|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 16:19:15   
fasulka
Dragi cure,

Ja sam iz Ukrajine ali vec drugu godinu zivim u Sarajevu. Proslu sedmicu sam saznala da sam trudna pa sad imam dilemu kod kojeg doktora da vodim trudnocu - drzavnog ili privatnog. Prije trudnoce bila sam u Clarusu kod dr. Hadzismailovic pa i danas sam otisla kod nje na prvi pregled. Muz insistira da je sigurnije kod drzavnog doktora. Sta vi mislite? Sta je bolje - drzavni ili privatni ginekolog i zasto?

Unaprijed hvala na odgovorima i izvinjavam se na greske u tekstu user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 16:30:19   
maja78 RR
fasulka dobro dosla

ma ti nemas greske u tekstu :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu fasulka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 16:36:30   
fasulka
maja78 RR, hvala na dobrodoslici :)

Bas mi je cudno da nema gresaka :) Ali sigurno bice puno user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 16:39:04   
Anoniman
Ako imas novaca ja preporucujem privatnika iz vise razloga

nema cekanja u ordinacijama, posveti se pacijentu 100% (pregled i razgovor traje po sat vremena), uz se radi svaki put (izmedjuostalog prati i tvoju kilazu, opste stanje, pritisak, urin), imas pravo da zahtjevas odgovore na sva pitanja...tj. da ga "upeglas", dobijes i br. mob. sto ja smatram jako bitnim...ma ukratko...trudnoca se vodi  temeljito

e, jedino ako imas nekog u drzavnoj...pa da odmah vodis trudnocu u bolnici...pa da te taj isti dr. i porodi...e to smatram idealnim

(odgovor članu fasulka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 16:43:04   
fasulka
Ako imas novaca ja preporucujem privatnika iz vise razloga

nema cekanja u ordinacijama, posveti se pacijentu 100% (pregled i razgovor traje po sat vremena), uz se radi svaki put (izmedjuostalog prati i tvoju kilazu, opste stanje, pritisak, urin), imas pravo da zahtjevas odgovore na sva pitanja...tj. da ga "upeglas", dobijes i br. mob. sto ja smatram jako bitnim...ma ukratko...trudnoca se vodi  temeljito

e, jedino ako imas nekog u drzavnoj...pa da odmah vodis trudnocu u bolnici...pa da te taj isti dr. i porodi...e to smatram idealnim


dadada, bas ti hvala na odgovoru!

Stvarno mozda cemo traziti odmah doktora u bolnici, a sad za sad cu nastaviti kod privatnog.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 17:34:19   
emy24
prije svega zelim ti dobrodoslicu na forumuser posted image user posted image user posted image ,a sto se tice tvog pitanja eh naravno da svak ima razlicito misljenje,ja sam sa prvom trudnocom isla kod privatnog doktora nadavala mu se para i para,da bi kad je doslo vrijeme poroda njega nema ni na mapi,a jos radi u bolnici gdje sam se ja porodila....porodila me je doktorica koju sam prvi put vidjelauser posted image sad sam ponovno trudna i odlucila sam da idem kod  nje u bolnicu da mi vodi trudnocu,pa radije cu njoj dati para ali znam da ce biti tu,a imam osjecaj da je ovim privatnicima bitna samo brojka trudnica na kraju dana i koliko su zaradili
p.s opet kazem svak ima pravo misljenja i odluku gdje da ide...
sretno ti u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu fasulka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
25.2.2011 23:51:52   
leona81
Ja sam vodila trudnocu u Clarusu i dr Amra mi je preporucila doktore koji bi me mogli poroditi tako da sam na njenu preporuku otisla u 8 mj trudnoce na Kosevo i nastavila tamo voditi trudnocu i porodila se na carski rez zbog zatka...sve je proslo odlicno
kod privatnika ne gubis vrijeme vec dodjes kad ti je zakazano i sve zavrsis, znas sve do u detalje i pitas ako ti nesto nije jasno...na Kosevu sam ja tih nekoliko UZ cekala satima u tako visokoj trudnoci sa svim ostalim ljudima koji cekaju UZ, nemaju odvojen dio za trudnice, to je bila jos stara zgrada i UZ se nalazio u podrumu i nemas gdje sjesti jer bude bruka ljudi, i nadas se da je tvoj dr tu, ako nije onda ga trazis po bolnici...odradi te nabrzinu, napise nesto na onaj papiric i kaze da dodjes tad i tad...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
26.2.2011 20:25:18   
tukica
Ja bih ti od srca preporucila privatnog doktora jer sam se i ja na pocetku trudnoce dvoumila da li da  idem privatniku ili u drzavnu bolnicu i buduci da mi je rodica radila u drz.bolnici, prevagnula je ta strana, mada sam se jaaaaako pokajala buduci da su doktori neljubazni (moja sopstvena rodica me zafrkavala, pa sam odustala od nje), pa sam promijenila jos 2 doktora jer nisam bila zadovoljna i uvijek isto, jako su povrsni, bezobrazni, kada imas zakazan termin dodjes na red tek za 2-3 sata, cekas, stojis, k'o budala se osjecas, tako da sam sad u 8.mjesecu otisla kod privatnika i ako ikada vise budem trudna, to cu odmah uraditi... tu znas, koliko para toliko muzike... bar se prema tebi lijepo ophode...i znas da za svoje pare imas pravo da pitas stagod zelis, a kad si kod ovih doktora u drz.b. pregled traje 5 minuta i to je to... 

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
26.2.2011 21:52:29   
Medić*
Uglavnom nisam odusevljena odnosom ljekara koji rade u drzavnim bolnicama,u cekaonicam su uvijek veliki guzve, ljekari se ponasaju kao da treba da dodjes pripremljen, opusten,  sto je nemoguce posebno kada je u pitanju trudnoca i prvo dijete, a ja dodjem sa spiskom pitanja ali se ne usudjujem pitati ili pitam ali zbog guzve ne dobijem kompletan odgovor i sl.  To ipak ne znaci da su ljekari u drzavnim losiji ili bolji od privatnika, samo je razlika u pristupu, uvjetima rada i brzini obavljanja pregleda i sl. Ja sam kompletnu trudnocu vodila privatno kod odlicnog, profesionalnog i jako pristupacnog ljekara odnosno ginekologa, pitaa sve sto me zanima a dobila besprijekorne i kvalitetne odgovore na postavljena a i na nepostavljena pitanja... jeste da se plati ali se i isplati bez stresa, cekanja i guranja po cekaonicama.   Pocetkom 9 mj sam po preporuci svog ljekara otisla u Vojnu bolnicu, par dana isla tamo i prije vremena se porodila, porod obavio takodje odlican ljekar tako da sam imala srece i kod privatnika a i kod drzavnog ljekara sto se tice porodjaja user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
28.2.2011 9:55:11   
entinte
IZVORNA PORUKA: fasulka

Dragi cure,

Ja sam iz Ukrajine ali vec drugu godinu zivim u Sarajevu. Proslu sedmicu sam saznala da sam trudna pa sad imam dilemu kod kojeg doktora da vodim trudnocu - drzavnog ili privatnog. Prije trudnoce bila sam u Clarusu kod dr. Hadzismailovic pa i danas sam otisla kod nje na prvi pregled. Muz insistira da je sigurnije kod drzavnog doktora. Sta vi mislite? Sta je bolje - drzavni ili privatni ginekolog i zasto?

Unaprijed hvala na odgovorima i izvinjavam se na greske u tekstu user posted image



Draga fasulka,
 
Ja ću ti navesti samo svoj primjer pa ti odluci kako ces i sta ces dalje. Ja sam trudnocu potvrdila kod privatnika i odmah sam odlucila nastaviti ici kod njega jer ti kod privatnika placas njegovo vrijeme i maksimalno ti se posveti... Prati ti kilazu, pritisak, razgovara sa tobom minimalno pola sata...
A sto se tice drzavnih e to je vec drugi par rukava... cekas pa kad dođeš na red iako ti je ranije rekao kad da dođeš. Naravno uvijek iskrsne nesto hitno pa dođeš u situaciju da satima cekas... Ja idem na obje strane... U bolnicu jer imam jos mjesec i po do poroda a privatno radi detaljnog pregleda... Zelim ti ugodnu trudnocu... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu fasulka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
28.2.2011 11:06:48   
fasulka
dragi svi!
Hvala lijepo na savjetima!


(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
28.2.2011 11:23:44   
rose
IZVORNA PORUKA: fasulka

Dragi cure,

Ja sam iz Ukrajine ali vec drugu godinu zivim u Sarajevu. Proslu sedmicu sam saznala da sam trudna pa sad imam dilemu kod kojeg doktora da vodim trudnocu - drzavnog ili privatnog. Prije trudnoce bila sam u Clarusu kod dr. Hadzismailovic pa i danas sam otisla kod nje na prvi pregled. Muz insistira da je sigurnije kod drzavnog doktora. Sta vi mislite? Sta je bolje - drzavni ili privatni ginekolog i zasto?

Unaprijed hvala na odgovorima i izvinjavam se na greske u tekstu user posted image



Amra je odlicna doktorica i meni je vodila trudnocu do kraja...zao mi sto nema porodjajnu salu i porodila bih se kod nje...kod drzavnih sam bila mozda 2 puta u zivotu i u 9-om mjesecu trudnoce u bolnici na ctg...koliko sam ja cula...ako trudnocu vodis kod drzavnih, ne urade ti svaki put UZ, nego se nesto narucujes...pa masa trudnica ide paralelno i privatno radi redovnijeg UZ...ja ti predlazem da ostanes kod Amre a ti opet kako hoces...zene su nekako zadovoljnije pregledima kod privatnika...plati se ali i dobijes uslugu kako treba



< Poruku je uredio rose -- 28.2.2011 11:24:10 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu fasulka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
28.2.2011 11:26:23   
rose
IZVORNA PORUKA: emy24

prije svega zelim ti dobrodoslicu na forumuser posted image user posted image user posted image ,a sto se tice tvog pitanja eh naravno da svak ima razlicito misljenje,ja sam sa prvom trudnocom isla kod privatnog doktora nadavala mu se para i para,da bi kad je doslo vrijeme poroda njega nema ni na mapi,a jos radi u bolnici gdje sam se ja porodila....porodila me je doktorica koju sam prvi put vidjelauser posted image sad sam ponovno trudna i odlucila sam da idem kod  nje u bolnicu da mi vodi trudnocu,pa radije cu njoj dati para ali znam da ce biti tu,a imam osjecaj da je ovim privatnicima bitna samo brojka trudnica na kraju dana i koliko su zaradili
p.s opet kazem svak ima pravo misljenja i odluku gdje da ide...
sretno ti u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image user posted image



pa jedino ako te porod zakaci po danu ili ako ga dogovoris mozes dobiti svog doktora na porodu...mene je u bolnici vodio masic ali kad je pukao vodenjak, porodio me dezurni doktor, dr. drljevic i ja sam opet zadovoljna

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
8.3.2011 2:51:51   
AnaB
Kojeg privatnika preporucujes, covjek se izgubi kad pocne citati sve te silne teme o njima, help!

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
8.3.2011 6:30:04   
ElmaB
Evo ja ću ti preporučiti dr Hadžiomerovića, ako hoćeš broj, pošalji mi PP.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu AnaB)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
8.3.2011 8:16:12   
ziki
Ja sam i prvu i evo sad drugu trudnoću vodila privatno. Dr kod koje sam išla i idem radi u bolnici i posle 24 satne dežure je došla  da me porodi. Ta ista dr mi je kad sam regulisala knjižicu predložila da dolazim u bolnicu. Ja sam prezadovoljna, žena je detaljna, oprezna, bezkonačno strpljiva, odgovara na sva pitanja, možeš je pozvat telefonom kad te nešto interesuje... Jednom sam kod nje bila u bolnici radi ctg-a, gužva je i čeka se al bez obzira ona pacijeta i tamo detaljno pregleda, pregled opet traje min 20 min. Više je to kakav je ko insan nego razlika privatno i u bolnici. Jedina razlika čekanja i uslovi, što privatno radiš uz svaki put, bar ja, a ovamo samo tri put jer je jedan uz.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
8.3.2011 9:00:31   
Amani12
Moj glas ide privatnom doktoru.
Vodila sam trudnocu tako i prezadovoljna sam sa svim.
I slijedecu trudnocu planiram voditi na isti nacin.
Takodjer,preporucujem dr.Hadziomerovica,odlican doktor i divan covjek.


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
8.3.2011 9:05:44   
entinte
IZVORNA PORUKA: AnaB

Kojeg privatnika preporucujes, covjek se izgubi kad pocne citati sve te silne teme o njima, help!


Ja bih ti toplo preporucila Dr. Divanovića, odlican je doktor... Ako se odlucis za njega poslat cu ti br.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu AnaB)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
10.3.2011 22:48:36   
animagical
IZVORNA PORUKA: entinte

IZVORNA PORUKA: AnaB

Kojeg privatnika preporucujes, covjek se izgubi kad pocne citati sve te silne teme o njima, help!


Ja bih ti toplo preporucila Dr. Divanovića, odlican je doktor... Ako se odlucis za njega poslat cu ti br.

pridruzujem se preporuci za Divanovicauser posted image

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 11:34:18   
Elma R.
Cao cure,

Amru nebih nikome preporucila, mene je upropastila preucestalim pregledima i losom terapijom. Na prvu se ucini super ljubaznom i strucnom, sjedne s vama i poprica ali ako dodje do problema odmah pocne da histerise i panici. Kad sam otisla kod najboljeg dr u Vojnu receno da njena terapija nije bila adekvatna kao i da pregledi nisu trebali biti toliko ucestali u prvom III. Nebih volila da se ikome vise ponovi ono sto se meni dogodilo, sto je i osnovni razlog moje pruke. Amri nebih otisla vise ni u ludilu.

Privatno ili drzavno, ni sama vise ne znam ipak na kraju to ne igra toliko znacajnu ulogu ukoliko je doktor los i nema znanje jer mozete mu ostaviti sve pare ovog svijeta ali ako on nije strucan, onda vas logicno nece uputiti na pravi put.

Ja sam cula sve najbolje za Divanovica, nisam ga licno izabrala jer sam culai da se zna izderati na trudnicu (ali s razlogom), pa samo tako opet na preporuku otisla kod Amre i smrtno pogrjesilauser posted image .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 11:38:34   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: Elma R.

Cao cure,

Amru nebih nikome preporucila, mene je upropastila preucestalim pregledima i losom terapijom. Na prvu se ucini super ljubaznom i strucnom, sjedne s vama i poprica ali ako dodje do problema odmah pocne da histerise i panici. Kad sam otisla kod najboljeg dr u Vojnu receno da njena terapija nije bila adekvatna kao i da pregledi nisu trebali biti toliko ucestali u prvom III. Nebih volila da se ikome vise ponovi ono sto se meni dogodilo, sto je i osnovni razlog moje pruke. Amri nebih otisla vise ni u ludilu.

Privatno ili drzavno, ni sama vise ne znam ipak na kraju to ne igra toliko znacajnu ulogu ukoliko je doktor los i nema znanje jer mozete mu ostaviti sve pare ovog svijeta ali ako on nije strucan, onda vas logicno nece uputiti na pravi put.

Ja sam cula sve najbolje za Divanovica, nisam ga licno izabrala jer sam culai da se zna izderati na trudnicu (ali s razlogom), pa samo tako opet na preporuku otisla kod Amre i smrtno pogrjesilauser posted image .



Kako smrtno, šta se desilo??


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Elma R.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 11:45:25   
animagical
a sam cula sve najbolje za Divanovica, nisam ga licno izabrala jer sam culai da se zna izderati na trudnicu (ali s razlogom)


ja moram da uletim, on zna zaruziti trudnicu, ono kao da te otac naruzi sto se ne pazis na adekvatan nacin,ali ipak mislim da ne idemo valjda doktoru da nam tepa nego da se brine o nasoj trudnoci, jer mi sami ocigledno nismo strucni, pa idemo doktorima...jel? meni je divanovic bio divan cijelu trudnocu, a i poslije nje...bas i ne znam doktora,osim njega,  koji ce te zvati i nekoliko puta da vidi jesi li npr bolje ako je nesto bilo....obicno stave pare u dzep i pozdrav do iduce kontrole...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 14:48:39   
Elma R.
Balasgirl, smrtno jer sam imala spontani prije dva danauser posted image . Sad mi je poprilicna utjeha forum i eto sto mogu podjeliti svoje iskustvo.

Animagical, potpuno se u svemu slazem s tobom i potpisujem sve sto si napisala. Sad sam bas u bolnici cula da je Divanovic napao jednu trudnicu i ona otisla kuci sva uplakana i kad se smirila shvatila da je covjek potppuno bio u pravu i da joj je spasio trudnocu i svaka mu cast zaista. A za moju sljedecu trudnocu, najvjerovatnije da cu ga i sama izabrati, njega ili dr. Hadziomerovica o kojem sam takodjer cula sve najbolje.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 17:03:04   
teacher75
ja sam i proslu i ovu sada trudnocu isto vodila- od pocetka sam isla privatno kod dr maje slakovic koja radi kod dr mehmedbasica i divna je- posvecena, vesela, strucna i nasmijana. pred kraj trudnoce sam se javila na kosevo (ovaj put ce biti jezero) kod dr murtezica i on me vodio do kraja i na kraju i porodio. kod njega je na UZ islo sve brzo, nije puno objasnjavao, samo da je sve ok i pregled je trajao 5 minuta( kod maje sam znala ostati i po 2o minuta i gledati na 3d UZ kako se beba okrece, mase rukicama itd... (dok u drzavnoj koriste onaj najobicniji UZ, sve ide brzo i nista se ne vidi). iskustvo sa poroda je pozitivno, meni je dr murtezic ok, tako da cu se vjerovatno i ovaj put pred kraj trudnoce javiti njemu i nadam se da ce me on opet poroditi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Elma R.)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
30.12.2011 21:17:54   
rose
IZVORNA PORUKA: Elma R.

Balasgirl, smrtno jer sam imala spontani prije dva danauser posted image . Sad mi je poprilicna utjeha forum i eto sto mogu podjeliti svoje iskustvo.

Animagical, potpuno se u svemu slazem s tobom i potpisujem sve sto si napisala. Sad sam bas u bolnici cula da je Divanovic napao jednu trudnicu i ona otisla kuci sva uplakana i kad se smirila shvatila da je covjek potppuno bio u pravu i da joj je spasio trudnocu i svaka mu cast zaista. A za moju sljedecu trudnocu, najvjerovatnije da cu ga i sama izabrati, njega ili dr. Hadziomerovica o kojem sam takodjer cula sve najbolje.


kako te je precesto pregledala u prvom tromjssecju...obicno narucuju 1 mjesecno sem ako nemas nekih problema tipa neke baje, upale i slicno...moja prva trudnoca je isto zavrsila kiretazom i bila je anembrionalna al mi je amra to na prvom pregledu rekla da je moguce...na drugom potvrdila da treba kiretaza a ja isti dan odem i divanovicu i on napise istu dijagnozu...vec s drugom trudnocom je sve islo ok...od prvog pregleda pa do poroda...neke trudnoce se jednostavno ne mogu relaizovati do kraja...nazalost


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Elma R.)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *