam ga dobila na poklon.kosta 195km u robnoj kuci es compani na pofalicima i ima garanciju godinu dana

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 14:03:22   
Amelaa RR
E ovako usisivaci s vodenim filtero,....Posto se mi bavimo prodajom tehnike i sl...imam iskustva preko musterija s tim usisivacima...Ovako otprilike vecina koja je kupila ove usisivace kasnije dode da kupi usisivac obicni..Jer usisivaci na vodeni filter u toku usisiavanja voda se prlja i automatski usisiavc slabije vuce znaci odmah moras mjenjati vodu..e poslje usisiavanja usisiavc se mora temeljito oprati pocevsi od filtera pa nadalje..i posusiti jer u slucaju da ostane voda...To sve se toliko usmrdi da se ne moze otvoriti..E posebna prica su filteri kada odu...ajde lako je za neka marke ciji dobavljaci nabavljaju i rezrevne dijelove ali ima usisiavac za koje je nemoguce naci filtere i sl.Tako sto se tice usisivaca...ja sam radije za neki na paprinu vrecicu koju kasnije samo bacis..Ja sam neki dan sebi uzela ovaj,ima HEPA FILTER (filter kao kod auta)koji 99,5% zadrzava prasinu...Vrecice su povelike tako da mogu biti dugo...a ima i platnena.Eto drage moje toliko...E evo otprilike cijene usisavaca na vodu su:
BEKO-170KM.BOSCH -180.,LIV-ISKRA,-210,Gorenje -215KM


user posted image
Iako mislite kupovati ovaj tip usisavaca nemojte nikad kupovati "lijeve "marke tipa Elit,Neo,Bira,Frozzini  i sl.jer za te usisivace  nemoguce naci  rezrevne dijelove jer dobavljaci tih marki ne nebavljaju rezrevne dijelove.
Toliko od mene...Ukoliko vas bude trebalo nekih info sto se tice tehnike pitajte

< Poruku je uredio amelaa RR -- 22.5.2008 14:34:15 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 14:41:26   
sarah
Mi smo isto htjeli kupiti usisivac na vodu, ali smo odustali iz razloga koje je navela Amela.
Kupili smo Samsung usisivac koji ima hepa filter i posudu u koju ustvari ide prasina, tako da se samo poslije upotrebe posuda istrese i opere.
Super praktican i jako smo zadovoljni s njim. user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 15:28:37   
nikka
Draga Amela,pošto si se velikodušno ponudila da te pitam,koji su usisavači najpogodniji za parket i pločice,pošto ja nemam tepihe,hvala!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 16:25:42   
Amelaa RR
E draga nikka sto se tice za parketa i podova najbolje ti je ovaj gorenje 2200W on ima posebnu cetku za podove i parket  ima regulaciju jacine od 1000 do 2200w,platnena i papirna vrecica...3godine garancije.A dobar je i ovaj sto je Sarah rekla to je ovaj on je dobar cijena mu je 125kmuser posted image ovaj gorenje je  oko 149-160 KM zavisi od prodavnice user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 16:40:37   
makana
pozdrav
kupila sam prošle godine akva rovus i zadovoljna sam, kad vidim da to sve fino ode u vodu i ne vraća se prašina nešto mi prosto drago, kupujem aromatična ulja pa kanem dvije tri kapi recimo eukaliptusa ili ruže i sve mi još i zamiriši
kad završim u kupatilo jedan dio pod tuš i prevrnem da se suši drugi saspem u šolju i to je to
nakon svakih tri-četiri usisavanja izvadim mali filter i četkicom malo pod vodu i gotovo
jednom do sad sam čistila sve filtere redom, zakanila se žena
nikad se više ne bih vratila na obični usisivač, a da sam u mogućnosti kupila bih onaj duga ili kirbi što izvlači grinje i sve ostalo, ali četiri hiljade maraka meni je preskupo  

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 17:27:13   
nikka
Super hvala ti,baš sam bila u nedoumici šta da kupim imam nešto bezveze od usisavača,a trgovci nisu baš upućeni kad kažem da mi treba samo za glatke površine,prodaju mi maglu vidim,a gorenje mi je jako bliska marka skoro sve mi u kući od gorenja.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 17:50:44   
Amelaa RR
Ma nema na cemu....user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 18:50:15   
almai
ja sam prije mjesec dana kupila SAMSUNG-ov usisivac i to ima neku posudu gdje se kupi prasina i jos dodatni filter jako sam zadovoljna njime.Htjela sam na vodu ali kad mi prodavacica rece da je  komplikovan za koristenje odustala sam od toga.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 21:32:13   
rozi
Hvala svima na odgovoru, bas sam se prijatno iznenadila kada sam vidjela koliko vas je odgovorilo.

Ja sam zadnjih dana stvarno aktivno u potrazi i kontala sam da ima na vodu, a da je mali , sa onom finom posudicom, medjutim  to su bili sa HEPA filterom(nisam do tada ni cula za njih ) .  Svi koji sam gledala su veliki, koji izgledaju bas kao robot, pa sam se pomirila sa tim da tako izgledaju.

Sa HEPA filterom sam kontala kupiti kad mi se ovaj mali Gorenje pokvari, a sad nesto imam zelju kupiti taj na vodu. Koristicu ga samo kad usisavam cijeli stan, a ono kad je nesto sitno ovaj mali.

SAda me privukao ovaj Gorenje sta je Amela spomenula ( imam puno njihovih stvari i stvarno sam zadovoljna user posted image ).Nisam ni znala da ima Gorenje na vodu.  Jel to ovaj:  http://www.gorenje.hr/12101?aid=11337  ili neki drugi.

Malo me buni sto pise : ''prilozene vrecice''. Eto, Amela,sad te utusi . Sorry .
Hvala svima jos jednom user posted image




(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 22:36:38   
Amelaa RR
Draga Rozi...e ovako ..Ovaj sto si ti stavila on nije na vodu...On izgleda kao da jeste ali on je za pranje..On ima dva dispanzera jedan za vodu jedan za deterdzent za pranje,uz njega dodu posebne cetke i cijevcice za pranje ...Imas cetku za pranje tepiha,namjestaja,plocica,podova i sl.Ali kada ide usisavanje onda to ide u posudu,ili papirne vrecice ili platnena.U njega znaci ne mozes nasuti 1,5l vode pa da usisiavas ...
Evo ovaj je pravi znaci na vodu..
Ima 3 godine garancije,dozirna posuda ,metalna cijev ,flex crijevo,cetku za tepihe i za podove..Malo jest zahmetli za odrzavanje jer poslje svake upotrebe se treba lijepo oprat da se ne bi usmrdio jer  hoce ovi tipovi usisivaca jer dubinski usisavaju pa svega bude u vodi.
Eto nadam se da sam pomogla ...Pusa velika
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Usisvac na vodeni filter
22.5.2008 23:49:31   
rozi
Naravno da si mi pomogla, hvala puno user posted image user posted image user posted image .   Pozdrav i pusa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 0:05:25   
mamsi
Mene moj MM baš danas mmuti da kupimo taj usisavač na vodu,ima ga moj svekat i probala sam ga i stvarno mi je super ali sad sam u nedooumice nakon Amelinog izlaganja a i ne troše  mi se pare dobar mi je i ovaj stari a kad je generallka posudim od svekra

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 8:34:55   
Amelaa RR
Ma draga Majo on stvarno usisa...ali eto ja ti kazem iskreno ja ga sebi nisam uzela jer nnemam vremena se zafkavat oko posuda i sl...jos kad se usmrdi ma hej...Kod mene rodica kupila bas kod mene kupila ga na nagovor svekrve hajde....ma eto kaze posude se usmrdile...a svekrva naravno nikad nije uzela da usisiaje...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 11:42:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: makana

pozdrav
kupila sam prošle godine akva rovus i zadovoljna sam, kad vidim da to sve fino ode u vodu i ne vraća se prašina nešto mi prosto drago, kupujem aromatična ulja pa kanem dvije tri kapi recimo eukaliptusa ili ruže i sve mi još i zamiriši
kad završim u kupatilo jedan dio pod tuš i prevrnem da se suši drugi saspem u šolju i to je to
nakon svakih tri-četiri usisavanja izvadim mali filter i četkicom malo pod vodu i gotovo
jednom do sad sam čistila sve filtere redom, zakanila se žena
nikad se više ne bih vratila na obični usisivač, a da sam u mogućnosti kupila bih onaj duga ili kirbi što izvlači grinje i sve ostalo, ali četiri hiljade maraka meni je preskupo  


Potpisujem, aqua rovus je super, prasini ni traga, a kad eukaliptus zamirise....

(odgovor članu makana)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 13:38:47   
mančica
I ja također imam aqva rovus i prezadovoljna sam,nema šta da se usmrdi sve odmah prospem, saperem, filtere razdvojim da se suše i to je to.A tek miris eteričnog ulja ja koristim miris bora i još mi sve osvježi m,a ne kao do sad ne znam jesam li usisala ili samo podigla prasinu i onaj smrad se raširio.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 22:43:56   
pemina
Drage moje,prije pola godine kazem ja svom muzu da trebamo kupiti novi usisivac i to, rekoh ja njemu, hocu onaj sa vodenim filterom. Nakon par dana dolazi on da me iznenadi i stvarno donese mi usisivac sa vodenim filterom.... BIRAAAA user posted image  user posted image  user posted image  Od toga dana proklinjem ne samo usisivac marke Bira nego sve sto sto je od njih ili sto iole podsjeca na njih. Dzaba ti operes sve filtere, on ne moze jace od drugog podioka, a k'o fol ima cetiri brzine. Svako malo se gasi, pa ti leti u kupatilo i peri sve redom uzasssssssss. I slag na tortu pocnes koristiti dodatke, a oni se samo pocnu raspadati... i na kraju ostanes sa onim najmanjim dodatkom. Moje usisavanje se pretvorilu u nocnu moru. Epilog: za par dana odoh da si kupim taj samsungov sa hepa filterom, kona mi kaze da je savrsen user posted image

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.5.2008 23:27:51   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: pemina

Drage moje,prije pola godine kazem ja svom muzu da trebamo kupiti novi usisivac i to, rekoh ja njemu, hocu onaj sa vodenim filterom. Nakon par dana dolazi on da me iznenadi i stvarno donese mi usisivac sa vodenim filterom.... BIRAAAA user posted image  user posted image  user posted image  Od toga dana proklinjem ne samo usisivac marke Bira nego sve sto sto je od njih ili sto iole podsjeca na njih. Dzaba ti operes sve filtere, on ne moze jace od drugog podioka, a k'o fol ima cetiri brzine. Svako malo se gasi, pa ti leti u kupatilo i peri sve redom uzasssssssss. I slag na tortu pocnes koristiti dodatke, a oni se samo pocnu raspadati... i na kraju ostanes sa onim najmanjim dodatkom. Moje usisavanje se pretvorilu u nocnu moru. Epilog: za par dana odoh da si kupim taj samsungov sa hepa filterom, kona mi kaze da je savrsen user posted image

Po ko zna koji put...heheh mi  smo iz prodaje izbacila haman sve BIRINE male kucanske aparate iz bas ovih navedenih razloga...Jedino frizideri su dobri jer to je jedino sto oni proizvode.Ovaj izbor za Samsung je user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 23.5.2008 23:28:17 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu pemina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Usisvac na vodeni filter
2.6.2008 16:53:49   
rozi
user posted image user posted image user posted image Eto i ja kupih Samsung na kraju. Skoro pa svi su me odgovarali od vodenog.Uzela sam ovaj model:

http://www.europatrade.hr/content/hr/proizvodi/catalog_detail.aspx?GID=115&PID=74

Super je, vuce kao lud, ne smrdi, lako se prazni i ima nisku razinu buke, sto ce mi biti od koristi kad beba dodje. user posted image




(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Usisvac na vodeni filter
2.6.2008 18:05:51   
Emina*
Kod mene Bakir obozava zvuk usisivaca...  user posted image   user posted image   user posted image
Odmah zaspi kad ga ukljucim, tako da trosim struju ko luda user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Usisvac na vodeni filter
2.6.2008 23:59:00   
rozi
Heheheheh user posted image user posted image user posted image , super, bas je dobar. Moracu i ja svog navikavati, al vjerovatno se nece buniti , jer je miran u stomi kad usisavam user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Usisvac na vodeni filter
4.6.2008 14:38:16   
lida
kod mene je usisivać na vodu Zepter jest težak ali  i usisa,poslije usisavanja operem posudu i jedan filter iznesem na balkon i gotovo 

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *