|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 18:17:24   
bozijidar
Drage moje forumasice,
Sinoc mi se poslije sexualnog odnosa pojavilo blago krvarenje, nesto kao sujrvica. Da li je neko imao slična iskustva? Jako sam zabrinuta. Voljela bih cuti vasa iskustva. Ovo mi je druga trudnoca. Prva je zavrsila spontanim! :(
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 18:21:43   
Marija13
Koja si sedmica?

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 18:25:50   
bozijidar
13+1 danas

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 18:45:26   
nidzi
najbolje da se javis svom gin...do tad na lijevi bok i miruj..ne mora biti nista strasno ALI IPAK...na seh ne pomisljaj do daljnjeg...

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 19:47:10   
bozijidar
Svakako sam odmah otisla na pregled. Doktorica je pregledala grlic materice. Nema ranica. Srce moje male bebe kuca. Samo sam htjela provjeriti da li se nekome desila slicna situacija.

(odgovor članu nidzi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 19:53:24   
sheri
meni se desilo, na pocetku trudnoce i do kraja trudnoce su mi bili zabranjeni odnosi. jel tebi dr rekao da ne smijes imati vise odnose?

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 20:32:46   
grozđe
Mene je bolilo nakon orgazma, ustvari vise kao grcevi...pa prestalo...
8. sam sedmica trudnoce.. doktor je rekao jos na prvom pregledu da mogu imati odnose...

uvijek treba reagovati na vrijeme...

da li su ti zabranili odnose?

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: blago kravrenje poslije sexa u trudnoci
12.10.2012 20:50:11   
bozijidar
Nisu mi zabranjeni odnosi, mada sam ja ipak u velikom strahu. Doktorica mi je pregledala duzinu grlica materice koji je iznosio preko 4 cm, tako da ona kaze, da sto se tice nje mogu imati spolne odnose svaku noc. Krvarenje se javilo u periodu kada bi trebala nastupiti menstruacija, (koja je inace bila posljednja 12.7), pa doktorica sumnja da je pod utjecajem hormona. Voljela bih znati da li je neko imao slicnu situaciju.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

sms poruke


znal ko neko ovako na brzinu neku "bezobraznu" sms poruku da prosljedim dragom

pisi (94%)

pisi (6%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *