|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:09:02   
ada_
Malo i o ovim novim nadama i njohovom radu....vise manje sve ih znam na Jezeru (mislim na doktori koji su tu vec odavno)ali me zanimaju ovi "novi" pa ako imate iskustva sa njima voljela bi ih cutiuser posted image ,najvise vasa iskustva sa gore navedenim doktorom,novom nadom,naseg GAK-a....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:21:19   
Medić*
Nemam iskustva sa njim posebno. Jednu noc me na Jezeru primio, mladji, onako fin dr. Upravo sinoc tako sa kolegicom pricam bas o njemu, kaze dobar a isto tako jos bolji ako se parama pogura, iz pouzdanih izvora user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:41:24   
Marija13
Ja sam o njemu cula sve najbolje, porodio moju prijateljicu, ona ga hvali, bez ikakve stele...a znam i zenu kojoj je spasio bebu...meni je bio ne prijemnom na dan poroda, ljubazan, mlad i lijep user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:44:52   
ada_
Hmm bas cudno meni nije htjeo primiti novac,gledao me zbunjeno da sam se postidjela user posted image ,ko ce mu ga znati
ja sam krenula vodit t kod njega zasad sam bila na par pregleda i super mi je ali poucena vec ranijim iskustvom i svim napisanim na ovom forumu o drugim doktorima zanima me jos neko misljenje o njemu da bi odlucila da li ostati kod njega ili preci nekom drugom?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:45:30   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Marija13

Ja sam o njemu cula sve najbolje, porodio moju prijateljicu, ona ga hvali, bez ikakve stele...a znam i zenu kojoj je spasio bebu...meni je bio ne prijemnom na dan poroda, ljubazan, mlad i lijep user posted image


I ja ovakvog znam sa tog jednog susreta user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:49:58   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ada_

Hmm bas cudno meni nije htjeo primiti novac,gledao me zbunjeno da sam se postidjela user posted image ,ko ce mu ga znati
ja sam krenula vodit t kod njega zasad sam bila na par pregleda i super mi je ali poucena vec ranijim iskustvom i svim napisanim na ovom forumu o drugim doktorima zanima me jos neko misljenje o njemu da bi odlucila da li ostati kod njega ili preci nekom drugom?


Ma ja, tesko je znati stvarno, sve je to od slucaja do slucaja sigurno. I ja sam u dilemi kome otici, kod koga se prebaciti nakon privatnog vodjenja trudnoce, raspitujem se...... Ovo iskustvo gore koje navedoh, tako je i bilo, eh sada dalje neznam I ja bih iskustva da cujem :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 7.1.2013 15:51:31 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:50:00   
zagy
Meni na pitanje kakv je ovaj doktor prvo palo na pamet - dobar brate user posted image doduše nije mu kakva konkurencija na Jezeru
Nemam lično iskustva s njim, ali cure iz čekaonice user posted image ga hvale de je dobar i ko doktor user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:55:21   
Marija13

nemoj tako, nije ni Murtezic za baciti user posted image

IZVORNA PORUKA: zagy

Meni na pitanje kakv je ovaj doktor prvo palo na pamet - dobar brate user posted image doduše nije mu kakva konkurencija na Jezeru
Nemam lično iskustva s njim, ali cure iz čekaonice user posted image ga hvale de je dobar i ko doktor user posted image



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 15:57:52   
amra_sa
Ustat' pa ga spomenut - to je moje mišljenje. Meni je pomogao, hvala mu do neba. Želim mu svu sreću ovog svijeta. Nek je živ i zdrav puno godina.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 16:02:13   
ada_
hehe da mi ovo muz procita sigurno bi rekao da se prebacim nekom drugom,po mogucnosti zeni user posted image ,a vec dva zadnja puta ne ulazi u sobu samnom kaze opusteniji doktor kad on nije unutra pa se bolje razumijemo user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 18:50:56   
Sittah
ja sam kod njega imala pregled jednom, dok je murtezić, koji me inače vodi, bio na godišnjem

ljubazan, detaljan, djeluje mi samopouzdano i kao da zna svoj posao, meni je bio ok, čak sam razmišljala da i ostanem kod njega, ali sam se ipak vratila kod murtezića

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 19:01:44   
moni
Moje iskustvo je odličan doktor, ljubazan,dobar čovjek, dobar stručnjak.Mene porodio na carski (drugi porod) i sve naj, naj o doktoru Katici.Da je više takvih doktora

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 19:17:21   
SREĆNA
Obrazovan, stučan, neiskvaren primanjem mita.Dva puta sam se srela sa njim na pregledu.Ničim izazvan bio je jako detaljan i ljubazan, pregled nije rutinski uopšte, sve pregleda od A do Ž, daje savjete i odgovara na pitanja.Definitivno pozitivno mišljenje o njenu imam, nadam se da će takav i ostati.

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 21:03:22   
ada_
hvala vam sve sam vise sigurnija u svoju odluku i izbor doktora...user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 22:02:41   
simba00
Eh, i mene je vodio dio trudnoće...

Lijep, zgodan... user posted image user posted image Što jes' jes'. Čuj Murtezić... nema on gore konkurencije, sve starohani :D

Šalu na stranu, vrlo obrazovan, detaljan, vrijedan. Znam da radi uvijek za praznike, valjda jadničak što je najmlađi. Nadam se da mu plate kako treba. Sve pohvale. Ja mu nikad dinara nisam dala, a pregledao me vrlo detaljno i pružio mi svu moguću pomoć.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 22:30:52   
tajra26
dr.Katica me vodio kad je moj doktor bio na godisnjem inace i mene je vodio dr.Murtezic i hvala mu na svemu do nebaaaaaaaaaa :) za dr.Katicu sve pohvale detaljan, ljubazan i sigurno ne prima pare jer sam mu ih ponudila i skoro da me doveo u nezgodnu situaciju... drugi put sam ponjela cokoladu koju je uredno dao sestri... stvarno jedno jako pozitivno iskustvo sa njim jer me primio i na porod...

ono sto ja zaista moram reci da imam lose iskustvo sa dr.Godinjakom ne znam kome je taj pomogao ali bolje da se nikada u zivotu vise ne sretnemo e taj voli pare i sve radi samo za pare...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr.Vahidin Katica
7.1.2013 23:03:18   
bucko
Svako ima svoje mišljenje, i iako nije on tema, ja bih samo stala na stranu dr Godinjaka. On je "kriv" za moju trudnoću, uredno je vodio (jeste riječ dukat, ali ja sam mu slijepo vjerovala i kad ćuti) i na kraju mi bio na porodu. Nikad nisam ni marke ostavila. Raspitivala okolo koliko, šta i na kraju iz vrlo dobrih izvora doznala da ne prima novac. Ja odnijela parfem na kontrolu poslije poroda, a ne bih ni to, neg' me moji natjerali. Inače sam protivnik mita! A dr. Katica - i on s Godinjakom u smjeni bio, pa malo svratio do mog hastala za porod da popričamouser posted image On me šio, pola godine kasnije, jedan dr na papa testu jedva vidio šav kolposkom kako je mahsuziju uradio. A da je kulturan jeste. Slađušan, nije moj tip, ali OK. Nadam se da će ostati takav. I user posted image user posted image za neuzimanje para, to volim čuti!

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr.Vahidin Katica
8.1.2013 0:22:35   
Valida
Eh, da i ja dam doprinos komentarima o dr. Katici. Vodi mi trudnocu i veoma sam zadovoljna, detaljan je, ljubazan, nije sujetan, bas onakav kakvi bi svi nasi dr. trebali biti.

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr.Vahidin Katica
8.1.2013 0:23:10   
teacher75
ja ga znam od prije 15ak godina iz grada (tad je tek student bio), svidjao se mojoj dobroj prijateljici. zvale smo ga david beckam- licio tada na njegauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr.Vahidin Katica
8.1.2013 0:35:50   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Valida

Eh, da i ja dam doprinos komentarima o dr. Katici. Vodi mi trudnocu i veoma sam zadovoljna, detaljan je, ljubazan, nije sujetan, bas onakav kakvi bi svi nasi dr. trebali biti.


U potpunosti se slažem. A + kad uzmemo u obzir ljubaznost, opću kulturu itd. koju mnogi doktori nemaju. Čovjek jednostavno nađe vremena za pacjenta.Ima odličan pristup pacjentu, ma pravi ginekolog-psiholog što jest, jest. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Valida)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr.Vahidin Katica
9.1.2013 16:43:55   
disaaa
Sve pohvale za dr. Katicuuser posted image user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr.Vahidin Katica
9.1.2013 17:17:34   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nemam iskustva sa njim posebno. Jednu noc me na Jezeru primio, mladji, onako fin dr. Upravo sinoc tako sa kolegicom pricam bas o njemu, kaze dobar a isto tako jos bolji ako se parama pogura, iz pouzdanih izvora user posted image


Ovo znam za Medjedovica, a za Katicu prvi put cujem da uzma bilo sta, a kamoli pare.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr.Vahidin Katica
9.1.2013 17:36:40   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nemam iskustva sa njim posebno. Jednu noc me na Jezeru primio, mladji, onako fin dr. Upravo sinoc tako sa kolegicom pricam bas o njemu, kaze dobar a isto tako jos bolji ako se parama pogura, iz pouzdanih izvora user posted image


Ovo znam za Medjedovica, a za Katicu prvi put cujem da uzma bilo sta, a kamoli pare.


Moguce. Mozda sam i pogresno cula ime od nje, uglavnom zena je imala porrodjaj u 5 mj, nedavno, i platila je user posted image Na Jezeru, tako su je bolje pogledali. Mada mi se cini da je Katica prezime user posted image

A drago mi je da za ovog Katicu ( ja ga samo jednom na kontroli imala ) inace vodim privatno, sto zene navode lijepa iskustva.

< Poruku je uredio medic slatki -- 9.1.2013 17:38:23 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr.Vahidin Katica
9.1.2013 17:57:05   
AnLu
Nije mi vodio trudnocu ali mi je bio na porodu zajedno sa Murtezicem, radili mi carski i svaka mu cast, dosta poznanica je islo kod njega i kazu da nece pare i da su prezadovoljni, a Medjedovica bolje da nikad u zivotu ne sretnem, ne znam ko je takvim kao njemu dao da polozi hipokratovu zakletvu.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 12:38:21   
ada_
dr.Edina Medjedovica ako jos jednom sretnem kuku njemu,muz ga vec odavno ceka da mu "zahvali" na svemu user posted image nadam se da ga vise nikad necu sresti niti njega niti dr.Rovcanina...a dr.Begic je hvala Bogu otisao u penziju...
A dr.Katica mi je sve drazi user posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *