|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr.Murat Djuderija
20.5.2009 15:45:49   
Anoniman
user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr.Murat Djuderija
20.5.2009 21:49:24   
mamy Sabina
Ma sigurna sam da sam još jucer vidjela ovu temu,samo je anonimna imala i objavljen post,sa pitanjima vezanim za doticnog doktora
Sad gledam među zadnjim objavljenim temama ,nema jeuser posted image
Misteryuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr.Murat Djuderija
20.5.2009 21:56:14   
Blue rose RR
Mahsuz odpozdrav, i reci mu da drugi put, još jednom razmisli, prije negoli .... postavi temu :) za današnju i jučerašnju raspravu, pa onda misteriozno nestane.


A evo da "spokodži Amonimnoj" odgovorim: nemam iskustva sa dotičnim dr. ali imala meni jedna bliska osoba.
Da prostite za*ebao i šefa i stanicu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr.Murat Djuderija
20.5.2009 21:59:50   
teta berta
meni nije jasno kako neko moze pisati a da se ne registrira???? Ili je to anoniman nick. salu na stranu ali ne kužim stvarnouser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr.Murat Djuderija
20.5.2009 22:03:43   
mamy Sabina
Teta Berta,anonimnost se na pojedinim temama moze koristiti,mislim svi mi imamo tu mogucnost
Kad otvoris prozorcic da objavis poruku,evo na ovoj temi konkretno u gornjem lijevom uglu do
svog nicka imas mali kvadartic na koji mozes kliknuti,time postajes anonimna,uh sto ti objasnih strucnouser posted image user posted image
Generalno nimalo mi se ne sviđa koristenje anonimnosti prilikom otvaranja tema



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr.Murat Djuderija
20.5.2009 22:03:59   
M kao Mama
moja snaha je bila u ratu u hrasnici i on joj je spasio život i blagosilja ga, a i kuma ide kod njega kaže da je dobar i da joj je on nakon tri godine lutanja postavio dijagnozu, helem nisam čula ništa loše o njemu

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr.Murat Djuderija
21.5.2009 11:08:07   
niki78
Dr Murat Djuderija je ginekolog koji je do rata radio u Foci. Sada trenutno radi u Domu zdravlja u Hadzicima.
Ja sam slucajno cula za njega, zapravo i ne bas slucajno- rodjak je moje svekrve.
Idem kod dr Pasicke vec par godina i nisam je htjela mijenjati, medjutim jednom je nije bilo a ja sam imala uzasne bolove i otisla sam kod njega. Ne da je dobar nego je za 10.
Iz prica sam cula da je jako tesko doci do njega i bas ni jednu losu rijec nisam cula o njegovom radu. Znam da je specijalizirao kod dr Kurjaka i da je ovaj tada rekao da BiH nije svjesna kakvog strucnjaka je dobila.
Covjek je detaljan, nije grub i zaista pomaze, kod kriticnih trudnoca pogotovo. Svi skeptici trebaju otici u Dom zdravlja kad je njegova smjena pa vidjeti koliko zena ceka po par sati da bi doslo do njega i odakle sve dolaze.
Zaista sve, naj naj




_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr.Murat Djuderija
21.5.2009 11:25:07   
D_K
Kad sam vidjela temu MORALA sam se javiti..
Dr. Murat je meni vodio drugu trudnocu.. Sada radi u Hadzicima u DZ i koliko znam ide i na Otoku, tesko je doci do njega, puno se ceka na pregled ali DETALJAN DO BOLA.. Upise ti historiju tvojih bolesti, tvojih roditelja, pregleda i sto je navaznije ima to sve na umu kada ti pise eventualne lijekove.. Ja sam bila prokrvarila negdje u 8 mjesecu i odem u Vojnu (jer mi je blizu sa posla) i dala mi dr. Aida neke lijekove i ja njega nazovem na telefon kazem mu sta sam dobila i on glasno komentarise aha ti imas hipotireozu a taj lijek se ne smije koristiti kada se ima hipertireoza - ne bi trebalo biti problema ali obrati paznju na to, to i tako dalje.. Hallo - on nije bio na poslu a ima u glavi moju anamnezu.. Pa ja sam se fascinirala.. Ako budem planirala jos jednu trudnocu idem samo njemu..
Jesam cula nekih prica o njemu jer zene cekaju dugo na pregled pa tu bude svakakvih scena - znala sam doci u cekaonicu a neke cekaju vec 5 sati jer je detaljan ali kad to prodjes onda mu nema ravnog.. Pa samo kad ga uporedim sa dr. Bicom sa Ilidze koji meni kaze - hajde neces umrijeti od dugih menzesa !!
A kao covjek - cista 10! Prije rata detaljan i posvecen svom poslu maksimalno, u ratu je radio kao ljekar u ratnim bolnicama a mogao se skloniti negdje u neku ambulanticu i tako dalje i tako dalje..

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr.Murat Djuderija
21.5.2009 11:36:42   
niki78
U pravu si. I ja sam cula price o raznoraznim ponudama za privatne klinike i te stvari a on nista nije htio prihvatiti jer mu pare nisu bitne. Znam da cak i nikakvu vrstu poklona ne prima.
A smijesno mi je bilo njegovo detaljisanje: ima li ko dijabetes, lomovi, operacije,... Ali kad skontas niti jedan drugi dr te to ne pita niti ga zanima a bitno je. I naravno- sve podvlaci! Super mi je majke mi. Sad mi se smije kad pomislim na njega. Kao neko neiskvareno dijete sa znanjem koje malo ko ima.user posted image
Ja sam radila Tripl test, a u medjuvremenu sam otisla kod njega jer mi niko nije  gledao nuhalni nabor i ja sam se prepala. Covjek je gledao na ultrazvuku i sutio, nekih 15- tak minuta. Rekao je da nemam nikakvog razloga za zabrinutost. I, fala Bogu, kad su stigli nalazi TT sve je bilo ok. Bacila sam 200 KM, ne zalim ali kod pravih doktora se moze i bez dodatnih nalaza. A on je vjerujte jedan od najboljih- i to sa obicnim ultrazvukom a ne kao sto se neki hvale 3d-om a pojma nemaju!


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr.Murat Djuderija
21.5.2009 11:57:55   
D_K
nasmijala sam se jer sam se sjetila njegovih podvlacenja markerom.. gdje god se pojavis odmah kazu - je li to Murat pisao..
i to detaljisanje - on to sve polako, pregled, pisanje istorije bolesti - tipka na onoj masini za kucanje ;)- ma haos..
kao sto sam rekla - cista 10!

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr.Murat Djuderija
21.5.2009 17:39:57   
lila25
Pozdravljam vas sve,jedva nadjoh nesto o ovom dr.a tako dobar.Ja sam postavila pitanje za njega na tebi ginekolozi ne znam kako se ovdje pojavilo da li sam pogresno napisala nemam pojma ali sad mi je malo jasnije ko je on samo ja sam cula i da je uzasno grub...ali kad cujem vas koje su imale iskustva malo mi je lakse hvala vam.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr.Murat Djuderija
28.5.2009 13:07:22   
/MMK/
Bila kod dr.Murata nekoliko puta i odustala na kraju.
Dr.je jako detaljan, moglo bi se reći i dobar dijagnostičar.
Za pregled se čeka u prosjeku 5-6 sati ( jednom 13,30-21,30, drugi put 9-14,30)
Uvijek ostanem za kraj jer nisam hitan slučaj, niti iz komšiluka, niti iz dr.rodnog mjesta, a ni rod, dr na kraju premoren, a kako i ne bi bio.
Kada sam došla na redovan pregled ( papa, uvz) dijagnostikovao mi primarni sterilitet, bez pola riječi objašnjenja ( pročitala na papiru), da je anemija očekivala bih objašnjenje i određenu količinu empatije.
Dijagnoza je bila tačna.
Ko ima preporuku ( štelu ) da doktoru nije žao riječ potrošiti super dr., jer ja očekujem bar neki minimalan odnos i relaciju dr.- pacijent a ne samo papir sa th. i dg.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr.Murat Djuderija
28.5.2009 14:10:52   
lila25
eh bas tako ja isla dva puta i vratila se uzasna mu je guzva i otisla mojoj dr.privatno,naravno ponovo platila...

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr.Murat Djuderija
29.5.2009 10:34:56   
niki78
MMK:
Sto se tice "skrtosti" na rijecima u pravu si, ali on ne bjezi od odgovora na postavljeno pitanje! Meni je najbitinije kad na kraju kaze da je sve ok, a ostalo .... Kad me nesto interesuje ili mi je nejasno pitam.
A guzva?  Mislim da pokazuje koliko se isplati cekati na njegov pregled


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr.Murat Djuderija
29.5.2009 10:41:06   
D_K
ja znam da su se neke zene zalile na guzve i na cekanje i bude mi zao jer ja imam super iskustvo sa njim i jednostavno imam POVJERENJE u njega.. da opet zatrudnim samo bi kod njega isla..

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr.Murat Djuderija
29.5.2009 10:59:31   
niki78
Slazem se s tobom. Ja prvo nisam htjela ici kod njega, iako sam cula sve naj, naj, nego sam isla privatno ( i dalje to radim)user posted image
Meni je prvo dijete i svaka promjena me "brine". Jedne prilike me zamjenski dr moje doktorice tako prepao da sam bila sva van pameti, otisla sam kod dr Duderije, on je gledao i sutio.  Kasnije mi je rekao da uopste nemam razloga za brigu i da ne shvata zasto su mi sve ruzno predstavili. Od tada sam cesce kod njega.
Meni je ok, a vidim i tebi, i nije mi mrsko ici u Hadzice i cekati da me primi.user posted image user posted image


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr.Murat Djuderija
14.8.2009 8:36:13   
Vedica
prijenos posta


IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA
Dali je neka od naših ringerajica išla kod dr.Murata Đuderije u ambulantu u Hadžićima ?
Čula sam sve najbolje o ovom dr.,čak mi je jedna od muža rodica pričala da 4god.nije imala djece a bila u Americi,i otamo se zaputila pravo kod njega.Kad se vratila u Ameriku drugi mjesec ostala trudna,a njena susjeda amerikanka 11god.nije mogla zanijeti i ova je dovede ovom dr. i eno sad žena trudna,treba da se porodi.Dali je ovo moguće šta vi mislite? Ja sam se za danas naručila kod njega,pa ćemo vidjeti šta će da bude.



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr.Murat Djuderija
14.8.2009 9:49:21   
Anoniman
Čula sam sve najbolje o ovom dr.,čak mi je jedna od muža rodica pričala da 4god.nije imala djece a bila u Americi,i otamo se zaputila pravo kod njega.Kad se vratila u Ameriku drugi mjesec ostala trudna,a njena susjeda amerikanka 11god.nije mogla zanijeti i ova je dovede ovom dr. i eno sad žena trudna,treba da se porodi.Dali je ovo moguće šta vi mislite? Ja sam se za danas naručila kod njega,pa ćemo vidjeti šta će da bude.

(odgovor članu niki78)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr.Murat Djuderija
15.8.2009 7:58:53   
bubamara80
Ne znam šta da kažem na ovo ima pozitivnih i ima negativnih slučajeva. Evo ja znam jedan negativan. On je moju svekrvu vodio i da ne detaljišem jer je to ipak njeno zdravlje uglavnom dosta njegovom krivicom je ostala bez materice i ušla u prerani klimaks,
dan danas nakon 10 godina ima problema. Ona kaze da zna da je do njega dosta ali da je dobar i da joj je kasnije i kuci dolazio i obilazio je i danas kad mu ode super je ljubazan. Meni iskreno to ne zvuči baš ok jer koji će doktor proljevati toliko pažnje a da mu se ne plati ili da nije svjestan da je nešto krivo uradio? Ne znam ja lično sam čula za njega ali mu nikad nisam htjela zbog toga otići.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr.Murat Djuderija
17.8.2009 7:51:32   
Anoniman
Ja sam bila kod dr.u petak po prvi put.Ima dosta žena kod njega pa se tako malo čeka ali nije strašno.Meni je dr.super,posvetio mi pažnju maximalno,sve mi fino objasnio šta i kako dalje.

(odgovor članu bubamara80)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr.Murat Djuderija
18.8.2009 14:42:31   
Soleil
Ja inače vodim trudnoću kod privatnika kojeg mi je preporučio dr. Đuderija, upravo zbog svih tih silnih gužvi. Ali već sam nekoliko puta išla kod dr. Đuderije. Cure su u pravu, jako je temeljit...i obavezno žutim markerom potcrta na nalazu ili uputnici šta treba raditi ili koje nalaze treba vaditi.

Gužve su katastrofalne, pogotovo srijedom kada dolaze trudnice.... Ja danas odoh do njega (radi drugu smjenu), trebam uputnice za urinokulture, pa vam javim koliko je duša bilo u čekaonici user posted image

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr.Murat Djuderija
19.8.2009 12:46:45   
Soleil
Jučer izgleda bila neka extra gužva...Nisam stigla ni uputnice dobiti...Par teta kaže čekalo od jutarnjih sati a na red došle tek oko 17h user posted image

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr.Murat Djuderija
19.8.2009 16:24:35   
Anoniman
Čula sam neznam jel istina da mora raditi obadvije smjene jer mu je kolegica otišla u drugu ambulantu da zamjeni nekog.Mogu misliti kako je čovjek umoran kad radi od 8 do 8,a toliko žena čeka na njega.Sigurno je dobar dr.čim mu je tolika gužva.

(odgovor članu Soleil)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr.Murat Djuderija
20.8.2009 17:13:52   
Soleil
Vjeruj da čovjek ne zna "kud goni". Ne znam da li je istina za te dvije smjene, ali ja znam da je meni jučer dao pogrešnu uputnicu i da mi se ne da ponovo ići kod njega.
Odoh kod dr opće prakse po uputnice.

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr.Murat Djuderija
21.8.2009 7:30:55   
Anoniman
Sve ti vjerujem,pa čak i za uputnicu,ja lično bi se izgubila među onolikim ženama,zamisli da te svaka po jednu riječ samo upita.

(odgovor članu Soleil)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *