|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjenčanice
5.2.2007 12:41:01   
Yuna
Gdje ima u Sarajevu ili okolici iznajmljivanje vjenčanica?
Koliko se cijene kreću?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjenčanice
5.2.2007 19:48:27   
Ivona RR
Ja sam svoju vjencanicu iznajmila u Skenderiji kod G.Marijane, i bila je predivna sa swarovski kristalima user posted image ,
a iznajmljivanje je kostalo 250 KM.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjenčanice
5.2.2007 20:09:27   
Anoniman
Ja sam se bas napatila sa vjencanicama. Htjela sam da mi istakne grudi a malo prikrije stomak! Onda sam se pravo razocarala kako su tete u salonima neljubazne, samo gledaju da ti uvale prvu vjencanicu koju probas! Zatim sam sasvim slucajno usla u salon na cengic vili, malo cak i neuglednog izgleda, ali me djevojka koja tu radi odusevila. Zakljucala vrata, upalila klimu i isprobavaj koju god zelis bez frke! Tako sam i nasla vjencanicu iz snova sa postignutim efekto. Sise u prvi plan, stomak kao u barbike. A jos je nije bilo ni tesko nositi, jedva sam se rastala od nje! jooooooooooooj, opet bih se udala, samo zbog vjencanja i vjencanice! user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjenčanice
6.2.2007 9:55:24   
Yuna
napišite mi malo lokacije po sarajevu tako da odem pogledati.
250km je ok
u zgbu sam gledala minimalno je 500km pa do 1500km, to ne dolazi u obzir.



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjenčanice
6.2.2007 10:05:13   
Ivona RR
E, ovako  user posted image

Skenderija,
Marin dvor
Carsija,
Cengic villa,

ali na zalost ne znam koje su ulice user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjenčanice
7.2.2007 12:59:01   
nina
Meni je kolegica šila vjenčanicu i koštala me oko 100 KM i sad je imam kao uspomenu, lijepo je ponekad vidjeti a možda i obući za 10 godina da vidim šta sam uradila od svoje linijeuser posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjenčanice
7.2.2007 13:37:09   
Lejla K
Ja namjerno nisamhtjela bijelu vjenčanisu, pa sam sašila svilenu haljinu (neke ledeno sivo-ljubičaste boje user posted image ). Ovo iz razloga da mi ne ostane neupotrebljiva haljina. Ne znam koliko je koštala pošto su te troškove snosili mladoženja i njegova familija user posted image . Tada sam imala 54 kg (malo sam smršala, od nervoze, valjda). Za godinu dana sam nevjerovatnom brzinom nabacila jedno 5-6 kg, a i sada imam 60 kg, tako da opet imam neupotrebljivu haljinu. IZNAJMITE, IZNAJMITE, IZNAJMITE!

Ne znam jeste li vi primjetili jednu malu činjenicu na ovoj temi, ali Yuna nam se udaje user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjenčanice
7.2.2007 13:45:06   
Anoniman
Naravno, i sve cestitke Yuni! user posted image  user posted image  user posted image   Pa cemo i mi "zaliti" to vjencanje nekad kad sve prodje! Yuna, kada je veliki dan? user posted image

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjenčanice
7.2.2007 20:21:35   
Ivona RR
Pridruzujem se cestitkama,

SRETNO YUNA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjenčanice
8.2.2007 11:48:47   
Yuna
IZVORNA PORUKA: nina

Meni je kolegica šila vjenčanicu i koštala me oko 100 KM.

to mi se čini još najbolje...ostane ti za uspomenu.
pa gdje se može dati šivati?

(odgovor članu nina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjenčanice
8.2.2007 11:51:12   
Yuna
Hvala...
Dan će biti kad položim ispit i kad uspijemo sve organizirati, ali nadam se za jedno dva mjeseca sigurno.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjenčanice
8.2.2007 11:51:55   
Ivona RR
Ja sam takodjer htjela siti vjencanicu, ali kada sam razgovarala s krojacima, ispalo je da bi me najjeftinija varijanta kostala preko 400 KM, sto mi se nikako nije isplatilo.

Tako da sam se ipak odlucila, kao sto sam vec i pomenula za iznajmljivanje

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vjenčanice
9.2.2007 19:11:05   
Yuna
danas sam razgledavala i isprobavala vjenčanice...ima baš lijepih.
mislim da sam čak našla i onu pravu, al vidjet ćemo.

barem sad znam da želim s krinolinom i bez naramenica i onu skroz bijelu.
bolje mi stoje te široke i skroz bijele nego šampanjac.

tak sam hepi!


(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vjenčanice
9.2.2007 19:31:36   
Ivona RR
Bas mi je drago da si nasla vjencanicu kakvu si trazila user posted image user posted image , jer i sama znam koliki je to problem

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vjenčanice
10.2.2007 19:45:53   
Happy
Sve najbolje Yuna!!! Puno srece u buducem životu.
Što se tiče vjenačanice, ja je nisam imala. Ja sam kupila prelijepu haljinu bež - sivo boje, koju ću sigurno iskoristiti. Upravo sam je zato i uzela i zaista ima prelijepih haljina, koje ti mogu zauvijek ostati.
Ipak, stvar je ukusa.
U svakom slučaju, to ti je najljepši dan u životu i bićeš sigurno prelijepa.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vjenčanice
11.2.2007 15:38:29   
nina
Ja sam se bila skroz smotala u vjenčanicu (onu u prodavnici) kad sam je probavalauser posted image
A cijene su bile ogromne : 250 KM vjenčanica + 30 KM sako + 25 KM marama za iznajmiti.
Previše

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vjenčanice
11.2.2007 16:42:28   
Anoniman
Yuna, super dasi nasla vjencanicu kakvu zelis! user posted image

(odgovor članu nina)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vjenčanice
11.2.2007 19:59:10   
Yuna
imam  još jedno pitanje...
gdje da odem na frizuru i šminku?
koji su dobri saloni i gdje se nalaze?
gdje ste vi išle ako jeste?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vjenčanice
11.2.2007 20:16:23   
Ivona RR
Ja sam se sminkala u kozmetickom salonu "Runolist" i bila sam perzadovoljna. Sminkanje sam platila 30 KM. Salon se nalazi u ulici Azize Sacirbegovic bb, kod Robot comerca Hrasno tel: 661-629, djevojka se zove Arijana.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vjenčanice
11.2.2007 20:30:56   
Anoniman
I ja sam cula da je "Runolist" super. Ja sam frizuru pravila u frizerskom salonu Una, nalazi se iza robota u hrasnom, kod gospodje Dzemile, stvarno super radi, a sminkao me jedan Sanjin, mali je pravi genije, nasminkao me tako da sam stvarno bila prava mlada user posted image  nije mi se poslije nikako sminka skidala. Sminkanje me doslo 50 KM, a frizura 30, mada sam se dva dana prije toga i sisala, pa da i to uracunam, znaci 100 KM oboje. user posted image  

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 15:31:07   
almi
salon DEBI LUX iza Stelex pumpe u hrasnom izvrsno radi, cijena za svečanu frizuru oko 40 KM (dužina kose utiče na cijenu), u blizini imaš i odličnu kozmetičarku, odmah do kafea Academy del Caffe (poslovni centra ispred robota u hrasnom)....a ako ti zatreba dostojanstvena i pristojna tijara (kruna za glavu) ili neki drugi ukras, javi se - ja sam sebi pravila tijaru od bisernih perli....nemam ovdje slike, ali ti mogu poslati na mail....a mogu i češljici ili šnalice sa swarovski kristalima....U svakom slučaju, puno sreće, zdravlja i user posted image želim user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 19:45:42   
Anoniman
ja sam isto iznajmila svoju vjencanicu...ako vec zelis da imas izbora koliko hoces, otidji do Viteza...tamo ja raj za vjencanice.
ja sam svoju platila 300, odnosno vjencanica je bila 500 jer je nova, al teta je bila ljubazna pa je rekla ako uzmes cvjece za kicenje kod mene i bidermajer, dat cu ti sve za 300, i tako je i bilo. bidermajer moram imati a i cjvjece user posted image user posted image
a znas sta je nabitnije od svega...to sto sam sve dobila uz vjencanicu...posto je bila gore kao korzet, dobila sam i bolero bijeli, rukavice, nausnice, lancic, krunicu i veo..cak sam i cipelice bijele dobila.naravno ima izbora koliko hoces,pa sam izabrala ono sto se meni svidjelo, a vjencanica je bila onakva kakvu sam sanjala kao mala...zato Yuna obavezno ako imas vremena skokni do Viteza kad bude trebalo...vjeruj da se isplati
zelim ti sve naj naj naj
vmoka

(odgovor članu almi)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 19:53:10   
Emina*
Dino, sunce moje slatko, jesil mozda pogledala datum kad je ona postavila ovo pitanje..
U februaru prosle godine.. hihihihihihi  user posted image   user posted image   user posted image
Ja mislim da se dosad i udala......  E bas si me nasmijala.. Al pravo si fina.. hihihihi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 19:59:18   
Anoniman
o boze hehehehehhehehe
ja kako vidjeh da joj almi preporucuje gdje da radi friz tako i ja
hehehehehheheh
o boze boze boze
nadam se da mi nece zamjeriti, al eto svima onima koje se udaju uskoro opet dobar savjet


khehehehhehe
koja sramota

user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 20:04:30   
Emina*
Ama nema bona veze...
Vjeruj mi da nisi prva....  hihihihi  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
Al je stvarno smijesno....  Ima ba jos ovakvih bisera, haman niko i ne gleda, vidi pitanje i pokusa da pomogne,al u tome i jeste smisao.. Da pomognemo jedna drugoj...

Al najbolje je kad,ne znam, neka zena pita za savjet npr. dijete joj ima 6 mjeseci i ima osip na licu i sta da radi...
I neka od nas fino napise sta i kako, i jos kad pogledas datum, ma moze biti da se to dijete i ozenilo dotad.....
Al vazno je da mi hocemo pomoci......  user posted image   user posted image

Ma pomogla si ti ovim tekstom sigurno nekoj hanumici......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *