|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 12:29:08   
andji
Cure koliko mjesečno trošite novca na sebe,koliko možete izdvojiti da bi obradovale sebe nekom krpicom ili možda frizurom?Znamo da su djeca najpreča i domaćinstvo,ali kako nas zna obradovati kakva nova krpica još ako nam stoji kao iz snova...Nema potrebe pretjerivati ili ustručavati se reći,ovdje smo samo da podijelimo iskustva jedni sa drugima.Ipak,žensko je žensko i definitivno ima više prohjeva i potreba nego muško,da sad ne nabrajam.Pišite,na šta najviše trošite novca,onako ženski,srčano

< Poruku je uredio Suncica RR -- 18.9.2008 12:58:38 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 13:14:04   
haidy
Joj, gdje me nadje sa temom, meni uvijek nesto hvali i nikad mi nije dovoljno novca za sve moje prohtjeve. sad kad je beba dosla, malo je tijesno, ali ipak uspijem svaki mjesec malo se obnoviti, kako sebe, tako i ormar. Najvise trosim na garderobu i kozmetiku.
Dok nisam imala bebu obilazila sam radnje, isla za snizenjima i kupovala neplanski. Ali sad kako nemam vremena prvo skontam sta mi treba i gdje bih to mogla naci, pa onda tek idem u kupovinu Ali uvijek potrosim vise nego sto sam planirala. Jer uvijek naletim na neku krpicu koja me izaziva sa izloga. Uh


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 13:29:22   
M kao Mama
Pokrivam se koliko mi je jorgan dug, nekako, ni sama ne znam kako uspijem uvijek sebi nešto da kupi, tašme, cipele moja su opsesija, a uvijek kada izađem moram nešto i Lajli kupiti, živjele kartice, da nije njih BRUKA

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 13:49:05   
Blue rose RR
Ih mama Alma kartice i ja smo posvađane, imam samo jednu kreditnu, i koristim je isključivo za kupovinu "jačih" stvari za stan.
A što se tiče kupovine, ovisno o potrebama, i sviđanjem. Ne volim da kupujem neplanski, mrzi me obilaziti radnje, mrzim gužve, i objektivno ne privlače me sniženja, jer obično tada se prodaje "masovno" tako da svaka peta žena u gradu ima istu stvar..kao npr. mango maice.
Uhhhh..

A što se tiče količine novca, kako kada i kako za šta. Ali u suštini nisam rasipna na sebe nego na Maryam Aminu.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 13:55:05   
M kao Mama
Ma i ja sam u svađi, ali kada mi zapne i kada mi zatrebaju, ja im se izvinem i kažem da ih mlogo volim  i tako u krug, evo upravo čekam da isplatim jedan veći kredit, i onda ću uzeti manji da zatvorim bam karticu upi banke da im se zahvalim na saradnji da se raziđemo u miru, kao prijatelji, sreća pa imam probelam sa brojevima, inače ne znam kako bi izdržala da ne kupim sve što mi se sviđa, ali što ti rekla, slaba sam na moju Lajlu i za nju nije bitna cijena, bitno je da ako nam se nešto svidi, to moramo imati iste sekunde

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:02:03   
stella
Ja sam prije trosila na sebe ko luda.Kupovala u danu po dvoje troje pantalone oko 100-150km,uz to naravno maice,sandalice,cipelice,cizmice,jaknice itd itd.
Sad se ploca okrenula skroz.Krenem sebi nesto kupiti,pa naletim na slatke djecije krpice stvarcice i kupim,a ono po sta sam posla odlozim za drugi put.Sad mi je puno zalivije trositi pare na mene,samo ono sto moram.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:02:05   
Blue rose RR
A UPI banku mi ne spominji, daleko im kuća od moje...fuj, usluga bljak...
Ja sam se davno riješila njihove BAM, digla u svojoj banci kredit i vratila njima.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:17:18   
M kao Mama
e, asanela od riječi do riječi potpisujem tvoj post, banka je fuj, kada mi je bankomat progutao karticu 22 dana sam čekala da mi je vrate, sada kada su promjenili ime banke, dobila sam novu karticu na djevojačko prezime, s tim da već dvije godine mijenjam karticu i uredno je na novo prezime, stoga jedva čekam da se rastavimo,

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:26:20   
Blue rose RR
Amin !!!!!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:37:24   
andji
pa evo da vam i ja kažem moje stanje,ja sam slaba na farmerke i čizme,što znači da će ova zima biti moja,tj trebaće mi novca i to ne malo,jedina mi je sreća što nosim veličinu 34-36,pa u te veličine se malo ko može uvući pa ih stave na sniženja.Osim toga puno dajem na mobitel,i internet,računi su ogromni,a i na kremice,mazice,njegu lica i tijela.Inače,sve volim na bazi voća jer su im mirisi divni.Ne šminkam se puno,kupujem kvalitetnu maskaru,puder i sjaj za usne.Mada,od kako je Sergej stigao,često se desi da krenem kupiti sebi nešto a onda ugledam nešto za njega slatko,ne mognem odoliti i kupim mu.Kad saberem svoje troškove mjesečno,pa bude od 300-400km.Ma nek smo živi i zdravi ko j... pare

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 14:52:22   
camm
user posted image user posted image user posted image

dobro pitanje svaki dan nesto kupim sebi

rijetko da preskocim koji dan.

najvise novca trosim na obucu  i na gardarobu,posle sminka.

deterdjenti  i te djidje za kucu me dodju mjesecno oko 100km.

sad posto ide zima skučila sam se prosle godine sa jaknama kaputima itd.ali gladno oko

uvjek nesto zapika opet.

sad sam vidjela u jednoj radnji par stavri boli glava necu moci veceras zaspati
jer nisam nista kupila ali to planiram ABD do bajrama.user posted image jer je malo žara sad kupovati nova sezona

pa je sve duplo skuplje.

ja svoj fond ne mogu izracunati jer uvjek varira.






_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 15:02:20   
makana
većinu stvari kupujem po potrebi, ali kao i svakom ženskom čeljadetu uvijek se i svakog mjeseca uvuče nešto neplanski, za šta oko zapne user posted image
sve u granicama normale i umjereno, nekako kako starim sve mi je gluplje za stvari i stvarčice davati puno para, uvijek ih volim pretvoriti u izlete, odlaske u skitnje i tako to 


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 15:30:04   
Anoniman
imam fond, mimo ostalih fondova koji se zove "samo za moju dušu", i to je za te izlete, kad uđem u radnju, pa mi se zaišćili krema, parfem, itd. Na to volim davati pare, na sitnice, kozmetiku, bižuteriju, časopise... A što se tiče odjeće, jako se dobro kontrolišem, kupujem ciljano samo ono što mi treba, a toga vazda. Međutim, moj muž se ne zna kotrolisati i nećete vjerovati, sa svih strana mi nosi nake krpice koje mu se svide, koje su često tako nepotrebne i bezveze, a kamoli kad vidi da mi se nešto sviđa, tada nema govora ni plana, to se odmah kupuje... eh, izgleda da će tako i za malu biti, ja ću kupovati ono što je potrebno, a on poravnavati moj trud svojim izletima.

(odgovor članu makana)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 16:06:18   
mamy Sabina
Kako kad.Zavisi kolike izdatke kućni budžet vuče taj mjesec.
A poodavno mi se dešava da pođem kupiti sebi nešto,a završim kupujući Emini.
Mada imam i faze pomračenja uma kad debelo prekardašim i kupim npr
parfem od 120 km bez posebnog razloga ili potrebe.Trudim se održati svoju svjest budnom.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 17:55:43   
Mrka
Ja ne racunam koliko trosim, nije uvijek isto. Jedino sto znam jest da puno dajem na ciscenje kupatila, wc-a, ribanje, pranje, omeksivace, razne preparate za kupanje, njegu koze.
Sto se tice odijevanja i obuvanja i mm i ja se gotovo uvijek pocasimo necim novim kad idemo u shoping. Prosto, kako neka od vas rece, svidi mi se nesto na izlogu i ne mogu odoliti dok ne kupim. Trosimo isto na malog.Uvijek gledam sta da i njemu kupim, pa makar neku igracku, ako mi se nista ne svidi od odjece.
Na sminku ne trosim svaki mjesec. Sminkam se, i uvijek kupujem kvalitetnije proizvode tako da traju i da sam zadovoljna, pa ne moram stalno mjenjati.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 18:09:25   
Romali
Trenutno malo na sebe konkretno, jer dolazi prva zima mom malom pashiuser posted image pa mu kupujemo zimske stvari. A inače sam znala potrošiti ono  da me bude user posted image reći. Ne šminkam se puno pa malo dajem na to, uglavnom cipele, pante, majice, jakne, torbe. Čim otplatim kredit aBd, biću opet ona stara user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 18:18:00   
Skvo RR
uh....podosta...moram da priznam.....ali to ne mora nuzno da bude samo za mene......meni je samo vazno da kupujem.....volim lijepe stvari.....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 19:20:35   
ziki
Cifru ne znam, tako mi lakse. Volim da kupujem ne samo meni nego svim koje puuuno volim. Uzivam kad nekom nesto poklonim. Prosle godine mi se desilo da sam u petak dobila isplatu poslica koji sam radila privatno kuci(ustajala u 4-5 ujutru radila prije posla, pa kad dodjem kuci malo odmorim i opet za komp...) u subotu isla sa koleginicama sluzbeno da izaberemo namjestaj za nove kancelarije i... ne da sam to do zadnje marke potrosila nego sam ispraznila i novcanik. Od sedmog mjeseca trudnoce kupujem i Tariku, muz se cudi kad se vratim iz shoopinga da cesto ne kupim nista sebi..bebu zatrpam.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
18.9.2008 23:38:05   
dana3
koliko god da se iskaze zelja za trosenjem kupujem samo ono sto je prakticno i lako kombinirajuce sa onim sto vec imam u ormaru.moda nije ono sto se nosi vec sto mi stoji i to gledam.obuca mora biti udobna,odjeca za godisnje doba.olaksanje za to je inostranstvo gdje su cesta sezonska snizenja.sad u trudnoci vise paznje se posvecuje njezi tijela ali opet preovladava kucna radinost jer koliko god preparata da se kupi nisu u mogucnosti da sprijece tako brzo rastezanje koze koja puca a opet i geni igraju ulogu jer moja rodica se utrostrucila bez ijedne sarice na stomaku i naravno kako kaze mikelandjelo:"sve postaje lijepo kad se otkloni suvisno"kad se razmisli o tome tako i jeste.sto se djece tice,takodje se prati ono sto ce da stiti od kise ,vjetra i hladnoce.zivim u zemlji gdje je tesko uskladiti neku modu sa vremenom,a djeca kad su u skoli provode odredjeni dio vremena vani bez obzira na vrijeme i za to mora se kupiti posebna odjeca.u bosni rijetko ko da bi obuo gumene cizme ali ovdje je to trend.user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
19.9.2008 8:16:14   
mamyca
Hm,tesko pitanje,inace sam jako racionalna,ali da mi se desiti da kupim neku stvar koja mi nije toliko potrebna,i na nju potrosim nekih 100 kmuser posted image .Ali vecinom kupujem Hamzi,kad god odem negdje,vratim se makar s jednom stvarcicom za njegauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
20.9.2008 0:21:27   
asjaa
ista sam takva meni nije vazno sta cu kupiti bitno je da kupim sta bilo da sam zadovoljna a naravno svrenena na vrijeme kupim i sebi i dijeci ovog ljeta sam potrosila bruku para na odjecu za nas li dosi hladniji dani i sad ponovo sve treba ali bice abdkad se muz sjeti poslat nije skrt a ja fala bogu znam za sebe

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
24.9.2008 13:17:10   
sarah
Ne znam tacno koliko trosim mjesecno, iznos nije nikad isti.
Ali da trosim, trosim. Ali samo onoliko koliko mogu, ne zaduzujem se da bi kupila nesto sebi.
Svaki mjesec, kad mi legne plata, ja moram sebi nesto kupiti, jer mi "jednostavno" treba. Ali bas uvijek mi treba, bilo da je to odjeca, obuca, kozmetika i sl.
Najbolje je kad uspijem citavih mjesec dana da uopste ne obilazim butike, tad mi nista nije neophodno.
Ali cim pocnem obilaziti butike i svidi mi se nestokad ugledam nesto, i jos ako to probam pa mi dobro stoji, a imam para u novcaniku, tesko mi se suzdrzati da ne kupim.

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
24.9.2008 14:34:04   
nikka
IZVORNA PORUKA: ziki

Cifru ne znam, tako mi lakse.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
24.9.2008 14:36:57   
Happy
IZVORNA PORUKA: sarah

Ne znam tacno koliko trosim mjesecno, iznos nije nikad isti.
Ali da trosim, trosim. Ali samo onoliko koliko mogu, ne zaduzujem se da bi kupila nesto sebi.
Svaki mjesec, kad mi legne plata, ja moram sebi nesto kupiti, jer mi "jednostavno" treba. Ali bas uvijek mi treba, bilo da je to odjeca, obuca, kozmetika i sl.
Najbolje je kad uspijem citavih mjesec dana da uopste ne obilazim butike, tad mi nista nije neophodno.
Ali cim pocnem obilaziti butike i svidi mi se nestokad ugledam nesto, i jos ako to probam pa mi dobro stoji, a imam para u novcaniku, tesko mi se suzdrzati da ne kupim.



Mada ja znam da uletim u minus kako bih nešto kupila, posebno ako je u pitanju kozmetika user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko mjesecno trosite novaca na sebe?
22.10.2008 18:05:26   
Amelaa RR
Kao sto ovdje vidim da mene nema...ma kud nabasa na ovu temu bjezim glavom bez obzira hehehheeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 22.10.2008 18:19:32 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *