|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   elektricno sušilo
23.9.2012 14:09:19   
magbi
http://www.ekupi.ba/VIVAX-HOME-elektricno-susilo-za-ves-ECD-230-198570.aspx jeli iko od vas ikada ovo cudo koristio
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: elektricno sušilo
23.9.2012 15:01:37   
maxus svratila
Joj, i ja sam ovo gledala, al mi nista nije jasno kako ovo radi.
Koliko struje trosi, kako ce se ves ponasat, jer se samo zice zagrijavaju, pa da li ce izgorit ves u dodiru sa zicom.
Zelejla bih i ja sebi ovo kupit, al me strah.........

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: elektricno sušilo
23.9.2012 15:05:43   
SdZ
Ja za ovo nisam cula, ali sad me bas zanima. To nije lose. Koliko kosta? Ja nigdje ovdje ne vidim cijenu ili sam slijepa?


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: elektricno sušilo
23.9.2012 15:13:09   
magbi
kosta oko 66 km ukljuci se u struju ja pitam na info broj o njemu kaze mi lik da se nesmije svila stavit a reko vuna i dzemperi kaze on meni neznam ja sam musko haha ja plakala od smjeha izgleda bas dobro a sto se tice potrosnje struje neznam sta da vam kazem

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: elektricno sušilo
23.9.2012 23:52:58   
milenium
mi smo prije par dana na temi razgovori u očekivanju pisali o ovom sušilu.ja sam ga isto gledala a jedna ga je trudnica kupila, ja mislim da je nuny joj ne mogu se sjetit, je nunny je sad sam provjerila.user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 24.9.2012 0:05:02 >

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: elektricno sušilo
24.9.2012 0:07:57   
milenium
http://www.norveskiradijatori.com/susacipeskira.html a ima li itko ovakav,meni se ovaj sviđa.strah me da mi od ovoga od 66km što vi spominjete ne ovlaži prostorija u kojoj budem sušila.user posted image ili se ovo drži na balkonuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: elektricno sušilo
24.9.2012 7:32:23   
Nunny
:) ja imam ovaj vivax tj suprug ga u subotu kupio, platio ga je oko 30 KM....mi smo ga uzeli jer nam treba za balkon.... ukljucila ga jesam da probam ...ono kao radijator nista posebno, stim da one sipke sa strane ne griju...lijepo izgleda onako, aluminijum...mislim da nece korodirati vani, iskreno to je ono sto ja ocekujem od njega...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: elektricno sušilo
24.9.2012 8:43:21   
mery_y
nunny, gdje to ima za 30 km? i koje su dimenzije susila otprilike? hvala

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: elektricno sušilo
24.9.2012 22:16:25   
magbi
cccc ovaj vivaxov 30 km jeli aaaa gdje to

(odgovor članu mery_y)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: elektricno sušilo
24.9.2012 23:59:02   
Nunny
kupili smo preko ekupi.ba, koristili smo vaucer sa ekupona. ba zato smo platili oko 30-tak maraka ne znam tacno koliko kao sto sam rekla mm je kupio..
http://www.ekupon.ba/ponuda/560/50-popusta-na-vaucer-za-kupovinu-na-portalu-ekupi

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: elektricno sušilo
17.10.2012 0:27:13   
milenium
nunny javi nam kako suši ovo,ima li izgorenog vešauser posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: elektricno sušilo
17.10.2012 8:35:01   
Ben 10
Ja onaj prvi vidjela neki dan u Robotu ,87km ,nije ni jeftin bas...Mene nesto strah,struja ,vlaga ,metal,a ovaj moj malac da stoji sargan ,on bi ga dirnuo.Imam velikih problema sa susenjem vesa u ovim sugavim vremenima.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: elektricno sušilo
17.10.2012 10:33:47   
milenium
meni se veš po ovakvim vremenima suši i po 3 dana.a valjda je ovo izolirano,nije valjda da žice prže robu pa ostaje žuta crta kao izgoreno.nadan se da će nam se nunny javiti,sad ima već malo iskustvauser posted image a kad bih mogla birati kupila bih ovaj za kupaonice sto ide na zid- kao one rešetke za grijanje što ljudi inače imaju ali samo sto ovaj isto na utičnicu ide.ali problem je gdje to naći ,da znam odmah bi ga uzela.

< Poruku je uredio milenium -- 17.10.2012 10:35:20 >

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *