|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto - že...
18.7.2009 13:04:04   
dina_89
Nadam se da sam nasla pravo mjesto da postavim temu,a ako nisam, molim moderatore da to ucine, hvala.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktuelno/potpisite-peticiju-nismo-zasluzili-geto-zelimo-slobodu

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:08:41   
dina_89
Ne znam da li ovo moze pomociuser posted image , ali nista nas ne kosta da potpisemo i pokusamo.Zelim da napokon mozemo hodati gdje zelimo bez vize. Zamolila bi sve koji su istog misljena da potpisu i da proslijede kome mogu.

Hvala.

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:29:56   
Romali
Da ne misliš da tvoja tema nije naišla na odaziv...
Samo mene je ova odluka tako nasekirala da ne mogu pričati o njoj. Mislim da je svima jasno da je samo jedan narod ovdje ostao u getu. Ostali uvijek mogu uzeti tuđa državljanstva i blago im se. Ne bih dalje....



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:43:04   
dina_89
Romali- upravo tako, ali ja sam bar pokusala,pa ko zeli nek potpise

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:44:54   
ena23
Evo sad citam i naravno da cu potpisati ali kao sto neko u komentarima rece: pazi da koga ne nasikiramo u nasoj vladi... a i u EU...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:46:40   
breskvicaa
slazem se sa vama dvijema u potunostiuser posted image
jer ja iduce godine moram u cesku aBd da radim transplataciju jajne celije a pitanje je hocemo li moci otici bas zbog vizeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 13:55:44   
slono
Mi se izgleda jadni ne smijemo ni buniti, nase da je klapnemo usima kao i uvijek, a oni koji su nas poubijali na hiljade ce lijepo da setaju Evropom!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ŠUTI i TRPI, samo dokle?????? Uvijek smo donji, bijesna sam i onda se pitamo zasto nam se desila agresija i genocid, pa upravo jer je ista Evropa sve ovo dozvolila, kao sto nas sad jedine ostavlja u getu!!!!!!!
Ali ne smijem pricati, jer ce mi obrisati post!!!!!!

U crvenom samuser posted image , ljuta sam i jos kad ovako sta cujes, dodje ti da vristis!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:00:17   
meme27
prenosim komentar sa dnevnog avaza
 

17.07.09. u 00:34 od showbiz49ja konto AVAZ je ozbiljan dnevni list:))) cuj peticiju? hahahahahahaha...Nasikiracemo Evropu s tim:))) Da ne prekinu godisnje zbog VANREDNIH SJEDNICA:))))Ovo je VIC godine,ma decenije kad bolje skontam:))

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:01:51   
meme27
komentar sa dnevnog avaza
 
 
ako nas ne zele u EU, ne treba nam ta Europa! ako ostanemo u getu, oni ce imati vecu stetu od nas, nego mi koristi od njih!... nemamo sta izgubiti...i tako nista ne izvozimo... A zivimo...! ma treba ovim strancima uvesti vize, poreze na boravak, putarine... :))

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:08:21   
meme27
komentar sa D. Avaza
 
 
.07.09. u 13:12 od kijamet
..svi mi znamo zasto nas Evropa nece samo se pravimo budale...

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:34:53   
nermina_
ma netreba nam nista dati kad smo glup narod ccccccc
samo se beze iznerviram kad cujem ovakvo nesto.......mi smo takav narod da sta god da rade od nas mi sutimo i pustimo i onda se zalimo sto nam je tako. kad je ulje poskupilo na 4 km svi kazu ovakvi su onakvi su i odu i kupe ulje, ma treba nam staviti 100 km ulje, tako za sve, samo jednostavno poskupi a mi kazemo pa dobro. tako i za ovo isto svi mogu u Evropu bez vize samo mi nemozemo pa dobro nema veze. i tako uvijek. kad smo napravili neke ozbiljne proteste - nikad! eh, jesmo onda kad je mali Denis Mrnjavac ubijen, digao se narod ko nikad i eto dobismo preko noci zakon o maloljetnicima. e vidite kako moze, samo mi necemo da se pobunimo, bunimo se mi unutar svojih domova ali niti nas ko cuje niti koga briga.... ma treba u ovoj drzavi napraviti revoluciju to je jedino rijesenje za ovu drzavi, ali znate kad cemo mi to napraviti- naravno nikad.
ma neznam zasto uopste citam ovakve stvari kad se samo beze iznerviram...
i da naravno da sam potpisala peticiju.
peace!


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:42:16   
scarlett
Nermina potpuno se slažem s tobom, nadam se da moj slijedeći komentar neće biti pogrešno shvaćen, ali eto rizikovat ću...
Mi zaista ne protestvujemo nizašto bitno, samo jedni drugima punimo glavu problemima i jadikujemo. Nema više lijepih priča i veselja sve se pretvorilo u nekakvu agoniju.
A protestvovali smo zbog Djeda Mraza. ( Ja sam odrasla uz njega i moja će djeca aBd.) Ali mislim da imamo kontradiktorna shvatanja o životu, protestvujemo zbog Djeda Mraza, a ne protestvujemo što nam komšija možda svom djetetu ne može kupiti čokoladu i što onaj penzioner možda već godinama nije probao komad mesa, jer mu je penzija za koju je časno dao cijeli svoj život jedva može biti za režije i lijekove.

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:45:50   
nermina_
IZVORNA PORUKA: scarlett

Nermina potpuno se slažem s tobom, nadam se da moj slijedeći komentar neće biti pogrešno shvaćen, ali eto rizikovat ću...
Mi zaista ne protestvujemo nizašto bitno, samo jedni drugima punimo glavu problemima i jadikujemo. Nema više lijepih priča i veselja sve se pretvorilo u nekakvu agoniju.
A protestvovali smo zbog Djeda Mraza. ( Ja sam odrasla uz njega i moja će djeca aBd.) Ali mislim da imamo kontradiktorna shvatanja o životu, protestvujemo zbog Djeda Mraza, a ne protestvujemo što nam komšija možda svom djetetu ne može kupiti čokoladu i što onaj penzioner možda već godinama nije probao komad mesa, jer mu je penzija za koju je časno dao cijeli svoj život jedva može biti za režije i lijekove.


potpisujem!


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 14:47:28   
meme27
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktuelno/vize-bi-trebale-biti-ukinute-do-1-jula

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 16:05:10   
sarayka
mi smo ovu peticiju potpisali na poslu i ostavili na avazovoj trafici u petak...nas 10 pa šta bude :user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 16:44:58   
dana3
Da bi Bosna krenula ka napretku,odlucuje narod!
Isti onaj koji na izborima bira mraku koja je sad na vlasti! Ja sam u Svedskoj svega tri godine tako da me pogresno ne shvatite da pametujem odavde.Svaki put kad su bili izbori,moje razisljanje je bilo:ah,sta moj glas moze pridonijeti!?, a onda na opstinskim izborima 3 glasa odliúcila nacelnika opstine-znaci moze!
Radila sam i po 4,5 mjeseci bez plate(prosvjeta).Niko me nije pitao kako i od cega zivim!!!! 
U patriotizam ne vjerujem i nikom dobra donio nije:Ja nemam rezervnu drzavu ja nisam niko drugi nego Bosanka ali ne poistovjecujem se sa lopovima i ratnim profiterima koje i dalje biramo na vlasti.
Samo sloga svih konstruktivnih  naroda u Bosni,moze dovesti Bosnu u bolje.Potpisivala sam na hiljade peticija:za sigurnost djece u saobracaju,za povecanje penzija invalidima rata,za penzionere,za napustenu djecu etc.etc. da ne nabrajam a novcano pomagala koliko god sam mogla i stigla.Da li je iko od nabrojenih dobio za sto se potpisivalo-jeste u zutu!!!

< Poruku je uredio dana3 -- 18.7.2009 16:58:01 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 21:42:30   
almai
IZVORNA PORUKA: slono

Mi se izgleda jadni ne smijemo ni buniti, nase da je klapnemo usima kao i uvijek, a oni koji su nas poubijali na hiljade ce lijepo da setaju Evropom!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ŠUTI i TRPI, samo dokle?????? Uvijek smo donji, bijesna sam i onda se pitamo zasto nam se desila agresija i genocid, pa upravo jer je ista Evropa sve ovo dozvolila, kao sto nas sad jedine ostavlja u getu!!!!!!!
Ali ne smijem pricati, jer ce mi obrisati post!!!!!!

U crvenom samuser posted image , ljuta sam i jos kad ovako sta cujes, dodje ti da vristis!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja sam isto ljuta,ogorcena.....ma nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 22:21:08   
Blue rose RR

Kakav narod takva i država.
I ovo što imamo super je haman jer se niko ne buni.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 22:22:23   
Lulu_
moja maryam amina,zasto bi se bunili kad nikad nista nismo postigli...ja sam naravno potpisala ali ...ne vjerujem u pomoc od te peticije

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 22:24:15   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: nermina_

ma netreba nam nista dati kad smo glup narod ccccccc
samo se beze iznerviram kad cujem ovakvo nesto.......mi smo takav narod da sta god da rade od nas mi sutimo i pustimo i onda se zalimo sto nam je tako. kad je ulje poskupilo na 4 km svi kazu ovakvi su onakvi su i odu i kupe ulje, ma treba nam staviti 100 km ulje, tako za sve, samo jednostavno poskupi a mi kazemo pa dobro. tako i za ovo isto svi mogu u Evropu bez vize samo mi nemozemo pa dobro nema veze. i tako uvijek. kad smo napravili neke ozbiljne proteste - nikad! eh, jesmo onda kad je mali Denis Mrnjavac ubijen, digao se narod ko nikad i eto dobismo preko noci zakon o maloljetnicima. e vidite kako moze, samo mi necemo da se pobunimo, bunimo se mi unutar svojih domova ali niti nas ko cuje niti koga briga.... ma treba u ovoj drzavi napraviti revoluciju to je jedino rijesenje za ovu drzavi, ali znate kad cemo mi to napraviti- naravno nikad.
ma neznam zasto uopste citam ovakve stvari kad se samo beze iznerviram...
i da naravno da sam potpisala peticiju.
peace!



nazalost si u pravu od rjeci do rjeci...nisam na to ni mislila,sad si me podsjetila na te proteste.ali to je unutar bih
cime mi mozemo navuc interesovanje evrope
kakv bi to strajk trebao da  bude

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 22:29:34   
Blue rose RR
Neko spomenu izbore.
Vala ne sjedi moj tata u tim "foteljama" i ne odlučuje od sudbini nekoliko miliona ljudi u ovoj zemlji, već sjede oni koji su izabrani upravo od tih nekoliko miliona.
Mene nervira što ovdje narod vazda "puši" pred izbore istu foru (sorry na izrazu), oni se nadignu na predizborne skupove, navale p(j)evaljke i p(j)evači, digne se ono malo jada od omladine koji zastupaju tu istu politiku, i bitno je da svako glasa za svog. Naravno po nacionalnoj orjentaciji.
A da ne spominjem koliko nas sj*še oni tu ne žive, a glasaju već milioniti put za iste (znači bez uvrede nikome, ali to je naša zbilja)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
18.7.2009 22:34:16   
Lulu_
mene nervira sto neko iz njamcke moze da glasa ... ili odakle god
dodji zivi tu pa glasaj

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
19.7.2009 0:13:30   
dana3
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Neko spomenu izbore.
Vala ne sjedi moj tata u tim "foteljama" i ne odlučuje od sudbini nekoliko miliona ljudi u ovoj zemlji, već sjede oni koji su izabrani upravo od tih nekoliko miliona.
Mene nervira što ovdje narod vazda "puši" pred izbore istu foru (sorry na izrazu), oni se nadignu na predizborne skupove, navale p(j)evaljke i p(j)evači, digne se ono malo jada od omladine koji zastupaju tu istu politiku, i bitno je da svako glasa za svog. Naravno po nacionalnoj orjentaciji.
A da ne spominjem koliko nas sj*še oni tu ne žive, a glasaju već milioniti put za iste (znači bez uvrede nikome, ali to je naša zbilja)







glasanje u odsustvu treba potpuno zabraniti!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
19.7.2009 0:19:18   
tweety
Narod je kriv za ovo sve jer narod bira te nesposobnjakoviće koji nam vode ovu jadnu državu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Potpišite peticiju: Nismo zaslužili geto ...
19.7.2009 1:35:25   
Chuchi
Jedva nadjoh gdje da ¨podapisem¨ peticiju, pa mogli su staviti na vidno mjesto, a ne hiljadu linkova..

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *