|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   depilacija u trudnoci
29.5.2013 8:33:41   
pčelica majaa
Drage trudnice i mame :) trudna sam 11 tjedana, ovo je prva trudnoća. Hormoni su mi poludili, pretvaram se u vukodlaka :( user posted image . najgore je stanje na trbuhu, cijeli je prekriven dugim i crnim dlakama... da li ste imali ovakih problema? htjela bi to voskom depilirat a ne znam moze li naskoditi bebi? :/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: depilacija u trudnoci
29.5.2013 8:41:43   
Marija13
Ne smijes user posted image to ce proci poslije poroda ne brini...jesi li do sad vec radila depilaciju voskom, ako nisi bas u tim ranim sedmicama ne smijes, jer se od bolova tijelo grci sto moze izazvati kontrakcije ....
mislim da tema vec ima!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu pčelica majaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: depilacija u trudnoci
4.6.2013 11:04:04   
budućamama
Nikad čula da se ne smiješ depilirati voskom u trudnoći user posted image
meni je druga trudnoća i sad sam u 8 mjesecu. Depilirala sam se voskom i u prvoj i u drugoj trudnoći bez ikakvih reakcija na depilaciju. Jedino možda što je koža osjetljivija, ali ja ili sam imala ludu sreću pa nije bilo komplikacija ili to nema veze....
Iskreno, nikad čula user posted image što naravno ne znači da eventualno ne može izazvati neke nuspojave... user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: depilacija u trudnoci
4.6.2013 12:21:50   
Marija13
Mozes naravno bez ikakvih problema ako si to radila i prije trudnoce, ali ako ti je prvi put u trudnoci nije preporuceno!Ne misli se ni na kakve kozne reakcije.




IZVORNA PORUKA: budućamama

Nikad čula da se ne smiješ depilirati voskom u trudnoći user posted image
meni je druga trudnoća i sad sam u 8 mjesecu. Depilirala sam se voskom i u prvoj i u drugoj trudnoći bez ikakvih reakcija na depilaciju. Jedino možda što je koža osjetljivija, ali ja ili sam imala ludu sreću pa nije bilo komplikacija ili to nema veze....
Iskreno, nikad čula user posted image što naravno ne znači da eventualno ne može izazvati neke nuspojave... user posted image



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *