|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:23:42   
vogelce
cao cure! nova sam na forumu a imam puno pitanja koje mi vi mozda mozete odgovorit. meni je termin za carski rez zakazan 20.08 u opsstoj bolnici. dosad me je dr. masic vodio i trebao me je i porodit. medutim na komisiji je umjesto dr. gutic bio dr.puzic, koji mi je zakazao termin i dao nekog lijevog doktora, cak mi je naglasio da bi me on mogao operisat al jasno dao do znanja da  ta USLUGA kosta. na pregledu se je navaljivao na stomak sto je strasno boljelo, da provjeri jel se beba okrenula. mislim da bi i ultrazvuk tome posluzio. ja sam samo zaprepastena i isprepadana user posted image . ima li neko iskustva s tim doktorom ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:27:49   
bebano
Draga Vogelice,
 
zao mi je sto si dozivjela ruzno iskustvo sa ovim doktorom. Ja ti na zalost ne mogu iz licnog iskustva nista reci za njega, jer su mene (isto tako na carski)poroditi dr Masic i dr Nakas, koji su za svaku pohvalu user posted image . Ali zenu koja je lezala samnom u sobi je porodio dr Puzic i znam da ni ona nije bila odusevljena njime. Kaze da je prilicno grub pri pregledu i da je onako nadobudan. Isto tako kaze da vrlo jasno ocekuje neku naknadu za svoj posao bas kao sto si i ti rekla. A koji je to drugi ljekar za kojeg je on rekao da ce te poroditi? Mozes li se sjetiti prezimena?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:28:24   
Honey3
Pozdrav vogelce dobro dosla....A zbog cega trebas roditi na carski?Ja koliko sam cula dr.Puzic moze okrenuti bebu u stomaku,pa da ti nije to radio?

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:28:47   
acudesa
mene je vodio puzić i meni je bio odličan, pravi stručnjak ali saslušaj ti još mišljenja
operisao me je (carski rez) dr. Drljević odlično, vjeruj da mi se šav skoro i ne vidi, a i dobro se osjećam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:32:37   
Honey3
i meni je Puzic vodio drugu trudnocu bio je ok...samo nije mi bio na porodu,tu neznam kakav jeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:33:02   
vogelce
moram na carski jer je beba okrenuta guzom. nije mi pokusao okrenut bebu, to sigurno, samo je izuzetno grubo pritiskao stomak, potvrdio masicevu dijagnozu da je beba guzom okrenuta i to je to. a na to da me je zaista boljelo to i da bi voljela da me operise doktor koji me i vodi, nije nista rekao, samo da ce me neki novi operisat il da se DOGOVORIMO kad dodem 19. da on to uradi

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:33:03   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: zaha

Pozdrav vogelce dobro dosla....A zbog cega trebas roditi na carski?Ja koliko sam cula dr.Puzic moze okrenuti bebu u stomaku,pa da ti nije to radio?


To je tzv. ručni zahvat okretanja bebe, ali ni za živu glavu nedaj da ti to rade.
Da je meni to pokušao uraditi, ja danas ne bi imala bebu od 16 mjeseci, naime - pupčanica joj je bila obavijena dva puta oko vrata.
Da je pokušan ručni zahvat, moglo je fatalno završiti po nju. Prekinulo bi pupčanicu ili bi je ugušilo. Puj puj puj.

Ako nemaš povjerenja u tog ljekara, probaj doći do nekoga drugoga.

Ja sam imala carski na Koševu, isto tako dogovoren jer je malena išla zadkom.


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:34:28   
acudesa
je li taj novi drljević, on je mlad ali super radi


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:37:50   
Arijana2
Smiri se nemoj panicariti sve ce biti ok ako Bog da,ja sam se porodila carskim rezom u opstoj prije mjesec i nesto,operaciju je radio dr.Drljevic i stvarno sam zadovoljna.Svakako porazgovaraj sa doktorom i pocasti koga treba oni su svi pomalo vec oguglali na naseprobleme.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:37:54   
anelinos
Ja znam da su svacija iksustva razlicita al dr. Puzic je moju sestru vodio od pocetka same trudnoce pa sve do kraja i porodio je.. Moja sestra je prezadovoljna snjim za svih decet mejseci nije nikad mu dala novac , nit je on bilo kakvim ponasanjem to pokazao da treba da se da par puta iz zahvalnosti i u znak paznje jer je uvijek bio jako ljubazan mu je sestra odnjela neko pice i neku slatko al je to uvijek bilo svadja i prepiranje jer on to nije htjeo da uzme.... kad se priblizavao termin odma je sestri rekao da ce je on poroditi i tako je i bilo sestri je pukao vodenjak kuci navece a oni su se svakako dogovrilida dodje taj dan i legne a eto bebac pozurio noc prije ujutru je primljena dr. dosao u smjenu ukljucio joj infuziju a sobziromda je vec odtsa bila otvorena za neki pola sata je otisla u salu a pordila se u toku od 5 minuta bez ijednog konca, moja sestra kaze da ne moze da vjeruje da je sve tako lako proslo i njemu je neizmjerno zahvalna jer je od ulaska u salu joj pomagao dase porodi davao joj i upute u naslanjao jojse na stomak da lakse beba izadje al to Zaboga nije nista strasno samo olaksavajuce tko da mislim da svako ima svoje iskustvo al covjek je stvarno izvrstan dr. velika raja i saljivdjija samo ga treba upoznat isla sam par puta sa sestrom i bas mi je cikica super..... i jos da kazem sto se tice davanja novca pa ja tu ne vidim nista lose vsako zeli sebi najbolje i svojem djetetu i lagan porod a zasto i ne nagraditi doktora kad ti zaista istinski pomogne i bude uz tebe 9 mjeseci ..... eto sory na opsirnosti samosam prenjela sestrino iskustvo.....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:38:00   
Honey3
ma ne sikiraj se bit ce to dobro ako Bogda,kazu da su gore svi dok.dobri.Ja koliko znam Masic ne radi uz Ramazan pa mozda zbog toga nece biti na poroduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:41:40   
vogelce
stvarno neznam kako se zove, u tom trenutku sam bila izgubljena, nisam zapamtila.
u labaratorijskim nalazima se je pokazalo da mi je povisen broj bakterija u urinu,internista mi je rekao da pijem amoxibos, ja sam cekala tu komisiju da vidim snjim dal smijem pit, medutim drr. puzic je rekao samo ako je tako internista rekao da pijem,nije ni pogledao nalaze. jel neko od vas u trudnoci pio taj antibiotik? neznam koliko je opasno za bebu,pogotovo sad pri kraju

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:45:12   
vogelce
znam i ja da je kod nas to praksa za novac, nije ni problem pocastit doktora, samo citava situacija i pristup. masic radi do kraja mjeseca i carski takoder, to znam za sigurno. 

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:47:48   
acudesa
nemoj da se sekireš, pa nisu oni ...., ne znam, doktori su , sve će dobro proći ko god da te zapadne da te radi
i mene je on vodio a porodio me deseti za koga tada nisam ni čula, sve prošlo ok

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:50:55   
Visnja RR
za vrijeme posta dr.Masic NIKADA ne radi...
Puzic je vrlo strucan doktor btw kao i cijela ekipa u Opcoj

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:53:01   
meli
draga vogelce, ja sam 10 dana prije termina pocela piti amoxicilin zbog neke upale mokracnih kanala. mislim da ti ne bi propisao da pijes bez razloga. i ja sam rodila na carski rez jer su bebi opali otkucaji srca. mojoj prijateljici je dr puzic vodio trudnocu i porodio je. ona je prezadovoljna sa istim iako je imala pravo tezak porod ( imala je preko 20 konaca ).
nemoj se sekirati, bice to sve aBd uredu.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:54:36   
abh
Nemoj se sikirati. I mene je je porodila dokotrica Aida, koju sam tad prvi put vidjela, i sve je super proslo. Svi dokotri u Vojnoj bolnici su dobri, nemoj se sikirati.

_____________________________

Omar, 13.12.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=236

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 16:57:28   
vogelce
ako tako kazete, svasta se covjek naslusa, ja sam isprepadana vise, valjda ce bit sve ok pa ko kod me zapao

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 17:01:16   
bebano
A i ovo se slazem sa zenama da su svi u Opstoj stvarno strucni. Neko ima bolji pristup pacijentu, neko losiji (opet zavisi sve ko koga kako dozivljava) ali sigurno da je cjela ekipa super. I mene je vodio dr Masic pa kada sam dosla na porodo docekao me Dr Nakas, koji je meni djelovao prilicno mlado i neiskusno. Ja se prestravila i pomislila "gdje ce me ovaj poradjati tj operisati" jer je bio casrki, a sve ispalo za 10. On je zvao i Masica tako da su bila obojica. Ma svi su dobri i znaci ako je Puzic malo grublji pri pregledu ili tako nesto ne znaci da nije stucan. Ja sam zaista cula da voli lovu (opet kazem samo cula) ali boze moj, ja kada sam krenula gore bila sam u stanju dati lovu svima samo da moja bebica i ja budemo dobro.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 17:03:47   
acudesa
ne sekiraj se, i javi nam šta se dešava


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 17:04:38   
Anoniman
Meni je dr. Puzić vodio trudnoću posljednja 3 mjeseca i mogu ti reći da je prije svega divan čovjek i jedan veliki profesionalac!! Malo jeste grub prilikom pregleda, al Bože moj.... Moj bebač je do 36 sedmice sjedio u tibi i on ga je okrenuo a da ja to nisam ni znala ni osjetila user posted image  On me trebao poroditi i ponudio da se dogovorimo i pristala sam. Al pod ovo dogovorimo podrazumjevam fakat dogovor bez ikakvog podmičivanja i poklona. Moja sveki mu je otvoreno nudila novac ali on nije pristao na to!!

Moj bebac je poranuo pa sam se ja porodila sat prije nego je dr. stigao u svoju smjenu user posted image
Kako ostale forumašice rekoše, sav tim iz Opće bolnice je jako stručan i odličan, s toga ne brini, ko god da te porodi - u dobrim si rukama user posted image  samo slušaj njihove upute, sarađuj i nemaš brige user posted image

(odgovor članu vogelce)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 17:04:51   
vogelce
taman sam i ja takva, dat cu mu ja pare, nije problem nikakav al samo da znam da ce sve ok bit

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 21:23:38   
Hanady RR
ma dr. Puzić je super...gluposti pričaju svi oni koji nisu bili kod njega. Čovjek je porodio 15.000 beba za svoj radni vijek do sda nema potrebe da se brineš. mene je porodio sa prvom bebom i vjeruj mi sad kada sam sa drugom ležala nakon carskog reza baš mi bilo milo što me on prirodno porodio, kod njega nema paćenja žene cijeli dan da te porodi on to sad pa sad, mene porodio za 45 minuta a došla 1 prt otvorena. nakon toga muž ga počastio, al je i bez te love posao super odradio. malo je luckast voli se zezat al je super doktor, jest i malo grub al sad u drugoj trudnoći iako me vodio dr. mašić pošto sam ležala u bolnici mjesec dana do poroda ja sam molila Boga da se porodim prirodno dr. Puzić mi kaže da nemaš kamen u žuči i da nije pupčana ovako obmotana ja bih ti bebu okrenuo. I on čak ako je neokrene u toku trudnoće to jedini zna uraditi za vrijeme poroda.

Ma ne brini Puza je grom.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
6.8.2009 21:26:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady


Ma ne brini Puza je grom.user posted image



E baš ovako user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
7.8.2009 0:00:52   
Adana
IZVORNA PORUKA: Hanady
Ma ne brini Puza je grom.user posted image



Slazem se u potpunosti! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Meni je dr. Puzic vodio zadnjih par mjeseci trudnocu, nekih 3-4. I zaista je i strucan i fin. On me i porodio na CR. user posted image  I prezadovoljna sam. Sa njim je u sali bio i dr. Masic.
Meni licno NIKADA nije trazio nista, niti je pristao ista da uzme kada je moja sveki donijela. Mislim da mu je moj tata donio neko pice nakon poroda, ono da ga pocasti i to je uzeo. Cak nas je savjetovao da nista ne nosimo sestrama jer nema potrebe, mozda kafu i sok, ali nista vise...
Jeste malo grublji, to stoji, ali je zato strucnjak. I on je prosle godine svoju zenu porodio na CR. user posted image
Eto mila, ako ista pomaze sve sto si cula. Svi u Vojnoj bolnici su strucni i zaista nema veze ko ce te poroditi. A Puzic je za 10 u svakom pogledu!
Sretno!

(CR ti je zakazan na moj rodjendan. user posted image  Super! user posted image )



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Rubi?
DM

Da li ste za to da nam Višnja otkrije ko je Rubi?

a) DA (75%)

b) NE (13%)

c) OSTALO-navedi (12%)


Broj svih glasova: 126

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *