|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrijeme je za bebe
13.8.2008 0:33:51   
neki
Imam jedno pitanje.Ne znam jeste li imale prilike pogledati emisiju na ftv-u,vrijeme je za bebe?Zanima me da li bi se vi ikad prijavile za takvo nesto???Ako je ko voljan da odgovori,bujrum.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 8:30:05   
abh
Kada su reklamirali tu emisiju ja sam bas bila odusevljena, mislila sam da ce biti poucna. E onda sam pogledala 2 epizode i totalno se razocarala. Nema uopste price o bebama stvarno, nego razgovaraju sa svekrvom u stilu "Slusa li snaha?" i sl. Barem u tim epizodama koje sam ja gledala. Inace ja se ne bih nikad prijavila, ne zato sto mislim da je to lose, nego nemam ja vremena i zivaca za to. :-)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 8:30:16   
ebru
Ja gedam tu emisiju ali na prvom beogradskom(Rts1)mislim da je to isti fazon.Prati se trudnoca,onda bracni par prica o sebi i tako...na kraju prikazu i porod,odlazak iz bolnice,dolazak kuci itd...
Ja sam misljenja i da bi se prijavila a i neuser posted image ,neznam ustvari...s jedne strane to je ipak nesto privatno,a s druge strane to je opet lijepa uspomena,npr imat dvd sa snimcima trudnoce ,porodjaja i vec gore navedenog...ipak to bi bilo jedno lijepo iskustvo:)

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 8:46:09   
bubamara80
da sam negdje vani možda i bih jer se to sve fino snimi i zabilježi, a ovi naši pokušaji user posted image  ne znam baš. iako kad si na porođaju kod doktora, a njima kamera iza leđa, onda ćeš imati duplu brigu od čitavog osoblje, jer kako bi mogli pokazati pred kamerama kako se  inače ophode sa trudnicamauser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 8:51:59   
ElmaB
Emisija je ok, samo nisam sigurna da bi mi bilo bas do snimanja za vrijeme poroda! Ali, zene koje na to pristanu, svaka im cast. Ja licno, ne bih!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 10:58:27   
Okarica
IZVORNA PORUKA: abh

Kada su reklamirali tu emisiju ja sam bas bila odusevljena, mislila sam da ce biti poucna. E onda sam pogledala 2 epizode i totalno se razocarala. Nema uopste price o bebama stvarno, nego razgovaraju sa svekrvom u stilu "Slusa li snaha?" i sl. Barem u tim epizodama koje sam ja gledala. Inace ja se ne bih nikad prijavila, ne zato sto mislim da je to lose, nego nemam ja vremena i zivaca za to. :-)


Upravo tako, i ja sam gledala par epizoda u kojima su prikazivali bračne parove koji su pričali o tome kako su se upoznali itd...Porod čestito nisam ni vidjela. Bio je carski rez. Što kažeš, ništa poučno. Više su se prezentirali ti ljudi, a manje sam proces porođaja, što je mene najviše i zanimalo.
Ne bih se nikad prijavila, jer inače nisam tip koji voli da se eksponira. Svaka čast ženama koje prihvate da učestvuju u tim emisijama, jer da nije njih, ne bi bilo ni takvih emisija.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 11:09:15   
haida
I ja sam gledala možda 2-3 ali ne cijele.....i ja sam se razočarala jer oni ustvari kako je već rečeno...pričaju kako su se upoznali...kada su se uzeli...kako sluša snaha, šta radi svekrva šta punica.....
Meni lično ništa posebno....više sam očekivala da će pokazivati pripreme za porod i sam porod....ali to kod nas još uvijek nije tako...
Gledala sam na njemačkim kanalima kako se trudnica u bolnici priprema...kada dolaze naponi...šta kada se opet smire....ma cijeli proces rađanja i sam porod dok beba ne dođa na svijet.
To je meni super barem je poučno.

A lično se sigurno nikad ne bi prijavila na neku našu emisiju ili tako neki dokumentarac

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 11:34:48   
idana_85
Gledala sam ja to redovno. Bas sam sinoc gledala, kad moj doktor poradja onu jadnu curicu. Nisu ga prikazali al poznala sam ga po glasu i stasu. Ma ja to gledam samo da vidim bebice,a i mene nerviraju one njihove price. Hajd dobro kako su se upoznali i kako je ko reagovao na vijest o trudnoci, al kad pocnu pricati o porodicnim svadjama, bacati drvlje i kamenje snaha i svekrva jedna na drugu,to mi je glupo.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 11:40:12   
M kao Mama
A svekar koji kaže da je "tijesno sarađivao sa suprugom kada su u pitanju sinove simpatije, jer se on više povjeravao majki" ili "njihove lične karakteristike su na visokom nivou", ova sinoćnja koja je inače reprizirana na mom poslu se danima prepričavala, tako su mi simpatični, samo što imam osječaj da su su nekako prikazali neke najgore emisije, u smislu da se narod smije tim jadnim ljudima, a ne da nešto poučno vidimo iz tih priloga. Kako neko reče da se malo ozbiljnije pristupi realizaciji ovakve emisije, ja bih se prijavila, samo što nisam sigurna da bi moj suprug i svekrva, ha, ha

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 11:49:44   
idana_85
Ma ne bih ja vala, za 500 KM da mi se ismijavaju,jok.
Joj kako je meni bilo zao one sinoc, mlada, pa ni 18 nema. Jos kad se porodila pa joj daju bebu a ona govori nemojte, nosite je....mogu misliti kako se jadnica isprepadala.
Isto je bila jedna emisija ono dvoje,skroz mladi, ona ostala trudna,njeni se naljutili,pa se vjencavala kad je napunila 18 sa stomakom do zuba....kako mi ih je bilo zao. Na kraju prikazuju oni negdje u podstanarima,sami oko bebice, on pere i siri ves,ona presvlaci bebicu,a oboje djeca....sve sam plakala,kako mi ih je bilo zao user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:39:56   
Romali
Jeste li gledali kad jedan svekar priča svoje avanture  s Čehinjama?! Pa mu žena iznenada došla u Č. i uhvatila ih? Ma užas! A tema- Vrijeme je za bebeuser posted image . Ne sviđa mi se kako su temu obradili, najmanje se spominju mame i bebe.
A bilo je i par tužnih priča, posebno onaj par gdje je žena još maloljetna, podstanari, a ona nema kontakt s roditeljima. Jadnica, baš sam se pitala ko joj je pomagao...user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:42:50   
Najdraza mama
Drago mi je bilo kad su pocele te emisije ,ali kad sam vidjela na sta se sve svelo ...izgubljen smisao emisije totalnoo..nikada se nebi prijavila bas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:43:56   
mamina cura
Reklama za pampersuser posted image
A dojenje niko da propagirauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:45:11   
Skvo RR
Znate sta mene najvise nervira sto nasi ne znaju ni prekopirati emisiju..i kad kupe licencu za neku emisiju i to ne znaju uraditi kako treba..

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:45:13   
M kao Mama
upravo o tome vam pričam, stekla sam dojam, da je neko izvukao najgore iz svega i stavio u prvi plan, ne sviđa mi se kako je sve to urađeno, moglo bi puno, puno bolje, a u zadnjim emisijama poklon je bio 1000 km

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:49:51   
Skvo RR
Ma ni ne gledam ove nase kanale. To je zalosno, ali istinito.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 12:54:04   
Blue rose RR
U momentima moje rijetke dosade pred spavanje, zbog toga što je mužek nabavio novu igricu koju je isprobavao na računaru, slučajno se zadesih pred TV-m i navedenom emisijom.
Pokušavam da nađem prikladan izraz za "TO" što se prikazuje, ali vjerujte da ne mogu, sve me strah da koju od onih sretnih trudnica/majki, odnosno nesretnih snaha/supruga, ne omalovažim, i da se pred Bogom ne ogriješim.
Sreća pa sam na vakat shvatila o kojoj se emisiji radi, pa prekidoh svoje čuđenje ljudskoj gluposti, i zamijenih ga jastukom sa osmijehom na lice, i mišlju u glavi:"Kako sam ja sretna kćerka, majka, supruga i insan".

Amin.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 13:32:23   
anitaMO
joj dobre ste.gledala sam neki dan i cini mi se da su vise spominjali dedu koji je umro nego bebu.a emisija zna se o cemu je .nebi se nikad prijavila.ne pada mi na pamet.ne mora me svak gledati na onom stolu golu.hvala ali ne.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 13:40:20   
Vana
IZVORNA PORUKA: abh

Kada su reklamirali tu emisiju ja sam bas bila odusevljena, mislila sam da ce biti poucna. E onda sam pogledala 2 epizode i totalno se razocarala. Nema uopste price o bebama stvarno, nego razgovaraju sa svekrvom u stilu "Slusa li snaha?" i sl. Barem u tim epizodama koje sam ja gledala. Inace ja se ne bih nikad prijavila, ne zato sto mislim da je to lose, nego nemam ja vremena i zivaca za to. :-)


Potpisujem!

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 13:52:57   
batterfly
Istog sam misljenja kao i vi...I ja sam se radovala emisiji dok su je najavljivali i tada sam bila trudna,pa sam nako iz sale rekla MM i ja cu da se prijavimAAAuser posted image .
Rekoh bar ces moci biti tu,a i brinut ce se o meni,ako nista radi kamera..
Poslije kad sam vidjela emisiju,ma nigdje veze.....
Na nasim TV stanicama nikad se ne bih prijavila ni na jednu emisiju

P.S. Cak ni na "bingo"ne saljem onaj sms,jer ne znam da bih otisla.....Mozda!!!!!!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 13:58:04   
batterfly
Ali  najsmjesnija mi je bila emisija kad je bio onaj mladi par-on sa sela-ona iz grada,pa kad je on pricao da je imao 5 cura prije nje,a kad je ona dosla sve to "batalio"...I sad prica on  kako ima svoju firmu i da ta firma broji 4 zaposlena:on,njegov brat,babo i "inzinjer- onaj so ga mora imat po zakonu"...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 14:08:06   
mamyca

IZVORNA PORUKA: mishka

Ali  najsmjesnija mi je bila emisija kad je bio onaj mladi par-on sa sela-ona iz grada,pa kad je on pricao da je imao 5 cura prije nje,a kad je ona dosla sve to "batalio"...I sad prica on  kako ima svoju firmu i da ta firma broji 4 zaposlena:on,njegov brat,babo i "inzinjer- onaj so ga mora imat po zakonu"...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Ja gledam na Zone reality bas te price s poroda i to su prave emisije,a ne ove nase,ruzno je to reci ali tako je.Ja se ne bih nikad prijavila za to,al ko voli nek izvoli.Mada mislim da vecina parova sto su se prijavila za ovu emisiju,to urade radi novca,tuzno ali tako nam je sve u ovoj nasoj drzavi.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 14:20:54   
zanina
Prvi put sam sinoc gledala ovu emisiju, i moram reci da je bilo tragikomicno.  Prvo sam se upitala zar ima ljudi koji ovako zive, i danas u 2008 godini, a onda zar stvarno ne mozemo bolje napraviti emisiju, mislim sto je neko vec napisao u komentarima, pa barem kad dobijemo licencu i kad kopiramo od 'nekoga', daj da to bude dobra kopija... Uzas!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 14:39:06   
Anoniman
ne znam jel vam zavidim (pozitivno) sto "to" gledate, ili sam pak sretnija jer nemam pristup takvim "emisijama"
al iskreno... nasmijale ste me do suza... zamisljam ono o cemu pisete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ibretim se user posted image


(odgovor članu zanina)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 14:42:32   
Anoniman
Ma emisija je koma!!!user posted image Ne zna čovjek bil se smijao ili plakao! Kako ljudi žive i razmišljaju, još je sve bez cenzure, pa čovjek jednostavno bude sretan što živi životom kojim živi kad sve to vidi! A ne bih se prijavila da mi plaćaju! Moj muž pravi našu privatnu emisiju za bebu i snima svaki moj korak kamerom i to je najbolja uspomena, koju će i moje dijete aBd jednog dana moći gledati! A nema niko drugi potrebu da gleda moju privatnost, stomak i porod.

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *