|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tudja prevara
23.8.2014 21:30:21   
Anoniman
Znaci nalazim se u slijedecoj situaciji: saznala sam da jedan covjek vara svoju zenu, i to jako dugo traje. Vara je ne sa jednom zenom nego sa 3 zene, cak ima i iznajmljen stan gdje dovodi te svoje ljubavnice... Mene ubi to sto moram da sutim o tome jer da kazem nesto ja bi tu ispala crna ovca, a i ne bi voljela da se to cuje iz mojih usta. Da sve bude gore i teze rijec je o covjeku i zeni iz moje familije...

Mene sad interesuje vase misljenje na ovu temu... Kako bi se vi postavili u ovoj situaciji? Da li reci ili ne? Da li nekako tajno i anonimno toj zeni dati do znanja da je covjek vara?

Inace su oko 10 godina u braku, srednjih godina i imaju dijecu.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 21:44:06   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znaci nalazim se u slijedecoj situaciji: saznala sam da jedan covjek vara svoju zenu, i to jako dugo traje. Vara je ne sa jednom zenom nego sa 3 zene, cak ima i iznajmljen stan gdje dovodi te svoje ljubavnice... Mene ubi to sto moram da sutim o tome jer da kazem nesto ja bi tu ispala crna ovca, a i ne bi voljela da se to cuje iz mojih usta. Da sve bude gore i teze rijec je o covjeku i zeni iz moje familije...

Mene sad interesuje vase misljenje na ovu temu... Kako bi se vi postavili u ovoj situaciji? Da li reci ili ne? Da li nekako tajno i anonimno toj zeni dati do znanja da je covjek vara?

Inace su oko 10 godina u braku, srednjih godina i imaju dijecu.

Nista ne poduzimaj,ona ce saznati (ako vec ne zna)kad bude trebalo.....vjeruj da se nista sakriti ne moze.Ali bar ti neces biti"krivac" za to

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 21:59:35   
salmy
Sta se zamaras oko tudjih problema..Prevara je postala sastavni dio zivota..samo nekoga provalis a nekoga ne

Gledaj svoja posla i cuvaj svoj brak...ne petljaj se u nesto sto nije tvoja briga
Ps.iskreno da vidim brata da vara svoju zenu sutila bih,i obrnuto da znam da snaha to radi

sucena /zlacena

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 22:25:59   
ladyblue RR
ja bih rekla jedino da mi je sestra u pitanju...ostali-jok.
oni se pomire, on kaže kako si ti to sve izmislila i ti si bad guy, ne priča niko s tobom a oni sretni jer je sve to "laž koju izmisle zle duše".
svoj ti posao.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 23:03:47   
Full Moon
Ako znas ti, sigurno zna i ona, barem ja mislim...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 23:03:54   
ljubi_1985
Ma ni govora jos crs crna ovca ispast zavidna ljubomorna i tako to kad sazna saznat ce moje misljenje je da sutis ako uspijes znam da te vjerovazno grize savjrst zbog tog user posted image user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 23:33:30   
Galicia
Dok ne vidis svojim ocima, nikom nista ne vjeruj. I svoja ti posla gledaj.

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 23:49:22   
paradajz
Pozdrav,
Ne treba se tu miješati. Njegova žena će to otkriti kad tad. Kad bi se o mojoj prijateljici radilo, ne bih joj rekla, zašto da je ja povrijedim. Znači da ga vidim kako je s nekom drugom ženom, nije moje da se miješam, a pogotovo ne treba vjerovati u priče rekla, kazala, čuj tri žene. Ja u to ne vjerujem.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tudja prevara
23.8.2014 23:50:26   
Galicia
Ma ko zna da je i prevara. Mozda dogovor da imaju otvorenu vezu/brak.

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tudja prevara
25.8.2014 21:57:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znaci nalazim se u slijedecoj situaciji: saznala sam da jedan covjek vara svoju zenu, i to jako dugo traje. Vara je ne sa jednom zenom nego sa 3 zene, cak ima i iznajmljen stan gdje dovodi te svoje ljubavnice... Mene ubi to sto moram da sutim o tome jer da kazem nesto ja bi tu ispala crna ovca, a i ne bi voljela da se to cuje iz mojih usta. Da sve bude gore i teze rijec je o covjeku i zeni iz moje familije...

Mene sad interesuje vase misljenje na ovu temu... Kako bi se vi postavili u ovoj situaciji? Da li reci ili ne? Da li nekako tajno i anonimno toj zeni dati do znanja da je covjek vara?

Inace su oko 10 godina u braku, srednjih godina i imaju dijecu.

Izvini al meni ovo malo čudnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tudja prevara
25.8.2014 22:23:14   
ladyblue RR
šta ti je čudno? sposoban frajer....kad može stići na 4 strane, i treba da tare sve redom.user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tudja prevara
25.8.2014 22:25:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

šta ti je čudno? sposoban frajer....kad može stići na 4 strane, i treba da tare sve redom.user posted image

e to se slažem 100%
stavrno grehota bi to bilo zaustavljat...
ne trebaš ti anonimna brinut nema tu emocija to on tako malo redom šta stigne...samo ženu voliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 10:59:35   
Skvo RR
ja za ove stvari uvijek se sjetim ovog TESTA

Sokrat je slovio za mudraca. Jednog ga dana potraži neki čovjek i reče:

- Znaš li šta sam sve čuo o tvome prijatelju?
- Trenutak, odgovori Sokrat. Prije nego mi ispričaš volio bih da prođeš jedan brzi test: jesi li to što mi želiš reći prosijao kroz tri sita?

- Tri sita?

- Da, odgovori Sokrat. Prije nego ispričaš neke stvari o drugome, dobro je da uzmeš malo vremena i prosiješ ono što želiš reći. To nazivam test od tri sita! Prvo je sito Istine. Jesi li provjerio da je istinito ono što mi želiš ispričati?

- Ne, pa i nisam. Nisam vidio samo sam čuo kako pričaju.

- Dobro! Ne znaš dakle je li to istina. Probajmo iznova: pokušajmo prosijati drugačije, sada ćemo uzeti sito Dobrote. Ono što mi želiš ispričati o prijatelju, je li nešto dobro?

- Ne, baš suprotno! Čuo sam kako se tvoj prijatelj loše ponio.

- Dakle, nastavi Sokrat, želiš mi ispričati loše stvari o prijatelju a nisi siguran jesu li istinite. To i nije baš ohrabrujuće! Još uvijek možeš proći test, jer je ostalo još sito Koristi. Je li korisno da mi ispričaš sve što je moj prijatelj napravio?

- Korisno? Pa i ne, ne vjerujem da bi ti to moglo koristiti.

- Dakle, zaključi Sokrat, ono što si mi htio ispričati nije Istina, ni Dobro, ni Korisno, pa zašto bi mi pričao. Ne želim ništa znati od onoga što si mi htio ispričati, i tebi će biti bolje da sve to zaboraviš.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 11:03:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja za ove stvari uvijek se sjetim ovog TESTA

Sokrat je slovio za mudraca. Jednog ga dana potraži neki čovjek i reče:

- Znaš li šta sam sve čuo o tvome prijatelju?
- Trenutak, odgovori Sokrat. Prije nego mi ispričaš volio bih da prođeš jedan brzi test: jesi li to što mi želiš reći prosijao kroz tri sita?

- Tri sita?

- Da, odgovori Sokrat. Prije nego ispričaš neke stvari o drugome, dobro je da uzmeš malo vremena i prosiješ ono što želiš reći. To nazivam test od tri sita! Prvo je sito Istine. Jesi li provjerio da je istinito ono što mi želiš ispričati?

- Ne, pa i nisam. Nisam vidio samo sam čuo kako pričaju.

- Dobro! Ne znaš dakle je li to istina. Probajmo iznova: pokušajmo prosijati drugačije, sada ćemo uzeti sito Dobrote. Ono što mi želiš ispričati o prijatelju, je li nešto dobro?

- Ne, baš suprotno! Čuo sam kako se tvoj prijatelj loše ponio.

- Dakle, nastavi Sokrat, želiš mi ispričati loše stvari o prijatelju a nisi siguran jesu li istinite. To i nije baš ohrabrujuće! Još uvijek možeš proći test, jer je ostalo još sito Koristi. Je li korisno da mi ispričaš sve što je moj prijatelj napravio?

- Korisno? Pa i ne, ne vjerujem da bi ti to moglo koristiti.

- Dakle, zaključi Sokrat, ono što si mi htio ispričati nije Istina, ni Dobro, ni Korisno, pa zašto bi mi pričao. Ne želim ništa znati od onoga što si mi htio ispričati, i tebi će biti bolje da sve to zaboraviš.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 16:58:05   
Anoniman
Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 17:32:26   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena

prešutiti ne znači slagati.a šta bi dobila time da joj rekneš istinu,osim što ćeš sebi olakšati teret jer ti ne želiš da šutiš o tome?user posted image user posted image .solucija a-ništa se kod njih ne bi promjenilo,a ti bi bila crna ovca,neko ko se petlja u tuđi brak,solucija b-oni se rastanu i ti onda moraš da živiš s tim da si ti na neki način to podstakla.ako ti to nije jako bliska žena,npr sestra ja bih šutila o tome

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 17:39:37   
Galicia
U Oslobodjenje objaviti, neka zna cijela drzava. user posted image  

A odakle opravdanje za prevaru?

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 17:40:47   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Galicia

U Oslobodjenje objaviti, neka zna cijela drzava. user posted image  

A odakle opravdanje za prevaru?


user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 19:38:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena

Mašaallah, safunjare user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 20:00:09   
Galicia
A glavno je to sto je on ispricao muzu anonimne, pa je taj muz njoj sve ispricao, a anonimna nama. user posted image user posted image  Nacionalna tajna je to.
A najsokantnije je sto je taj lafac kobajagi slao poruke preko tudjeg telefona. I na kraju ce ispasti da njih dvojica zajedno se kurvaju, tj jedan drugog pokrivaju. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 20:47:33   
muaaa
A ja imam osjecaj da anonimus nesto muti....ispituje terenuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 21:00:00   
Galicia
IZVORNA PORUKA: muaaa

A ja imam osjecaj da anonimus nesto muti....ispituje terenuser posted image


user posted image
Poznato.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 21:03:04   
paradajz
Da li ta žena i njen muž imaju problema i kakvih, to je njihova stvar. Može biti da se sve završi samo na tim porukama. Jedno je šta je ko rekao, a samo jedna je istina.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 21:24:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena

koja si ti mahalusa breee...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 21:47:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena

sestreo slatrka...
user posted image
e nek si nam ka'zlauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *