|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ciste u trudnoći
5.3.2008 15:55:36   
maartina
ej jesu ikome poznate ciste plexus chorioideus u trudnoći ili nesto slično??
pa ako neko ima slicna iskustva nek se javi
hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ciste u trudnoći
6.3.2008 13:00:08   
kovrdjava
Mislis beba ima ciste,a ne ti???

(odgovor članu maartina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ciste u trudnoći
6.5.2008 21:02:42   
Cruella
Ja se evo prvi put javljam, a zeljela bih da od vas cujem sta mi imate reci u vezi cisti koje se javljaju bebama dok su jos u stomaku. U 32 sam sedmici trudnoce, i na posljednjem ultrazvucnom pregledu je mojoj bebici konstatovana cista na jajniku od 2cm. Iako me doktor ubjedjuje da je to sve potpuno bezazleno, da je vodena i da ce vjerovatno puci do narednog pregleda, ja ne uspjevam da prestanem da uzasno brinem. Mnogo sam se prepala, a na Net-u bas i ne mogu da pronadjem puno o cistama kod beba. 

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ciste u trudnoći
6.5.2008 22:35:17   
Mrva
Cruella, da ne bih ponovno pisala, pls. pročitaj postove na temi triple test...vjerujem da će sve biti uredu sa tvojom bebicom i savjetujem ti da ne brineš mnogo, mada pretpostavljam da ti nije jednostavno!

Ukoliko budes imala jos nejasnoća, dakako, pogledaj na netu ili jednostavno radi svoje sigurnosti odi jos nekom iskusnom doktoru, kome vjerujes (ne znam ko ti vodi trudnoću), ali bih, da sam na tvom mjestu, voljela čuti i drugo stučno mišljenje.


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Cruella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ciste u trudnoći
6.5.2008 23:45:50   
Cruella
Puno hvala na odgovoru.
Ja sam radila duble test na pocetku trudnoce i bio je ok. Imala sam i dva expertna ultrazvuka koji su takodje pokazali da je kod moje bebe sve super. Cistu koja je bebi  konstatovana u petak, gledala su dva doktora. Oboje tvrde da je potpuno bezazlena i benigna, i ocekuju da ce definitivno da nestane. Ja nijesam iz BiH, vec iz Crne GOre tako da ti nista ne bi znacilo kada bi ti rekla o kojim je doktorima rijec:)
Voljela bih da sam tako opstimisticna kao oni.

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ciste u trudnoći
7.5.2008 12:02:12   
Mrva
U svakom slučaju, vjerujem da će sve biti uredu, i da će cista nestati do slijedećeg pregleda. Pozdrav CG i javi nam se opet, očekujemo lijepe vijesti sa narednog pregleda...



_____________________________

Lovely

(odgovor članu Cruella)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *