|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 21:23:25   
Blue rose RR
Imam namjeru uzeti ove vakumske vreće za odjeću, jer mi ide na živac prelagati stalno garderobu, a pogotovo zimsku.
I evo sada moram debele zimske stvari da preložim, i nađem im mjesto, ali mi treba masa prostora za njih.
Zanima me je li ko naručivao iz onog TopShop-a ove vreće, na njihovoj web-stranici, kažu da za 7 vreća platiš 69,00 KM- ima li iskustvo sa istim, i impresije? 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 21:28:02   
Okarica
Nisam probala, tako da ti ne mogu reći ništa, ali meni djeluju ok. Ja uvijek kuburim sa tom garderobom. Danas sam mami odnijela pune dvije vreće zimskih stvari. Hvala Bogu pa ona ima dosta prostora, ja se gušim.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 21:36:34   
Blue rose RR
Ma odnijela bih i ja, ali me sramota, ionako kod nje ima cijeli kontingent mojih stvari, knjiga, odora :), čeka osposobljavanje radne sobe.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 21:44:34   
mama_debeljuca
Ja ih nisam probala, a imala sam ih namjeru naručit. Međutim iskustva nekih žena nisu baš pozitivna. Kažu da se garderoba stašno izgužva, neke stvari se i ne mogu popravit. A što se tiče prostora i oštećenja od vlage i buba, kažu da su ekstra. Tako da sam ja odustala od njih. Možda neko ima pozitivnija iskustva.

_____________________________

:-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 21:49:02   
almai
IZVORNA PORUKA: Okarica

Nisam probala, tako da ti ne mogu reći ništa, ali meni djeluju ok. Ja uvijek kuburim sa tom garderobom. Danas sam mami odnijela pune dvije vreće zimskih stvari. Hvala Bogu pa ona ima dosta prostora, ja se gušim.


isto ovako,samo sto sam ih ja sve danas potrpala u auto
pa cu ih sutra 'podkradom' kad odem kod mame ubaciti
u sobu gdje se i ostala moja hantraga nalazi
jer i mene je vise sramota sta jos sve dovlacimuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vakumske vreće za garderobu
12.4.2009 22:01:50   
Crvena
Ja imam vakumske vrece kupila u OBI-ju. U njima su mi zimske jakne user posted image
Sada mogu obnoviti garderobu, imam vise prostora u ormaruuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 9:26:13   
Atarka
I ja sam jucer pospremala plakar i kupila sam isto u OBI-ju vakumske vrece. Imas ih u vise dimenzija i nisu skupe. Npr.u najvecu sam stavila zimski jorgan i debelu deku i sad sve fino stane pod krevet, zasticeno od prasine.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 9:35:55   
Hurma
jest i ja sam i dok prvi put ispušeš i ponovo napušeš popucaju... na coskovima... i pocne ulaziti zrak i ja sve u kantu... :(
(isto uzela u OBI-u)

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 9:38:36   
Nedi
MI smo kupili space bag ( mislim da se ovako pise) sa reklame, ne one najvece nego 3 manje i zadovoljna sam jer stvarno ustede mnogo prostora, npr djecija gardarobica koja se brzo preraste ostane zasticena od prasine i bubica i zauzima duplo manje prostora, cak smo jednu nosili i na more prosle godine, u jednu torbu stale sve potrebstine moje i mm i peskiri(koji zauzimaju najvise prostora) i pelene. Vreca na dno a ostatak preko, super. Posto smo rasputili djeciju robicu sad u njima stoje sezonske stvari.
Ja sam zadovoljna, jedina mana im je sto poguzvaju stvari kad ih stisnu ali meni to ne smeta, svakako ih perem ponovo prije upotrebe i lakse mi je oprati ih kad za njih dodje vrijeme nego preturati sa mjesta na mjesto cijelu godinu.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 9:47:13   
Blue rose RR
A te vreće u OBI-ju, kupuju se na komad ili ima određen broj koji se mora kupiti, i kolika je cijena istih?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 9:55:46   
Nedi
Ja koliko znam, imaju dva paketica vreca- jedan =3 large+2 manje i drugi= 2 exstra large + jos nesto, mi smo prvo uzeli ove large da probamo jer mi je bilo bezveze platiti oko 80 km za "macka u vreci" i nismo ni uzimali veće jer su ove bile dovoljne za pocetak.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 10:09:27   
andji
Nemam problema sa tim,vučemo sve što je viška dole u selo u kuću.Ali imam savjet za vas,moja komšinica je kupovala neke plastične velike kutije u Fisu,i stavljala ih gore na plakar/regal,lijepo ih složila.Imaju manje,veće...u bojama.Kaže da je extra stvar,pa eto pogledajte(i dosta su jeftinije od tih vakumskih vreća)...a naravno mogu i ispod kreveta.Ma gdje hoćeš,već!

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 11:04:48   
Blue rose RR
Hvala na preporukama, ali meni trebaju te vreće, upravo zbog uštede prostora. Spavaća soba mi je u potkrovlju, tako da nemam prostora "iznad ormara", pošto smo napravili ugradbene plakare "od-do".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vakumske vreće za garderobu
13.4.2009 15:08:17   
Crvena
U OBI-ju se kupuju na komad velika je  80X100 cm, a manja 60x40 (mislim). Ja sam kupovala ove velike cijena na komad je oko 11 KMuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vakumske vreće za garderobu
14.4.2009 13:47:35   
Atarka
Samo da napomenem za kese u OBI-ju: manje kese nemaju mehanizam za izvlacenje zraka pomocu usisavaca, vec se mora rucno 'ispuhati', sto mi je bilo malo bez-veze, jer na pakovanju pise vakum keseuser posted image  Da se ne iznenadite. U pakovanju su dvije.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vakumske vreće za garderobu
14.4.2009 13:53:27   
Golubica

IZVORNA PORUKA: andji

Nemam problema sa tim,vučemo sve što je viška dole u selo u kuću.Ali imam savjet za vas,moja komšinica je kupovala neke plastične velike kutije u Fisu,i stavljala ih gore na plakar/regal,lijepo ih složila.Imaju manje,veće...u bojama.Kaže da je extra stvar,pa eto pogledajte(i dosta su jeftinije od tih vakumskih vreća)...a naravno mogu i ispod kreveta.Ma gdje hoćeš,već!




Ja sam kupovala te kutije, extra su mi. Stane fino odjece u njih, a lahko se odrzavaju, plasticne. Ja uzela dvije boje,, i super mi se uklapa u sobu, a poredane su na plakaru u spavacoj sobi.
A sto se tice vreca, i njih sam isprobala, ali nisam zadovoljna, brzo su se poderale.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vakumske vreće za garderobu
14.4.2009 13:58:57   
Atarka
Nisu losa alternativa te kutije. Neki dan sam gledala neke u Merkuru, ali mi dimenzije nisu odgovarale. Moracu pogledati u FIS-u kad bude usput. Ne znam bas koliko ustede prostora, ali ako nista izgleda urednije kad se plakar otvori.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vakumske vreće za garderobu
15.4.2009 0:39:26   
camm
Neki dan sam gledala u njih u konzumu ih ima,robot,mars 97.user posted image
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vakumske vreće za garderobu
21.6.2009 0:40:45   
mamma mumi
Ja imam space beg i nisam zadovoljna. Jeste da moze dosta stati, ali mehanizam na rajfeslus i vakum neide bas kako treba. Jedna mi se ispuhala, a to sto iguzva i nije neki problem,ali su loseg kvaliteta i brzo puknu, a skupe 70 km 7 vreca, stim da mala nije na vakum.Dobre su 1-2x,i onda kraj. Moj savjet neuzimati

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vakumske vreće za garderobu
22.7.2009 13:42:32   
emma.L
Vakum vreće sam uzela u OBI-ju i ja sam pravo zadovoljna. Čini mi se da je 80x80cm, u jednu sam stavila trudničku garderobu i svu odjeću za novorođenče osim pelena + banana jastuk za dojenje, i sve spljoštila u palačinku. Ne znam šta će biti dalje, ali evo već mjesec dana tako stoji u ormaru i nije se napuhalo. Moram napomenuti da je muž usisavao zrak, a ja skakala po vreći da bolje stanjimo user posted image  i izdržala je.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vakumske vreće za garderobu
22.7.2009 13:54:47   
Hurma

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Ja imam space beg i nisam zadovoljna. Jeste da moze dosta stati, ali mehanizam na rajfeslus i vakum neide bas kako treba. Jedna mi se ispuhala, a to sto iguzva i nije neki problem,ali su loseg kvaliteta i brzo puknu, a skupe 70 km 7 vreca, stim da mala nije na vakum.Dobre su 1-2x,i onda kraj. Moj savjet neuzimati


isto mi se desilo... ok je kad se jednom ispuse i ostavi tako godinama ali ako se cesce uzima i otvara kruta plastika i popuca i naravno ulazi zrak i na kraju nista...
ja uzela u OBI-u i bas se pitala je li isto nekvalitetan najlon iz topshop-a, kad eto jeste.... bas mi zao :(

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vakumske vreće za garderobu
16.5.2012 17:57:15   
Alannah
Planirala sam kupiti vrece zbog manjka prostora u stanu,pa me zanima je li ih ko skoro kupovao. Da li space bag ili neke druge jeftinije?

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vakumske vreće za garderobu
16.5.2012 18:00:00   
Nunny
meni je to super ja sam kupovala space bag extra su... zadnji put u marsu kupim 2 kom pravo jeftine 3-4KM i nisam nesto zadovoljna...al vidjela sam da u konzumu ima mozda su te bolje

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vakumske vreće za garderobu
16.5.2012 18:19:22   
Alannah
Hvala,pogledacu u Konzumu,Marsa nema u mojoj blizini.Ako ne bude,kupujem space bag.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vakumske vreće za garderobu
16.5.2012 18:23:05   
reallove
Ja kupila ove vrece u samoposluzi Roma u Zenici,kupila 3 onako da probam i super su,stalo mi je puno Ameenove odjecice koja mu je mala.Popakovala sve,slozila ih u ormar,milinauser posted image ..Cijena im je bila 3,90user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *