|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Epiduralna?
2.12.2015 23:57:36   
maja.micka
Pozdrav drage mame, buduce mame. Trenutno me jos djeli to porodjaja 14 dana,kako zivim u Njemackoj razmisljam o PDA (epiduralnoj) koja je ovdje besplatna. Medjutim, dosta doktora kaze kako je to opet velik rizik. Cak razmisljam i o porodjaju u vodi...Ono sto me jako brine u svemu tome, nekako bi voljela da pokusam prirodno da se porodim, al u slucaju da nekad ne mogu vise da izdrzim da primim epidural. Medjutim kako znati kada mozes primiti epidural i kada je to pravo vrjeme za nju? Citala sam da kao kada vec pocne porodjaj da ne mozes primiti epidural..PA me zanima jel neko imao iskustva sa epiduralnom ili sa porodom u vodi. Drage mame svaki savjet bi mi dobro dosao.Hvala vam punouser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Epiduralna?
3.12.2015 15:30:17   
Edita1989
Ja mislim da imamo vec ovu temu....

Sto se tice epiduralne,ja sam je uzela oba puta...Prvi put sam uzela odmah cim sam dosla u bolnicu,a drugi put sam mislila da cu moci da izdrzim bez nje,ali nisam mogla...Uzela sam eipdural i brzo sam i rodila...Meni je dr. Preporucio i ja sam prezadovoljna....Ovdje se ne daje besplatno,platis sve finouser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu maja.micka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Epiduralna?
4.12.2015 17:53:41   
saamy
Rekla sam sebi necu ma kakav bol ima 😱😲😨

Aliiiiii,neznate dok se ne desi imala sam bolove koji su podnosljivi 😤😧😐
Eh onda idu jace i jaceee kontrakcije!!!

Pitala me je medec,sestra da li zelim rekla sam ne onda sam poslije sama zatrazila rekli su do 6 cm ako si ptvorena ako si vise ne zele da daju jer kazu od 6 do 10 cm se brze otvaramo
Primila sam epiduralu u momentu dok sam imala kontrakcije,pojacali su mi kintrakcije ja osjecam njih ali bol neuser posted image

Poslije sam se porodila za 12min💜

Draga moja ides srcem,sebe znas najbolje niko ti nemoze rec i pomoc osim ti sebe same
Znaces vjeruj u tom momentu sta ces i da li ces epiduralu tvoje tjelo ce ti reci

Jos da ne zaboravim,mene su svi cudno gledali kada sam rekla da ne zelim jer svi to rade cak i doktorice svaka je,i svakoj je normalnouser posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *