|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr. Boris Nikulin
18.7.2008 14:22:18   
bellma
Pozdrav svima..
Ja sam u 36 sedmici trudnoće i do sada sam isla samo u dom zdravlja na preglede, međutim prije dva dana su me poslali na koševo da uradim ctg.
Nalaz mi je potpisao dr Nikulin i kod njega bi sada trebala dolaziti na kontrolu, pa me interesuje dali neko od vas ide kod njega i kakva su vaša iskustva s njim.
Dali da ostanem kod njega ili da mjenjam dok jos imam priliku..user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr. Boris Nikulin
18.7.2008 14:29:05   
Suzana
Draga Belma,
 
Super te je Dr preuzeo i nemoj da ga mijenjas.
Ja sam prije nepuna 2 mjeseca rodila moje blizance i upravo mi je Dr Nikulin radio carski rez.
 
Sretno!

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr. Boris Nikulin
18.7.2008 23:13:33   
Visnja RR
On je super lik...meni je radio amniocintezu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr. Boris Nikulin
19.7.2008 12:27:06   
bellma
Meni se učinio dosta prijatan ali reko da cujem i vaša mišljenja.user posted image
Hvala vam na odgovorima... 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr. Boris Nikulin
22.7.2008 10:18:33   
MANI
 Ja sam ležala na Koševu i on mi je radio carski,sve pohvale i sigurno je prvo čovjek,a zatim i doktor,što se baš ne može reći za sviju gore. 

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr. Boris Nikulin
27.7.2008 16:56:16   
Nadi
Dr Nikulin mi je vodio trudnoću, porodio me i definitivno sve pohvale.

(odgovor članu MANI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr. Boris Nikulin
28.7.2008 10:02:27   
bubamara80
ja kad god ga vidim gore pomislim njegov jedan prst je veći nego u mog dr.Begića čitava ruka user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr. Boris Nikulin
1.10.2008 21:06:49   
bebbe RR
Dr Nikulin je super! Mene je porodio prije skoro 14 godina. Preporucujem ga uvijek i svima. Mojoj najboljoj drugarici je vodio trudnocu i porodio je prije 2 godine i dijeli moje misljenje. I, kao sto je neko od vas rekao, prvo je covjek, pa potom doktor, sto je ipak najvaznije. Pozz

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr. Boris Nikulin
1.10.2008 22:19:22   
mivica
Ja sam ga hvalila vec na temi ginekolozi, vodio mi je trudnocu i uspjesno porodio 21.06. ove godine. Stvarno nemam nikakvih zamjerki, odličan je i svakom bih ga preporučila.  

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr. Boris Nikulin
1.10.2008 22:59:26   
jasmina_mm
Dr. Nikulin je meni radio ciscenje na vakuum i zahvalna sam dragom Bogu sto sam naletjela na njega jer je stvarno odlican doktor. Nisam ni znala nikoga na GAK-u, ali eto imala sam srece. Najbitnije mi je bila podrska i shvatanje a on mi je to pruzio. Iz razlicitih izvora znam da doktori znaju biti itekako odvratni na ciscenju, ali za njega sve pohvale...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr. Boris Nikulin
2.10.2008 15:56:07   
beban
Da da da je takvih moralnih doktora više bilo bi nam mnogo bolje i ja imam jako prijatna iskustav sa dr. Nikulinom stvarno je ČOVJEK I POuser posted image user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr. Boris Nikulin
2.10.2008 16:06:17   
Mika
Blago vama drage moje žene! Meni se od dr. Nikulina povraća!
Posljednji dan borbe za svoje bebe (20-ta nedjelja trudnoće sa blizancima) mi on bio na dežuri, nije me ni pogledao, kad mi je vodenjak počeo ispadati iz vagine, čekala sam ga 5 minuta na nogama sa vodenjakom u ruci da dođe. Hladno se ušetao u ambulantu, nije me ni tad pogledao, samo probio vodenjak i rekao sestri šta da mi da od terapije, i još odbio sestrin zahtjev da porodim svoje bebice u rađaoni, nego joj rekao da zbog administratinvnih zapreka trebam roditi na krevetu u sobi među ženama!!!
Vama sretno ali nadam se da će ga stići moje kletve jer ako nije mogao da mi spasi djecu mogao je bar da se ponese ko čovjek prema čovjeku a ne kao čovjek prema životinji! I veterinari imaju više razumjevanja za svoje pacijente nego što je on pokazao prema meni!


_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr. Boris Nikulin
2.10.2008 18:47:02   
Rabi
Ja cu samo da ti kazem da je mene pustio iz bolnice a vec mi je bila otisla veca kolicina plodne vode, a i jos uvijek mi je oticala!!!! Takvo nesto nije smio uraditi ni pod razno! Navece sam otisla kod svog dr. na ultrazvuk i on me ponovo ostavio u bolnici!
A sledeci dan oko podne mi nije valjao CTG pa narednih 48 sati. Znaci 48 sati sam bila u ne izvjesnosti, Ctg nevalja a niko nista ne radi. Bila sam na pola luda...I onda je bilo po hitnom postupku...
Odoh ja s teme, nego ja bih ti preporucila dr. Naimu Imsirija. Zena mi je uradila carski fantasticno! Al to je najmanje bitno vjeruj mi. Ono sto je mene iznenadilo i to pravo, je to da me obilazila svaki dan po 3 puta!!! A nisam joj ni dinara dala!!! I nije mi vodila trudnocu, vec se ona taj dan zadesila u dezuri.

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr. Boris Nikulin
2.10.2008 18:49:06   
Rabi
Jos sam samo zaboravila reci sta bi bilo da sam ostala kuci i otisla na kontrolu za 7 dana kao sto mi je dr. Nikulin rekao? Pa iskreno strah me i da pomislim!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 13:08:18   
mivica
Stvarno mi je zao sto vam se takvo sto dogodilo, iskustva su razlicita, meni je opet spasio trudnocu, jer mi privatnica nije vidjela da moram uraditi serklaz, a on je prvim UZ-om to konstatovao!!! Na kraju, ne postoji idealan doktor, svaki od njih je u zivotu sigurno grijesio i grijesit ce. Niko nije idealan, iskustva su razlicita, a koliko god zeljeli da se takve stvarri ne desavaju, nazalost to ce se i dalje dogadjati bez obzira na iskustvo doktora i novu tehnologiju, kojom se oni danas sluze!!! user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 13:18:24   
bebbe RR
Mika bas mi je zao zbog tako tuznog iskustva, a i zbog tebe Rabi. Sto rece mivica, ljekari i grijese i grijesice, najtuznije da su njihove greske uvijek najskuplje placene. Isto tako, ja mislim, da nije fer daginekolog koji vodi trudnocu ne porodi zeni. Ipak, njega vidjamo cijelu trudnocu, naviknemo se i opustimo... I svi smo razliciti, zato mislim da je vazno da nam doktor "legne". Jednoj mojoj drugarici i meni dr. Divanovic nije nikako pasao, ama bas nikako. A, nasa treca drugarice je obje trudnoce vodila kod njega i i dan danas je odusevljena... Tako je to...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 13:19:52   
Mika
Hvala na informaciji Rabi, pretpostavlam da dr. Naima radi na Koševu u kojem slučaju ne dolazi u obzir jer ću ja pokušati izbjeći Koševo u narednoj trudnoći. To što je dr nekom dobar a nekom nije, mogu ja razumjeti, ali da nekome spasi trudnoću a nekome tako idiotski ugrozi istu nije meni samo mala greška koja se dešava jer smo svi ljudi. Ovo su kardinalne greške koje se doktorima nebi smjele dešavati!!!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 14:46:37   
novi clan
Ja ni sama ne znam sta bi rekla o Borisu.Sa drugom trudnocom sam zavrsila u bolnici zbog krvarenja i tad me preuzeo Nikulin. Sve je nekako islo i onda je rekao da mi radi aminosintezu i dan poslije toga pukao mi je vodenjak i on je rekao kako se nista vise ne mze uciniti i izazivao mi je bukvalno porod sa gelom tako da sam ja rodila medju zenama u sobi. i kad je sve bilo gotovo odveo me u salu kao da bi me ocistio. (bila sam u 19 nedjelji trudnoce)

Sad sa drugom bebom sam cijelu trudnocu isla privatno i na kraju sam se njemu javila jer nisam znala kome cu i sad je sve bilo ok mogu reci stim da mi je izazivao porod (bio je tad dezurni)
Sto  se tice njegove ljubaznosti super je ( kao i svaki kad mu das kovertu)

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:11:35   
Mika
E draga moja, koliko god mi je teško i žao što ti se to desilo toliko mi je drago da sam čula da se jedna žena ipak porađala u sobi među ženama da me nebi ponovo pravili ludom!!! Meni je isti Nikulin tako namjenio u 20-toj nedjelji trudnoće sa blizancima ali sam se ja pobunila i rodila sam u rađaoni. Kad sam pisala žalbu, jedan od doktora se osjetio toliko prozvan da je rekao da nije tačno da se žene porađaju na krevetu u bolničkoj sobiuser posted image  E sad znam da je to tačno!!! Stoka pogana!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu novi clan)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:22:16   
Lulu_
izvinjavam se sto skrecem sa teme ali MIKO imali sta novo u vezi sa tim zalbama

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:33:54   
Mika
Evo pa pročitaj

http://www.ringeraja.ba/forum/Potres_na_GAK-u%21%21%21/m_122110/tm.htm

nakon dosta novih informacija tipa da je obdukcijski nalaz pokazao da su i bebe i posteljice bile zdrave te da je 90% uzrok spontanog pucanje veze između posteljica i materice, koja se moguće mogla održati da su doktori imali volju!!! te da su doktori spavali i nisu ih smjeli buditi...trešće se Bosna a Boga mi i Hercegovina!!!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:40:50   
Lulu_
to sam sve procitala ali to sto si mi sad rekla je novo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image
svaka ti cAST PA IMAS TOLIKO SABURA DA TO RJESAVAS NA TAJ NACIN.KULTURNO I CIVILIZOVANO...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:44:34   
Mika
Draga Lulu, mislim da će mi trebati pomoć nekih članica foruma jer su mnoge ovdje pretrjele užase na Koševu a niko to nikad nije iznio na vidjelo, i još me prave budalom da to što se meni desilo u stvari mi se nije desilo!!! Poludim na to svaki put!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:52:21   
Lulu_
TO STO SI ZAPOCELA JE JEDNA VRSTA ,HAJMO JE NAZVATI TAKO ,REVOLUCIJE
SUSREST CES SE I SA LAZNIM SVJEDOCIMA KOJI SU KAO KO FOL LEZALI SA TOBOM U SOBI I SAD SVJEDOCE DA NIJE BILO TAKO.I SUSREST CES SE I SA KO FOL SESTRAMA KOJE SU KO FOL BILE TU I TO je jedan zacarani krug kojeg treba prekinuti a ja da sam bila na kosevu po svaku cjenu bih izjavila ono sto je bilo a ako ima zena koj to nece uciniti nek im je na dusu jer sutra ce se gore poradjati njihove sestre i snahe a Boga mi i djeca.


-ZLOBNIM LJUDIMA JE POTREBNO SAMO DA DOBRI SUTE I NISTA NE RADE-
ko god suti SAUCESNIK JE

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:55:27   
M kao Mama
Draga moja Aida biće teško, i bolno, ali naprijed moramo iči i to zajedno, ja ću ti pomoći, ti znaš kako, pa ko bude duže živo, ali pravda će jednog dana izači na vidjelo

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *