|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš blam :-)
19.5.2009 23:00:16   
veeseelaa
sad mi na um pade jedna moja blamaža pa rekoh da je napišem a i vi svoje da se malo nasmijemo.

Prije nekih 5-6 godina putovala sam za Ohrid (imala neki seminar) i kako to biva nema direktne linije za Skoplje tako da sam avionom prvo išla za Zagreb.
I sletio avion i sad čekamo ukrcavanje za Skoplje i ja sjedim u nekom kafiću i pijem kafu a neka dva lika bulje u mene ( ja sama ) a ja ne pridajem važnost nego onako puna sebe uzmem da zapalim cigaretu šibicom (oduvijek je koristim, mada sad zbog incidenta malo rjeđe user posted image ) i zapalim cigaru, puhmen u šibicu da je ugasim i obzirom da nema pepeljare na stolu vratim kresnicu u kutiju od šibica....  kad je to planulo, cijela kutija... sva je raja plakala od smijeha  a i ja šta ću
Bila sam sama sebi ko Crna Guja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaš blam :-)
19.5.2009 23:05:49   
mamine oci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si lik veeseela, ja imam utisak da se ti vazda nesto smijes tebi zivot pravo interesantanuser posted image user posted image user posted image ja nesto sad nemogu da se sjetim svog blama ali mi pade na pamet jedan biser kad sam radila u prodavnici bjele tehnike kad me je zena za mikrotalasnu pecnicu pitala koja je velicina ekrana ovom televizoru hocu u djeciju sobuuser posted image user posted image nije moj blam ali je blamuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaš blam :-)
19.5.2009 23:19:25   
mama_debeljuca
Imao moj sin zimus upalu krajnika. Svekar i svekrva mi tu, ja dođoh iz doma zdravlja i pričam šta je rekao pedijatar i umjesto upala lijevog krajnika, kažem dobio je upalu lijevog jajnika user posted image user posted image user posted image A svekra stid da se nasmije, pa kad nas dvije pukosmo onda i on user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaš blam :-)
19.5.2009 23:43:44   
NANICA
Jao Veeseelaa, pravo me nasmija. Trebala si sebi dati nick "Biserka"user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 9:12:13   
Ummuisa
user posted image user posted image jao vesela faca si! 

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 13:23:51   
lejlaze
uh evo jedan od mojih blamova, doduse davno se desio ali....
sjedili smo u kaficu u basti (najbolja kolegica i ja), posto je basta bila puna, pridruzili su nam se neka dvojica momaka koje smo poznavale iz vidjenja, nista posebno.
jednom od njih dvojice je zatrebala maramica i ja onako spontano ruku u tasnu, ne gledaju da mu dodam - izvucem ULOZAK!!!!
Zemljo otvori se i progutaj me- to mi je bila sljedeca misao. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 14:12:34   
veeseelaa
moja prijateljica ima curicu i kad su joj bile negdje 2-3 godine odvede je malo kod nekih rodjaka u Butmir. Obzirom da dijete nikada nije bilo na periferiji, samim tim se nije susretalo s domaćim životinjama kad je ugledalo kravu kaže: UUU KOLKI CUKOO

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 16:23:31   
dana3
mislim da je ovo slicna a a ko ne i ista tema pa virnite ovamo:
http://www.ringeraja.ba/forum/Zasto_ba%C5%A1_meni/m_37683/tm.htm

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 20:58:59   
veeseelaa
primili u mojoj firmi novu uposlenicu na mjesto sekretarice i sad joj ja objašnjavam njene obaveze i pravila ponašanja i kažem joj između ostalog da uvijek obavezno prije nego udje u bilo čiju kancelariji pokuca (dešavalo nam se da nam uposlenik samo upadne u ofis) i dam joj prvi zadatak da podijeli neku poštu unutar zgrade.
Krene ona prema izlaznim vratima, stane ispred njih i pokuca
Ja pala od smijeha a žena se sva zacrvenila, e i sada se znamo smijati tome

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaš blam :-)
20.5.2009 21:35:32   
almai
evo i mog blama,doduse je to bilo prije 10god. ali i dan danas se sjecam....
Ja tek polozila vozacku i pokupila prijateljice da idemo van.Odem na benzisku pumpu i hocu da naspem gorivo i pumpadija pita 'jeli nafta?',a ja sva vazna'nije nego dizel'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 17:56:07   
Anoniman
Evo jednog blama nije moj al bila sam prisutna-kihnu taksista i on sam sebi reče nazdravlje a žena koja je sjedila pored mene po zadi kaže hvalauser posted image i tek onda skonta... svi smo se smijali.

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:03:16   
flox
Ovo mi je ispričao jedan tip desilo mu se kada je prvi put otišao u grad, a nije imao pojma o engleskom (mlado ludo što kažu). Išao on po gradu i na svakoj benziskoj pumpi piše car wash, a on jadan misleći da se tako čovjek zove prokomentariše jest ovaj carvaš bogat, sve njegovo. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:03:37   
Anoniman
veeseelaa, onaj sa sibicama je fakat super, jest da je blam ali evo smijem se ko da sad vidim tu scenuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:17:51   
Anoniman
joj neki dan išla da kupim traku za storu i ja onako zafuram se sa bebom u kolicima i hop u kladionicu kad tamo puno muških koji su me čudno gledali, user posted image samo se povučem u rikverc i magla

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:35:21   
flox
Joj eto i mog blama kakvoj benzinskoj, otkud tamo pranje auta, valjda autopraonici, bravo jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:49:30   
Anoniman
ja jednom usla u prodavnicu nekih upaljaca i takvih stvarcica i hladno trazila olovku za usneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nesto se sarenio izlog a valjda su bile blizu prodavnice, ma ludilo

(odgovor članu flox)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 18:51:48   
Anoniman
a kad sam tek polozila vozacki ispit koliko sam blamova imala, jedan od tih je da sam parkirala i povukla rucnu i poslije sam upalila auto i nisam spustila rucnu i tako vozila nekolikoo stanica i cudom se cudila sto ide sporo a vozim 4. brzinom, ma svoi me poslije zvali rucnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 19:25:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  ej i meni se to desilo user posted image user posted image  al sam nakon par metara skontala user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 19:42:48   
Anoniman
Jedan od mojih u buregdzinici- dajte mi krompiruse za 2 km!...koliko sam vam duzna?user posted image

Na pitanje kada idem u Prag... moj odgovor je bio - oko Nove godine, pocetkom januara... krajem februarauser posted image

Na tv-u spiker govori za nekog zatvorenika " dobio je amnestiju..." na to moj komentar...ma ja fol izgubio pamcenjeuser posted image

ma joj ja sam vam puna bisera...samo mi nana ne da da ih nosimuser posted image ...ja vam se provaljujem k'o dino mehmeda mujkicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 19:52:29   
sarajcica
....znam da ovo  nema nikakve veze s temom, ali očajna sam!
Naime, ocito je da imam gljivičnu infekciju...imam 19 godina od prije 3 mjeseca pocela sam imati sexualne odnose sa deckom s kojim sam u vezi 2 godine....redovito koristimo kontracepciju,kondome....
od prije 3 dana poceli su mi  izlaziti komadici bijeli....ocito vaginalni sekret,i svrbi me ....  cula sam da ako se pere rastvorom sode bikarbone ( 1 cajna kasikica na 200 ml vode) da to nestaje , te  da se maze nistatin kremom,da li je to ok....i da li bi se trebala javiti ginekologu ???

Da li neko zna kakva je ginekologinja dr. Nejra Pasic...gdje joj je ordinacija,i kolko bi me kostao pregled i to sve ,da li je neko od vas imao slicna iskustva....  Ako bi isla ginekologu to bi mi bilo prvi put da idem, jako me je stid?

HELP....

Molim da odgovorite, Hvala unaprijed !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:02:21   
Anoniman
draga sarajcice, ne brini se, ne pokusavaj lijeciti narodnim lijekovima kad ne znas ni sta ti je, nego lijepo ginekologu, ma nema te sta biti stid, misli na to da ides da sebi pomognes jer samo tako mozes nastaviti uzivati u svom mladom zivotu, nejra je ok, ali ja bih ti preporucila dr. divanovica, ako te zanima javi da ti dam broj, i no sikiriki, zivot je malko nepredvidiv

(odgovor članu sarajcica)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:05:29   
djevojčica
sarajcice i ja sam imala skoro slican problem-pojacan sekret bijele boje koji me je povremeno peckao, isla sam kod ginekologa i on mi je rekao da je to normalno!? ja sam na svoju ruku promijenila gel za intimno pranje + kamilica i sad je sve normalno. ali ti kazes da te svrbi i spominjes komadice sekreta a to ti je sigurno gljivicna infekcija. Idi kod doktora i sigurno ćes dobiti vaginalete zavisno o kakvoj upali je rijec.user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:07:04   
sarajcica

A gdje se nalazi taj ginekolog ?

Kolko bi me novaca ispao taj pregled i to sve sto treba da se uradi,OTPRILIKE??

Malko mi je neugodno da idem muskarcu???...  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:07:14   
djevojčica
nema stida samo se opustiuser posted image

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:27:55   
Nunichi
E dadada sto ti se ismija... user posted image

Ja sam jednom u zurbi zaustavila auto skolu umjesto taxija. user posted image Ali gori je bio onaj sto je vozio,stade jadan sav zbunjen. user posted image

A u skoli sam nesto odgovarala,cini mi se mikrobiologiju i sva se izblamirala u toku jednog odgovaranja.
Feces umjesto fetus,
Genitalije umjesto generalije pacijenta i jos je nesto trece bilo ne mogu da se sjetim...mozda se breskva sjeca. user posted image
Ima toga jos...samo dok mi nadodje... user posted image

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *