|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zabranjen odnosi znace li i zabranjen orgazam?
13.6.2009 15:13:38   
nikita
Drage moje,
kako su nam zabranjeni odnosi cesto se pitam jel i orgazam skodi bebi?
Nedavno sam saznala i da mi je beba nisko i glavom okrenuta prema dole pa se bojim da uzbuđenje jos vise tomu ne naskodiuser posted image
Trazila sam po netu o tome ali nista ne nađoh , nadam se da vi znate nesto o tome)


P.S. Zagorila sam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:15:31   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:24:53   
nikita
jesi pogana tea, ne suosjecas se sa mnom nimalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:28:44   
manuela RR
Mislim da se baš iz tog razloga odnosi i zabranjuju,zbog orgazma,jer on izaziva kontrakcije maternice,pa ako je već beba nisko i ako je glavom okrenuta može krenuti porođaj prije vremena.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:31:10   
mina23
Zar nije odnos zabranjen zbog one muske stvari sto ulazi k....., a ne orgazma?
Joj sad i mene to zanima, pa hajmo pitati ginekologa, sledeca koja prva ode neka ga upita pa nek javi!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:31:35   
amarilis
IZVORNA PORUKA: manuela

Mislim da se baš iz tog razloga odnosi i zabranjuju,zbog orgazma,jer on izaziva kontrakcije maternice,pa ako je već beba nisko i ako je glavom okrenuta može krenuti porođaj prije vremena.



I ja mislim isto kao Manuela!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:35:31   
Anoniman
Kako manuela reće, orgazam i sperma izazivaju kontrakcije maternice i omekšavaju grlić....pa se keks preporučuje pred kraj trudnoće ili ako žena prenese (ne rodi do predviđenog termina) user posted image

Ništa niki, gledajte se user posted image user posted image  - moram se malo šaliti, ljubim teeeeeeeeeeee

(odgovor članu amarilis)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:37:09   
enna
I ja se slazem sa Manuelom jer dolazi do kontrakcija maternice ali opet pitajte ginekologa!!!
Nikita dali moras cijelu trudnocu se suzdrzavati od sexa jesi pitala doktora???

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:37:09   
martajay
da, da - orgazam izaziva kontrakcije materice (i cak bebu ostavlja bez kiseonika na kratko, sto, naravno nije opasno)... e, sad - te orgazmicke kontrakcije su korisne kad se blizi porodjaj, ali ako vam je dr zabranio odnose, onda definitivno ima veze sa niskim nosenjem i opasnoscu od preranog porodjaja... trebalo je da pitas da li sme orgazam bez penetracije user posted image , a ako kaze - ne! ti onda - "a je l sme orgazam bez muskarca... sve cu ja sama!" šalim se... i saosecam... mada sam ja imala orgazam 24 sata pre porodjaja user posted image

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:38:31   
nikita
ah necu onda vise bit zlocesta, doduse samo sam 2 puta user posted image
mina ko ce ga to pitat, stid me nesto user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:40:41   
nikita
IZVORNA PORUKA: enna
Nikita dali moras cijelu trudnocu se suzdrzavati od sexa jesi pitala doktora???


Prije ove trudnoce imala sam spontani a i sad u ovoj trudnoci krvarenje...nije mi nista govorio do kada, valjda cu moc u 9-om mj user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:43:47   
mina23
Nikita tacno znam kako ti je isto sam se osjecala, vjeruj mi da znam da orgazm nekad bude i potreban i bolji od apaurina ali strpi se vrijedi ti, ako te sta tjesi i ja se nesmijem sexati a tek sam 6 sedmicauser posted image .
Al sta cu strpicu se , znam zasto pa mi je lakse.
koja si ti sedmica tacno??


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:46:16   
nikita
naravno da cu se strpiti , sve za user posted image user posted image
ja sam 18tj. trudna


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 15:47:08   
martajay
mojoj prijateljici je ginekolog iz istog razloga - krvarenje, u prvom tromesecju trudnoce - zabranio odnose, sa napomenom - kad prestane krvarenje i kad se ona oseti "sposobnom" moze sex!!! zapravo - tokom cele trudnoce, te kontrakcije koje orgazam izazove, jesu veoma pozeljne, jer pripremaju matericu, opustaju je, i svakako cine dobro i zeni, i bebi (brba uziva, jer mama uziva). srecno!!!

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:03:03   
tea lana
ma nisam zlocesa nego mi se svidja pitanje,jer vjeruj mi dosta zena to interesuje a nisu pitale jer ih je stifd.U trudnoci sam bila jedna od tih 

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:05:58   
nikita
IZVORNA PORUKA: tea lana
ma nisam zlocesa nego mi se svidja pitanje,jer vjeruj mi dosta zena to interesuje a nisu pitale jer ih je stifd.U trudnoci sam bila jedna od tih 


pa jest to , nije uobicajeno pitanje al sam bila zabrinuta jer ne bih to radila ako škodi pa je bolje pitat...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:08:57   
tea lana
zato ja nisam pitala i nisam radilauser posted image user posted image user posted image user posted image dok mi sama doktorica u sestom mjesecu nje rekla da se sad mozemo uf ja nase radosti ko da dijetetu brdo lizala kupis

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:11:59   
Anoniman
ej moja nikita dje me nadjeuser posted image user posted image user posted image u dusu me dirnu ja zaboravila kako keks izgleda i koje su to uzivancije,podsjetim se kad odem na crtane za odrasleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nesmijem dugo da se nebi uzbudila bezzveze a nikakvog bog hajra nemam
znaci ovako,sex zabranjen od prvog dana a sto se tice pipkanja bez K.....user posted image user posted image user posted image
jednom probo i najeb....da(izvines)tiba bolio nisam mogla izdrazat ja pitala posle dokt.smijel se orgazam dozivit bez sex kaze  NESMIJEuser posted image user posted image izaziva kontrakcije
uhh ja se samo usuti dobro sam reko prosla i nikad vise
evo sad cu u 9ti mjes.abd i nisam se sex a tako sam pozelila
al bice sex,poslije poroda abd.ima da bude zemljotresauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:13:28   
sheri
hajde nikita strpi se, ja evo trebam roditi i cijelu trudnocu nisam. sad me najvise strah da sam sve zaboravilauser posted image user posted image user posted image user posted image . zbog bebe se moras strpiti, iako je bolno bez keksauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:14:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana

zato ja nisam pitala i nisam radilauser posted image user posted image user posted image user posted image dok mi sama doktorica u sestom mjesecu nje rekla da se sad mozemo uf ja nase radosti ko da dijetetu brdo lizala kupis
imala si srece tea lana
ja sam ovo ocekivala svaki mjes.kad odem na kont.a sipak nista od sex jadan mm.user posted image user posted image a nisam ni ja bolja opet gore je meni......

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:14:32   
amarilis
Hiljadu zašto, hiljadu zato... Ja kada počnem sama sebe preispitivati 'zašto' onda nađem dosta razloga... Meni je u 16 tjednu dr 'ograničio' sex.odnose... Sada sam u 24 i još su 'ograničeni', zapravo na kontroli nisam pitala može li ih 'odgraničiti'user posted image sama sam kriva... a, bilo me stiduser posted image ,  baš sam glupa, kao da on ne zna kako se bebe 'rade'user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
13.6.2009 16:18:09   
Visnja RR
draga nikita misli samo na bebu...
kad sam saznala da sam trudna a to je par dana nakon izostanka M otisla sam svojoj dr. i od tada mi je zabranjen sex sve do kraja trudnoce... ( i ja sam imala dva gubitka trudnoce prije)...
jednostavno ne misli na sex...vec na bebicu... ma brzo ce proci... user posted image  pusa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
14.6.2009 12:52:28   
SOKICA
user posted image ja imam jedno lose iskustvo...kada sam bila vec u 7 ili poc. 8.mj. tak nekako imala sam orgazam i jako me je kasnije dolje boljelo u maternici mislim TAKO DA MI TO VISE NEPADA NAPAMET...moja curica REBEKA JE dosla na svijet 14.5. ove godine i sad ima jedan mjesec...ali je dosla CARSKIM REZOM...i dva ili tri tjedna prije...u kraj 36 i poc. 37 tedna...NISAMA UOPCE IMALA TRUDOVE SAMO MI JE VODENJAK PUKAO..i bila je beba nogicama okrenuta prema izlazu grlica maternica...zato je bio carski rez..INACE...ovdje kod mene NE ZIVIM NI U HRVATSKOJ NI U BOSNI...okrecu bebu ako je naopako nekom inekcijom ja to NISAM DALA...a sto se tice orgazma..NIKAD VISE...umrla sam od straha da ne povrijedi dijete ti bolovi koje sam kasnije osjecala...
gotovo par sati iza spolnog odnosa...ALI SAM SPOLNI ODNOS DA JA NE SVRSIM I NE DOZIVIM ORGAZAM nema problema NESMETA NIMALO...bitno je da se ZENA NE UZBUDI,,, ako je moguce kojoj ostati HLADNA dok muz svrsava i obavlja svoje akcije...itd...
pozdrav svima..i SRETNO U PORODU...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
16.6.2009 12:55:17   
europa
sokica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zabranjen odnosi znace li i zabranjen org...
17.6.2009 10:18:24   
zagrebmama
Mislim da je sve individualno i mislim da se ne treba suzdržavati od sexa i od orgazma jer je sve to prirodno, osim ako doktor kaže drugačije. Ovisno o trudnoći, pitajte doktora. Imala sam dva poroda i čitavo vrijeme smo imali odnose i lako sam rodila, a sada treći puta prije nego sam pobacila smo malo manje imali odnose jer se suprug bojao jer smo malo stariji (44 g) i pazili smo i čekali da bebicu osjetim pa da nastavimo. Nažalost, beba nije bila u redu i morala sam ići na pobačaj. Dakle, sex nije imao veze s tim, nego eto, valjda nam ta beba nije bila suđena. Pokušat ćemo ponovo, ali sexa će i dalje biti, jer bebi ne može ništa biti jer je zaštićena u maternici. Nemojte se bojati, ali svakako pitajte ginekologa.

(odgovor članu europa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *