|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   STRABIZAM
19.9.2013 11:50:50   
Minka23
Lijep pozdrav moje dame, nova sam na ringeraji. Zovem se Emina, trudna sam 36 nedelja. Moje pitanje je vezano za strabizam(bjezanje oka), znaci da li se mogu poroditi prirodno ili moram na carski? Beba je krupna vec sada, naprednija za 2 sedmice pa me strah da od naprezanja nece doci do kakve promjene na ocima? Voljela bih da mi pomognete ako ste imale sl iskustva. Jer sam doktor mi je rekao vidjet cemo kako ces se poradjati kad krene porod, znaci ni on sam ne zna. Pa me vise strah i zbog toga. Hvala Vamuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: STRABIZAM
19.9.2013 11:58:05   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Minka23

Lijep pozdrav moje dame, nova sam na ringeraji. Zovem se Emina, trudna sam 36 nedelja. Moje pitanje je vezano za strabizam(bjezanje oka), znaci da li se mogu poroditi prirodno ili moram na carski? Beba je krupna vec sada, naprednija za 2 sedmice pa me strah da od naprezanja nece doci do kakve promjene na ocima? Voljela bih da mi pomognete ako ste imale sl iskustva. Jer sam doktor mi je rekao vidjet cemo kako ces se poradjati kad krene porod, znaci ni on sam ne zna. Pa me vise strah i zbog toga. Hvala Vamuser posted image



dobro ti nama došla, uskoro mamice akobogda,

velika diop. ili strabizam su indikacija za CR, zato što prilikom poroda žena se jako napreže i može đoći, do povećanja diop. ili do čak oštećenja živca, reci mi kolika ti je dioptrija, i ko ti vodi trudnoću i gdje se misliš porađati akobogda

(odgovor članu Minka23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: STRABIZAM
19.9.2013 12:07:49   
Minka23
Poradjat cu se abd u Brckom, trudnocu mi vodi dr. Dervisevic. A sto se tice dioptrije nije jaka, nosim samo naocale kad citam il gledam tv. Na sl pregledu cu ga pitati sta on preporucuje. Od 2 godine lijecim to bjezanje oka, tada je mama tek primijetila. Rodjena sam sa 1.900, i bila sam u inkubatoru, od jakog svjetla to oko je pocelo bjezati. Lijecila sam ga do 13 god, neuspijesno, preporucena je operacija u Beogradu, ali mama nije dala jer je postojala mogucnost da to oko vise nikad ne mognem pomijerati. I danas dan bjezi priliko teskog napora. user posted image . Sada ne znam koliko porod ima uticaj na to sve?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: STRABIZAM
14.10.2013 12:21:02   
Mummy No.2
Imam godinama +4 na desnom i porodila sam se prirodno (beba 4350 gr) bez ikakvih smetnji prije i poslije poroda.

(odgovor članu Minka23)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *